کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 10 مهر 1399   Thursday 1 October 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 08 آذر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0854- مگر آقای ظریف مطالبی خلاف واقع ابراز داشتند که طرح استیضاح وی در مجلس با امضای 10 نفر آماده شده
است. (30/8)
آفتاب یزد: آقای دکتر ظریف بابت اثبات سخنان خود یک نامه 12 صفحه‌ای به دادستان کل کشور نوشته اند که در تاریخ 3/9/97 تحویل شده
است.
0856- اگر صدا و سیما و روزنامه‌های داخلی به هر علت ممکن سخنان و خواسته‌های وزیر خارجه انگلیس در ایران را منعکس نکنند شبکه‌های مجازی و فرستنده‌های خارجی این گفته‌های خود را نشر می‌دهند که منتشر نکردن آن در داخل بیشتر به ضرر اعتبار رسانه ملی است. (30/8)
1142- آیا پیمانکار پارکینگ میدان تره بار جلال آل احمد که در تمام روز از ماشین‌های پارک شده پول می‌گیرد، مالیات می‌دهد یا خیر؟ (30/8)
1224- بنده به عنوان یک شهروند از تمام مسئولان خواستارم از آقای ظریف حمایت کنند. آقای ظریف فرد معتبری در جامعه هستند. خیلی برای برجام زحمت کشیدند. کسانی که کاغذ برداشتند امضا برای استیضاح او جمع کردند چند نفری بیشتر
نیستند. (30/8)
1300- آقای مظفری! من پیامی برای مسئولین دارم. مثلا من کارگر که چند ماه حقوق نگرفتم چطور جوابگوی خانواده باشم؟ اگر مدیران جای ما باشند می‌توانند تحمل کنند؟ چرا تا یک نفر انتقادی می‌کند اعتراض می‌کند انگ و تهمت به آن می‌بندند؟ (30/8)
1502- این بازی‌های امکان افزایش حقوق کارمندان و این حرف‌ها را ول کنند. آن‌قدر امید بی‌خود به مردم ندهند. آقای نوبخت کجا و کی سابقه داشته چند ماه مانده به پایان سال افزایش حقوق داشته باشیم که شما دم از آن می‌زنید؟ چرا می‌خواهید ذهن مردم را مشغول این وعده‌ها کنید؟ (30/8)
0901- دولت و تمامی مسئولان باید به مسائل تولید داخلی مولد بسیار بیشتر از مسائل سیاست خارجی توجه کند. (30/8)
0900- در دولت روحانی میزان نقدینگی کشور سه برابر شده است. در حالی که تولید ناخالص ملی بسیار کمتر از نقدینگی است و تولید ثروت در جامعه به ضرر طبقه متوسط و دهک‌های فقیر جامعه به نفع طبقه خاص تغییر یافته است. (30/8)
1437- آن جنایتکار خبیث متجاوز در شوشتر که باعث آزار چند نوجوان شوشتری شده باید به بدترین نوع مجازات محکوم شود. باید چند بار اعدام شود. با این دیوانه‌های روانی مدارا نکنند. خانواده‌های آن نوجوانان به نوعی داغدار هستند. باید تقاص بدی این مجرمان را پس بدهند تا دل خانواده‌های این بچه آرام
شود. (30/8)
0857- به عوض تصحیح عمل اشتباهی که در شهر رشت اتفاق افتاد و مورد اعتراض جمعی مردم و شورای شهر شده است فورا خواست مردم را پیش می‌کشند. (30/8)
1307- به نظر من آقای ظریف حرف دل مردم را زده. چون یک عده هستند که با هر کسی که از نظم و انضباط صحبت می‌کند مخالف هستند. چون که دنبال روابط خاص و منافع خود هستند. با لایحه پول‌شویی مخالف هستند. چرا که اگر نظم و انضباط در بانک‌ها باشد دیگر رانتی صورت
نمی‌گیرد. (30/8)
1846- از شهرداری تنکابن به عنوان یک شهروند سوال می‌کنم؛ به جای تخریب بلوار شهید شیرودی با آن گل‌های زیبا و قیمتی بهتر نبود این بودجه سنگین را صرف روکش آسفالت شهر می‌کردند تا ما از میهمانان و مسافرین محترم که وارد شهر می‌شوند خجالت نکشیم؟ حتی در خیابانی که من 27 سال سکونت دارم، در انتهای خیابان حافظ غربی هنوز پیاده‌رو ندارد. خیابان فردوسی غربی با وجود داشتن دانشگاه پیاده‌روی مناسبی ندارد. (30/8)
2017- من از سال 1326 نمایندگی روزنامه اتحادملی در بندر امام را با تیراژ سی نسخه 2 ریالی شروع کردم. این 2 ریال تبدیل شد به پخش کتابخانه درسی دانش‌آموزان و خبرنگاری و نمایندگی تمام مجلات و روزنامه‌های تهران به جز کیهان. لذا چنانچه کسانی که می‌خواهند کاری را شروع کنند اگر به جمله زیر عمل کنند موفق می‌شوند. صحت عمل، انصاف، مشتری‌مداری و پشتکار. (1/9)
1911- اگر واقعا پول‌شویی در کشور وجود نداشته باشد که بسیار مایه خرسندی است. آیا واقعا وجود ندارد؟ (1/9)
1852- سلام آفتاب از اردبیل تماس می‌گیرم. از آنجا که اردبیل مرکز قطب کشاورزی و دامپروری بوده، بنابر این نباید در این شرایط سیب‌زمینی به قیمت 3 هزار تومان و گوشت کیلو 60 هزار تومان دست مصرف‌کننده برسد. صادرات بی‌رویه و عدم نظارت مسئولین باعث شده محصولات توسط دلالان احتکار شود. از مسئولین جهاد کشاورزی و صنعت و معدن تقاضا داریم بازار را تنظیم و نظارت کنند. (1/9)
1843- خواهشمندم به جناب دکتر ظریف بفرمایید این پاسخ را به مخالفین خود بدهند، چنان‌که آنها اعتقاد دارند در کشور پول‌شویی وجود ندارد، بدانند که این باعث خوشحالی ما خواهد شد. (1/9)
1239- ‌نمایندگان محترم مجلس دائم در حال جنگ و دعوا با یکدیگرند و در حال استیضاح‌بازی هستند که باعث ناراحتی مردم می‌شوند. پس مردم چه
می‌شوند؟ (1/9)
1053- بخشی هستم از رضوانشهر تماس می‌گیرم. لطفا از آقای دکتر همتی رئیس کل بانک مرکزی بخواهید تا هزینه اقساط خانه‌هایی که برای جوانان ما در نظر گرفتند، کسانی که خانه اولی‌ها هستند و اقساط ماهانه 792 هزار تومان که سود صددرصدی باید پرداخت کنند را مورد لطف و عنایت قرار دهند. چون این جوانان با این حقوق‌های اندک، توانایی پرداخت چنین اقساط سنگینی را ندارند. (1/9)
1044- باکمال تشکر از فدراسیون کشتی فرنگی. آمدن آقای محمد بنا یک احترامی برای جامعه کشتی محسوب می‌شود. این موضوع را به جامعه کشتی باید تبریک گفت. چون آقای بنا یک انسان وارسته و بااخلاق است و با جان و دل برای کشتی فرنگی زحمت می‌کشد. من که از این موضوع خیلی خوشحال شدم. به عنوان یکی از اعضای خانواده کشتی از وی حمایت
می‌کنیم. (1/9)
2131- چرا خانم جنیدی معاونت حقوقی محترم ریاست جمهوری فرمودند در حال حاضر اطلاعاتی در مورد مبدا یا مقصد پول‌شویی در دسترس نیست؟ (2/9)
1742- سخنان جناب شمس‌الواعظین را که در روزنامه‌تان چاپ کردید بسیار جالب توجه بود. (2/9)
1210- مدت‌هاست ماهیگیران بلوچستان ایران و هرمزگان بارها از برخی کشتی‌های ماهیگیری چین در آب‌های ما شکایت کردند، چرا به دغدغه ماهیگیران ما توجه نشده؟ (2/9)
1042- با عرض تبریک ولادت با سعادت رسول گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع). در دین اسلام سفارش شده است جامعه باایمان در دوستی و مهربانی با یکدیگر مثل یک عضو می‌ماند. امیدواریم در هفته وحدت این پیام به بهترین شکل مطرح شود و امت اسلامی با وحدت یکدل باشند تا دشمنان اسلام ناامید شوند. (2/9)
0923- از مسئولین مترو درخواست داریم پله‌های غیر برقی را به برقی تبدیل کنند تا بیماران و سالمندان با استفاده از این امکان در رفاه باشند. این کار در صورت اراده مسئولان مترو کاملا امکانپذیر است. (2/9)
0154- چرا شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ؟ چه بیمه تکمیلی چه غیر تکمیلی چه در تهران یا شهرستان‌ها با بیمه‌شدگان رفتار مناسبی ندارند؟ چرا رقیبی برای این شرکت پیدا نمی‌شود تا شاید رفتار خود را تغییر دهد؟ (2/9)
1209- به عنوان یکی از سهامداران شرکت ورشکسته اعلام شده. در اصفهان می‌گویم؛ ما سهامداران این شرکت ورشکسته این سوال را داریم، آیا پول‌شویی نداشته ایم؟ 72 ماه است که سود سپرده خود را دریافت نکرده‌ایم. (3/9)
1008- شایعه کردند که برخی کشورها دانشمندان ما را استخدام می‌کنند. اگر در این سال‌ها به دانشمندان خود بها داده بودیم که این اوضاع فعلی را نداشتیم. آن دانشمند به کدام مزایا دلخوش باشد؟ آیا استخدام یا رفاه اجتماعی و... را به آنها قول
داده‌اند؟ (3/9)
1006- برخی از کسانی که تا مریض می‌شوند یا برای جابه‌جایی حساب‌های خود در خارج از کشور به خارج می‌روند، برای رد گم کردن پیوسته شعار می‌دهند. (3/9)
1004- این چگونه مردم سالاری است که دو شهردار قبلی منتخب مردم به عللی کنار گذاشته شدند و اکنون آقای حناچی که قبلا سمت‌های مدیریتی زیادی از جمله معاونت وزیر داشته، هنوز تایید نشده است. علت این موضوع چیست؟ (3/9)
آفتاب یزد: شهردار قبلی به دلیل بازنشستگی کنار رفت.
0910- در قدیم وقتی عده‌ای طمع یک خانه یا یک زمین را می‌کردند می‌خواستند صاحبان آن خانه و زمین را از آنجا فراری بدهند، شب‌های تاریک به آن خانه سنگ پرتاب می‌کردند و شایعه می‌کردند آن خانه یا منطقه جن دارد. الان در خیابان سی و دوم جمشیدیه عده‌ای می‌آیند سرایداران یا اتباع غیر ایرانی را اجیر می‌کنند و درختان و بوته‌های اطراف خانه‌ها را آتش می‌زنند. ساکنین را در وحشت قرار می‌دهند که آنها را فراری دهند تا بتوانند خانه و زمین‌های آنها را تصاحب کنند. (4/9)
1727- لوازم‌خانگی‌فروش محله ما می‌گوید علاقه‌ای به فروش اجناس خود ندارم چون فردا نمی‌توانم جایگزین کنم. شاید روزنامه آفتاب‌یزد هم می‌خواهد به واسطه‌گرانی کاغذ و مشکلات دیگر کرکره روزنامه را پایین کشد وگرنه چند روز روزنامه را تعطیل
نمی‌کرد! (4/9)
آفتاب یزد: تنها یک روز 3/9/97
(بین دو تعطیلی) روزنامه منتشر نشد. از این بابت از کلیه مخاطبان عزیز عذرخواهی می‌کنیم.
1840- چرا وقتی قیمت‌ دلار و ارز کاهش می‌یابد، قیمت هیچ یک از اقلام خوراکی که حتی ربطی به نرخ ارز ندارند کاهش نمی‌یابد؟ چرا فقط باید شاهد افزایش قیمت‌ها باشیم؟ چرا دولت نظارت قدرتمندی ندارد؟ این همه سوءاستفاده و دلالی فشار زیادی بر مردم وارد کرده. وقتی هم معترض می‌شوند کسی توجه نمی‌کند. (4/9)

از نمایندگان مجلس می‌خواهیم در مورد خودرو سطحی‌نگر نباشند. یک‌بار اقدامی کنید که این مجلس و دولت در زمینه خودرو در حافظه تاریخی ملت بماند. اینکه دوباره بعضی از نمایندگان به جای رفع موانع واردات خودرو اعم از ممنوعیت واردات محدودیت‌های تورم‌زا حجمی موتور ارزی که دستاوردی جز تورم، رانت، انحصار، فساد، گرانی و فاصله طبقاتی نداشت بگن خودرو هیبرید واقعا پاک کردن تغییر دادن صورت‌مسئله است. در خود اروپا و ژاپن هم مردمشان را ملزم به هیبرید نمی‌کنند. خودروها بنزینی با حجم‌های متفاوت با تعرفه جهانی عرضه می‌کنند، با قیمت سوخت جهانی. ایران دارای شرایط آب و هوایی متفاوته. باور کنید ما مردم حاضریم قیمت سوخت 2500تومان شود، ولی ممنوعیت واردات خودرو محدودیت‌های بالای 2500سی سی 40هزار دلاری تعرفه نجومی دارد. هم حقوق مصرف‌کننده شهروندی رعایت هم فضای رقابتی اجرای اصل 44واقعی طبق قانون افق1404 هم خواسته ملت اجرا هم تلاطم خودرو سامان می‌گیرد. آیا روسیه مردمش لادا سوارند یا چین؟ انواع برندها را با قیمت جهانی اسلامی استفاده می‌کنند. چون به رقابت حق انتخاب احترام قائلند. چرا به جای خودرو از صنایع جانبی حمایت نمی‌کنند؟
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام