کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 آذر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1847- ساعت مُچی چینی که قبلاً 10هزارتومان بود، اکنون40هزار تومان شده است! واردات اجناس چینی و گرانی بیش از حد آن ها چه توجیهی دارد؟ (15/9)
1211- مسئولان ستاد تنظیم بازار و تعزیرات حکومتی از وقتی که اجناس گران شدند، تا به حال به چند واحد صنفی متخلف رسیدگی و با آنان برخورد کرده اند؟ اطلاع‌رسانی درباره این موضوع باعث شفاف سازی و روشن شدن افکار عمومی خواهد شد. (15/9)
1315- افزایش قیمت رُب گوجه فرنگی در بسته‌بندی‌های قوطی و شیشه‌ای توسط کارخانه‌های گوناگون باعث شده برخی از فروشندگان رُب های خانگی را کیلویی 15هزار تومان بفروشند. آیا رُب‌های غیرکارخانه‌ای و غیراستاندارد مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو هست؟(15/9)
1946- گرانی‌ها و مشکلات معیشتی خانواده‌ای کم ‌درآمد باعث شده آنها به طور اجباری رژیم غذایی بگیرند و غذاهای بدون پروتئین و کم کالری میل کنند! (15/9)
1711- هر بار شهردار منطقه14 تهران تغییر می‌کند، میدان شکوفه واقع در خیابان 17شهریور، خیابان ابن‌سینا هم دست‌خوش تغییرات می شود! جالب این که تا به حال هم هیچ کدام از شهرداران مناطق نتوانسته‌اند آن مورد دلخواهشان را بسازند و معلوم نیست هدف شهرداران سابق و جدید چیست؟(15/9)
1512- حسین‌پور: به نمایندگی از کارگران مخازن جنوب شرق و غرب از آقای بختیاری مدیر عامل جدید سازمان آب و فاضلاب تهران بابت دستور پرداخت حقوق کارگران قبل از کارمندان که به موقع پرداخت می‌شود و دادن بن‌کارت‌های کارگران این بخش تشکر ویژه داریم و امیدواریم به آخرین درخواست کارگران در تغییر شیفت کار نیز رسیدگی کنند. اگه در این کشور ۴ مدیر مثل آقای بختیاری باشد کشور رو به جلو می‌رود.
با تشکر. (15/9)
2144- آقای رئیس‌جمهور روز دانشجو در سمنان صحبت کردند. ایشان گفتند از کسانی سراغ بگیرید که سه میلیارد پول نفت را خوردند و بردند. کسانی که موسسات اعتباری پدید آوردند اجازه تاراج مال مردم را دادند، چه کسانی و به چه مجوزی سال 96 به خیابان آمدند و ناامنی ایجاد کردند؟ آقای رئیس‌جمهور! ما انتظار داریم شما بگویید. برای یکبار در این پنج سال مقداری از حقایق را می‌گفتید. واقعا که دست مریزاد. (14/9)
1943- آن زمان که دولت خوش دستان در خارج از کشور با رفتارهای نامتعارف خود را زیر سوال می‌برد مجلس و نمایندگان مجلس را به شوخی می‌گرفت. کسی جرئت نداشت مقابل او حرفی بزند. چرا امثال آقای اکرمی در این مورد حرفی نمی‌زدند؟ حالا نوش داروی بعد از مرگ سهراب است. (14/9)
2350- از شهردار محترم جدید تهران خواهشمندیم نام خیابان مهران واقع در شهرک شریعتی را به زادگاه سردار شهید حاج حسن اکبری تغییر دهند تا روح جهاد و شهادت در این محل تقویت
شود. (15/9)
2333-‌فرهنگسازی مسئولان محترم فرهنگی سازمان رسیدگی به امور مساجد و اوقاف درباره نماز و اقامه این فریضه آثار و پیام جلاس سراسری نماز را عملی می‌کند. متاسفانه عدم فعالیت‌های فرهنگی در برخی مساجد باعث شده خانه خدا فقط تبدیل به نمازخانه
بشوند. (15/9)
2046- روزنامه چهارشنبه در مورد صفحات روزنامه مطلب نوشتید. می‌توانید از خوانندگان سوال کنید.
1- من با روزنامه سیاسی- اجتماعی موافقم.
2- با روزنامه اجتماعی - سیاسی و پیام‌های مردمی موافقم.
3- با روزنامه‌ای که همه مطالب خواندنی را داشته باشد موافقم.
می‌توانید اینها را از خوانندگان خود سوال کنید تا مردم پیامک دهند. مثل نظرسنجی‌های برنامه‌های تلویزیونی. (15/9)
2044- از دولت و نمایندگان محترم خواستاریم قانون ممنوعیت واردات خودروهای خارجی را لغو کنند. به جای آن تعرفه 25 درصدی بگیرند که باعث افزایش درآمد دولت می‌شود. کسر بودجه خود را هم جبران کند. دولت توجه کند حتی برخی خودروها را قاچاق می‌کنند. (15/9)
1406- 13 نفر نماینده‌ای که به سی‌اف‌تی رای ندادند و آن حرکات را در مجلس ایجاد کردند باعث شرمساری ما شد. اینها فقط بلدند
با هر چیزی مخالفت کنند. حیف حقوق‌هایی که اینها می‌گیرند. اینها اگر درد کارگران نیشکر که چند ماه حقوق نگرفتند را می‌فهمیدند خیلی خوب بود. تو را به خدا پیام‌ها را چاپ
کنید. (15/9)
1259- در روزنامه چهارشنبه نوشته بودید به خاطر مشکلات کاغذ و گرفتاری‌ها تعداد صفحات کم می‌شود. 4 صفحه اصلی که مسائل اجتماعی اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است؛ کافی است. برخی از صفحات دیگری را نمی‌خوانند. اصلا وقت نمی‌کنند تمام صفحات را بخوانند. (15/9)
بــاسلام و درود. متاسفانه کارگران شریف و زحمتکش هفت تپه شوش در خوزستان از عدم پرداخت حقوق و دستمزدشان به مدت نود روز و کارگران نورد فولاد اهواز هم دچار چنین مشکلات مالی هستند. از آنجایی که شاعر شیرین سخن پارسی می‌گوید:
بنی آدم اعضای یک پیکرند
چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار
پیشنهاد می‌شود اتحادیه‌های کارگری سراسر کشور با هماهنگی مدیرعامل کارخانجات ترتیبی اتخاذ کنند که یک روز حقوق کارگران سراسر کشور به حساب حقوق کارگران کارخانجات هفت تپه شوش و نورد فولاد اهواز واریز شود تا موقتا مشکلات مالی آنها حل شود.
...0936
آقایان اصولگرا از آقای ظریف مستند پولشویی می‌خواهند. اگر در کشور قانون پولشویی بود آیا خاوری آن همه پول بی زبان این ملت را می‌توانست به کانادا انتقال دهد. خاوری کی بود؟ گرایش به کدام
جناح داشت؟
...0930
بسیاری معتقدند که مخالفت با fatf به دلیل به خطر افتادن منافع عده‌ای است. البته منافع مالی و نیازی هم نیست که بپرسیم این خطر متوجه چه کسانی است. چون سروصداها و مخالفت‌ها و تیتر اول بعضی روزنامه‌ها و سرمقاله‌ها و تهدیدات و خط و نشان‌ها که ابراز می‌کنند در واقع خودشان را هم معرفی می‌کنند و انتظار هم دارند که مردم متوجه چیزی نشوند و در انتخابات مورد استقبال قرار بگیرند، در حالی‌که تا بگویند (ف) مردم بقیه‌اش را فوت آبند و حضرات را بهتر از خودشان می‌شناسند.
...0912
مسئولان کشور روی بنگاه‌های واگذار شده به بخش خصوصی نظارت کنند و مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه را حل کنند. این کارگران چند ماه است حقوق نگرفته‌اند و در فشار هستند و خدا را خوش نمیاد. ضمنا شبکه‌های معاند خارج از کشور دارند روی آن مانور می‌دهند.
...0912
باسلام. آقای روحانی عزیز! با همین معیار توزیع سبد کالا یارانه را حذف کنید و به جای آن مثل قبل به تولیدکنندگان عمده اقتصاد کشور و به سازمان‌های آب و برق، زیرساخت‌ها، آموزش و پرورش و بهداشت و درمان یارانه بدهید.
...0913
سلام. راضی به مرگ هیچ‌کس نیستیم. ولی بعد از این همه دستگیری اختلاسگران و اخلالگران اقتصادی و اعدام چند دانه درشت، چرا تورم و آشوب بازار نمی‌خوابد.
...0913
باسلام. آقای روحانی، رئیس‌جمهور! امیدوارم برای نوشتن بودجه سال آینده مثل سال‌های قبل رونویسی سال‌های قبل نشود و تجدیدنظر کنید و طلسم رونوسی را بشکنید و به جای بودجه میلیاردی به ارگان‌هایی که فعالیت اقتصادی هم دارند و مالیات هم نمی‌دهند بدهی دولت‌ها به سازمان‌ها و شرکت‌های طلبکار داده شود.
...0913
وسیع بودن برنامه‌های فضای مجازی نباید عرصه نظارت، کنترل و رصد برای فیلترینگ کردن برنامه‌های ضددینی و ضداخلاقی توسط مسئولان محترم ذیربط را تنگ کند. مبارزه با تهاجم فرهنگی است و قطعا هیچ دلیل و عاملی نمی‌تواند این هدف مقدس را سست و متزلزل کند.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام