کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 05 تیر 1398   Wednesday 26 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 مهر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

با سلام. قبل عید پدرم مجبور شد به علت مشکلات مالی،بیکاری و قرض مسکنی که با 30سال زحمت و کارگری در شهرستان خریده بود به قیمت 130میلیون بفروشد تا بخشی از بدهی را پرداخت و با باقیمانده پول (80میلیون) یک خونه کوچکتر و ارزونتر بخریم. الان با این پول زمین خالی هم بهمون نمیدن!ارزش پول ما نصف شده،مقصر کیست؟با شش سر عائله دانشجو، سرباز، مجرد، همه بیکار باید یقه کی را بگیریم که یک شبه ارزش دارایی مون نصف شد.
...0912
حرفهایی را که دو نماینده مجلس زده اند و چیزهایی را که کیهان نوشته یعنی کلام مرجع خودش را پیدا کرد.
...0912
آقای ربیعی! حقوق ها را که پلکان گذاشته بودی ما شش ماه سعی کردیم تا به پله آخر رسیدیم. پس چرا این اضافه ها را نمی دهید؟
...0911
ابراهیم ایرانپور مبارکه: مدت زمانی است تعدادی نرده حفاظ که جهت قطعه زمینی بایر واقع در مبارکه، چهار راه بازار، پشت ساختمان حاج عبدالله کاویان بن بست سپهر و تابلوی علمک بن بست جنب مغازه مرحوم حاج منصور خلیلیان توسط سارق یا سارقین به سرقت رفته که باعث ناامنی این منطقه شده و این مسئله باعث شده تعدادی افراد معتاد، ولگرد و متجاهر در این محل تجمع کنند و موجبات سلب آسایش همگان را فراهم آورند. از مسئولین محترم مبارکه درخواست رسیدگی دارم.
...0913
آقای روحانی! افراد و نهادها و شرکتها و سازمانهایی که عمدا ارز حاصله از صادرات را به سامانه نیما دیر تحویل میدهند را به مردم معرفی کنید. کشورداری رو دربایستی و شوخی برنمی دارد. مردم در فشار و عصبانی هستند.
...0912
داشتن بیمارستانها و مراکز درمانی وابسته به تامین اجتماعی یک نیاز مسلم و ضروری و حق طبقات محترم، ضعیف و زحمتکش کارگری و کارمندی مخصوصا در مناطق محروم است. از سازمان مربوطه و وزارت رفاه تقاضامندیم نسبت به ساخت و افزایش آنها اقدام کند تا از میزان فشار به این اقشار کاسته شود.
...0938
حضرت امام حسین(ع) میفرمایند: قناعت،مایه آسایش تن است.
...0938
پزشکان محترم به صراحت مصرف بیش از حد و اندازه شکر و نمک و روغن ها را برای سلامتی خطرناک اعلام می کنند. لذا برای تولیدکنندگان محترم محصولات خوراکی و نوشیدنی از اهم ضروریات است که میزان آن را با دقت بررسی کنند.
...0938
با سلام و خسته نباشید. شرکت ایرانسل در تلویزیون به راحتی تبلیغ میکند که آنتن‌دهی خطوط ایرانسل حتی اینترنت در اقصی نقاط کشور قوی و قابل ارتباط است اما کارکنان شرکت نفت در پشت و اطراف پالایشگاه شهید تندگویان تهران نزدیک دو سال است که از عدم آنتن‌دهی حسابی ناراحت هستند و به هیچ وجه نمی توانند در هر شرایطی از تلفن خود استفاده کنند.
...0936
با عرض سلام بی پایان. در ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدا...الحسین(ع) و یاران بزرگوارشان، مصرف نذورات نوشیدنی و خوراکی های داغ به اوج خود می رسد. از فروشندگان محترم ظروف یکبار مصرف مصرانه تقاضا می شود از فروش لیوان و کاسه های شفاف اکیدا خودداری کنند، زیرا سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت اعلام کرده است که این نوع مصرف ها سرطانزاست.
...0938
از وزیر محترم بهداشت مصرانه خواستاریم فرمایش تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) که در جلد تمام دفترچه های بیمه تامین اجتماعی با این عبارت: "ما می خواهیم اگر کسی در یک خانواده مریض شد، بیش از رنج مریضداری، رنج دیگری نداشته باشد. " نوشته شده است را به صورت کامل و جامع
اجرایی کنند.
...0938
1320- از تحلیلگران و سیاسیونی که در خارج از کشور هستند، اما وطن‌پرست هستند و حملات تروریستی در اهواز را محکوم کردند تشکر می‌کنیم. ایرانی هر کجا باشد، ایرانی است. (2/7)
0051- جنابی فرمودند هیچ نهادی حق ندارد دانشجویی را از تحصیل محروم کند. چه خوب گفتند دانشجو نباید از تحصیل باز بماند. (3/7)
0154- کیانی از تهران: داشتیم خوراک معمولی می‌خوردیم که تبدیل شد به اشکنه. تا خواستیم طرز تهیه اشکنه را یاد بگیریم از اشکنه هم به خاطر گرانی مواد واماندیم! مسئولین بفرمایید چه خوراکی ارزان است تا آن را بخوریم؟ (3/7)
0835- با توجه به تورم روزافزون به جای درگیری‌های جناحی و سخنان تنش‌زا بهتر است به مشکلات اقتصادی کشور رسیدگی شود. مشکلات کامیون‌داران به علت افزایش قطعات یدکی و لاستیک،
چیزی نیست که با شعار حل‌شدنی
باشد. (3/7)
0846- به قول آقای هاشمی‌طبا باید گفت اگر می‌توانید به خروج میلیاردها دلار توسط دست‌اندرکاران برای خرید املاک و سپرده در بانک‌های خارج از کشور و بودجه سنگینی سیاست‌های خارجی که سودی هم تاکنون برای کشور نداشته اعتراضی کنید. وگرنه کم‌کردن توقع مردم عادی مانند خرید یخچال خارجی دردی را دوا نخواهد کرد. (3/7)
0847- در خیابان‌ها حداقل 20 برند اتومبیل چینی جولان می‌دهند. زمانی که ما تولید پیکان، بنز، خاور و چند برند آمریکایی داشتیم چینی‌ها اتومبیل روسی و گاری‌دستی داشتند. مدیران نالایق صنعت اتومبیل با گماردن آشنایان کم‌سواد خود در مدیریت‌ها این صنعت را به این روز سیاه انداختند. (3/7)
1310-آقای مظفری! من نمی‌دانم چرا ترسی به دل دلالان و سودجویان در بازار نیست؟ چرا رانت‌خواران وحشتی از قانون ندارند؟ حتی در کشورهای جنگ‌زده هم این همه آشفتگی بازار و فساد مالی وجود ندارد. (3/7)
1331- دلیلی ندارد که آن‌قدر آقایانی با تصویب لایحه fatf مخالفت می‌کنند. دنیا به این قرارداد پیوسته. حتی لبنان و سوریه هم پیوسته‌اند. در شرایط فعلی ما باید جزو جامعه جهانی باشیم تا حرف‌مان را پیش ببریم. (3/7)
1408- دیروز در روزنامه در مورد نمایندگان گذشته که در شرکت نفت استخدام شدند نوشتید. این نمایندگان وقتی دوره نمایندگی‌شان تمام می‌شود حقوق دارند و از حقوقشان استفاده می‌کنند. پس چرا باز در شرکت نفت با حقوق‌های کلان استخدام می‌شوند؟ آیا این
درست است؟ (3/7)
1410- آقای شریعتمداری چه کاره است؟ واقعا پشتش به کجا گرم است که آن‌قدر هر چه دلش می‌خواهد در روزنامه‌اش می‌نویسد. چطور اگر در روزنامه‌ای دیگر مطالبی بنویسند فورا از آن انتقاد می‌کنند؟ چرا این آدم حتی در مورد تصویب قانون fatf و در مخالفت با آن می‌گوید همه خائن هستند. ایشان به چه حقی این حرف‌ها را می‌زند؟ چرا این پیشگویی‌ها را
می‌کند؟ (3/7)
1505- قبلا آدم دوست داشت با کسانی که در صدا و سیما هستند دوست و رفیق بشود اما صدا و سیما با رفتار خود با مردم مخصوصا با دق مرگ کردن برخی هنرمندان کاری کردند مردم دیگر رغبتی ندارند که با برخی مجریان صدا و سیما همدم
بشوند. (3/7)
1517- آقای علاءالدین بروجردی! با سلام. شما را سوگند می‌دهم به درد دل مردم بروجرد بیشتر برسید تا بلکه مردم بروجرد از این تنگناهای مختلف که به آن دچار شدند نجات پیدا کنند. (3/7)
1524- سلام به آفتاب یزد. یک کلام، ختم کلام. جناب شهردار محترم ناحیه 6! در یک کلام بفرمایید سرنوشت باغ مشجر قدیمی چند هزار متری خیابان 16 امیر آباد به کجا می‌انجامد؟ (3/7)
آفتاب یزد: در این خصوص شهرداری تهران در صفحه 10 پاسخ لازم را ارائه داده است. یک کلام ملک شخصی می باشد.
1537- آقای محسن هاشمی، رئیس محترم شورای شهر! فرمودید یکی از مشکلات کشور برنامه‌ریزی ویترین و نمایشی است. بله بیشتر برنامه‌ریزی‌ها آبکی یا موقتی و غیر قابل دوام بوده. مدیران هم که هرازگاهی تغییر می‌کند و برنامه‌ریزی‌ها و پروژه‌ها لنگ می‌ماند. این یکی از بزرگ‌ترین مشکلات کشور است که برنامه‌ریزی درست و اصولی تقریبا وجود ندارد. (3/7)
1542- اگر اروپایی‌ها بتوانند به وعده‌هایی که در حمایت از برجام می‌دهند و تضمین فروش نفت ما را عملی کنند می‌توان به افق‌های بهتری در روابط تجاری و سیاسی با اروپا فکر کرد. (3/7)
1552- این حق مردم است که توقع داشته باشند اجلاس نیویورک برای کشور دستاوردهای مناسبی داشته باشد. مردم دوست دارند سیاستمداران و مردان عرصه سیاست خارجه در نیویورک به بهترین شکل در جهت منافع ملی حرکت کنند. آنها باید بادرایت توطئه‌های تندروهای جهان را خنثی کنند. (3/7)
1610- با سلام. به نظر من نامه 50 نماینده و مقام سابق آمریکایی به ترامپ در مورد بازگشت به برجام و تعامل و دیپلماسی مناسب با ایران نشان‌دهنده این است همه جای جهان از افراطی‌گری و تندروی بیزاری وجود دارد. (3/7)

چرا رسانه‌های داخلی به جای تحلیل محتوای سخنان ترامپ به دنبال حواشی سخنان ایشان هستند. تیم آلمان به سخنان ترامپ در خصوص وابستگی آلمان به انرژی روسیه خندید! اعضای مجمع در خصوص رشد اقتصادی آمریکا خندیدند! واقعا کل سخنان تراپ همین دو واکنش بود.
آفتاب یزد: سخنان مضحک ترامپ قابل تحلیل نمی‌باشد.
سلام. شما که تلگرامتون کار نمی‌کنه، چرا بی‌خودی تبلیغ میگذارین؟
...0913
آفتاب یزد: کانال فعال است. احتمالا شما نمی‌توانید وارد شوید. از ساعت 10 صبح الی 14 با تلفن 88322160 تماس بگیرید.
رعنا محمدی:سلام صبح بخیر. چرا وقتی می‌خواهیم مطالبی را که در صفحه اول نوشته شده است از طریق اینترنت براساس آدرسی که داده‌اید وارد مطلب مورد نظر شده و بخوانیم با چنین پیامی مواجه می شویم: «خطا، چنین صفحه ای وجود ندارد.»لطفا راهنمایی
بفرمایید.
البته الان متوجه شدم که دسترسی به مطالب از ساعت 15 میسر است! در دنیای امروز برای حفظ محیط زیست و استفاده حداقلی از کاغذ و دسترسی سریع مخاطبان به اطلاعات و...به نظرم روش درستش را انتخاب نکردید.
آفتاب یزد: درست نیست زمانی که برای تولید محتوا هزینه پرداخت می‌شود این محتوا رایگان در اختیار همگان قرار گیرد. در همین راستا طی روزهای اخیر نیز برخی روزنامه‌های دیگر صفحات آنلاین را به قیمت روزنامه کاغذی می‌فروشند. این در حالی است که آفتاب یزد عصرها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بنده در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور برای سازمان بنادر و دریانوردی در ابتدای شهریور 96 که قرار بر استخدام 200 نفر در عنوان‌های شغلی مختلف برای بنادر مختلف کشور(اعم از بنادر و خوزستان و بوشهر و بندر عباس و چابهار) بود شرکت کردم و خوشبختانه پذیرفته شدم و تمامی مراحل اعم از مصاحبه‌های علمی، عقیدتی و سپس تاییدیه گزینشی را با موفقیت پشت‌سر گذاشته و آزمایشات طب کار و همچنین سایر مدارک همچون عدم سوءپیشینه و تاییدیه تحصیلی و... به دست سازمان مرکزی بنادر و دریانوردی رسیده است. اما همچنان من و سایر پذیرفته‌شدگان پس از این مدت طولانی دعوت به کار نشده‌ایم و سازمان بنادر و دریانوردی پاسخگوی ما نیستند و به بهانه‌های مختلف از شروع به کار پذیرفته‌شدگان استنکاف می‌ورزند. روند طی شده برای استخدام ما از طریق سازمان مذکور فوق‌العاده فرسایشی است و این در حالی است که سایر متقاضیانی که برای سازمان‌های دیگر، همزمان با ما آزمون داده‌اند شروع به کار کرده‌اند. لذا خواهشمندم این موضوع را که حقیقتا سبب زائل شدن وقت و انرژی ما می‌شود پیگیری و منعکس فرمایید.
آقای احمد نعمت الهی بازیکن استقلال در شهر یزد حضور پیدا کردن و درحال فعالیت‌های مهمی در حوزه فوتبال هستند، جناب شهردار هم از ایشون
استقبال کردن.

سلام و خسته نباشید. در دبیرستان نشاط منطقه شهیون دزفول که دارای محیط روستایی و عشایری است به دلیل استنکاف آموزش و پرورش و مسئولین محلی از تخصیص سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزی در این منطقه محروم هیچ دانش‌آموزی در روز اول مهر به مدرسه نیامده و همه مراجع از حل مشکل دانش‌آموزان این منطقه شانه خالی کرده‌اند.

ژاله عزلتى :سلام. می‌خواستم بدانم با چه مجوزى تمام کامیون‌هاى بزرگ اطلس بار اقدسیه به طور شبانه‌روز در دو طرف خیابان‌هاى باریک اقدسیه، سپند و خیابان موزه پارک مى کنند و علاوه بر ایجاد ترافیک سنگین در خیابان‌هاى نامبرده و همین‌طور خیابان‌هاى اطراف، باعث پایمال شدن حقوق اجتماعى اهالى شده‌اند؟ آیا این کار قانونى است؟
سلام. سرطان معده دارم و تنها بیمارستان مرجع شیراز بیمارستان نمازی داروی فابیسیو را ندارد. دلال‌ها به داروها رحم نمی‌کنند. روزنامه‌نگاران به داد بیماران برسید!
...0917
حقیقتا مردم به خوبى می‌دانند که افزایش نرخ دلار هیچ ارتباطى به مسئولان محترم دولت دکتر روحانى ندارد.
...0935
کسانی که فساد کردند و کسانی که فسادها را می‌دیدند و چشم‌پوشی و سکوت می‌کردند همگی در فرو ریختن زندگی ضعیفان مقصرند و بدانند عاقبت سزای اعمالشان را خواهند دید. ابراز پشیمانی و عذرخواهی الان دیگر برای هیچ‌کس فایده ندارد.
...0914
زندگی اشرافی و رفتار بد و بی‌صداقتی برخی مسئولان از بدترین خیانت‌هایی است که در حق ایران و ایرانیان شده است.
...0914

1617-‌تصویر میوه‌فروشی که مشاهده می‌کنید آقای علی نصیبی، یکی از دوستان و همشهری‌های گرگانی‌ام در اینستاگرام شخصی‌اش گذاشته. با دیدن عکس میوه‌فروش و سخاوتمندی ایشان با توجه به افزایش بی‌حساب و کتاب قیمت میوه، تعجب کردم و از ایشان نشانی میوه‌فروش را پرسیدم، گفت عکس اینترنتی است! در میان این همه گرانی‌ها و فشارهای اقتصادی، هستند افرادی که به فکر نیازمندان واقعی‌اند. باید به دست و دلبازی و مرام چنین افرادی دست‌مریزاد گفت. (10/7)
1015- برخی از کارکنان محل کارشان را با مهدکودک اشتباه گرفته‌اند. آن‌ها فرزندشان را که از مدرسه تعطیل
می شوند به محل کارشان می‌آورند و این کار سبب مشکلات فراوانی برای همکارانشان می‌‌شود. برخی کارها به تمرکز نیاز دارد، در صورتی که با حضور کودکان کارکنان مجموعه،‌میزان بهره‌وری‌شان کاهش
می‌یابد و... (10/7)ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام