کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 28 آذر 1397   Wednesday 19 December 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 15 آذر 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

یکی از مباحثی که این روزها بازار داغی دارد بحث "بازنشستگی" و کنار گذاشتن باتجربه‌ها و جایگزین کردن نیروهای جوان‌تر و تازه‌نفس است. با این حمایت گسترده‌ای که توسط مسئولان مختلف صورت می‌گیرد و با توجه به
اهدافی که برای این کار بیان می‌شود آن را بسیار جالب و موجه می‌نمایاند .
اما دعا می‌کنیم که این روند بدون عجله، سنجیده و حساب شده طی شود .
"منافع جناحی" بر "مصالح و منافع ملی"غلبه نکند و "بایسته ها" این راه را به بیراهه نکشانند . چون نیروهای جوان دودسته‌اند، دسته اول که البته در اکثریتند جوانانی "متواضع، متعهد و شایسته" هستند. اما نمی‌توان انکار کرد که دسته دومی هم هستند که لبریز از "ادعا، خودبینی و تکبر" هستند.
غیر از خودشان هیچ‌کس را نه می‌بینند و نه قبول دارند . اهل احترام گرفتن و حرمت گذاشتن به دیگران حتی بزرگ‌ترها و پیشکسوت‌ها هم نیستند . "تجربه" را به تمسخر می‌گیرند . تمام باتجربه ها را هم "تاریخ گذشته" می‌دانند .
خدا نکند که جایگزینی‌ها از میان دسته دوم صورت پذیرند. چون تاوان‌هایی باید داد و خسارت‌های سنگینی به بار خواهند آورد که جبران آنها غیرممکن است. اما اگر انشاءالله انتصاب‌ها و انتخاب‌ها از میان دسته اول (شایسته ها) صورت بگیرد بسیار جای امیدواری و خوشحالی است. انشاءالله که تمام جایگزین‌ها از طیف "شایسته ها" باشند و نه از طیف
"بایسته‌ها" !


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام