کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 03 اردیبهشت 1398   Tuesday 23 April 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 15 آبان 1397

صفحه خبر: سیاسی

ولید بن طلال شاهزاده میلیاردر معروف در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز به موضوع بازداشتش برای یک سال اشاره کرد و گفت: کمپین بازداشت‌ها در عربستان در آن زمان در تاریخ عربستان مهم بود بسیاری از کسانی که بازداشت شدند به دلیل گسترش فساد در عربستان مستحق آن بودند.این میلیاردر سعودی ادامه داد: اما آنچه روی داد من قبلا به خبرگزاری رویترز هم گفتم ناشی از یک
سوء تفاهم بود، ما با بخشش و گذشت و فراموش
کردن از آن عبور کردیم. روابط من با محمد بن سلمان، ولیعهد و ملک سلمان، پادشاه عربستان ویژه و خاص است.به گزارش ایسنا، ولید بن طلال در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا در زمان بازداشتش در هتل ریتز کارلتون تحت شکنجه بوده یا به اجبار و به زور اموال خود را به مقامات سعودی بخشیده است، گفت: مسلما این چیزی است که رسانه‌ها که از هر حد و مرزی عبور کرده و دروغ پراکنی و شایعه پراکنی می‌کنند، می‌گویند. من زمانی که در حبس بودم این برنامه‌ها را مشاهده می‌کردم. آنها از محدودیت من به عنوان بازداشت تعبیر می‌کردند. من شنیدم تیمی‌کامل برای شکنجه من آمده بودند و من را از پا آویزان کرده‌ و به زندانی تحت مراقبت شدید منتقل کرده‌ بودند. تمام این اظهارنظرها دروغ است و صحت ندارند.شاهزاده سعودی درباره سرنوشت اموالش نیز تاکید کرد: من شایعاتی شنیدم مبنی بر اینکه تمام اموالم از من گرفته شده، اگر به گردش در بازار پولی عربستان نگاهی بیندازید می‌بینید همچنان ۹۵ درصد از کمپانی کینگدام هولدینگ متعلق به ولید است و همه این را می‌دانند.

ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام