کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 14 مرداد 1399   Tuesday 4 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 آبان 1397

صفحه خبر: پیام های مردمی

1644- مدتی پیش تقاضای مصاحبه با استاد عبدالوهاب شهیدی خواننده اصیل ایرانی را داشتم. متاسفانه تقاضای مرا چاپ نکردید. همین تقاضا را از یکی از نشریات خواستم چاپ کردند. حالا فهمیدم نشریه محافظه‌کار شما گزینشی مثل صدا و سیمای علی عسگری عمل می‌کند. (18/8)
آفتاب یزد: اتفاقا ما از شما خواستیم، تلفنی از ایشان به ما بدهید ولی پیامی از سوی شما به ما نرسید، تلفنی هم از شما نداشتیم.
1745- به مسئولین سفارش کنید یک مقداری ارزانی در کشور ایجاد کنند. خدا می‌داند هرچه داشتیم فروختیم، خوردیم. الان گوشت کیلویی 55 هزار تومان شده است. یعنی یک کیلو گوشت آبگوشتی 55 هزار تومان! این خیلی مردم را اذیت
می‌کند. (18/8)
1830- جواد اصغرزاد: سلام بر آفتاب یزد، اعتماد و شرق. روی شما را از راه دور می‌بوسیم مخصوصا آقای رحمانیان و مظفری و آقای امیرحسین ذاکری را. به این آقای بلیغیان بگویید آقای کامران و خانواده‌اش در اصفهان هستند. شما دکان خود را جمع کن. امیرحسین ذاکری از ته دل دوستتان
داریم. (18/8)
1851- متاسفانه رانندگان در خیابان دایره‌ای چسبیده به بوستان ولایت را با اتوبان اشتباهی گرفته‌اند و با سرعت تردد می‌کنند که خیلی خطرناک است. از مسئولین شهرداری تقاضا داریم این خیابان را خط‌کشی و چند سرعت‌گیر نصب کنند. (18/8)
2153- کیانی از تهران: قابل توجه مدیریت محترم فروشگاه شهروند، مستقر در میدان قزل قلعه. چه خوب است آن سازمان مربوطه قبل از اینکه محل یا غرفه‌ای را برای فعالیت کاری به شخصی واگذار کند در مورد صلاحیت او مشتری‌مداری او را در نظر بگیرند سپس با وی قرارداد ببندند. چنان‌که غرفه‌داران در این فروشگاه احترام به مشتریان نمی‌گذارد و نظافت را هم رعایت نمی‌کند. (18/8)
2252- روز جمعه خود تلویزیون اعلام کرد سه یا چهار بازی فوتبال برگزار می‌شود. بچه‌های ما که فوتبال دوست دارند از عصر پای تلویزیون بودند و مرتب کانال‌ها را عوض می‌کردند تا فوتبال ببینند. اما کانال‌ها چیزهای دیگر نشان می‌داد حتی کانال‌های ورزشی، بچه‌ها خیلی ناراحت
بودند. (18/8)
0809- بارندگی در بیشتر استان‌ها سیل و خرابی به بار آورد و به دریا ریخت. آن‌وقت تابستان آینده خواهند گفت خشکسالی است. (19/8)
0820- در حالی که بسیاری از مردم به فکر نان شب هستند، برخی‌ها مشغول رانت‌خواری هستند! (19/8)
0832- سارقی که با جعل عناوین دولتی از شهروندان اخاذی می‌کرد دستگیر شد. تاکنون وی 20 بار به این اتهام روانه زندان شده است. زندان برای اینها استراحتگاه
است؟ (19/8)
1053- جناب آقای حسین الله‌کرم فرمودند شاید آقای روحانی قبل از 1400 بروند. چرا این‌ها با این حرف‌ها تنش ایجاد می‌کنند؟ نباید با آنها برخورد شود؟ (19/8)
1309- آقای الله‌کرم! شما که می‌گویید آقای روحانی تا سال 1400 در قدرت نیستند، آیا شما فکر می‌کنید ملت همان چند نفر اطراف شماست که تعیین و تکلیف می‌کنید؟ دیگر بس است. شما که فقط جوانان را ناامید می‌کنید. آقای روحانی 24 میلیون رای آورد شما با چه قصدی این حرف‌ها را می‌زنید شما دلسوز نظام هستید؟ انقلابی هستید؟ برای چه از جانب مردم برای نفر دوم کشور تعیین و تکلیف می‌کنید؟ (19/8)
1341- شخصی در روزنامه ایران روز دوشنبه 7 آبان نوشته «آقای سیدحسن خمینی پایش دراز بوده عکس‌اش را انداختند من اگر جای ایشان بودم افتاده‌تر می‌نشستم.» به ایشان می‌گویم شاید پایش درد می‌کرده پایش را دراز کرده . آن عکاس هم مثل شما بوده فورا عکس گرفته است. شما از جان این خانواده چه می‌خواهید؟ (19/8)
1454- معاونت ارتباطات رئیس‌جمهوری در تلویزیون برنامه‌های رئیس‌جمهور را در دیدارهای نیویورک و ملاقات‌ها نشان داد که برای ما افتخار است که رئیس‌جمهور ما از کشورمان در سازمان ملل دفاع می‌کند اما متاسفانه در داخل برخی‌ها احترام ایشان را ندارند حتی تهدیدشان هم می‌کنند. هر چند آقای روحانی اشکالاتی هم دارد، اما نباید به او بی‌احترامی کنند. (19/8)
1539- حتی تحریم‌ها هم دلیلی بر افزایش لجام‌گسیخته قیمت اقلام مختلف نیست. در عراق، سوریه و افغانستان جنگ است و این گونه تورم و افزایش قیمت‌ها نیست. چرا یکی جلو این افزایش بی‌رویه را نمی‌گیرد؟ هر روز یک قیمت جدید. دولت جلو این مسخره بازی‌ها را بگیرد. (19/8)
1602- زمان و تایم برخی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی سرچهارراه‌ها خیلی طولانی است. سبز آن هم کوتاه است که این باعث سردرگمی و عصبی شدن رانندگان می‌شود. خود این چراغ‌های طولانی ترافیک‌زا هستند. راهنمایی و رانندگی به این موارد توجه
کند. (19/8)
1731- از پرسنل محترم آزمایشگاه بهار در امیرآباد شمالی به خاطر صبر و بردباری و احترام به بیماران نهایت تشکر و قدردانی را داریم. از اینکه جواب آزمایش‌ها را رایگان برای بیماران ارسال می‌کنید جای تقدیر دارد. این اقدام خداپسندانه شما را فراموش
نمی‌کنیم. (19/8)
2011- چند وقت است دائم دولت از ارائه بسته حمایتی می‌گوید اما هنوز خبری نیست. آبان ماه هم که بیشتر آن تمام شده است. پس کی می‌خواهند بسته حمایتی بدهند؟ مردم قدرت خرید ندارند. حرفی می‌زنند زودتر عمل کنند. چطور موقع افزایش قیمت‌ها همه چیز برق‌آسا انجام می‌شود! (19/8)
0726- در شبکه‌های مجازی ویدیویی دیدم که یک سگ را آویزان کرده بودند و پنج نفر آن را می‌زدند. دولت باید این چند نفر را مستقیم ببرد تیمارستان. این آدم‌ها خطرناکند. قبل از اینکه کارهای بزرگ تر و خطرناک‌تر بکنند، باید دستگیر شوند. با دیدن این ویدیوها روان آدم خراب می‌شود. (20/8)
1116- در کشورهای پیشرفته کلیه سگ‌ها صاحب داشته و قلاده مشخصات به گردن دارند. صاحبان آنها برای جلوگیری از فرزندآوری آنان را عقیم می‌کنند. هر سگ می‌تواند در سال 10 توله بیاورد که محیط زیست ما توان این همه سگ بلاصاحب را ندارد. بهترین راه عقیم کردن سگ‌های وحشی و نیمه‌وحشی است. (20/8)
1117- زلزله‌زدگان سر پل ذهاب و کرمانشاهان دومین زمستان خود را در چادر و کانکس به سر می‌برند و تاکنون فقط وعده و وعید تحویل گرفته‌اند. (20/8)
1120- استادیوم آزادی در زمان خود یکی از پیشرفته‌ترین مکان‌های ورزشی جهان بود. اما اکنون پس از نیم قرن ورزشگاه‌ها توسعه فراوانی پیدا کردند و مسقف هم شده‌اند. به هر صورت براساس قوانین فیفا باید خانم‌ها هم به ورزشگاه راه یابند یا دیگر مسابقه بین‌المللی در کشور برگزار نشود. (20/8)
1205- درود به آفتاب. سازمان بازرسی کل کشور!‌ای وای بر شما. بازنشسته کشوری و بیمه خدمات درمانی و بیمه
تکمیلی هستم. 35 سال بی‌سیم‌چی بودم حال که با هزار مشکل مبلغی را طبق تشخیص دکتر متخصص بابت سمعک پرداخت کردم بازنشستگی کشوری می‌گوید سمعک شامل بیمه پیرمردان نمی‌شود. اگر شامل افراد مسن نمی‌شود به درد چه کسانی می‌خورد؟ شامل چه کسانی می‌شود؟‌ای وای بر شما! (20/8)
1223- خسته نباشید آقای مظفری. تیم پرسپولیس بضاعتی نداشت. آقای برانکو دستش خالی بود، اما عامل اصلی مدیرانی بودند که ضربه به تیم زدند. بازیکن‌های ما هم حرفه‌ای نیستند اگر همان دقایق اول آقای علیپور توپ را به بشار پاس می‌داد بازی عوض می‌شد، اما متاسفانه او با تک‌روی‌هایی که انجام داد به تیم ضربه زدند. آقای علیپور! سعی کن از خودگذشتگی داشته باشی. مهم پیروزی تیم و نام ایران است. مهم نیست چه کسی گل زده است. (20/8)
1225- قرمز و آبی فرقی نمی‌کند. وقتی تیم‌های ما با تیم‌های خارجی بازی می‌کنند باید از همه تیم‌های داخلی خود دفاع کنیم، اما متاسفانه دیشب در شهر ما برخی مخالفان تیم پرسپولیس خوشحالی می‌کردند که تیم پرسپولیس باخته است. به خاطر همین درگیری‌هایی هم ایجاد شد. (20/8)
1313- از سازمان بازنشستگی کشوری پرسیده شد روی چه اصلی سمعک شامل حال بازنشستگان کشوری نمی‌شود؟جواب دادند: شامل می‌شود، اما نه در زمان حیات. زمانی که از دنیا رفت سمعک را در گوش آن مرحوم قرار می‌دهیم تا متوجه صدای کسانی که بالای قبر آن مرحوم فاتحه‌خوانی می‌کنند، بشود! (20/8)
1425- در قدیم اگر گره در کار کسی می‌افتاد می‌گفتند تا هفت جفت کفش آهنی و 20 عدد عصای آهنی را از بین نبری گره از کارت باز نمی‌شود. حالا این شده حکایت آقای شجریان با صدا و سیما. استاد شجریان! هر زمان چند جفت کفش و عصا را از بین بردید سری به صدا و سیما بزنید، شاید گره از کارتان باز شود. (20/8)
1554- روز یکشنبه 20 آبان ساعت 4 بعدازظهر دو کانال تلویزیون در حال نشان دادن یک ورزشی هستند نمی‌دانم اگر یک کانال ورزشی باشد کم است که باید هر دو کانال ورزشی باشد؟ در حالی که طبق اعلان خودشان فوتبال هم هست و تعداد زیادی دوست دارند فوتبال تماشا کنند. (20/8)
1602- زمانی ما در مازندران (غرب مازندران) شهری که در آن زندگی می‌کنیم از نظر انضباط بهترین شهرستان بود. الان در این شهرستان از شنبه تا چهارشنبه تمام ادارات کل دست منشی‌هاست. شب هر کسی هر جا که دوست دارد خانه می‌سازد. حتی در شالیزارها! من دلم برای آن جوان‌ها می‌سوزد. نباید با مدیران صحبت کنیم و تذکر بدهیم؟ چرا نمی‌توانیم دیداری با مدیران داشته باشیم تا از مشکلات خود
بگوییم؟ (20/8)
1610- تمجید و تشکر مدیران فیفا و ای‌اف‌سی از حضور بانوان در ورزشگاه. جو شادمان در ورزشگاه با حضور بانوان بدون هیچ حاشیه‌ای می‌تواند یک سیگنال یا پیام مهم برای مسئولان فدراسیون باشد که با ورود بانوان به ورزشگاه تحت شرایطی می‌تواند مجاز شود و مشکلی هم
پیش نیاید. (20/8)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام