کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 05 خرداد 1398   Sunday 26 May 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 آذر 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

شب در منزل در حال خواندن شعری از یغما گلروبی بودم در همین حین دوستی که با من تله پاتی عجیبی دارد روی پیج تلگرامم آمد گفت:صدای هیاهو و غوغای شادمانی از خیابان ها به گوش می رسد صدای بوق ممتد ماشین ها نشان از جشن شادمانی است. انگار در جام جهانی هستیم. دوباره مراکش را شکست دادیم. امشب شادترین ملت جهانیم . گفتم چه شده ؟
گفت مگرخبری نداری ای خبرنویس غافل زاحوال دنیا ؟ گفتم غافل از احوال دل خویشتنم اما چه شده ؟ گفت اتحادیه اروپا موفق شد تحریم ها را دور بزند کانال مالی بانکی با ما ایجاد کرد. حتی یک مقام اروپایی گفته:" اروپا نترسید نترسید ما همه با هم هستیم" تو بازار ارز کسی اصلا سمت دلار نمیره . دلال ها به مشتری ها التماس می کنند بیایید بخرید. صحبت از دلار سه هزار تومانی در بازار است. همین امشب یک سری از دلال ها آدم های پنهان پشت پرده ای تو بازار ریختند تو خیابان علیه ترامپ شعار دادند: حیا کن این حرفارو رها کن. گفتم مگه ترامپ چی گفته که باعث عصبانیت برخی دلال های بازار ارز شده ؟ گفت ای اهل خبر بی خبر بکوش تا صاحب خبر شوی؛ وی در سخنرانی اخیر گفته نیازی به دور زدن تحریم ها نیست تحریم ها کان لم یکن تلقی می گردد.تا قبل کریسمس جشن جهانی باید گرفت .من همه جهان را دوست دارم همانطور که کیم جون اونگ را دوست دارم ومی خواهم خواسته های او را برآورده کنم. از توافق آب و هوای پاریس گرفته تا به برجام که ازآن خارج شده بودم بر می گردم . خسارت هایی هم که به خاطر تحریم به ملت ایران تحمیل شد از بودجه صندوق بین‌المللی
جبران می کنیم امیدوارم از مخالفین
رسانه ای من در آمریکا مثل نیویورک تایمز گرفته تا کیهان شریعتمداری از من خشنود شوند. آن 57 درصد مردمی که از سیاست های من ناراحتند نیز خشنود شوند.
گفتم اما من هرگز این خبرها را درهیچ سایتی ندیدم گفت هیچ‌وقت به قول دکتر ظریف: در سیاست نگو هرگز . من حق دارم تصور کنم .چون داشتم شعری از یغما گلروبی می خواندم که می گوید تصور کن اگه حتی تصور کردنش سخته. این تصورات به ذهنم رسید. چطوره؟ گفتم اتفاقا من هم داشتم همین شعر را
می خواندم :
تصور کن اگه حتی تصور کردنش سخته!
جهانی که هر انسانی تو اون خوشبخت خوشبخته!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام