کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 02 شهریور 1398   Saturday 24 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 شهریور 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0959- در مورد اینکه دولت می‌گوید اگر ارز دارید به بانک‌ها بیاورید در خانه نگه ندارید. می‌خواستم صحبت کنم. یک بار برای این موضوع تماس گرفتم و به شما پیام دادم. من هزار پوند در بانک ملی لندن داشتم که می‌خواستم آن را تبدیل به ریال کنم آنها اشکال می‌گرفتند تا اینکه حالا به جای هزار پوند 270 پوند فرستادند. مثل اینکه تبدیل به ریال شده و پول به یک‌سوم تقلیل یافته است. من حالا مریضم و اگر بخواهم به لندن بروم برای پیگیری این کارها باید 13 میلیون تومان هزینه کنم. آن‌وقت دولت می‌گوید چرا مردم اعتماد به بانک‌ها نمی‌کنند؟! (29/5)
1040- جناب مظفری! شما که 250 گرم کاغذ می‌گیرید صفحات مردمی را برندارید. هر دفعه روزنامه شما را می‌خوانیم در حقیقت مقداری از حقایق را می‌خوانیم و باید قرص فشار بخوریم. 2 یا 3 سال است اول خیابان دربند آب فاضلاب به جوی می‌رود. به پای درختان هم می‌خورند و محل تجمع موش می‌شود. به هر مقامی بگویید گفته‌ایم گوش شنوایی نیست. با سازمان فاضلاب و مسئولان و بازرسان آن تماس گرفتیم. نامه هم دادیم هیچ‌کس پاسخ نمی‌دهد. لطفا این موضوعات را برای مردم مطرح کنید. (29/5)
1130- سلام آفتاب یزد. در مورد این کمپین «فرزندت کجاست؟» من نمی‌توانم باور کنم. مگر می‌شود فرزندان آقایان مسئول بیکار باشند؟ بالاخره یک جورایی سفارش شده‌اند، حتی اگر شغل آزاد هم داشته باشند. ممنونم از اینکه لااقل شما پیام‌ها و درد دل‌های ما را منعکس می‌کنید. (29/5)
1158- کیانی از تهران: آقای امید مافی با عرض ادب. با آن متن در مورد بازیگر بزرگ منطقه سنگلج که نوشتید انصافا سنگ تمام در یادمان اوگذاشتید. قلمتان پایدار. یک فاتحه نثار مرحوم انتظامی. (29/5)
1200- در صفحه یازده از فلان آقازاده نوشته اید: اینها آقازاده نیستند گدا زاده و عقده‌ایی‌اند. پول مفت‌گیر آوردند اینطوری شده‌اند. نگاه به چهره فرزندش کنید مشخص است بزرگ‌زاده نیست. پدرش اگر آدم مهمی بوده باید بچه‌اش را درست تربیت می‌کرد. این‌ها مگر که هستند؟ آقا می‌گوید بروید بمیرید. خودت برو بمیر. (29/5)
1310- تمام این مصائب و مشکلاتی که ما داریم در چند حالت است. یکی اینکه خدا این احمدی‌نژاد را نیامرزد که آن موقع چه حرف‌هایی زد که با دنیا هم به مشکل خوردیم. بعد از برجام هم برخی‌ها حرف‌هایی ضد برجام زدند. مرحوم هاشمی انتقاد کرد که اینگونه صحبت نکنید. به او هم هجمه
بردند. (29/5)
1421- سلام آفتاب یزد. وقتی در ادارات کاری دارید بعد از مدتی امروز و فردا کردن شعر آخر را می‌گویند که کار نشدنی است. وقتی می‌پرسیم چرا؟ می‌گویند از بالا دستور دادند. می‌شود بفرمایید آن بالا
کجاست؟ (29/5)
1556- قیمت سکه در حال کاهش بود که با طرح ممنوعیت واگذاری آن در مجلس دوباره گران‌تر شد. آقایان طرحی بریزند که اوضاع را بهتر کنند نه آنکه بدتر کنند. (29/5)
1657- چرا در قم طلبه‌ها این حرف‌ها را زدند و این سوال مطرح است چرا این کار را کردند؟ چه کسانی اینها را ترغیب کردند؟ (29/5)
1814- کمتر اتفاق افتاده مسافران شرکت واحد هنگام سفرهای درون‌شهری به دلایل مختلف از جمله توقف خارج از ایستگاه به‌وسیله برخی رانندگان برای پیاده یا سوارکردن مسافر و مشکلات دیگری که در طول سفر ایجاد می‌شود، رضایت داشته باشند. بالعکس بقیه رانندگان، سال‌هاست
راننده‌ای را می‌شناسم که علاوه بر خوش‌‌اخلاقی فرد دست و دلبازی هم هست. «حسن احمدی»، سال‌ها راننده پارک سوار شهید محلاتی ـ میدان هفتم‌تیر بود، برای مدتی هم به بلوار نیک‌نام، میدان هفتم تیر رفت، از آنجا هم به میدان خراسان ـ میدان انقلاب جابه‌جا شد، تا این که این بار باید مسافران پارک سوار شهید محلاتی ـ میدان هفتم‌تیر را جابه‌جا ‌کند. ایشان در طول مسیر از افراد سادات(سیدها) و سربازان کرایه دریافت نمی‌کند و با این که خود مشکلات فراوانی دارد اما هیچ‌گاه لبخند از روی لبانش و کلمات و جملات مودبانه از زبانش محو نمی‌شود. قطعاً مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از داشتن رانندگان متعهد، خوش‌اخلاق و مسافرمدار اطلاع ندارد، به مسئولان شرکت واحد پیشنهاد می‌کنم برای افرادی مانند احمدی، راننده انسان‌دوست، پاداش کوچکی در نظر بگیرد آن هم برای جبران زحمات و خدمات بزرگ‌شان. برای تشویق بیشتر، بهتر است او را برای انتخاب مسیر آزاد بگذارند تا در خدمت مسافران باشد. به نظر من این‌گونه پاداش‌ها کمک می‌کند بقیه رانندگان هم به خود آیند و راه انسان‌دوستی را بیشتر بیاموزند. (12/6)
1146- پیشنهاد می‌کنم همان‌طور که با مفسدان اقتصادی و متخلفین بازار برخورد می‌کنند، با متخلفین در بازار مسکن و احتکارکنندگان آپارتمان‌های خالی هم برخورد شود که قیمت‌ها بی‌حساب و کتاب بالا نرود. (6/6)
1646- با عرض تبریک عید سعید غدیر. استفاده از برق عمومی مخصوص اعیاد و مناسبت‌های مذهبی است، اما متاسفانه عده‌ای بی‌انصاف در هر فرصتی به راحتی از برق عمومی می‌توانند استفاده کنند و این به دلیل عدم نظارت شرکت برق است. (6/6)
0338- ظریفی می‌گفت: گویا روابط عمومی ادارات و ارگان‌های دیگر تعطیل شده‌اند، چون دریغ از دادن یک جواب انتقادات که از آنها در آفتاب یزد چاپ می‌شود. گفته شد: چرا مسئولان به سوالات پیام‌دهندگان پاسخ نمی‌دهند؟ پاسخ دادند: مگر پاسخ مترو و شهرداری جواب نیستند؟ (6/6)
0714- همه روزنامه‌ها تیتر زدند: روحانی چه می‌کند؟ در مجلس چه خواهد گفت؟ زهی خیال باطل، فکر می‌کنید این همه هجمه علیه روحانی به خاطر چیست؟ به خاطر اینکه چیزی نمی‌تواند بگوید. دست روحانی را خواندند. روحانی رای خوبی گرفت اما هی می‌گوید: من سر قول خودم ایستادم. خب من هم در گاراژ مش ماشاءالله نشستم دارم با تعمیرات روی تریلی برنامه را نگاه می‌کنم. ایشان هیچی نگفت، همه حیران او شدند. (6/6)
0844- سال‌هاست از انتقال آب دریای عمان به مرکز کشور صحبت می‌شود، ولی تاکنون قدمی در این باره برداشته نشده است. باید از کشورهای جنوبی خلیج فارس چیزی یاد بگیریم، آنها که اصولا آب شیرین ندارند. اگر کمی از هزینه‌ها هم کم کنیم توسعه امکان‌پذیر می‌باشد. (6/6)
0845- شخصی علنا رئیس‌جمهور را در یک جمع تهدید می‌کند! با آن چه برخوردی صورت خواهد گرفت؟ (6/6)
0858- در کاروان‌های ورزشی متاسفانه تعدادی افراد غیر مرتبط به عنوان سرپرست، تدارکات و... اعزام می‌شوند که تخصص مربوط را ندارند و حتی زبان انگلیسی نمی‌دانند، در نتیجه زهرا نعمتی از مسابقات بازماند و سرپرست مربوطه هم می‌گوید: این مسائل پیش می‌آید. به علاوه در تیم دوچرخه‌سواری با دوچرخه پنچر و خراب مواجه شدیم. (6/6)
1143- با دیدن کشف اجناس و انبار کالاهای احتکار شده، مجازات محتکران و سودجویان باعث خوشحالی و تسلی می‌شود. آیا این کار را نمی‌توان در مورد امر مسکن نیز انجام داد؟ سه میلیون آپارتمان خالی در تهران و برخی شهرها احتکار شده وجود دارد که باعث شده جایی که زمانی متری 7 میلیون بوده تا 16 میلیون هم رسیده باشد. با این وضع کارگران و کارمندان هم می‌توانند صاحب سرپناه شوند یا فقط اغنیا می‌توانند؟! (6/6)
1145- فرزند دخترم و دامادم هر دو کارمند هستند. حدود 15 سال هست کار می‌کنند. دارای 2 فرزند خردسال هستند و در این مدت توانسته بودند 150 میلیون پس‌انداز کنند تا با استفاده از وام مسکن و مبلغ 50 میلیون کمک من بازنشسته که پس‌انداز 30 ساله‌ام بود یک آپارتمان 70 متری به مبلغ 300 میلیون خریداری کنند، اما همان آپارتمان حدود دو برابر شده است. چه کسی مسئول این نابسامانی و ایجاد این بحران روحی در خانواده‌ها و سرگردانی مردم است؟! (6/6)
1149- سلام آفتاب یزد. پدر من بارها به شما پیام داده؛ لطفا پیام‌های او را چاپ کنید. (6/6)
آفتاب یزد: پیام شما بسیار کلی است؛
پیام‌ها به نوبت به چاپ می‌رسد.
چنانچه تاکنون به چاپ نرسیده با مسئول روی خط آفتاب (88322160) تماس بگیرید.
1351- امروز صحبت‌های آقای رئیس‌جمهور را گوش می‌کردیم تقریبا چیز خاصی ندیدیم. بهترین فرصتی بود که می‌توانستند با مردم حرف بزنند. درست که مخالفان دولت هم مشغول هستند، اما آقای روحانی به عنوان رئیس‌جمهور بهتر از این می‌توانست برخورد کند. (6/6)
1630- من نمی‌دانم مسئولین چه لجبازی با درختان کنار خیابان ولیعصر دارند؟! درختانی که دوباره کاشتند دارند خشک می‌شوند. چرا آب به آنها نمی‌دهند که دوباره سبز شوند؟ لطفا منعکس کنید. (6/6)
1423- آقای رئیس‌جمهور به گونه‌ای صحبت می‌کنند که انگار مشکل خاصی نیست. چرا حداقل شفاف با مردم حرف نزدند؟ ایشان می‌گوید: بحران
نیست! (6/6)
1458- هنوز تحریم‌ها آغاز نشده آن‌قدر قیمت‌ها گران و کالاها در انبارها احتکار می‌شود. سود جویان به جان مردم افتادند، وای به زمانی که تحریم‌ها شروع شود! خدا به داد مردم برسد. از مسئولان که خیری
نمی‌رسد! (6/6)
1512- مدیران ما را ببینید. به وزیر می‌گویند: قیمت خودرو بی‌حساب و کتاب بالا می‌رود جلو متخلفان را بگیرید. می‌گوید: شما متخلفین را معرفی کنید ما بررسی کنیم. واقعا مسئولیت‌ها را دست چه کسانی سپردیم؟ (6/6)


پاسخ سازمان بهشت زهرا (س) به یک پیام مردمی
احتراما نظر به درج پرسش یکی از شهروندان تهرانی در ستون پیام‌های مردمی آن روزنامه در روز دوشنبه مورخ 12/06/97، با سپاس از شهروند گرامی، به اطلاع نامبرده می‌رساند 1- مشکل کمبود آب به ویژه در تابستان یکی از مشکلات تاریخی سازمان بهشت زهرا (س) که در دوره مدیریت جدید با برنامه‌ریزی بهتر در جهت کاهش این مشکل گام‌های موثری برداشته شده است. 2- تصویر منتشر شده توسط شهروند محترم آبخوری بوده است که به اشتباه آب سردکن عنوان شده است. در تصویر یک سرویس آبخوری در گلزار شهدا دیده می‌شود که با رنگ آبی و سفید و همچنین پلاک‌هایی نوع آب شرب (آشامیدنی) و غیر شرب (غیر آشامیدنی) مشخص شده است و همواره و به صورت دائم آب در جریان است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام