کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 15 آذر 1398   Friday 6 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 07 آذر 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

چهارشنبه اول دی 1361
در خانه ماندم. وضع شوفاژ و آب گرم خانه نامرتب بود؛ با کمک آقا جلال اصلاح کردیم. استحمام و استراحت و مطالعه و انجام کارهای تلفن وقتم را گرفت. برای خطبه‌های جمعه آینده، بیشتر درباره زکات مطالعه کردم.
فاطی عصر به حزب جمهوری اسلامی رفت و شب دیروقت با سعید لاهوتی آمدند. یاسر و مهدی از مدرسه آمدند، مقداری خوابیدند، خسته بودند و سپس تکالیف مدرسه را انجام دادند. شماره تلفن خانه را عوض کرده‌ایم. از تلفن‌های پشت سر هم راحتیم.

پنجشنبه 2 دی
پس از شروع کار، جلسه را به آقای محمد یزدی واگذار کردم و به دفترم رفتم. کارهای عقب‌مانده را انجام دادم. آقای فاضل هرندی که از طرف آقای منتظری عازم اروپا است، آمد و خداحافظی کرد. آقای خزاعی از کمیسیون اقتصاد آمد و راجع به دزدی از بانک‌ملی در لندن گفت که تصمیم گرفته‌اند در کمیسیون این موضوع را تعقیب کند. آقای محسن نوربخش آمد و گفت بعد از خطبه نماز جمعه گذشته من و با مصاحبه‌های متوالی انجام شده عده‌ای پس اندازهای خود را از بانک بیرون کشیده‌اند، قرار شد در خطبه آینده بیشتر توضیح بدهم. عصر کلاس درس مواضع حزب جمهوری اسلامی داشتم.
از سپاه هم کسی آمده بود و از فعال بودن خط سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی طرفدار آقای راستی کاشانی می‌گفت. فرمانده پایگاه هشتم اصفهان هم راجع به اف - 14 و موشک‌های فونیکس مطالبی داشت. شب در تالار وحدت برای استانداران سخنرانی کردم و تالار را تماشا کردم. به خانه آمدم. آقای حسین مرعشی معاون سیاسی استاندار کرمان آمد و از آقای مرتضی فهیم گله داشت و راجع به جامعه دانشگاهیان کرمان مشورت کرد.
ادامه دارد...


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام