کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 بهمن 1397   Sunday 17 February 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 15 شهریور 1397

صفحه خبر: صفحه یک

وقتی قیمت‌ها چندین برابر شده و هر روز هم بالاتر می‌روند کسی پرسید بر سر زندگی کسانی که یک منبع درآمد حداقلی ثابت داشته اند چه آمده یا کارگران چه می‌کنند، کسی پرسید کسانی که از نهادهای حمایتی کمک می‌گرفتند چه حالی دارند، حال نزار شهرهای بزرگ که مشخص است کسی به مردم محروم روستاها و شهرهای کوچک سر زده ببیند چه خاکی بر سر کرده‌اند، بررسی کردند ببینند کسانی که زندگیشان با پول یارانه می‌چرخید با این گرانی و تورم چگونه زندگی می‌گذرانند؟
درد دیگر درد کاهش ارزش حقوق و دارایی‌ها‌ نیست، درد ارز مسافرتی و خرید ماشین نیست، درد گران شدن لوازم خانگی هم نیست، درد من، درد گران شدن آب و نان ندارهاست.
آقای رئیس جمهور! ما تورم ۹ تا ۱۱ درصدی اعلامی را قبول می‌کنیم اما خودت باور نکن، یک شبی چند قدم تا یک سوپر مارکت برو و قیمت اجناس را بخوان، برو و ببین در این چند ماه بر سر مردم چه آمده است، از آخرین نقطه این کشور، از دهیار یک روستا قیمت‌ها‌ را بپرس تا شاید کمتر از تحت کنترل بودن و عادی بودن شرایط کشور صحبت کنید.
آقای روحانی! مسئولیت اجرایی کشور با شماست کمی به خودتان بیایید و کاری کنید، همه این نابسامانی‌ها‌ در دولت شما رخ داده و مسئولیتش با شماست، اگر هم کارشکنی وجود دارد، دولت در سایه‌ای هست شما باید پاسخگو باشید نه مردم.
نمایندگان مجلس! شما که به حوزه‌ها‌ی انتخابی خود سر می‌زنید و وضع مردم را می‌بینید چرا کاری نمی‌کنید، برای چند وقت هم که شده برایتان مهم نباشد که فرماندار، بخشدار یا آبدارچی فلان اداره چه کسی شده است و به کار قانون گذاری برسید، اگر نمی‌خواهید در این شرایط بحرانی به داد مردم برسید و برنامه‌ای داشته باشید پس کی می‌خواهید اقدامی کنید؟
نکند هدفتان از این استیضاح‌ها‌ هم صلاح امور نیست و تنها برای داشتن یک ویدئوی چند دقیقه‌ای یا همان نطق آتشین است تا برای انتخابات بعدی حداقل کلیپی افتخار آمیز و
رای آور داشته باشید؟
آقایان! شرایط اقتصادی کشور تهی دستان را بی دست کرده و هر روز تعدادشان را بیشتر می‌کند، سفره‌ها‌یشان هر روز کوچک و کوچکتر می‌شود و لبخند از لبشان رفته است. اگر می‌توانید و قرار است کاری کنید اول فکری برای این قشر در حال قربانی کنید، آقایان مسئول! شکم گرسنه اخلاق، نصیحت و شعار را درک نمی‌کند از پشت تریبون پایین بیاید و حال مردم را بفهمید، بیایید ببینید شاید کمی به رگ غیرتتان بربخورد.
واقعا زشت نیست که توان تولید کارت ملی خودمان را هم نداریم، خجالت آور نیست درب بطری آب معدنی را وارد می‌کنیم، شرم ندارد که پوشک در کشور نایاب و نجومی شده؟


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام