کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 18 مرداد 1399   Saturday 8 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 11 مهر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. نان نیاز روزمره همه ماست. متاسفانه در برخی مواقع شوری نان‌ها بیش از حد است. این عدم تعادل و نظم قطعا باعث به خطر افتادن سلامتی شده و منجر به بیماران قلبی، فشار خونی و... می‌شود. همچنین سایر مواد افزودنی ویتامین‌دار نباید کم یا زیاد بشود.
...0938
چرا دولت برنامه‌های خود را به منظور ثبات قیمت ارز اعمال نمی‌کند؟
...0990
اگر کشور ما هم مثل بعضی کشورهای پیشرفته اداره مالیات قوی با قوانین جامع داشت که بتواند ثروت هر ایرانی رو حساب کند آن وقت بسیار از افراد کارآفرین و تولیدکننده واقعی مالیات نمی‌دادند و در عوض کسانی که با دلالی و زدوبند ملک ماشین و... انواع اقلام به ثروت می‌رسند مجبور می‌شدند حداقل مالیات بالا پرداخت کنند. حتی آن وقت که درآمد افراد شفاف باشد دیگر شاهد گرانی خانه یا اجاره آن نبودیم.چون اگر از نرخ کارشناسی افراد میخواستند عدول کنند مجبور بودند مالیات بیشتر پرداخت کنند و راه دررو هم نداشت. یعنی میشه این طوری بشه؟
...0910
آقای کریمی قدوسی که زحمت افشاگری و شفاف سازی گروهی از افراد را به عهده دارند چرا وقتی خلاف آنچه گفته اند مشخص می شود دفاعی از گفته های خود نمی کند؟ سوالات مطرح شده در مجلس هیچ اثری ندارد آنچه فاش می‌کند مورد پیگیری قرار نمی‌گیرد و کسی از ایشان دلیل و مدرک نمی‌خواهد. در واقع اقدامات ایشان چند روزی تشنجی ایجاد می‌کند و فراموش می‌شود. جدا ایشان وظیفه نمایندگی را چطور تعریف می‌کند و هدفش از نمایندگی مردم چیست؟
...0912
حضرت امام جعفر صادق(ع) میفرمایند: هر مومنی به بلایی گرفتار شود و صبر کند، اجر هزار شهید برای اوست.
...0938
نماز، مظهر تسلیم مطلق به پیشگاه ذات اقدس الهی است.
...0938
حجاب و عفاف، همسان با سرشت نظام هستی و جزء صفات پسندیده بندگان مقرب الهی بوده و همچون نور هدایت کننده به سوی دینداری و کمال و رستگاری است. اما بدحجابی و بی‌عفتی خارج از محدوده و مجموعه عبودیت و انسانیت بوده و با سر تسلیم آوردن به فرامین شیطان و سرانجامش گمراهی و تیره بختی است.
...0938
با توجه به وضعیت بسیار بد و نامطلوب اقتصادی و رکود شدید تولیدات صنعتی و صنایع داخلی و کم کاری و تعطیلی کارخانه‌ها وکارگاه‌ها و بیکاری بسیاری از کارگران و شاغلین، عملکرد وزیر صنعت و معدن، آقای شریعتمداری از ابتدای تصدی ایشان در این سال ها تا کنون به شدت زیر سوال رفته است و استیضاح و برکناری ایشان به دلیل ضعف در کار و اشتباهات فاحش و غیرمسئولانه ایشان در اداره کردن این وزارتخانه مهم و کلیدی کشور تقریبا اجتناب ناپذیر و حتمی به نظر می رسد.
...0913
باسلام و خسته نباشید و تشکر از تلاش شما. آقای اژه ای! امیدواریم در رابطه با متخلفان اقتصادی هر چه سریع تر و
قاطع تر برخورد کنید و نتیجه آن در جامعه لمس شود که تورم کمر ملت مخصوصا بازنشسته‌ها را شکست.
...0913
آقای عسکر اولادی فرموده‌اند اگر من رئیس بانک مرکزی باشم بازار ارز درست می‌کنم. آقای روحانی هم گفت 100روزه، اقتصاد را درست می‌کنم. اما حدود 1900 روز گذشته! کار رو باید دست کاربلد داد. جناب عسکراولای درست فرمودند ایشان اهل بازار و اقتصادشناس هستند. آقای عسکراولادی باید رئیس بانک مرکزی باشد. ایشان تازه نفس مدت های زیادی را در خواب خوش گذرانده و تازه بیدار شده است.
...0918
باسلام. آقای حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت در کار پزشکان متخصص و فوق تخصص دخالت کرده و از آنان خواسته داروی خارجی تجویز نکنند. ایشان اظهار کرده اند فروش داروی خارجی غیر قانونی است.
...0919
باسلام خدمت زحمتکش‌های روزنامه آفتاب یزد؛ من یکی از علاقه‌مندان روزنامه آفتاب یزد هستم. خواهشمندم وجداناً اگر طرفدار کارمندان با حقوق دریافتی ماهانه زیر پانصد هزار تومان هستید ‌پیامم را چاپ کنید. وام پنج میلیون تومانی به بازنشسته‌هایی که شصت پنج ساله بیشتر یا آنهایی که ناراحتی قلب و سرطان دارند تعلق نمی‌گیرد. شما را به خدا تقاضای عاجزانه دارم پیغام اینجانب را چاپ کنید. این ‌ لطفی است در حق بازنشسته‌های بیمار و گرفتار که انصافا در فقر بدبختی دست و پا می‌زنند. با تشکر.
...0912
در واقعه11سپتامبر برای شیطان بزرگ آمریکا فرصتی به وجود آمد تا بدون داشتن سند و دلیل تعداد بسیار زیادی از مسلمانان را آنهم با اتهام تروریست به خاک و خون بکشد. این هم یک لکه ننگین دیگر از جنایات بی شمار آمریکاست.
...0938
از کلیه مدیران و دست‌اندرکاران محترم و مومن رسانه ملی به خاطر حفظ حرمت ماه محرم الحرام به ویژه دهه اول و انعکاس وقایع نهضت خونین حسینی(ع) نهایت تشکر و قدردانی می‌کنیم. در روایات اسلامی وارد شده است "بهشت" ارزش و اجر گریه یا گریاندن بر مصیبت اعظم حضرت سیدالشهدا، امام حسین (ع) است.
...0938
حضرت امام جعفرصادق (ع) می‌فرمایند: هر مومنی که گرفتار مومنی را بر طرف کند، خداوند هفتاد گرفتاری دنیا و آخرت را از وی دور می‌سازد.
...0938
حضرت امام کاظم(ع) می‌فرمایند: در دنیا، مانند کسی باش که در خانه‌ای
ساکن است که مالک آن نیست و منتظر رفتن است.
...0938
1549- آقای مظفری! بالاخره مشخص شد حادثه تروریستی اهواز کار داعش بوده یا گروه الاحواز؟ سخنان ضد و نقیض زیاد است. برای مردم مهم است که عامل اصلی این جنایت چه کسانی هستند. (1/7)
آفتاب یزد: عامل اصلی و تامین‌کننده منابع مالی آنها مثلث آمریکا، عربستان و اسرائیل است.
1607- سلام آفتاب. خواستم به برخی رسانه‌ها بگویم در این شرایط فعلی توی دل مردم را خالی نکنید. حادثه اهواز خیلی وحشتناک بود. اما برخی رسانه‌ها آن‌قدر آب به آسیاب دشمن نریزند. رسانه‌ها از گفتن برخی حرف‌ها خودداری کنند و آن‌قدر با اعصاب مردم بازی نکنند. (1/7)
1612- در خبرها آمده متهم اصلی پرونده سکه ثامن در دسترس نیست. برخی می‌گویند در خارج از کشور است. چرا این دزدان باید آن‌قدر راحت از کشور خارج شوند؟ خودمان هم می‌دانیم استرداد متهمان فساد مالی از کشورهای خارجی هم ره به جایی نمی‌برد و مثل جریان خاوری می‌شود. (1/7)
1626- رسانه ملی که آن‌قدر روی حجاب تاکید می‌کند و برخی از هنرمندان و مجریان را به خاطر سخت‌گیری‌هایی در مورد حجاب ممنوع‌الکار کرده چرا تصاویر بانوان باحجاب خاص را در ایام محرم نشان می‌داد؟ چرا آن‌قدر رفتار ضد و نقیض
دارد؟ (1/7)
1540- الان مشخص می‌شود چقدر در این کشور سوءاستفاده‌ها و رانت‌خواری‌ها صورت می‌گیرد تا جایی که برخی مدیران با افزایش درصد جانبازی دنبال کسب امتیازات بودند. به نظر من این خود نوعی بی‌حرمتی به مقام جانبازان عزیز است. زیاده‌خواهی تا چه حد؟ (1/7)
1500- به نظر با توجه به اینکه مردم در جنگ اقتصادی دشمن درگیر شده‌اند و با مشکلات اقتصادی مثل افزایش نرخ ارز و گرانی‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند دشمنان امنیت اجتماعی مردم را هم هدف گرفته‌اند. نظام باید در مقابل این تحرکات دشمن خیلی هشیار باشد. بدنه فعالان سیاسی هم باید سعی کنند اختلافات را کنار بگذارند. شرایط کشور نیاز به وحدت بیشتر دارد. (1/7)
1414- سلام آفتاب. خواستم سوال کنم چرا قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل حال اعضای مجمع تشخیص مصلحت نمی‌شود؟ اگر قانون است باید برای همه اجرا بشود. (1/7)
آفتاب یزد: عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام شغل محسوب نمی‌شود.
1350- نباید گول دشمنان کشور را خورد. اقدام تروریستی در اهواز را
نباید به هیچ قومی نسبت داد. این
فقط کار تروریست‌ها و دشمنان خارجی
است. (1/7)
آفتاب یزد: تمامی اقوام ایرانی با یکدیگر متحد هستند و همراه با نظام جهت حفظ کیان کشور تلاش می‌کنند. این نقشه دشمن است که تفرقه‌اندازی کند، باید هشیار بود.
1302- کار دشمن تفرقه‌اندازی و اختلاف‌افکنی است. اما عده‌ای در داخل پیاده نظام دشمن هستند. اینها باعث نارضایتی جامعه هستند. مثلا دشمن می‌گوید دلار تا 20 هزار تومان هم می‌شود. برخی‌ها در داخل که با پول بیت‌المال ارتزاق می‌کنند آنها هم اعلام می‌کنند دلار تا 20 هزار تومان هم می‌شود. آیا اینها مخالف دشمن هستند یا خواسته آنان را دنبال می‌کنند؟ (1/7)
0845- سرنگونی هواپیمای روسی توسط موشک سوری موجب اختلاف شدید روسیه با اسرائیل نمی‌شود. چون 20 درصد جمعیت اسرائیل مهاجرین روسی هستند که در حکومت هم هستند. پوتین در مقابل اسرائیل هرگز حرکتی به نفع ایران نمی‌کند. (1/7)
0832- مردم از شما انتظار دارند نظرات اصولگرایان را نشر و تبلیغ نکنید. انتشار نوشته‌های آنها را به روزنامه‌های زنجیره‌ای که اکثرا از بیت‌المال تغذیه می‌کنند بسپارید. (1/7)
0043- کیانی از تهران: مردم از جلال‌آل‌احمد تا انتهای خیابان امیرآباد شمالی نیازمند به یک دکه کلیدسازی هستند. چنانچه کلیدسازی در این محدوده دکه‌ای هر چند کوچک راه‌اندازی کند اطمینان داشته باشد پول درو می‌کند. چون مردم بی‌نهایت به این کار نیازمندند! (1/7)
2029- من نمی‌دانم این وزیر آموزش و پرورش در حق فرهنگیان بازنشسته چه قدم مثبتی برداشته است؟! فشار اقتصادی ما را فلج کرده! بچه‌های ما که فارغ‌التحصیل بهترین دانشگاه‌های کشور درس خواندند بیکار هستند. حقوق من هم کفاف خرج زندگی را نمی‌دهد. به خدا بچه‌هایم روانی شده‌اند. فشار اقتصادی روی شانه‌های من بازنشسته دارد من را فلج می‌کند. (1/7)
2018- به نظر من مخالفان تصویب قانون fatf همان کسانی هستند که با برجام به خاطر کاسبی خود مخالف بودند. این لایحه به نفع ملت است. دلسوزان توجه کنند این لایحه تصویب شود تا بیش از این به بانک‌ها فشار نیاید. (1/7)
2016- من به عنوان یک شهروند از آقای روحانی تقاضا دارم کاری کند که قانون اف‌ای‌تی‌اف تصویب شود. چون اگر تصویب نشود مسائل بانکی ما به خطر
می‌افتد. (1/7)
2014- ‌ای اصولگرایان! حالا نگاه کنید با خروج آمریکا از برجام و شکست برجام چه کسانی سوءاستفاده کردند؟ همان کاسبان تحریم نیستند که با دلال بازی‌های خود در مدیریت‌ها به رانت‌خواری مشغول هستند و با برجام مخالف نبودند. کاسبان تحریم امروز چه جولانی در بازار ارز و دلار می‌دهند؟ (1/7)
1940- یکی از نماینده‌های ایذه و باغ ملک گفته حقوق 27 میلیونی یک نماینده از وزارت نفت! گویا وزارت نفت هشت نفر از نمایندگان را به شرکت نفت برده است که شش نفر آنها در حال حاضر نماینده هستند. یکی از این آقایان هم که هدایت خادمی است حقوق ایشان را 27 میلیون عنوان کردند. یعنی واقعا هستند نمایندگانی که در مجلس هستند و در شرکت نفت هم حقوق‌های آنچنانی می‌گیرند؟ لطفا شما پیگیری کنید چنین چیزهایی
هست؟ (1/7)
آفتاب یزد: آقای خادمی این مبلغ را تکذیب کرده‌اند.
1250- با این وضع قیمت‌ها مشخص است که قیمت دلار و سکه تا به کجا می‌کشد. وقتی قیمت تره‌بار چند برابر می‌شود وای به دلار و سکه! هیچ کس هم کاری ندارد و هیچ نظارتی نیست. (2/7)
1309- تنها راهی که مسئولین می‌توانند انجام بدهند و برنامه‌های دشمنان را خنثی کنند دیپلماسی است. باید اجازه دهیم نخبگان ما با دیپلماسی فضای دیدگاه‌ها در آمریکا را به نفع ما برگردانند و جامعه جهانی به نفع ما رای بدهند. چندی پیش وزیر امور خارجه اسبق آمریکا با آقای ظریف دیدار کردند اگر این دیدار در کشور ما انجام می‌شد تندروها چه‌ها که نمی‌کردند. ما باید دیپلماسی داشته باشیم و اجازه ندهیم ایران‌هراسی به وجود آید. (2/7)
1319- امروز دیپلماسی حرف اول را در جهان می‌زند. نخبگان و دلسوزان نظام با دیپلماسی با ایران‌هراسی دشمنان مقابله کنند. دیشب از رسانه‌ای بیگانه یک ایرانی تحلیلگر مسائل خارجی حادثه تروریستی را محکوم کرد و آن را جنایت نامید. اما نماینده یک گروه دیگر حتی این جنایت را محکوم نکرد. کسی که وطن‌پرست باشد چه در داخل چه در خارج وطن‌پرست است. من تحسین می‌کنم آن تحلیلگری که از شبکه خارجی عوامل این حادثه تروریستی را عامل بیگانه، آمریکا و عربستان نامید. نباید فکر کنیم هر کسی در خارج است مزدور و وطن فروش
است. (2/7)ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام