کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 05 تیر 1398   Wednesday 26 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 مهر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1243- آقای مظفری! در سازمان ملل جوی که علیه رئیس‌جمهور آمریکا بود فضای دیپلماسی خوبی برای ما بود. اما به جای اینکه تاثیر مثبت روی بازار ارز بگذار
چند هزار تومان هم قیمت‌ها بالا رفت! این برای من یک سوال است. این دلال‌ها که هستند که نرخ ارز را تعیین می‌کنند. البته مدیر کیهان گفت دلار 20 هزار تومان می‌شود پس ایشان خبر دارند چه کسانی بازار را آشفته می‌کنند. (5/7)
1207- سلام آقای مظفری. در مورد دماوند نوشته بودید. «هفت معدن تعطیل شده». ولی یک معدن تعطیل شده. آن هم به خاطر اینکه زورشان به آن نمی‌رسد به کار خود ادامه می‌دهد. (5/7)
1132- پیش از آنکه آقای قاضی‌زاده هاشمی این کار را به عهده بگیرد اگر کسی می‌خواست کبد خود را درمان کند حداقل باید
200 میلیون می‌داد، اما برادر من در بیمارستان
امام خمینی (ره) عمل پیوند کبد کرد و برای او همه چیز هم در بیمارستان مجانی تمام شد. خدا به وزیر اجر دهد. لطفا افرادی را که به مردم خدمت کردند خراب نکنید. (5/7)
1119- بخشی از رضوان‌شهر: سلام. لطفا از دولت محترم بپرسید چرا قیمت کالاها دو برابر شده است. صادرات گوجه و سیب‌زمینی را متوقف کنند تا آنقدر گران نشود. چرا قیمت‌ها آنقدر بالا رفته مگر این کالاها به تحریم‌ها ربطی دارد؟ (5/7)
0916- از یک سوراخ چند بار می‌شود گزیده شد؟ ما پای روس‌ها را به سوریه باز کردیم. از عربستان توقعی نداریم اما از روس‌ها توقع داریم. این‌ها به آمریکا قول دادند کمبود نفت تحریم شده ایران را جبران کنند. (5/7)
0908- وزارت عریض و طویل جهاد کشاورزی چه می‌کند؟ چرا باید گوجه‌فرنگی سالم به کیلویی 10 هزار تومان برسد؟ پس مردم عادی چه بخورند؟ (5/7)
0117- کیانی: می‌گویند نمایندگان محترم مجلس کمربسته‌اند بلکه برای اقتصاد به هم خورده کشور و وضع بد مردم کارهایی انجام بدهند اما گویا یکی از نمایندگان مجلس اعتصاب کرده است. آقای نماینده مجلس! جانم به قربانت ولی حالا چرا اعتصاب کردی؟ پس از سال‌ها چرا؟ خوب شد قدری به فکر آمدی شاید همکارانت پند بگیرند. (5/7)
1617- درود به آفتاب. در روزنامه پنجشنبه 5 مهر پیام دهنده‌ای با شماره 0914 گفته‌اند در مورد آقای زیباکلام حرف‌هایی در مخالفت با این شخصیت اصلاح‌طلب زده است. ایشان از طرف همه مردم با سخنان آقای زیباکلام مخالفت کرده. من به ایشان می‌گویم فقط از طرف خود حرف بزند. اگر نماینده مردم است بگوید از نماینده کدام شهر است یا اگر نماینده گروهی است بگوید کدام گروه؟ اما از جانب مردم حرف نزند که مردم با آقای زیباکلام مخالف هستند. من هم یکی از مردم هستم که با حرف‌های آقای زیباکلام موافق هستم. (6/7)
1244- نیاید روزی که یکی از مسئولان چه سهوا یا عمدا جمله نامتعارفی را بیان کند در آن صورت است می‌شود خوراک رسانه‌ها و مردم. مثل جریان دکتر هاشمی وزیر بهداشت. حالا اگر دکتر هاشمی مثل بعضی‌ها به امام‌زاده برود تحصن کند دست از سر او بر می‌دارند؟ (6/7)
1201- حجت‌الاسلام مصباحی مقدم فرمودند: تریبون‌ها را نباید برای مسائل شخصی هزینه کرد. به نظر من هم یادآوری در امور کشور کارساز است. اما در صورتی که به موقع یادآوری شود در غیر این صورت نتیجه عکس می‌دهد. از طرفی معلوم نیست رئیس‌جمهور چه هیزم تری به برخی‌ها فروخته که از مخالفت با او دست بردار نیستند. (6/7)
1210- سلام و درود به همه آفتابیان.
آقای احمدی‌نژاد خسارت‌هایی به کشور تحمیل کرد اما خدا خیرش دهد که لااقل سیب‌زمینی مورد نیاز کشور را تامین کرد. آن هم مجانی! (6/7)
1116- شهرداری محترم ناحیه 6 در روزنامه 5/7/97 فرمودند در مورد باغ خیابان
16 امیرآباد دخالتی ندارد، در حالی که چندی پیش در همین روزنامه اعلام کردند این باغ تبدیل به بوستان می‌شود. گیرم که این باغ متعلق به یک شخصی است آیا شهرداری اجازه می‌دهد به جای باغ مشجر چندین ساله برج ساخته شود و اهالی از هوای آزاد محروم بشوند؟ (6/7)
در حمله تروریستی اهواز، کودک
چهار ساله‌ای هم جزء شهدای این واقعه بود. این خون ریختن‌های ناحق به خودی خود حقانیت شیعیان آنهم در ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) را نشان می‌دهد. به یقین می‌توان اذعان کرد این عناصر تروریستی، وارثان کثیف لشکر دشمن امام شهید و مظلوم، حسین بن علی(ع) هستند.
... 0938
بدون ذره‌ای شک و شبهه امروز دونالد ترامپ متوهم، منفورترین مفهوم نزد ملت ایران و تمام ملل آزاده دنیاست.
... 0939
جریان نهضت و حماسه عظیم و خونین حضرت ابا عبدا...الحسین (ع) دین اسلام ناب محمدی (ص) را از خطر نابودی نجات داد. پس در همه دوران نیز بر همه امت اسلامی و پیشگامان و رهروان این نهضت پرافتخار واجب است در احیای هویت اسلامی در جهان تا ظهوری منجی عالم بشریت، حضرت امام مهدی (اروحنا له الفدا) از هیچ حرکت دین‌مدارانه دریغ نفرمایند.
... 0938
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: کسی که نماز نمی‌گذارد، دین ندارد.
... 0938
با عرض سلام. معمولا مرسوم شده است که پس از شب سیزده ماه محرم الحرام، بسیاری از مجالس سوگواری و بیان معارف اسلامی و پیام‌های نهضت خونین حسینی(ع) نیز خاتمه می‌یابد. در صورتی که همه شیعیان نه تنها در این ماه بلکه در طول سال نیاز مبرم به فیض بردن از مکتب گهربار حضرات اهل بیت عصمت و طهارت دارند و بزرگان، فقها و علمای بزرگوار دین هم روی این موضوع موکدا سفارش می‌کنندکه به هر اندازه از بیانات اهل بیت علیهم السلام دور باشیم، از خود ایشان دوریم.
... 0938
سلام. سیب‌زمینی شده کیلویی پنج هزار تومن. نگران تبلیغات انتخاباتی برخی رقبایتان نباشید دیگه نمیتونن خیلی سیب‌زمینی بخرند و پخش کنند.
... 0914
ضمن خداقوت و خسته نباشید به نهادهای اطلاعاتی و امنیتی که مجدانه به دنبال برخورد با تروریست‌ها هستند درخواست می‌شود که تروریست‌هایی را که مستقیم در مقابله با معاش و روح و روان مردم هستند زیر نظر داشته باشند. تروریست‌هایی از قبیل محتکران، دلالان، سودجویان و رانتخواران و امثالهم که خطر آنها به مراتب بیشتر از تروریست‌های حمله اهواز است. به طور مشخص هر کس که هرگونه احتکاری دارد واقعا با زندگی مردم کاسبی می‌کند و در گران کردن همه گونه مایحتاج مردم با هم در مسابقه هستند. اینها تروریست‌های واقعیند که باید ریشه‌کن شوند.
... 0912
قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها متاسفانه چند پهلو است. از قرار معلوم اگر دو هزار الی دو هزار و دویست نفر بازنشسته شاغل در کشور باشد این تعداد در مقابل میلیون‌ها تحصیلکرده و بیکار عددی نیست. این موضوع فقط
گره انداختن در پیشرفت کشور است و حذف افراد باتجربه در دولت و آوردن افراد نوآموز و
کم تجربه که هیچ مشکلی از مشکلات کشور را حل نخواهد کرد.
... 0918
شبکه خبر سیما در ساعت خبر از مملو بودن بندرها از واردات کالاهای اساسی پخش می‌کند. کمبود کالا جز پوشک احساس نمی‌شود، اما گرانی کمرشکن مردم را جان به لب کرده است. دولت فکری برای ارزان شدن کالا بکند. کالا در بازار فراوان است، قحطی که نیست قیمت‌ها کمر شکن است. مردم قدرت خرید ندارند. پول کشور ارزش ندارد. همچنین با وجود بی‌ارزشی پول کار نیست که مردم درآمد داشته باشند. صد میلیارد تن کالا در بنادر جمع شود چه نفعی به حال ملت دارد؟ فکری برای بازگشت ارزش پول ملی بشود. شغل ایجاد کنند. بسته حمایتی بدترین سیاست اقتصادی است. هر بسته خوراک فوقش یک هفته به کار بیاید. باز آش همان آش و کاسه همان کاسه.
... 0918
دولت محترم مشکلات اهواز را حل کند. امیدوارم دیگه در اهواز سرقت و زورگیری نشه. یکی به نشریه امرداد پیام داده که در اهواز سرقت و زورگیری زیاد شده.
... 0933
اگر دوخت لباس و پوشاک همه تولیدی‌ها با معیار و فرهنگ ایرانی و اسلامی عملا مطابقت داشته باشد، پیش‌زمینه‌ای برای مبارزه و سرکوب تهاجم فرهنگی خواهد شد. پیشنهاد می‌شود نهادی دولتی به منظور متولی و ناظر تولیدات پوشاک داخلی (برای آقایان و خانم ها) با شرایط مذکور تعیین شود.
... 0938
اگر ما مدیران بی‌لیاقت و دزد و مشکوک و دو تابعیتی نخواهیم باید چه کسی را ببینیم؟ چرا مسئولان کشور بالاخص مجلس اقدامی در تصویب قوانین قاطع در برخورد و عزل مدیران دوتابعیتی نمی‌کند؟ تا کی ما باید شاهد اختلاس‌ها و دزدی‌ها و فرار دو تابعیتی‌ها باشیم؟ حزب‌الله سکوت نخواهد کرد.
... 0912
کود یا خاک گل برای گلدان‌ها به طرز فجیع کرم زا هستند!
... 0938
حمام تاریخی و قدمت‌دار گلشن شهرستان لاهیجان غیر اصولی در حال بازسازی است!
... 0938
کمبود شیر نایلونی در شهر لاهیجان!
... 0938
‌کم‌فروشی چه در میوه چه در خشکبار و...!
... 0938
‌ کمبود پول خرد در بین تاکسی‌داران محسوس است!
... 0938
هر روز بخشی از فضای سبز لاهیجان را کم می‌کنند و تغییر کاربری می‌دهند! از گل‌ها و گیاهان فضای سبز کم کرده‌اند.
... 0938
مردم چی بخورند؟! منظورم اقشار ضعیف جامعه است. سیب‌زمینی 4000 و3000 تومن. گوجه فرنگی6000 و میوه 7000 تومان به بالا. قبوض آب و گاز و...... آبونمان‌ها و.... افزایش یافته! چرا پول‌ها یه جا انبار شده بود.
... 0938
‌ لطفا در پرداخت سکه‌های مهریه برای همسران گرفتار طلاق آن هم در شرایط گرانی سکه تدابیری جدید اتخاذ فرمایید. بیشتر همسران گرفتار طلاق دارای تموّل نیستند و پرداخت مهریه چهار میلیونی با درآمدشان متناسب نیست! دولت در این زمینه چه تدابیر جدیدی دارد؟
... 0938
از لاهیجان در مورد ترمیم خیابان‌های اصلی و فرعی شهر: بدون توجه به زیرسازی اصولی و راه عبور آبهای سطحی بر اثر باران، به ترمیم و بازسازی سطحی خیابانها می‌پردازند! حتی بدون توجه به موقعیت آب و هوایی شهرستان‌ها! از کجا بگویم؟!
... 0938
سلام بر مدیر مسئول رئوف و فهیم روزنامه آفتاب یزد. از لاهیجان پیام می‌دهم. اینجانب سیده حرمت فرهی مربی درجه سه شطرنج می‌باشم. برای تمدید اعتبار کارت مربی‌گری درجه سه و کارت بازیکن جمعا 120000 هزار تومان پول پرداخت کردهام که در سیستم جامع فدراسیون ثبت شده. اما بعد از گذشت سه و ماه و اندی هنوز از ارسال کارت‌های فدراسیون خبری نیست! و با اینکه پول را پیش پرداخ کرده‌ام کارت‌هایم را دریافت نکرده‌ام! ضمنا سوالی از فدراسیون شطرنج کشور دارم؛ کارت‌هایی که فدراسیون صادر می‌کند و کارت‌هایی که اشخاص خود با نام فداسیون صادر می‌کنند چه فرقی دارد؟! اگر غیرقانونی است چرا فدراسیون و مسئولین آن جلو این کار رو نمی‌گیرند!؟ چرا افراد بدون گذراندن دوره مربیگری و آزمون و بدون داشتن کارت مربیگری و مجوز تدریس مشغول تدریس در باشگاه‌ها هستند!؟! آیا قوانین فیده فقط صوری است؟! قوانین فیده فقط وضع شده‌اند و نباید اجرایی شوند؟
... 0938
دلمان را سوزاندند. دشمنان را تکه‌تکه خواهیم کرد. قابل توجه نوکران عرب آمریکا در منطقه؛ امارات و عربستان!
... 0912
با سلام. از آقای جهرمی درخواست می‌کنیم از سودجویی‌های بیش از اندازه شرکت‌های مخابراتی و ارتباطی جلوگیری
کنند.
... 0914
در عبور پیاده از عرض خیابان علاوه بر اینکه باید چهارچشمی مواظب عبور ماشین‌ها بود باید به ماشین‌هایی هم که دو طرف پارک کردهاند توجه داشت چون به محض اینکه شما می‌خواهید رد شوید یکی دو تا از آنها هم حرکت می‌کنند و صد البته تقدم عبور هم با آنهاست چون یک بوق هم نثار
شما می‌کنند.
... 0912
مسئولین صدا و سیمای مرکز اصفهان به این سوال همیشگی پاسخ دهند که چگونه است با وجود ممنوعیت به‌کار گیری بازنشستگان که چند سال است بخشنامه‌های آن به این مرکز هم ابلاغ شده و بارها در ویترین و بُردهای داخل سازمان نصب شده است، هنوز تعدادی بازنشسته فاقد شرایط معافیت از این قانون در این مرکز در مکان‌هایی همچون بازشنوایی رادیو یا گزارشگری که چند سالی است بازنشسته اداره کل بهزیستی استان اصفهان است و فرد دیگری که سال‌ها بازنشسته آموزش و پرورش با حقوق بازنشستگی
است، ولی در بخش تامین برنامه سیما و برخی کارهای رادیو به صورت
حق الزحمه‌ای حقوق و دستمزد می‌گیرد و آن وقت شما واجدین شرایط علاقه مند را
کنار گذاشته‌اید.
... 0913
اگر یک خانواده هشت نفره را هشت میلیون یارانه بدهیم بعد این خانواده می‌دانند معنای (کار) چیست؟ با این شرایط چرخه اقتصاد چگونه بچرخد؟
...0935
انسان باید با صداقت و خلوص وارد قلب‌ها بشود، نه اینکه با وعده‌های پوچ پول به‌دنبال مسند و قدرت باشد.
... 0935
دولت قبل دنبال راه و موقعیتی است که قوانین را توسط هوادارانش بشکند و خود حاکم شرایط بشود!
... 0935

توضیح مترو در مورد یک پیام مردمی
خواهشمند است در خصوص مطلب مندرج در آن روزنامه با مضمون گرما در ایستگاه متروی میدان حضرت ولی عصر (عج) ضمن عذرخواهی از این مسافر محترم، به اطلاع می‌رساند نصب و راه‌اندازی سامانه تهویه ایستگاه‌های خط سه مترو بر عهده شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) است، اما جهت رفاه حال مسافران گرامی، شرکت بهره‌برداری مترو به طور مستمر پیگیر رفع این مشکل است تا این عزیزان در آرامش و آسایش بیشتری از قطارهای خط سه استفاده کنند. لازم به توضیح است که در حال حاضر هواسازی ایستگاه میدان حضرت ولی عصر (عج) تکمیل نشده و در مرحله نصب تجهیزات است.
ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام