کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 04 اسفند 1398   Sunday 23 February 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 21 شهریور 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

مدیر "نجوم نیوز" به تاسی از مدیر کیهان در یادداشتی پیرامون بازگشت اوباما به سیاست و تلاش برای خارج کردن ترامپ از کاخ سفید نوشت: ای کوردلان ای وادادگان مگر برجام که با این مردک انجام شد چه خاصیتی داشت ؟هیچ و پوچ ؟ قطعنامه‌دان پاره شد چی شد؟ دوباره وصله پینه‌اش کردند زمان این مردک ترامپ احیا شد و خب برخی مشکلات فزون شد. اصلا چرا روحانی به مجمع عمومی سازمان ملل برود و اگر زبانم لال آنجا در راهرو ها یا کریدورهای مجمع سازمان ملل روحانی با مقامات آمریکایی روبرو شود من چه خاکی به سرم کنم؟ به گفته رئیس جمهورمان مردک هفته‌ای دوبار پیام ارسال می کند، بیا با هم حرف بزنیم .خب فردا به قول شاملو می گوید: با من حرف بزن دستت را به من بده حرفت را به من بگو قلبت رابه من بده" رئیس‌جمهور اگر قاطعیت دارد ازهمین جا یک مشت حواله دهان این مردک کند، یعنی اصلا به مجمع نرود.این اطوارهای سیاسی و دیپلماتیک چیست؟ اگرهم رفت به گونه‌ای رفتارکند که رئیس دولت سابق در دانشگاه کلمبیا رفتار کرد و تحسین جهانی را برانگیخت؟
من می گویم ترامپ هم استیضاح بشود و برود اصلا این زنک ضعیفه هیلاری کلینتون به جای او بیاید که معلوم نیست این کلینتون بی‌غیرت چرا اجازه می دهد زنش این آدم اجق و وجق آنقدر کار سیاسی کند، یا حتی اگر تحریم ها را بردارند باز قابل اعتماد نیستند. آدم قابل اعتماد در عالم هستی و کیهان وجود ندارد بیشتری ها جاسوسند. اصلا دستگاه دیپلماسی و وزارت خارجه را تعطیل کنید چون اصولا سفرها هزینه‌سازاست. حتی شنیدم نمایندگان کمیسیون خارجی هم گفتند به خاطرهزینه ها به سفر خارجی نمی روند.
روحانی قاطعیت ندارد، دیپلماسی که فقط لبخند نیست گاهی ناسزا هم باید باشد. البته با کشورهای دوست چون بورکینافاسو و امثالهم باید روابط حسنه داشت.به نظر من مجمع عمومی سازمان ملل یک میتینگ نمایشی ونتیجه‌اش هم مثل برجام پوچ است. بی‌خود در این گرانی نرخ ارز، برویم فرنگ که چه؟ من به فرودگاه می روم خودم را جلو چرخ‌های هواپیمای رئیس دولت می اندازم و می گویم روحانی نرو. با رفتنت به مجمع مایحتاج مردم تامین نمیشه. به حرف جهانگیری که گفته تحریم ها خیلی تاثیر داشته توجه نکن. درمجمع خبری نیست!
مجمع را تحریم کنیم ازهمین جا هم یک جواب قاطع به آنها بدهیم . چند تا از برو و بچ هم تجمع کنند به ترامپ پیام دهیم "
"تحریم" که شده ورد دهانت - استخر فرح در انتظارات!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام