کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 بهمن 1397   Sunday 17 February 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 شهریور 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

سه شنبه 30 مرداد در موسسه جمعیت طلوع بی نشان ها که سازمانی مردم نهاد است، از کتاب «لیلا»، رونمایی شد. کتابدار، یکی از خبرنگاران درباره کتاب و یکی از شعرهای چاپ شده کتاب لیلا سخنرانی کرد و پس از آن برای بهبودیافتگان جشن تولد گرفتند و درباره بدرفتاری با کودکان بدسرپرست و بی سرپرست توسط اکبر رجبی رئیس هیئت مدیره و سمانه نائینی، مدیر روابط عمومی گفت‌وگویی انجام شد.

عشق، صداقت و یکرنگی
افرادی در موسسه طلوع بی نشان ها برای دستگیری نیازمندان جمع شده و وقتشان را صرف جذب، نگهداری و ساماندهی کارتن خواب ها و معتادانی که به طور داوطلب خواهان بهبودی هستند، با عشق، صداقت و یکرنگی کار می کنند و بدون دریافت هیچ گونه وجهی و برای بهبودی آنان خدمات رسانی می کنند.

عمو اکبر کیست؟
عمو اکبر کسی نیست جز آقای اکبر رجبی مشهود، رئیس هیئت مدیره که به علت خوش رفتاری و مدیریت خوبشان، بهبودیافتگان و اعضای مجموعه ایشان را با نام عمو اکبر خطاب می کنند. فردی مهربان و دوست داشتنی!

توزیع غذای گرم
موسسه بی‌نشان‌ها هر هفته سه شنبه شب‌ها، یک وعده غذای گرم بین کارتن خواب‌ها و معتادان توزیع می کنند. یکی از بهبودیافتگان بر این
عقیده است: معتادان یا کارتن خواب‌ها، در محل هایی که به اصطلاح زندگی می کنند وحریم شخصی شان محسوب می شود، نباید از آنان عکس و فیلم گرفت. این کار باعث می شود اعتمادشان از مردم
سلب شود!

توزیع لوازم التحریر به دانش آموزان محروم
تلاشگران جمعیت طلوع بی نشان ها، با هدف کمک به دانش آموزان محروم، با خرید کیف و لوازم التحریر، قبل از بازگشایی مدارس می خواهند آنها را
توزیع کنند. از اینکه عده ای در چنین مرکزی به فکر ترک اعتیاد معتادان و ساماندهی کارتن خواب ها و معتادان و رسیدگی به کودکان بی سرپرست و بدسرپرست هستند، جا دارد به تلاشگران مربوط خسته نباشید بگوییم و برایشان آرزوی سلامتی کنیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام