کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 02 شهریور 1398   Saturday 24 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 21 شهریور 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

حضرت فاطمه زهرا(س): همیشه در خدمت مادر و پایبند او باش. چون بهشت زیر پای مادران است و نتیجه آن نعمت های بهشتی خواهد بود.
...0938
عمل به دستورات مقدس قرآن کریم و حضرات چهارده معصوم-علیهم الصلوه والسلام- روشنی بخش قلوب مومنان و افزایشدهنده عشق و تقرب به خالق یکتاست.
...0938
ماجرای احتکار خودروهای شرکت دولتی ایران خودرو در تبریز، حکایت از این واقعیت دارد که دست های آلوده و ناکارآمدی در مجموعه خودروسازی فعال هستند که با این اقدام غیر قانونی، ضمن آنکه قصد رسیدن به منافع شوم و طمعکارانه و ضربه به اقتصاد کشور داشته اند، بدینوسیله خواه ناخواه گروه‌های خودروسازی را زیر سوال می برند. لذا واجب است بدون مماشات با آنها برخورد قانونی شود.
...0938
هفته بانکداری اسلامی فرصتی است تا بار دیگر بیشتر و بهتر از گذشته
بانک ها به اسلامی شدن نزدیکتر شوند تا به مرحله ریشه کنی تمام فساد و اختلاس ها و سرانجام اجرای معاملات منطبق با احکام اسلامی برسیم. این مناسبت بزرگ را به همه خادمان صدیق، با وجدان و متعهد در نظام بانکی کشور تبریک عرض می‌کنیم. آرزو میکنیم که همیشه در خدمات خالصانه شان ثابت قدم و موفق شوند.
...0938
مفسدان اقتصادی در استان فارس در شهرستان های صدرا و آباده به مردم معرفی شدند؛ رئیس کل دادگستری استان فارس اسامی مفسده گران در شهرداری شهرستانهای صدرا و آباده شیراز را که احکام آنان توسط دستگاه قضایی، قطعی شده را براساس مواد قانونی اعلام کرد و مبارزه با آنان موجب خوشحالی مردم عزیزمان شد.
...0913
رسول مکرم اسلام(ص) میفرمایند: مسواک کردن چه کار خوبی است،لثه را محکم می‌کند، بوی ناخوشایند دهان را می‌زداید، معده را اصلاح می‌کند، بر درجات بهشتی می‌افزاید و شیطان را به خشم می‌آورد.
...0938
گوهریان از بابل:در جایگاه شهروندی صادقانه عرض می‌کنم با شروع به کار آقای مهندس قاسمی در سمت مدیریت امور شمال بابل؛ وی با نگاه دلسوزانه، حضور میدانی برای رفع مشکلات و خدمتگزاری به مردم شریف بابل را در دستور کار خود قرار داده است. حال از ایشان و سایر پرسنل تحت مدیریت نامبرده نهایت تشکر و امتنان را دارد و در این رهگذر بر خود فرض میداند از آقای خلیلی که با تلاش بی‌وقفه نسبت به برقراری روشنایی معابر و میادین و خیابان حتی کوچه‌های فرعی شهر بابل اقدام می‌کند قدردانی می‌کنم.
...0911
روحانی بدون اشکال نیست، ولی آن اندازه هم نیست که بدخواهانش مدعی‌اند.
...0935
انسان با داد و فریاد بزرگ نمیشود، انسان را خداوند بزرگ، باید بزرگ کند.
...0935
آیا فکر می‌کنید آن فرد جوان که پلاکارد روحانی دستش بود و شخص دوم کشور را تهدید کرد به محاکمه کشیده می‌شود؟
...0935
کمالپور: نگه داشتن کالای وارد شده در گمرک، مانند احتکار است و باعث نایاب شدن و گرانی بیشتر می‌شود حتی بعضی کالاها مانند پمپ‌های آب آتش‌نشانی و موتور آسانسور، برای ایمنی و جان مردم ضروریند و گمرک باید تیمی کاربلد را مامور کند تا این کالاهای حیاتی را سریعا ترخیص کنند.
...0915
کسانی که ایمان به نصرت و رحمت پروردگار عالمیان دارند، تمام بحران و چالش‌ها ذره‌ای از اعتماد و توکلشان را نسبت به خالق بنده‌نواز کم نمی‌کند. متاسفانه برخی به خاطر شرایط نامناسب و گرانی، نسبت به ازدواج و از آینده درخشان برخوردار بودن تا حدی ناامید شده‌اند در صورتی که لطف و استعانت خداوندی همیشه و همه جا از بندگان مومن، متقی و حامی دین به طور یقین دریغ نخواهد شد.
...0938
وزیر محترم بهداشت با حضور در میان مردم از زبان مردم، خود و دست‌اندرکاران وزارتخانه متبوعش نسبت به برخی مشکلات متعدد درمانی، بیمه‌ای، کمبود دارو، خطاهای پزشکی و... آگاه شده به‌طوری‌که آقای وزیر به صراحت اعتراف کردند که این حضور با نتایج مثبت و نتیجه‌بخش همراه بود. امیدواریم سایر مسئولان محترم از این روند و گرایش مردمدار بودن برخوردار و الهام گرفته و عملا تکرار کنند.
...0938
با عرض سلام بی‌پایان. نماز با تزکیه کردن نفس و زدودن گناهان، روح انسانیت و امید را در جسم آدمی حفظ می‌کند.
...0938
حجاب و عفاف نور معنویت و هدایت را در بانوان تابانده و باعث محو ظلمت‌های انحراف و گناه می‌شود.
...0938
مولای متقیان، حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: فخرفروشی را کنار بگذار،
تکبر و خودبزرگ بینی را رها کن و به یاد مرگ باش.
...0938
ابراهیم ایرانپور مبارکه: به حمدالله با درایت و ژرف‌اندیشی مسئولان قوه قضائیه و دادستان محترم شهرمان مبارکه و ارزشیابی قضات، آقای صانعی از قضات شریف و پاکدامن قوه قضائیه به‌عنوان بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان مبارکه منصوب شده‌اند. ضمن آرزوی توفیق در اجرای عدالت از درگاه
ایزد منان سلامت همگان را خواستارم.
...0913
تکبر و خودپسندی از خصایل پست شیطان رجیم است، با انزجار و کناره‌گیری از آن، خودمان را از سقوط به اسفل سافلین نجات دهیم.
...0938
سند مهندسی فرهنگی که از مجموعه‌های بسیار مهم سند چشم‌انداز
20 ساله می‌باشد، انتظار می‌رود در این سال نیز، روند اجرایی پیشرفت‌های داشته باشد. بی‌شک این سند، نقطه مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان نظام اسلامی است.
...0938
با سلام. دولت بارها اعلام کرده کالای اساسی با ارز 4200 تومانی تامین می‌شود. حال چه لزومی دارد مجلس چنین طرحی را در دستور کار قرار دهد؟ می‌خواهند چه چیزی را ثابت کنند؟ بگویند خیلی به فکر مردم هستیم؟ مردم دیگه این عوام‌فریبی‌های بعضی مجلسی‌ها را وقعی نمی‌نهند. لطفا به جای این دوباره کاری‌ها مشکلات دیگر را پیگیری کنید.
...0916
آقای ربیعی آنقدر حقوق‌های ما را پلکان گذاشت، هنوز به آخر پلکان نرسیدیم تا اضافه حقوق‌ها را پرداخت کند ، دیگر بس است!
...0911
1825- شهریور هم مانند بقیه روزها و ماه‌های گذشته نفس‌های آخرش را می‌کشد و چیزی به ماه مهر، روزهای شادی‌بخش و بازگشایی مدرسه‌ها باقی نمانده است. با شروع مدارس شهرهای پرجمعیت و بزرگ مانند تهران در چنبره غول ترافیک و در معرض آلودگی شدید هوا قرار خواهند گرفت. آیا مسئولان سازمان ترافیک شهرداری و راهور برای پیشگیری از ترافیک و آلودگی هوای تهران یا سایر شهرهای کشور طرح و برنامه‌ای ندارند؟
ضرورت دارد وسایل نقلیه عمومی به‌ویژه اتوبوس شرکت واحد و مترو‌ هم در روز بازگشایی مدارس و پس از آن آمادگی کامل برای جابه‌جایی مسافران و دانش‌آموزان داشته باشند. امید است قبل از بازگشایی مدارس، مسئولان بتوانند با برنامه‌ریزی‌های صحیح و با استفاده از کارشناسان متبحر، ترافیک را مهار کنند و از انتشار آلوگی هوا جلوگیری کنند. در اینجا نکته‌ای هم که دوستان یادآوری کردند، به اطلاع می‌رسانم. افرادی که شماره خودروشان فرد است برای ورود به طرح ظاهراً با مشکل مواجه‌ هستند و آن‌ها بر این عقیده‌اند که بیشتر به نفع افرادی است که خودروشان عدد زوج است، شده است. به نظر می‌رسد طرح زوج و فرد هم نتوانسته است در کاهش ترافیک تهران موثر واقع شود! (18/6)
1725- متوجه نشدیم انتخاب رشته که هدایت تحصیلی نام گرفته است، هدایت تحمیلی است یا هدایت تحصیلی؟ به دلیل این که این مسئله باعث شده برخی دانش‌آموزان علی‌رغم میل باطنی‌شان رشته غیردلخواهشان را انتخاب کنند. انتخاب رشته نباید تحمیلی و توسط کارشناسانی انجام شود و این کار مسئولان وزارت آموزش و پرورش برای دختران دانش‌آموز مشکل‌ساز شده است و چه بسا باعث شده است به علت سخت‌گیری‌های بعضی از آنها ترک تحصیل کنند. امسال که گذشت، امیدواریم برای سال آینده این طرح به‌طور کلی برداشته شود تا دانش‌آموزان بدون دغدغه رشته مورد علاقه‌شان را انتخاب کنند. (18/6)
0957- سلام به آفتاب، خصوصا آقای مظفری. چند روزی است چشمم به روزنامه آفتاب یزد نمی‌افتد. انشاءالله که بیفتد و بخوانیم. دستم هم نمی‌آید که روزنامه دیگری بخوانم. جای شما خیلی خالی است. می‌دانیم علت چیست؟ امیدواریم که کسانی که علت آن هستند موفق
نباشند. (19/6)
آفتاب یزد: روزنامه هر روز توسط شرکت توزیع روزنامه در سراسر کشور توزیع می‌شود. لطفا محلی که روزنامه توزیع نشده است را جهت پیگیری اعلام
بفرمایید.
2141- دولت در بازار خودروهای وارداتی انواع و اقسام سنگ‌اندازی‌ها را انجام داد. در آخر با ممنوعیت غیر قانونی ثبت سفارش خودرو زمینه فساد یعنی سوءاستفاده را فراهم کرد. حالا دولت چطور خودش می‌خواهد با این مشکل مبارزه کند؟! (4/6)
1918- احمد خزائی از رویان: از روزنامه خوب و وزین و با معرفت آفتاب یزد تشکر می‌کنیم. از جانبازان شهرستان نور هستیم. از دکتر اسماعیلی نماینده مردم نور و رویان در مجلس شورای اسلامی کمال تشکر را داریم. از فرماندار و شورای شهر رویان هم تشکر می‌کنیم زحمت کشیدند و پرونده مردم و جانبازان را به اتمام رساندند. همچنین معضلات مردم را
حل کردند. (4/6)
1916- امیدوارم زمانی کارها به راه درست خود انجام شود. ما آموزش و پرورش‌مان باید دولتی می‌شد. بهداشت و درمان کاملا دولتی و مجانی می‌شد، آن هم طبق قانون اساسی. (4/6)
1915- روزنامه همشهری صفحه‌ای دارد که در مکتب مردم نوشته مردم نامحرم نیستند و در مورد شفاف‌سازی در دولت روحانی نوشته است. داشتم مبالغی و بودجه‌هایی را که به سازمان‌ها پرداخت شده را می‌خواندم. نباید بودجه‌ای بیشتر از برخی موسسات برای حوزه سلامت اختصاصی یابد تا مردم از لحاظ دارو و درمان به مشکل
نخورند؟ (4/6)
1829- جناب رئیس‌جمهور! هر چه در برابر برخی افراد کوتاه آمدید این بار اجازه ندهید این کارها تکرار شود. هوچی‌گری جو جامعه را به هم ریزند. (4/6)
1746- سازمان بیمه خدمات درمانی! آن‌قدر خون به دل بیمه‌شدگان خدمات درمانی نکن. نمی‌توانی اداره کنید در آن را تخته کنید. بابت یک عدد سمعک
سه میلیون و 600 هزار تومان پرداخت کردم که بیمه برای پرداخت مبلغ کمی از آن مدارک زیادی طلب کرد حتی فتوکپی عقد و ازدواج مرا هم خواستند. بعد هم مخارجی را که در برج 4 پرداخت کردم تازه می‌گویند برج 7 سری بزنید، شاید شندرغازی از آن مبلغ را به من پرداخت کنند! (4/6)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام