کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 بهمن 1397   Sunday 17 February 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 شهریور 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

نوشته‌اید شرایط کنونی اقتصاد یکی پس از دیگری قربانی می‌گیرد بدون اینکه دلایل اصلی مورد موشکافی و بررسی دقیق قرار گیرد. یک جمع‌بندی کلی با توجه اظهار نظرات بسیاری که با این موضوع می‌پردازند حاکی از اینست که شاه بیت ماجرا همین دلایل اصلی است. البته از رسانه ها نمی توان انتظار داشت که بررسی دقیق دلائل اصلی را به عهده بگیرند، هر چند وظیفه اساسی رسانه همین است. ولی به هر حال از نمایندگان مجلس انتظار میرود حال که وزرای دولت را قربانی حل مسائل اقتصادی می‌کنند بررسی دقیق دلایل اصلی را هم عهده‌دار شوند.
...0912
شخص به اصطلاح معترض به مطهری کاملا سیاسی و هدفمند بود. آن شخص حتی در مجلس هوادار دارد او از جنس حمله کنندگان شیراز به مطهری بود. سخنانش از روی ادب نبود. از سر و وضعش پیدا بود. او قیمت پراید را بهانه کرده بود
و الا او شاید سانتافه هم سوار نشود. هدف او مطهری بود. به مطهری گفت تو در جایگاهی نیستی از غدیر حرف بزنی. روز، روز غدیر بود. هر فردی میتواند از داستان غدیر بگوید تا برسد به مطهری. آن فرد فرستاده مخالفان مطهری بود. عده‌ای چاپلوس هستند که همیشه دنبال ترور شخصیت دیگرانند.
...0918
مولای متقیان، حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: ظاهر قرآن شگفت‌انگیز، زیبا و باطنش ژرف و عمیق است.
...0938
والدینی که فرزندان مومن و خالص تحویل جامعه اسلامی می‌دهند در حقیقت بذرهایی را برای سعادت، سلامت و اعتلای آن پاشیده‌اند.
...0938
باسلام. آقای مطهری هم انسان است ممکن است به هر دلیلی با فردی که معلوم است برنامه‌ریزی شده و با هدف خاص انتقادی را مطرح می‌کند، تندی کند و این نمی تواند معیاری برای ارزیابی شایستگی‌های ایشان باشد. همه می دانند آقای مطهری انسانی صادق، فهیم، دلسوز، شجاع و مردمی به معنای واقعی است و چنین رفتاری از ایشان هر چند تلخ، حاکی از صداقت و بی‌ریا بودن وی است.
...0916
دنیای تکنولوژی آن چنان بشریت را بیدار کرده و امکانات بیداری به وجود آورده که راهی برای موهوم باقی نگذاشته است. کسانی که هنوز به بافتن موهومات مشغولند و خیال می‌کنند جایگاه خوبی دارند بدانند بازنده بازی میان خرد و موهومند.
...0918
این شعر را باید با آب طلا نوشت و جلو دید همه انسان‌های این روزگار گذاشت، چرا که یک دنیا معنا دارد: گیرم که خلق را به فریبت فریفتی، با دست انتقام طبیعت چه میکنی!؟
....0912
از آنجایی‌که ورزش در سلامتی جسمی و روحی نقش فوق‌العاده موثری دارد و برای اینکه عموم مردم عزیز بتوانند از فواید و محاسن آن به نحو احسن استفاده کنند از مسئولان محترم وزارت ورزش و جوانان نهایت انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی و تدابیر سازنده خود از حیث شرایط فضا و زمان، این امکان را میسر کنند. به فرض مثال پیاده روی حداقل نیم ساعت نیاز ضروری همگان است و عوارض محرومیت از آن متوجه همگان خواهد شد.
...0938
با عرض سلام بی‌پایان. صبر دائم و پایدار و خم به ابرو نیاوردن مومنین و مومنات در برابر امتحان‌های مختلف خداوند کریم و رحیم در عرصه زندگی، نشانه صداقت،پایبندی و دلبستگی به دین و ایمان است.
...0938
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: هیچ کس را از دنیایش بهره‌ای نیست، مگر آنچه را برای آخرتش انفاق کند.
...0938
قرآن کریم: هر که (در راه ایمان) جهد و کوشش کرد به سود خود کند که خدا از (اطاعت و عبادت) عالمیان البته بی‌نیاز است.
...0938
رسول مکرم اسلام (ص) می‌فرمایند: هر که قرآن سخنش باشد و مسجد خانه‌اش، خداوند برای او خانه‌ای در بهشت بنا کند.
...0938
واقعا بی‌نهایت خرسندیم که عناصر اخلالگر اقتصادی به ویژه واردکنندگان گوشی‌های همراه که با نرخ دولتی ارز اقدام به فروش آزاد آنها می‌کردند، در چنگال عدالت و محاکمه قضائی قرار گرفته‌اند.
...0938
آقای شیخ رجبعلی خیاط (ره): برای رهایی از شر نفس،راهی جز توجه به خدا و حضور دائم نیست. تا زمانی که در حضور او باشی و اتصالت از خداوند قطع نشود، نفس نمیتواند تو را فریب دهد.
..0938
آتش‌نشانی بهارستان اصفهان یعنی انسانیت و انسان دوستی.
...0933
با عرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. این ایام که قیمت‌ها تصاعدی شده است مسئولیت نظارت را بر نهادهای ذیربط و متنولی بالاخص سازمان تعزیرات حکومتی مضاعف کرده است تا مجددا قیمت‌های واقعی و اصل را تثبیت و فروشندگان را ملزم به درج قیمت‌ها کنند و راه‌های هر نوع سوءاستفاده در معاملات و تجارت مسدود شود.
...0938
حضرت امام جعفر صادق(ع) می‌فرمایند: اطعام و غذا دادن به مومنین کفاره گناهان است.
...0938
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: هرکس بد اخلاق باشد، خانواده‌اش از او خسته و دلتنگ می‌شوند.
...0938
باسلام. نمی‌دانم چرا بعضی‌ها اینقدر با آقای نوبخت مخالفند مگر نمی‌بینند ایشان با فداکاری و تواضع چه کارهای فوق‌العادهای انجام می‌دهند؟ نمونه‌اش واریز یارانه مرداد ماه که قرار بود بیست وششم واریز شود اما در مصاحبه گفتند بیست وپنجم واریز میکنیم و این کار را هم کردند.مردم اینقدر خوشحال شدند! تو محله ما جشن گرفتند! همه بهم تبریک و شادباش می‌گفتند! در تاریخ این کشور کدام دولتمردی تاکنون چنین کاری انجام داده!؟
...0916
چهل سال است ایران در تحریم‌های ظالمانه و احمقانه آمریکاست و آمریکا هم هیچ غلطی نتوانسته در مقابل ملت مبارز و دانا و صبور ایران کند. من بعد هم با اتکا به خدا و اعتماد به نفس و ابتکار و هوش و خلاقیت خودمان و ملت و نخبگان خودمان پیش خواهیم رفت.
...0912
1422- در تاریخ 28/5/97 از شرکت کفش ملی، کفش کتانی برای فرزندم خریدم به مبلغ 76500 تومان همان کفش را چند روز بعد رفتم بخرم فروشنده مبلغ 97500 تومان اعلام کرد. سوال کردم چرا؟ پاسخ داد دستورالعمل آمده از تاریخ 1/6/97 باید با این قیمت بفروشیم! (5/6)
1450- جلو واردات خودروی خارجی را گرفتند که پراید خودشان را 40 میلیون کنند؟‌ای وای به این اقتصاد و بازار! (5/6)
1114- با سلام. در مورد ستون‌های پیام‌های مردمی خواستم بگویم آیا این آقای بلیغیان خسته نشدند این مطالب کسل‌کننده و کلیشه‌ای موعظه‌وار را ارسال می‌کنند؟ اگر خیلی علاقه‌مند هستند پیشنهاد عملی ارائه کنند. (5/6)
1111- سلام آفتاب یزد. دست شما را می‌بوسیم و شدیدا نگران گرانی و وضع کاغذ هستیم. مفسدینی مثل «م» آفت مطبوعاتی، مثل مطبوعات مترقی چون آفتاب یزد هستند. از مردم تقاضا می‌کنم خرید روزنامه را فراموش نکنند. فضای مجازی را به خواندن روزنامه‌ها ترجیح ندهند. روزنامه‌های وزین را حفظ کنند. (5/6)
0932- در روزنامه دوشنبه عکس سه نفر را چاپ کردید که به خاطر مفاسد مالی در دادگاه حاضر بودند. آن موضوع حقوق‌های نجومی و پول‌های نجومی چه شدند؟ به کجا رسید؟ مردم به آنها نیز توجه دارند. (5/6)
0756- 60 درصد اقتصاد کشور از دست مدیریت دولت خارج است. برای گشایش کار اقتصاد هر گونه تحرک نیز از سوی محافظه‌کاران بلوکه می‌شود. (5/6)
0749-شورای شهر تهران اعلام کرد تاکنون 1600 ملک متعلق به شهرداری که حق بهره‌برداری آنها در زمان مدیریت سابق به دیگران سپرده شده است وجود دارد و احتمال بررسی در مورد شناسایی املاک دیگر می‌رود. (5/6)
0748- رئیس‌جمهور سابق کره جنوبی به علت سوءاستفاده از مقام و ارتشاء به 25 سال زندان محکوم شد. وی دختر رئیس‌جمهور اسبق است و حامیان قوی داشت. اما در ایران عاقبت کسانی که میلیاردها پول کشور را بالا کشیدند در برخی موارد مشخص
نیست! (5/6)
1837- قابل توجه شهرداری؛ چند سالی است در برخی مناطق در پیاده‌روها زیر پل‌ها چیزی گذاشتند که روی آن به انگلیسی نوشته بایت داک. این یعنی چه؟ هر چند به معنی لنگرگاه دوچرخه است، اما دوچرخه‌ای ندیدیم که به آن وصل شود! دلیل این خرج‌ها چیست؟ (3/6)
1937- اینکه شخصی با یک مامور زحمتکش نیروی راهنمایی درگیر شده، در واقع رفتار زننده داشته و محکوم است. اما برخی‌ها در برخی شبکه‌ها با حرف‌هایشان سعی می‌کنند فرمانده ناجا را زیر سوال ببرند، در حالی که این انصاف نیست. (3/6)
2008- دولتمردان! بازی با اعصاب مردم تاکی؟! خسته شدیم از دست این گرانی‌های بی‌رویه. هر روز افزایش قیمت؟ قیمت‌ها باید چند برابر شود؟ مردم دیگر توان خرید ندارند. یعنی هیچ دستگاه نظارتی نمی‌تواند این بازار را کنترل کند؟ (3/6)
2009- چرا واردات خودروهای اروندی در منطقه خوزستان ممنوع می‌شود؟ این لطمه به مردم است. عده‌ای تخلف کردند چوب آن را باید مردم در مناطق آزاد بخورند؟ چرا در عراق و افغانستان و... ممنوع نیست؟ این ممنوعیت را بردارید. به اشتغال خیلی‌ها لطمه خورده است. (3/6)
2040- ممنوعیت واردات خودروهای اروندی خیلی‌ها را بیکار کرده است. چرا مردم چوب دو خودروساز داخلی را بخورند. از آفتاب یزد می‌خواهیم روی این موضوع کار کند تا این محدودیت لغو شود. (3/6)
2246- رژیم آل سعود با تسلط به نفت یمن می‌خواهد چه هدفی را دنبال کند؟ به فرض محال با موفقیت دستیابی به نفت یمن، آیا این به قیمت خون ده‌ها کودک و پیر و جوان در یمن حاصل نشده؟ آیا این رژیم دنبال ارزش‌های انسانی است؟ (3/6)
2253- برخی بر این باورند که کنکور سراسری با احتساب شرط معدل حل شود. این نظریه هر چند منطقی است، اما اجحاف به دانش‌آموزانی است که در طول سال تحصیلی به هر دلیلی نتوانستند تحصیلات موفقی داشته باشند. لذا دور از انصاف است از حق تحصیلات عالی محروم شوند و فرصت تحصیل برای آنان فراهم
نشود. (3/6)
0911- زمانی که مخابرات اینترنت را کند می‌کند در حقیقت به بهره‌وری اقتصادی کل موسسات کشور ضربه می‌زند و اقتصاد کشور را بیشتر دچار مشکل می‌کند. (4/6)
0912- پشت پلاکاردهای شعار استخر فرح نوشته شده بود. «سالم دوباره تحویل گردد»! این موضوع حتی اعتراض آیات عظام قم را به همراه داشت. این کار نمی‌تواند کار چند طلبه ساده قم باشد. تندروها بدانند رفتارشان به هیچ وجه مورد تاثیر اکثریت بزرگ ملت ایران نیست. (4/6)
0920- چرا آقای مداح معروف تهران آن حرف‌های تهدیدآمیز در مورد رئیس‌جمهور را گفت؟ چرا کسی پاسخگو نیست؟ (4/6)
1114- به آن برادری که از نوشته‌های مجلسی روزی چند مورد پیام می‌فرستد توصیه می‌شود کمی هم در مورد مذمت سوء‌مدیریت‌ها و دزدهای کلان دست‌اندرکاران بنویسید. شما هم با مطالب ایشان صفحات خود را پر می‌کنید. اگر ایشان اصلاح‌طلب است وای به حال
اصلاح‌طلبی! (4/6)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام