کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 10 مهر 1399   Thursday 1 October 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 29 آبان 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

با سلام به آفتابیان عزیز و خوانندگانِ گرامی این روزنامه وزین و مردمی. با وجود تذکراتِ مُتعدد و درخواست های مکرر از مسئولین ذیربط برای رسیدگی و نظارت بر چاپ پرینت قیمت و تاریخ تولید و اِنقضای مواد خوراکی و مصرفی از جمله شیر و لبنیات و مواد غذایی و دارو ، متاسفانه هنوز برخی از این اقلام ، به خصوص پاکت های شیر پاستوریزه و بسته های پنیر سفید کارخانجاتِ مختلف و معروف و پُرسابقه هم این نکته بسیار ضروری را عمدا یا سهوا رعایت نمی کنند و با مخدوش و ناخوانا و (چاپ بسیار‌ِ ریز) یا کمرنگ و پرینت شده در جای تیره و نامناسب و مخفی از دید چاپ کردنِ آن موجب سوءاستفاده بعضی مغازه‌داران برای گرانفروشی و تاریخ گذشته و‌ نگرانی مصرف‌کنندگان می شوند .
...0913
بعد از آتش‌بس و خاتمه جنگ عراق علیه ایران آرزو داشتیم بازسازی ویرانی جنگ طی پنج الی ده سال پایان پذیرد و دوباره اقتصاد کشور شکوفا شود، عمران و آبادی رونق بگیرد، بازار کار برای جوانان فراهم شود، غبار غم و اندوه هشت سال جنگ از دل ها زدوده تا پیروزی در جنگ به کام ملت با رونق اقتصاد وفور نعمت ارزانی شیرین و گوارا باشد.
...0918
امام علی (ع) می‌فرمایند: گشاده‌رویی
کینه ها را از بین می‌برد، خوشرو باش.
...0912
از یک طرف مجلس تصویب می‌کنه دولت کوچک بشه. از طرف دیگر وزارت بهداشت تحت فشارهای سیاسی در جاهایی که کمترین امکانات آموزشی را ندارند دانشکده و دانشگاه می‌زند. دانشکده هایی که دانشجوهایی را تربیت می کنند که عملا بی‌سواد هستند. از آن بدتر دانشگاه‌هایی که فقط با ارتقاء نیروهای محیطی و استخدام نیروهای اداری بیشتر از آنکه به کیفیت کمک کنند با ضعیف شدن تعداد نیروهای محیطی باعث کم شدن کیفیت و بار مالی بیشتر برای دولت می شوند.
...0910
برگزاری مسابقات پیامکی طرح قرآنی و ملی1452 که امسال به حمدا... برای اولین مرتبه به پاییز و زمستان کشیده شده است باعث رشد معلومات قرآنی و تقویت روح ایمان، تقوا و بندگی در هموطنان مومن آن هم به ساده‌ترین روش شده از دیگر برکات بی‌شمار آن است. پیشنهاد می شود برای استقبال بیشتر از این طرح، تعداد برندگان شرکت‌کننده را افزایش و مبلغ جایزه کاهش داده شود.
...0938
حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع)
می فرمایند: به کارگیری عدل و احسان و نیکویی، موجب دوام و باقی ماندن نعمت
می شود.
...0938
رسول مکرم اسلام (ص) می فرمایند: علاقه شدید به مقام و مال، نفاق را در قلب انسان می رویانند، همان گونه که آب سبزه را می رویاند.
...0938
امیدوارم داروخانه های بهارستان
اصفهان قرص متوکاربامول را بیاورند. توی داروخانه های بهارستان اصفهان قرص متوکاربامول گیر نمیاد.
...0933
باسلام. لطفا پیام بنده را به وزارت بهداشت انتقال دهید. چرا قرص تگرتول چند ماه است وارد نمی‌شود؟ تنها قرص سازگار با فرزند من همین قرص است. اگر نخورد دچار تشنج شدید و مرگبار می‌شود. الان قرص هایش در حال اتمام است و ما دچار نگرانی و اضطراب شدید شده‌ایم.
...0916
2232- بچه‌ای بسیار گریه می‌کرد. پرسیدند چرا؟ گفت از دست پدرم و مادرم. گفتند چرا؟ گفت چون مادرم کتک می‌زند چرا غذا کم می‌خوری. پدرم کتک می‌زند چرا زیاد می‌خوری؟ حالا حکایت رفتن بانوان به ورزشگاه می‌باشد که رئیس‌جمهور می‌گوید بروند. جناب ذوالقدر و برخی دیگر می‌گویند نروند. به نظرم این رفتن یا نرفتن بانوان به ورزشگاه مثل حکایت آن بچه شده
است. (25/8)
1721- صدا و سیما پول کلان به آقای حمید گودرزی و محمدرضا گلزار می‌دهد. البته کارشان خوب است، اما الان که کشور مشکل اقتصادی دارد صدا و سیما این پول‌ها را هزینه می‌کند حالا اگر آقای گلزار یا گودرزی نباشد چه می‌شود؟ حتما باید با این‌ها مخاطب جمع کنند؟ مردم گفته‌اند خیلی از کارگران چند ماه حقوق
نگرفته‌اند؟ (25/8)
1251- من بازنشسته آموزش و پرورش مگر چند درصد به حقوقم اضافه شده؟ دلار و ارز گران شد باز پایین آمد، اما احتکارکنندگان و دلالان اجازه کاهش قیمت‌ها را نمی‌دهند. یک پمپ اتومات آب 50 تومان بود 5 برابر کردند 250 هزار تومان فروختند. چرا زمانی که دلار بالا رفت چند برابر فروختند، حالا که پایین آمده قیمت را بر نمی‌گردانند؟ اینها زالوصفت هستند. (26/8)
1308- چه می‌شد بازرسی کل کشور در شهر من ایلام یک بازرسی انجام می‌داد از بعضی از مدیران که چه رانت‌هایی دارند. آن‌قدر هم قدرت دارند کسی نیست به اینها اعتراض کند. اگر هم کسی اعتراض کند، به نوعی او را بایکوت می‌کنند. ناظرین یک بررسی کنند ببینند اینها چه
می‌کنند. (26/8)
1412- حادثه مرگ غم‌انگیز رئیس فقید سازمان تامین اجتماعی و معاون او بسیار باعث تاثر و غم ما شد. وی یکی از مدیران خوب بود. دکتر نوربخش سابقه زیاد و تجربه فراوانی در امور مدیریت داشت همین که از وی به نیکی یاد می‌شود، نشان از خوبی‌های این مدیر فقید است. روحش شاد. (26/8)
1436- خواستم سوال کنم از رسانه ملی دلیل پخش نشدن مصاحبه آقای دادکان رئیس سابق فدارسیون فوتبال چه بوده؟ مگر ایشان چه گفته که مصاحبه را لغو
کردند؟ (26/8)
1500- برخی از افراد بانفوذ به محض اینکه منافع خود را در خطر می‌بینند سعی می‌کنند جار و جنجال و موضوع را سیاسی کنند. حتی به منتقدین خود تهمت هم می‌زنند. همه این کارها برای فرار به جلوست. برخی کسانی هم که از آقای ظریف انتقاد می‌کنند از همین قماش هستند. (26/8)
1633- آقای مظفری! ماه گذشته در گرانی‌ها یک بسته زعفران خریدم 37 تومان با من حساب کردند امروز رفتم خرید کنم همان بسته را 50 هزار تومان حساب کردند. مگر این به تحریم‌های آمریکا ربطی
دارد؟؟ (26/8)
1630- در خبری در روزنامه شما خواندم «بخش‌هایی از صادرات فرش به آمریکا را از دست دادیم». به نظر من حالا اگر خود ما بخواهیم فروش داخلی را بخریم چند برابر قیمت و گران‌تر با خود ما که در کشورمان هستیم حساب می‌کنند؟ (26/8)
1641- امروز با هر کسی که در مورد رسانه ملی صحبت می‌کنیم. متوجه می‌شویم اغلب مردم دل خوشی از صدا و سیما ندارند. من نمی‌دانم رئیس صدا و سیما این آمار 80 درصد بینننده تلویزیون را از کدام نظرسنجی به دست آوردند؟ (26/8)
آفتاب یزد: در پیام‌های قبلی هم توضیح داده شد سخنان ریاست صدا و سیما توسط خبرنگار به صورت ناقص مخابره شده است. هر چند این تعداد بیننده با درصدی قابل قبول است ولی باید تاثیر آن را هم در نظر گرفت.
1245- آقای مظفری! مفسدین مثل زالو به جان کشور افتادند. نمونه‌اش وقتی دلار گران شد و تا مرز 16 تومان رفت، اجناس 10 برابر شد. امروز که دلار سقوط کرده این زالوصفتان یک ریال از کالاها را پایین آوردند؟ اگر تاجران و کاسبان انصاف دارند وقتی دلار بالا رفت اجناس را بالا بردند حالا که پایین آمده چرا قیمت‌ها را پایین نمی‌آورند؟ ارز سقوط کرده چرا اجناس چند برابر شده را پایین نمی‌آورند؟ چرا اجناس را باید چند برابر بخریم؟ چرا نظارت
نیست؟ (26/8)

توضیح سازمان میوه و تره‌بار در مورد یک پیام مردمی
با توجه به درج پیامی در ستون پیام‌های مردمی آن روزنامه به تاریخ 21/08/1397 در خصوص هزینه دریافتی در پارکینگ میدان میوه‌ و تره‌بار جلال‌آل‌احمد (قزل قلعه)، سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پاسخ به پرسش یکی از شهروندان در خصوص نحوه محاسبه هزینه پارکینگ میدان میوه و تره‌بار جلال‌آل‌احمد (قزل قلعه)، موارد زیر را به استحضار می‌رساند:
1- در مبادی ورودی و خروجی این میدان، بنرهای اطلاع‌رسانی در خصوص نحوه محاسبه و اخذ حق توقف ساعتی براساس مصوبه مورخ 07/05/1397 شورای محترم اسلامی شهر تهران، نصب شده است.
2- براساس مصوبه مذکور، نرخ ورودیه و حق توقف ساعتی وسایل نقلیه در این میدان تا پایان ساعت اول 1000 تومان و پس از ساعت اول برای هر یک ساعت توقف 2000 تومان تعیین شده است.
3- پیمانکار پارکینگ با ارائه کارت ورودی به مراجعه‌کنندگان، ساعت ورود خودروها را ثبت و در هنگام خروج، بر مبنای تعرفه مندرج در نرخنامه، زمان توقف را محاسبه و مبلغ مربوطه در نمایشگر پارکینگ به رویت راننده می‌رسد و شهروندان با مشاهده مبلغ نمایشگر، مبادرت به پرداخت حق توقف می‌کنند.
4- در ضمن به منظور احترام به حقوق شهروندان، نصب دستگاه‌های ترافیکی خودکار جهت صدور رسید به مراجعه‌کنندگان در دستور کار قرار دارد که در حال حاضر مراحل ابتدایی نصب آن در دست انجام است.
با این وجود، از شهروندان محترم درخواست می‌شود تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف احتمالی یا اخذ وجه اضافی به مدیریت میدان میوه و تره‌بار جلال‌آل‌احمد (قزل قلعه) مراجعه فرموده یا با سامانه نظارت همگانی شهرداری تهران به شماره 1888 تماس حاصل فرمایند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام