کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 05 خرداد 1398   Sunday 26 May 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 آذر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0105- یک نفر از بقالی پرسید؛ رب داری؟ (رب را خیلی غلیظ و با تشدید ادا کرد) بقال گفت دارم، اما نه به این غلیظی. ما تا حالا پاچه‌خواری دیده بودیم اما نه به اندازه. آنچه در آفتاب یزد دیدیم و آن کسی که اخیرا در پاچه‌خواری زده روی دست آن خریدار رب! (10/9)
1241- می‌خواهم بنویسید آقایانی که تصمیم گرفتید بنزین سهمیه‌بندی شود نفس کار خیلی خوب و عالی است. اما اگر باعث کاهش آلودگی بشود همه چیز درست می‌شود. این کسانی که طرح‌ها را تصویب کردند چطور چند ماشین دارند و در طرح ترافیک و زوج و فرد تردد می‌کنند؟ در صورت سهمیه‌بندی هم که به این‌هایی که ماشین‌های زیادی دارند سهمیه بیشتری می‌دهند. بهتر است فکر دیگری کنند. البته ما بالاترین مصرف بنزین در دنیا را داریم، همان سهمیه‌بندی بشود بهتر است. (10/9)
1645- جانبازی از اصفهان: پیامی برای مسئولان بنیاد شهید! در تریبون‌ها از خانواده شهدا و جانبازان بگویید. ما برای وطن رفتیم جنگیدیم. وظیفه داشتیم، اما ما جانبازان چرا باید مشکل تهیه دارو داشته باشیم؟ ابتدا هزینه کنیم تا مدت‌ها بعد بتوانیم پول آن را
بگیریم؟ (11/9)
1607- باید برخی نهادهای فرهنگی که بودجه کلان می‌گیرند شفاف‌سازی کنند که با این بودجه‌ها چه کار مثبتی می‌کنند، یا خروجی فعالیت‌های آنان چه آثار مثبتی بر فرهنگ جامعه گذاشته؟ (11/9)
1537- باید بپذیریم بخشی از رفتارهای ما در عرصه مدیریتی جامعه اشتباه بوده که یک نماینده مجلس می‌گوید ما باعث گریزان شدن برخی جوانان از ارزش‌ها شدیم. این همه هزینه‌های زیاد در بخش فرهنگی توسط برخی نهادها صرف شد اما خروجی آن چه بود؟ چرا برخی‌ها نمی‌خواهند راهکارهای مناسب را جست‌وجو کنند. (11/9)
1500- بالاخره ماجرای اموال بابک زنجانی به کجا کشید؟ آیا امثال وی نقشی در تحولات اخیر بازار ارز نداشتند؟ (11/9)
آفتاب یزد: اموال بابک زنجانی توقیف شده است و اخیرا برخی از اموال او به مزایده گذاشته شده است. امثال بابک زنجانی ها تمامی ندارند ولی طبق مقررات با آنان برخورد می‌شود.
1439- عطر آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید. مردم مشکلات زیادی دارند آن‌وقت آفتاب یزد از عطر و ادکلن نوشته. برویم فکر شکم کنیم. فکر نان کن که خربزه آب است. گویی که داغ خوردن همین خربزه هم روی شکم ما سنگینی می‌کند. وای از روزی که بخواهیم از عطر و ادکلن قیمت بالا هم استفاده کنیم. (11/9)
1414- هزاران میلیارد گرانفروشی چند میلیارد واریز به حساب بیت‌المال؛ به نظرم معامله خوبی است. (11/9)
آفتاب یزد: با نظر شما در این بخش که جرائم و مجازات ها باید بازدارنده و موثر باشد موافقیم، هنوز مردم در این خصوص ارزانی را لمس نکرده‌اند.
1406- معاون ترامپ گفته بودند به زودی داعش را از روی زمین بر می‌داریم و... البته ایشان راست می‌گوید. اختیار چهره بچه‌ها دست پدر و مادرشان است. (11/9)
1313- 16 سال است تعاونی مسکن مخابرات در خیابان شیراز جنوبی از ما پول گرفته و خانه‌ها نیمه کاره رها شده و دست به خانه‌ها نمی‌زنند. ما به چه نهادی برای پیگیری مراجعه کنیم؟ (11/9)
1156- مسئولان و دلسوزان تا دیر نشده و رانت‌خواران و دست‌اندرکاران بیت‌المال ملت را نبرده‌اند زودتر برای حل مشکلات کشور فکری کنند. اما برخی دلسوزان متاسفانه در گوشه‌ای نشسته‌اند. چاره‌ای نیست جز اینکه از همه دلسوزان کشور برای حل مشکلات استفاده کنند. (11/9)
1050- در حالی که کنفرانس 20 کشور اقتصادی بزرگ جهان در آرژانتین کشورهای غربی با اکراه، ولیعهد عربستان مواجه می‌شوند اما پوتین زمان زیادی برای مذاکره با او می‌گذارد و جلو دوربین رفتار صمیمانه‌ای با وی دارد! (11/9)
1045- پادشاهان قاجار در آستانه انقلاب صنعتی در جهان وقت خود را در حرمسرا و یا در خرافات و لذت‌جویی صرف می‌کردند. فتحعلی شاه بیش از صد فرزند داشت حتی نوادگان آنها در روستاهای ایران یافت می‌شوند، چه رسد به آقایی که متولد برلین است. او در زمان قاجار باعث از دست رفتن 17 قسمت از قفقاز گردید. ناصرالدین شاه نیز انقلاب صنعتی جهان را دید اما فرصت‌ها را از دست داد. (11/9)
814- شنیدم آقای جنتی وزیر سابق ارشاد بازنشسته شده‌اند، اما پدر محترم ایشان چرا بازنشسته نشدند؟ (11/9)
0808- وزرا، مسئولان و نمایندگان یا هر مسئولی یک ماه حقوق نگیرند چه می‌کنند؟ آیا می‌توانند مثل کارگرانی که چند ماه است حقوق نگرفته‌اند زیربار مشکلات زندگی تاب بیاورند؟ آیا می‌توانند این شرایط سخت را تحمل کنند؟ (11/9)
0806- ما آدم‌های کارکشته و با تخصصی داریم چرا فقط عده‌ای خاص باید در پست‌ها بمانند. ما کی می‌خواهیم از دیگران هم استفاده کنیم. (11/9)
0804- آقای مظفری! می‌دانید وضعیت کشور ما چرا درست نمی‌شود؟ برخی افراد بعد از سال‌ها هنوز بازنشسته نشده‌اند بعد هم در قانون تبصره می‌گذارند تا بمانند. آیا امثال آقای قالیباف یا رضایی نمی‌خواهند بازنشسته شوند؟ ما این همه جوان بیکار داریم. (11/9)
0536- سالروز شهادت سردار جنگل میرزا کوچک خان جنگلی را تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم. اشاره به این نکته ضروری است که مردم راه کسی را ادامه می‌دهند که دنبال اسلام‌خواهی بود. (11/9)
0200- قرار است آب، برق و گاز مجانی شود. البته این طرح نه تنها در تهران بلکه در شهری مثل اهواز که دمای بالای شرجی و گرمای بالای 60 درجه دارد توسط طراحان محترم پیشنهاد شده است. البته گاهی اوقات گرمی هوا باعث می‌شود برخی حرف‌ها زده شود! (11/9)
آفتاب یزد: در خصوص مجانی شدن آب، برق و گاز فعلا در حد یک طرح مطرح است ضمنا تا حد الگوی مصرف در این طرح مجانی اعلام شده و مازاد آن قرار نیست مجانی باشد.
1315- پیاده‌راه حدفاصل میدان امام حسین‌(ع)ـ میدان شهدا قرار بود با بازدیدی که از سوی برخی اعضای شورای شهر انجام شد، بازگشایی و زندگی در این محور جریان یابد. با گذشت مدتی از این موضوع، مشکلات فراوان همچنان ادامه دارد و این مسئله (پیاده‌راه)، برای ساکنان خیابان 17شهریور بیشتر مشکل‌ساز شده است. همچنین شکسته شدن برخی سنگفرش‌ها برای خودروهایی که از خیابان شهباز، به خیابان 17شهریور می‌رسند،‌ به معضل تبدیل شده است. نبود چراغ قرمز در این محل و سرعت بیش از حد خودروها برای گردش به چپ از خیابان شهباز، عابران را مجبور کرده با ترس و وحشت از خیابان عبور کنند و هر لحظه احتمال بروز حوادث رانندگی وجود دارد.
امیدواریم اعضای شورای شهر و شهردار جدید برای رفع مشکلات ایجاد شده اقدام‌های درخور توجهی انجام دهند و ساکنان و رهگذران را خوشحال کنند. (12/9)
1846- ظریف مردی بزرگوار، شریف و خدوم است که با ظریف‌بینی قصد خدمت به کشور دارد، اما برخی‌ها با ضعیف‌بینی، قصد لطمه زدن به ایشان را دارند. آن کجا و این کجا! (علی نکته‌بین!) (12/9)
ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام