کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 27 تیر 1398   Thursday 18 July 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 03 شهریور 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

حضرت امام علی (ع)می‌فرمایند: هرکس جهان باقی را دوست داشته باشد، لذت ها را به فراموشی می‌سپارد.
...0938
واقعا جای تاسف دارد و عجیب است که چرا تاکنون موضوع خرید، فروش، رهن و اجاره به صورت قوانین رسمی با نظارت جدی و مستمر در کشور اجرا نشده است! بی‌شک دود این بی بندوباری به چشم خانواده‌های مستاجر و کم‌درآمد می رود و باعث می شود آنان با سیلی صورتشان را سرخ نگه دارند. لطفا مسئولین محترم در این باره دلسوزانه و خداپسندانه
چاره سازی و برنامه‌ریزی کنند تا آنان امیدشان را برای خانه‌دارشدن از دست ندهند.
...0938
روز خبرنگار رو به همه خبرنگاران (آفتاب یزد) و آقای ذاکری تبریک عرض می‌کنم.
...0930
در برگزاری انواع همایش ها و جلسات- با هر تعداد جمعیت- تفکیک آقایان و
خانم ها به منظور جلوگیری از مفسده از اهم ضروریات است. متاسفانه در برخی مواقع رعایت نمی شود. هر چقدر گناه از متن زندگی مردم دور شود، یقینا سعادت و رستگاری به همراه خواهد داشت.
...0938
فشارهای همه جانبه ناشی از تحریم ها، ایمان امت مومن و ولایتمدار و نیز پایبندیشان به آرمان های متعالی انقلاب اسلامی را
ذره ای متزلزل و خدشه‌دار نخواهد کرد، بلکه با توکل و تمسک به خداوند عزیز و قادر و توسل به حضرات معصومین عزمشان را برای عزت و سربلندی خود و میهن اسلامی بیش از پیش جزم خواهند کرد و صبر و استقامت را سرلوحه خود قرار خواهند داد.
...0938
حضرت امام جعفر صادق (ع)می فرمایند: خواندن قرآن از روی آن، عذاب را از والدین سبک می سازد، اگر چه آن دو کافر باشند.
...0938
با سلام. این پیام من حیاتی است! قابل توجه وزیر نیرو، اینجانب محمد محمدی شورابی طرحی دارم فقط برای مناطق سردسیر. در عرض دو سال می‌توانیم آب را دو برابر کنیم. با تشکر.
...0919
باسلام. آقای روحانی سال ها تلاش کردند تا ارز مسافرتی و گردشگری فقط به ثروتمندان داده شود و قشر متوسط جامعه مثل کارمندان و بازنشستگان از آن محروم شوند و به هدفشان رسیدند؛ چرا که این قشر با ارز 4200تومانی می‌توانستند برای سیر و سیاحت به خارج بروند، ولی با حذف ارز 4200 تومانی برای این قشر، آنها دیگر قدرت خرید ارز8500 تومانی را ندارند و فقط قشر مرفه و بی‌درد جامعه می‌توانند این ارز را تهیه کنند.
...0919
باسلام. آقایان نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی! احضار رئیس‌جمهور محترم به مجلس و بازی های سیاسی مشکلی را حل نمی‌کند. مگر خودتان حقیقت مشکلات اقتصادی جامعه را نمی دانید؟ از همان بودجه ارائه به مجلس متوجه نشدید؟! به جای مشکل‌تراشی شما رهنمود مثبت بدهید و بیشتر در مجلس و جامعه باشید.
...0913
باسلام. آقای روحانی عزیز! خلاصه فرمایشات دیشب شما وحدت بود که اگر بشود خیلی از مشکلات حل میشود.
...0913
با سلام و عرض ادب. آقای روحانی عزیز! انتظار ما را برآورده نکردید. مخصوصا ما بازنشسته ها را که هر روز مشکلاتمان بیشتر و بیشتر می‌شود. از پرداخت دیرهنگام حقوق گرفته تا بیکاری بچه هایمان و گرانی روزافزون همه چیز.
...0913
2044- رئیس قوه قضائیه! به خاطر خدا با مفسدین برخورد کنید. من دبیر بازنشسته با دو میلیون حقوق، دو سه میلیون هم از جای دیگر به دست می‌آورم نمی‌توانم زندگی‌ام را بچرخانم. بعد یکی از بچه‌هام گفت محصل سابق من دارد بعد از 10 سال کار کردن در فلان بانک برج می‌سازد. آیا این تبعیض نیست؟! محصل من بهترین ماشین زیر پای فرزندش است بچه من چیزی ندارد. این تبعیض نیست؟! (22/5)
2224- سلام به نویسندگان آفتاب. در مورد ضرب‌المثل «سنگ مفت گنجشک مفت» آیا حیف نیست به گنجشک زیبا سنگ پرتاب کرد؟! بلکه باید سنگ مفت را برای کسانی پرتاب کرد که از بیت‌المال هم بر می‌دارند حتی دکل نفتی را هم
برمی‌دارند! (23/5)
2144- آقای بهشتی پور فرمودند چرا کویت از عراق غرامت می‌گیرد، اما ما نمی‌گیریم؟ من هم می‌گویم چرا نگیریم مگر آنها در جنگ خسارات زیادی به ما نزدند؟ (23/5)
2131- خدایا پناه می‌بریم به تو. تا زمانی که دست برخی افراد با نفوذ و دلال به طور کلی از امور اقتصاد مملکت کوتاه نشود روز به روز اوضاع اقتصاد کشور متلاطم‌تر
می‌شود. (23/5)
2048- کیانی از تهران :خانم محترم نماینده مجلس فرمودند به دست دختران اسلحه داده نمی‌شود. به این نماینده می‌گویم پس زمانی که مردم‌آزارها مزاحم آنها می‌شوند از چه وسیله‌ای برای خود دفاع کنند؟ (23/5)
آفتاب یزد: یعنی می‌فرمایید برای دفاع از خود باید اسلحه همراه داشته باشند؟! البته منظور نماینده محترم شایعه سربازی خانم‌ها بوده است که آن هم شایعه بود.
2042- سلام آفتاب. قوز بالای قوز. قلی وارد حمام شد دید عده‌ای کوتوله جشن گرفته و شادی می‌کنند. ایشان هم در شادی ایشان شرکت کرد. رئیس کوتوله‌ها هم به پاس شادی او قوز او را از پشت وی برداشت.یک روز هم نقلی قوزی با اطلاع از این موضوع وارد حمام شد و شادی کرد، غافل از اینکه کوتوله‌ها عزادار بودند. رئیس کوتوله‌ها ناراحت شد و قوز قلی را بر قوز او قرار داد. از آن به بعد هر وقت گرفتاری به گرفتاری‌ها اضافه می‌شود، می‌گویند:
قوز بالای قوز. (23/5)
2040- یک مدیری رانت کرده و چند میلیارد خورده بود، چندان برخوردی با وی نشد. یا یک مدیر فلان پروژه را به یک آشنا مثلا دامادش سپرده‌اند. آیا نباید از این مدیران سوال شود چرا این کارها را
می‌کنید؟ (23/5)
آفتاب یزد: متوجه منظور شما نشدیم. لطفا پیام‌ها به صورت واضح مطرح شود.
2038- آقای احمدی‌نژاد! امروز هر چه مملکت می‌کشد از دست توست. من یک شهروند و دبیر بازنشسته هستم. اگر اطرافیان و دوستان شما مصلحت اندیشی نمی‌کردند شما باید جوابگوی خیلی چیزها می‌شدید. وقتی شما گفتید تحریم‌ها کاغذ پاره هستند آن موقع ملت باید به شما معترض می‌شدند. چون از همان موقع جریان کاهش ارزش پول ما شروع شد. (23/5)
2028- لطفا به تولیدکنندگان مواد غذایی و بهداشتی تذکر دهید موادی که تاریخ مصرف آن تمام شده به کارخانه عودت داده می‌شود با تغییر تاریخ دوباره آن را به چرخه فروش برنگردانند. ‌ (23/5)
1446- مسئولین ما در هر تصمیمی باید منافع ملی را در نظر بگیرند. (24/5)
1421- به نظر من اگر مردم با دولت همکاری کرده و به گفته رئیس‌جمهور عمل کنند و مدتی ارز نخرند دست دلالان هم کوتاه‌تر می‌شود و احتمال کاهش قیمت دلار بیشتر است. حداقل شتاب افزایش قیمت کاهش می‌یابد. متاسفانه نه فقط دلالان برخی از مردم هم شور عجیبی برای خرید ارز دارند! (24/5)
1402- در مورد موضوع «فرزندم کجاست» برخی مسئولین اعلام می‌کنند: فرزند من در ایران است. یا شاغل است یا می‌گویند بیکار است یا شغل دولتی ندارد. خواستم بگویم قطعا بچه‌های مسئولین در خارج از کشور هم نباشند در داخل هم باشند اوضاعشان با بچه‌های ما خیلی فرق دارد. بچه من هم گم شده است، سرنوشتش گم
شده است! (24/5)
1341- ‌ای‌کاش می‌شد مدتی برخی مردم خرید ارز را متوقف می‌کردند. متاسفانه مردم ما فقط منتظر یک فرصت هستند تا به هم بریزند. برعکس اینکه خرید را متوقف کنند از همه جا پول جمع می‌کنند که ارز بخرند. همین باعث گستاخ‌تر شدن دلالان بازار ارز برای سودجویی‌ها
می‌شود. (24/5)
1303- جناب دکتر صالحی رئیس محترم سازمان انرژی اتمی اعلام فرمودند دخترشان پزشک‌اند اما بنا به خواسته همسرشان خانه‌دار هستند. خواستم بپرسم کسی که هزینه برایش شده و در دانشگاه بهشتی تحصیل کرده چگونه می‌تواند بعد از فارغ‌التحصیلی هزینه خدمات به خود را به مردم پس ندهد؟! کسی که مدتی در امور خارجه بوده چگونه می‌گوید: دخترم خانه‌نشین است. جدا اشکالی دارد دختر ایشان هم طبابت کند هم خانه‌داری؟ (24/5)


جوابیه شرکت اتوبوسرانی به یک پیام مردمی
احتراما، با عنایت به مطلب مندرج در آن روزنامه به تاریخ 14/05/97، با عنوان «انتقاد مسافران از اتوبوس‌های بی‌آر‌تی خط خاوران- میدان آزادی» اعلام می‌دارد: در خط شبانه 902 (پایه خاوران- پایانه آزادی) تعداد 21 دستگاه اتوبوس سازمانی تک‌کابین در حال سرویس‌رسانی به شهروندان می‌باشند که سر فاصله حرکت اتوبوس‌ها براساس تقاضای سفر تعیین می‌گردد. همچنین با توجه به کاهش تقاضای سفر در شیفت شب، زمان حرکت اتوبوس‌ها به طور میانگین در 10 دقیقه می‌باشد. لازم به ذکر است در جهت تکریم شهروندان و مسافران آن خط به‌عنوان نظارتی در خصوص کنترل سرویس‌دهی مطلوب براساس زمانبندی، همواره تاکید می‌شود.
آفتاب یزد: ضمن تشکر از پاسخگویی شرکت واحد اتوبوسرانی لازم به ذکر است در شرایطی این شرکت بر کاهش تقاضای سفر و زمان حرکت اتوبوس‌ها در فواصل 10 دقیقه‌ای تاکید می‌کند که کماکان مشاهدات میدانی خبرنگار آفتاب یزد نشان می‌دهد فواصل زمانی اعلام شده غلط است و این اتوبوس‌های بی‌کیفیت و از رده خارج در فاصله‌ زمانی 30 تا 45 دقیقه‌ای در ایستگاه‌ها حاضر می‌شوند که باعث تراکم بسیار مسافر می‌گردد.
ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام