کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 مرداد 1398   Saturday 17 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 26 آذر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1620- آقای مظفری! واقعا این برای من یک سوال است؛ نهادهای نظارت بر قیمت‌ها و کنترل کیفیت محصولات کجا هستند؟ چرا نظارت کافی نیست؟ شاید اگر نظارت بود این همه بلبشو در بازار و افزایش نرخ‌های بی‌رویه را شاهد نبودیم. بی‌قانونی در بازار موج می‌زند. کسی به کسی نیست. (17/9)
1150- وقتی وزیر صنعت می‌گوید: «گرانی خودرو غیر قانونی نیست»، توقعی در خودروسازان و گران کردن خودرو نیست. فقط نمی‌دانم چرا قانون حمایت از مصرف‌کننده از یاد مسئولان رفته
است؟ (17/9)
1112- اگر قرار است در روز دانشجو مراسم جشن برپا شود و جایزه‌ای به دانشگاهی تعلق گیرد آن جایزه به نظر من به دانشگاه اراک تعلق باید گیرد. چون پای دانشجویان در سرازیری شیب سالن نمایش فیلم در دانشگاه سر نخورد و جلو پای آنها چراغ روشن کردند. یعنی چراغ‌های سالن را روشن کردند و فیلم را در روشنایی و نه در تاریکی به نمایش در آوردند! (17/9)
2123- در کلانشهر استانبول در همسایگی ما اتوبوس‌های بی‌آر‌تی به نام مترو بوسی هستند و هیچ‌گونه چراغ قرمز سد راه خود ندارند و هیچ اتومبیلی حتی امدادرسانی در خط ویژه آنها حق حرکت ندارد. حالا علاوه بر چندین دستگاه ویژه کشور، نمایندگان مجلس هم می‌خواهند از ویژه
حرکت کنند. (17/9)
2121- آقای شریعتمداری! چرا می‌گویید روزنامه‌های زنجیره‌ای؟ اینها روزنامه‌های مردمی هستند. با اینکه وزارت ارشاد کاغذی به آنها نمی‌دهد. شما چطور برخی حرف‌ها را می‌فرمایید؟ آقای مظفری مدیر مسئول یکی از این روزنامه‌ها است و من از نزدیک ایشان را می‌شناسم. (17/9)
2042- این همه دزدی و احتکار و ارتشا انجام می‌گیرد ولی به عللی روزنامه شما به آن توجه نمی‌کند. براساس نظارت کیوسک‌ها تیراژ روزنامه مرتبا پایین می‌رود. در پیام‌های مردمی چسبیده‌اید به پیام‌های یکسری افراد شخصی و یا بازنوشته‌های مجلسی در چند سال پیش. آیندگان در مورد این ایام چه قضاوتی خواهند کرد؟ (17/9)
2040- در کشورهای پیشرفته در 8 ساعت کار روزانه 5/7 ساعت کار فکری دقیق می‌کنند و برای حفظ موفقیت شغلی خود اضافه کاری برای پایان رساندن کارها در آخر هفته‌ها امری عادی است. کار برای مهندسین و تکنوکرات‌ها بسیار سنگین شده است. از آقازاده بودن در آن کشورها خبری نیست. برای حفظ موقعیت شغلی باید به شدت تلاش کرد. بیل گیتس را کسی سرکار نبرد او با کار طاقت‌فرسا و شبانه‌روزی به موفقیت رسید. برای همین ما در برخی امور درجا می‌زنیم و برخی کشورهای دیگر پیشرفت می‌کنند. (17/9)
1510- باسلام. خواستم سوال کنم این جریان فروش فوری ایران خودرو چیست؟ قبلا که اعلام کردند چون کمبود قطعات دارند حتی تحویل چند ماهه هم امکان ندارد. حالا چه شد 15 روزه تحویل می‌دهند؟ (18/9)
آفتاب یزد: این معما را باید وزارت صمت حل کند.
1534- آقای کریمی قدوسی! این را بدانید ریشه بسیاری از مشکلاتی که امروز مردم ما متحمل می‌شوند نتیجه سیاست‌ها و رفتارهای آدم‌های امثال شماست. شما خیلی به مردم بدهکارید. با توهین به نماینده‌ها هم قصورات شما پاک
نمی‌شود. (18/9)
1442- نمایندگانی که به سی‌اف‌تی رای ندادند و این همه جنجال به پا کردند بیشتر به کشور ضربه زدند. غرض‌ورزی برخی امثال آقایان کریمی قدوسی برای مردم کاملا عیان است. آنقدر به دیگران انگ و تهمت براندازی نزند. (18/9)
1440- آقای قدوسی! 50 درصد نمایندگان مجلس برانداز نیستند اما مثل شما بدترین لطمات و ضربه را به مجلس زدند. مجلس از امثال شما خیلی ضربه خورده. بس کنید! با این حرف‌ها اعتباری بر شما افزوده نمی‌شود. انتقاد از براندازی نیست. (18/9)
1544- ما باید به قانون مبارزه با پول‌شویی بپیوندیم، این برای ما یک ضرورت است همان‌طور که سیاست جدید بانک مرکزی در مورد اعمال محدودیت‌هایی برای انتقال پول نیز نوعی مبارزه با پول‌شویی محسوب می‌شود، چرا که تا حدود زیادی در کاهش نوسانات ارزی تاثیر داشته است. دولت تا می‌تواند جلو پولشویان
بایستد. (19/9)
1541- این آقای کریمی قدوسی که 50 درصد نمایندگان مجلس را برانداز می‌داند، لطفا بفرمایند خودشان چه خدماتی برای نظام و کشور داشتند؟ ظاهرا ایشان جز تهمت زدن کاری بلد نیستند. ما تا کی باید تاوان امثال ایشان را بدهیم؟ (19/9)
1520- آقای جلیلی گفته‌اند حفظ برجام با جیب ملت ایران خوابی است که تعبیر نخواهد شد. خواستم به ایشان بگویم خارج شدن از برجام هم با جیب ملت و هزینه‌ای که مردم پرداخت کنند درست نیست! (19/9)
در برنامه تلویزیونی «تیتر امشب» در تاریخ11آذرماه یک مهمان از خودروسازان داشت. جمله تعجب‌آور و از تعرفه پایین خودرو در ایران گفتند و تعرفه‌ها هند، ترکیه، مالزی، اندونزی، را بالا اعلام کردند و بازار خودرو ایران را رقابتی و با تعرفه بسیار پایین خطاب کرد!؟ مردم را چه فرض کردند؟ چرا بازار خودرو را با بازارهای کشور منطقه اسلامی مقایسه نمی‌کنند؟ آیا واقعا تعرفه‌ها در کشورهای ذکر شده بالا است؟ از آفتاب درخواست داریم با چند کارشناس خبره موضوع تعرفه در کشورها را تحلیل و به گفت‌وگو بپردازد. بازار خود از نگاه مردم باید رقابتی شود. لازمه‌اش رفع ممنوعیت واردات تعرفه اسلامی و دادن حق انتخاب به مصرف‌کننده است نه آمار سخنوری. بازی با ارقام و مقایسه کردن با ترکیه و اینکه در ترکیه واردات خودرو کم است، چرا چون تمام برندهای روز دنیا در خاک ترکیه با قوانین شرکت مادر توسط شرکت‌های خصوصی با قیمت جهانی عرضه می‌شود. لطفا نیایند در رسانه بگویند تعرفه خودرو در ترکیه بالاست. حالا این قیمت خودرو در ترکیه است کیاریو11هزاردلار، رنو کلیو جوی10500دلار، پژو 208 و هیوندا10i. به قیمت9700دلار؟
...0910
جالب است آقایی می‌گوید اگر من بودم نام ده قاچاقچی و بدهکار بانکی را می‌بردم. این چه حرفی است اگر میدانی باید بگویی. مگر در مقابل این مردم مسئول نیستی. حتما این را هم می‌دانی که همین‌ها زندگی را برای مردم زهر کرده‌اند و مملکت را با هزار مشکل مواجه می‌کنند. اینها از تحریم‌کنندگان هم بیشتر به مردم و کشور ضربه می‌زنند. حالا شما آنها را می‌شناسی و نمی‌گویی؟ واقعا دست مریزاد. به شما و بسیاری دیگر که از کسانی خبر دارید که جان مردم را به لبشان آورده‌اند ولی چیزی نمی‌گویند.
...0912
مسئولان محترم سازمان تامین اجتماعی! کارگزاری تهرانسر هرموقع من به آنجا رجوع کردم سیستم‌شان
قطع بوده.
...0905
آقاى نوبخت گویا ریاضیات نمی‌داند! پسته و گندم آبی عملکردشان هر کدام میانگین پنج تن در هکتار است. پسته به علت صادرات بی‌رویه شده کیلویی 250 هزار تومان و گندم سال دیگر 1600 تومان! مقایسه کنید. پس باید گندم بشود کیلویی 250 هزار تومان! و در مقایسه با زعفران با عملکرد پنج کیلو زعفران خشک و کیلویی هشت میلیون تومان باید قیمت گندم کیلویی هشت هزار تومان باشد. دولت به فکر واردات گندم از
سال آینده باشد!
...0930
مینایی از تهران: از آقای دکتر حناچی، شهردار محترم تهران خواهشمندیم که حل معضلات آلودگی هوا و ترافیک شهر تهران را به طور اورژانسی و ویژه در برنامه کاری خود در شهرداری تهران قرار دهند.
...0912
آقایان نمایندگان مجلسی که از خدا می‌ترسید! پیگیری کنند قوانین اداری ما گاها شفاف نیست.گاها یا حیطه اختیارات مدیران مشخص نشده و یا حق و حقوق کارمندان مشخص نیست.همچنین الزام رعایت حداقل‌های اخلاقی برای مراجعین، کارکنان و مدیران شفاف بیان نشده است. آیتم‌های انگیزشی و طرح ارتقاء کارکنان با شاخص‌های کمی هم شفاف و کامل نیست. لطفا با مشورت بازنشستگان و شاغلین و در
کمیسیون‌های مشترک با دولت. قانون
قوی تر و شفاف تری را مصوب کنید. لطفا جدی
بگیرید.
...0910
حضرت امام جعفر صادق (ع) می‌فرمایند: بهشتی‌ها چهار نشانه دارند: روی گشاده، زبان نرم، دل مهربان و دست دهنده.
...0938
چرا دولت از پلیس اینترپل درخواست نمی‌کند تا خاوری را به ایران برگردانند تا دادگاهی شود. لطفا اگر آفتاب جواب را می‌داند پاسخ دهد.
آفتاب یزد: در این خصوص اعلام شده است تحویل یک مجرم براساس یک قرارداد بین المللی و رفتار متقابل می باشد که این موضوع در رابطه با ایران و کانادا تعریف نشده است.
...0905
با سلام و خسته نباشید. روابط عمومی مترو تهران وعده داده بودکه تمام ایستگاه‌های مترو وحتی داخل قطارها به زودی مزین به آیات و احادیث خواهد شد، اما متاسفانه پس از گذشت 9 ماه هیچ اقدامی نشده
است، چرا؟
...0936
مولای متقیان،حضرت امام علی(ع)
می فرمایند: هرکه خوش‌نیت باشد، روزیش زیاد می‌شود.
...0938
با عرض سلام وسپاس فراوان و خداقوت. درعرصه اقتصادی، این ایام بیشترین مسئولیت خطیر بر دوش عزیزان خدوم در تیم‌های ویژه و سازمان‌های حمایت از مصرف‌کنندگان و تعزیرات حکومتی است تا با کنترل و رصد قیمت ها، از حقوق مردم دفاع کنند. چندماه گذشته سوء‌استفاده‌های فراوانی ازافزایش قیمت‌ها شده و احتکار و... شکل گرفته است که نباید اجازه داد اوضاع وخیم‌تر
شود.
...0938
با عرض سلام. حمایت از کالای ایرانی در حقیقت به منزله توسعه کالای داخلی باکیفیت، پسندیده و مطلوب است و مسلما رسیدن کامل به این خواسته به عنوان شعار امسال، منوط به حمایت‌های مالی از تولیدکنندگان به منظور تهیه مواد اولیه تولیدات و زیرساخت‌های آنهاست و تولیدات نیز گسترش نمی‌یابد، مگر با به کارگیری از خیل بیکاران
کشور.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام