کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 03 اردیبهشت 1398   Tuesday 23 April 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 15 آبان 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

داشتم در مورد نظریه جهان موازی مطالبی می خواندم چنان‌که ممکن است یک فرد در آن واحد در چند نقطه مختلف وجود داشته باشد یا چیزی همانند او در نقطه ای دیگر از جهان هستی وجود داشته باشد .هر چند علم فیزیک هنوز پاسخ درستی به آن نداده مثل برخی مسئولان که پاسخ درستی به برخی سوالات و خواسته‌های ما نمی‌دهند! در فکر و خیال آن مطالب بودم که آن شخصی که تله پاتی قوی با من دارد با دفتر روزنامه تماس گرفت و گفت: تو می توانی در آن واحد درچند جا و چند عالم باشی؟ گفتم من به زور دو جا حضور دارم روزنامه و عالم مسافرکشی . غیر از این حضوردر آن واحد درچند جا تقریبا نیاز به یک قدرت مافوق و ماورایی دارد. گفت اما من کسانی مثل برخی مسئولین سراغ دارم که قدرت ماورایی دارند و جهان موازی در مورد آنان صدق می کند. خنده ام گرفت
گفت شک داری ؟ گفتم نه بابا اگر به صداقت مسئولین و شعارهای سیاسی انتخاباتی‌شان شک کرده باشم به این هم شک می کنم. گفت وقتی مدیری در 127 شرکت رئیس مدیر عامل یا عضو هیئت رئیسه باشه یعنی حضور همزمان داشته باشد این نظریه دیگه ثابت شده است. گفتم پس با این جهان موازی بعضی ها چه حالی می برند. جهان موازی یعنی کامیابی، به نظر من موضوع گرانی هم تاییدکننده نظریه جهان موازی است. چون گرانی در آن واحد در خیلی از جاها حضورهمزمان دارد .
وی پوزخندی زد و گفت : راستی مدیران چند تابعیتی هم تاییدکننده نظریه جهان موازی هستند؟ آیا دستگاهایی که کنار دولت، موازی کاری می کنند هم بیانگر جهان موازی اند؟ وقتی یک قانونی مثل قانون منع به کارگیری بازنشستگان مطرح می کنند سپس برای ماندن یک مدیر بازنشسته قانونی به موازات آن به عنوان تبصره می گذارند این بیانگر جهان موازی نیست؟ گفتم دیگر هر چیزی را به جهان موازی ربط بیهوده نده .
گفت: آیا امکان دارد در تئوری جهان موازی در جهانی دیگر مثلا در فضا آدم هایی مثل ما زیر خط فقری وجود داشته باشند؟ یا مشابه انبارهای کالای احتکار شده در اینجا در یک مکان دیگر حتی در یک سیاره دیگر پیدا شود؟ چون یکی از دوستانم از فضا و سیاره اورانوس تماس گرفت گفت چند تا انبار کالای احتکار شده هم اینجا
کشف کردیم !


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام