کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 02 آبان 1398   Thursday 24 October 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 29 مرداد 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
آفتابیان عزیز سلام. باخواندن روزنامه آفتاب که باصداقت و به دور از تهمت‌ها ، دروغ و ریا و بدون تملق نظرات مخالف و موافق چاپ می‌کند خواننده آفتاب حس آرامش وحس آزادانه و غرورمندانه می‌کند. برخی روزنامه‌‌ها را برای مطابقت واقعیت‌ها می‌خوانم، اما تفاوت دارند خیلی زیاد .افسوس ازمال دنیا چیز ارزنده ای ندارم تا جایزه ای بزرگ به روزنامه آفتاب مانند نوبل تقدیم کنم. سربلندی همه شما را به خصوص جناب مظفری از پیشگاه ایزد منان وملت ایران آرزومندم .
...0918
مثل اینکه روزنامه سابقا عصر با تیتر های درشت خود بدجوری مخالف توافق و بازگشت تحریم‌ها است و به نظر می‌رسد دست اندرکاران این روزنامه از راهکار بازگشت تحریم‌ها به نحوی مطلع هستند.
...0910
باسلام.حقیر با 50سال سن فقط شبکه پویا که مختص بچه هاست را می‌بینم!اما همه کارتون‌ها و فیلم‌هاش شاید بدون اغراق هزار بار تکرار شده! کودکان و نوجوانان که اصلا نگاه نمی‌کنند. مابقی شبکه‌ها هم که قربونش برم از بس برنامه هایش متنوع و عالی‌ اند که آدم می‌مونه کدوم شبکه را نگاه کنه!!
...0918
باعرض سلام بی پایان خدمت همه شما بزرگواران وخداقوت.ازمسئولان محترم بانک مرکزی خواهشمنداست تعداد موسسات مالی غیرمجازبه همراه نشانی دقیق محل فعالیتشان را به‌صورت شفاف ازطریق رسانه های گروهی وفضای مجازی اطلاع رسانی کنند.وقتی دولت محترم دستورموکدبرخوردجدی وتحریم با این موسسات راصادرکرددلیلی نداردهمچنان نام واطلاعات آنها به‌صورت محرمانه باقی بماند.
...0938
باعرض سلام وادب واحترام و ارادت فراوان وخداقوت.دهه کرامت،دهه پاسداشت کرامت های انسانی است وانسانیت حقیقی هم درسایه سار ایمان وعمل به دستورات واجب قرآن مجید وحضرات معصومین(ع)شکل می‌گیرد.
...0938
اگر یک تکه حلبی [مفرق] را هزاران سال به طلا بسایید بازهم حلبی است ! اکثرحرف‌های ناپسندی که درمورد آقای هاشمی می‌زنند به منظور دیده شدن است.
...0918
‌مدتی است زمان خواندن روزنامه خودم – آفتاب یزد- متاسفانه سخنان برخی مرا از شدت خنده روده بر می‌کند! شایدکارمان به عمل جراحی بکشد!
...0918
همه ما قبول داریم که هر شخصی با هر پست ومقامی اگر تخلف یا جرمی انجام داد باید از طریق قانونی با او برخورد شود ولی خواستم خدمت دلواپسان که اشتیاق زیادی برای رفتن مهدی هاشمی به زندان داشتند عرض کنم که آیا بارفتن مهدی هاشمی به زندان تمام مشکلات کشور حل شد؟
...0933
حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) می‌فرمایند: کلید تدبر و عمل به قرآن، فهمیدن معانی کلمات آن است.
...0938
سلام.اخبار30 :20 خیلی خوشحاله که پسر آقای هاشمی رفت زندان که هرشب این خبر، رو پخش می‌کنه آیا زندان رفتن دو معاون احمدی نژاد را یک‌‌بار پخش کرد؟
...0919
باسلام به روزنامه آفتاب یزد. نقدی بر سخنان آقای هاشمی رفسنجانی داشتم. حق استفاده از بهترین کالاهای دنیا در نظام اسلامی فقط مختص به بچه پولدارهای ملی و آقازاده‌ها می‌باشد نه برای ما کوخ‌نشین‌ها و پابرهنه‌ها که به قول امام راحل صاحبان اصلی این انقلاب بودیم.
...0916
آیا احمدی‌نژاد برای اینکه خودش را با حقوق رئیس جمهوری بازنشسته کند، تعداد زیادی از کارکنان دولت را پیش از موعد بازنشسته کرد؟! اگر این امر صحت داشته باشد تخلف محسوب نمی‌شود؟!
... 0936
آفتاب یزد: هر فردی که رئیس جمهور می‌شود آخرین رتبه‌های اداری را کسب می‌کند، ضمنا حقوق عضو هیئت علمی دانشگاه کمتر از ریاست جمهوری نمی باشد.
باسلام. پولی که از منبع مشخص خرج نشود یا هزینه نشود در این مملکت استقلال و پرسپولس از این بهتر نمی‌‌شوند. دلم به حال هواداراشون می سوزه.
...0919
آبرسانی به درختان وسط بزرگراه مدرس تهران حدود خیابان ظفر خراب شده و درختان در حال خشک شدن هستند در حالی که صد متر بالاتر درختان شاداب می‌باشند اقدام سریع لازم است .
... 0910
روی جلد کتاب‌های درسی پایه‌های تحصیلی بدین صورت عنوان شود؛ اول دبستان، دوم دبستان، سوم دبستان، چهارم دبستان، پنجم دبستان، ششم دبستان، اول دبیرستان عمومی، دوم دبیرستان عمومی، سوم دبیرستان عمومی، چهارم دبیرستان طبیعی یا انسانی، پنجم دبیرستان طبیعی یا انسانی، ششم دبیرستان طبیعی یا انسانی.
...0915
پیام های مردمی در صفحات2-8-9-12
در مجامع اجتماعی و محافل خانوادگی، بسیار گفته و تذکر داده شده است که اغلب برنج های وارداتی هندی و پاکستانی، که به برنج باسماتی یا دانه بلند معروف هستند و نامیده می‌شوند، اینها برنج های طبیعی و واقعی نیستند و کاملاً ساختگی و ماشینی و یا همان کارخانه‌ای مانند ماکارونی با آرد تهیه و ساخته می‌شوند و به نوعی می‌توان گفت که مصنوعی هستند، یعنی برنج به دست آمده از زمین کشاورزی و شالیزار ها نیستند، به هر حال اگر چنین باشد و این حرف ها واقعیت داشته باشد، باید مردم و مصرف کنندگان بدانند و از آن مطلع باشند و الا نگفتن آن و مخفی کردن این واقعیت، حتی اگر چه از نظر مصرف اشکالی نداشته باشد، از نظر دینی و عرفی غش در معامله محسوب می‌شود و هم احتمالاً اشکال شرعی و قانونی دارد، لذا مطلعین عزیز و مسئولان محترم و مقامات ذیربط و دلسوز و با صلاحیت باید در این مورد به خصوص و همگانی، اظهارنظر کارشناسی و از طریق رسانه های گروهی و مطبوعات، اطلاع رسانی صادقانه، روشن و بی پرده، مفید و کامل نمایند .
...0913
ملت ایران در طول تاریخ کسانى را که در حق اهل بیت (ع)، پیامبر و آل على (ع) جفا روا داشتند و نگذاشتند امت اسلامى از انوار وجودی‌شان استفاده کنند همیشه مورد لعن و نفرین خود قرار داده و امروز هم کسانى که در حق آل خمینى کوچکترین جفایى کند سلمان وار هتاکان و جفاکنندگان به آل خمینى کبیر را به زباله دان تاریخ خواهند فرستاد.
...0917
اگرچه همه مردم می‌توانند در امور مختلف اظهارنظر کنند ولیکن هرکس باید در حد تخصص و آگاهی‌های خود صحبت کند در نتیجه یک خانم کمدین درجه دو نباید با اظهارنظر درباره برجام و نظایر آن خود را در معرض اعتراض اهل فن قرار دهد.
...0938
قابل توجه دولت و نمایندگان محترم مجلس. لطفا هنگام تنظیم بودجه سال 95 یارانه را فقط به روستاییان وکارگران پرداخت کنید . خیلی از روستانشینان هم مثل من یارانه نمی‌گیرند. در صورتی که بعضی از روستاییان خیلی نیازمندند. بسیاری از پیشه وران شهری، خواربارفروش‌ها و ... ماهیانه میلیون‌ها تومان درآمد دارند. یارانه حق آنها نیست...
...0912
این مخالفان توافق به فکر منافع ملی و مردم نیستند. به قول رئیس جمهور اینها کاسبان تحریم‌اند. شاید خودشونو به نفهمی میزنن و تو حرفاشون میگن مردم نمیذارن یا نمیخوان .آقا تو نماینده کدام مردمی که ازطرف اونا میگی.
...0911
در مورد نظر جامعه‌شناس محترم که نظر آقای قاضی دادگاه رو در مورد بالا رفتن آمار طلاق و ارتباط آن با خیانت را مبالغه‌آمیز خوانده بود به نظرم ایشان خیلی محافظه کارانه وارد گفتگو شدند این موضوع نیاز به یک گفتگوی جامع‌تر دارد باز در این مورد بحث و گفتگو شود.
...0913
در صفحه اجتماعی مطلبی در مورد آمار طلاق و خیانت چاپ شده بود. لطفا این بحث را جامع تر و کامل تر با یک روانشناس هم دنبال کنید به نظر من آن قاضی آمار درست داده چون او در تماس با این معضل جامعه است پس عمیق‌تر پیگیری کنید.
...0913
اکنون که در سایه توافق هسته‌ای دست ایران در مراودات و تفاهم با جهان آزاد بازتر شده است، روسیه باید حسن نیت خود را در اجرای رژیم حقوقی عادلانه دریای خزر بر مبنای توافقنامه سال 1921 بین شوروی سابق و ایران نشان دهد.
...0910
هاشمی دنبال عدالت برای مردم است ولی رانت‌خواران با افکار خشک دنبال پرکردن جیب خود هستند.
...0935
با روش آسان اعتدال پیشروی کلی امکان‌پذیر است ولی با تندروی، پیشروی امکان ندارد چون خستگی با خود خواهد آورد.
...0935
هاشمی اهل زندگی آرمانی عدالت طلبانه است که علم و معنویت در آن مستتر است، ولی افرادی که به او می‌تازند دوست دارند کشور درگیر ناهنجاری‌ها باشد تا به منافع خویش برسند!
...0935
گروه خودسر زیاده خواه دوست دارند افکار خودشان حاکم باشند، چون تمامیت خواه هستند.
...0935
افکاری چون هاشمی باعث می‌شود جوانان جذب شوند و جهان روشن نیز طالب افکار روشن است .
...0935
رسول مکرم اسلام(ص)می فرمایند: هر که نیاز برادر و خواهر دینی خود را برآورد کند چنان است که حج وعمره به جا آورده باشد.
...0938
حضرت امام رضا(ع) می‌فرمایند: برترین دانش خودشناسی است.
...0938
باسلام. آقای ... شما چه گلی به سر ملت زدی و براشون چه کردی که حالا می‌فرمایید آقای هاشمی باید بره خونه بشینه؟! حتما فردا آقای روحانی و بعدش آقای ظریف و بعدش...!
...0918
پیام های مردمی در صفحات2-8-9-12
1233- ما امیدی نداریم جز اینکه حرف‌هایمان را به شما بزنیم. خواستم به آقایان شورای پیشگیری از تخلفات و شورای فرهنگی بگویم آقای.. . هم که به سلامتی به تیم ملی دعوت شد از این به بعد فوتبال ایران می‌تواند از وی سود ببرد. اما تخلفات از جمله فرار از خدمت ماسمالی شد؟ آن وقت پسر من با لیسانس و در دورترین نقطه مرزی خدمت می‌کند به خاطر چند مورد تخلف که داشته تا آخرین روز خدمت را باید آنجا بگذراند. شما از این بچه‌ها در آینده چه توقعی دارید؟ (23/5)
1336- به دلواپسان بگویید شما از کدام افکار عمومی صحبت می‌کنید افکاری که 4 میلیون رای بیشتر ندارد؟ زنده باد روحانی، ظریف و زنده‌باد کابینه دولت. (23/5)
1329- کسانی که بابک زنجانی را تائید و قراردادهای او را امضاء کردند باید محاکمه شوند تا مردم سره را از ناسره تشخیص دهند. درود بر آفتاب یزد. سلام بر روحانی (23/5)
1333- به دلواپسان بگویید شما فقط دنبال شکست دولت هستید. مرد و مردانه بگویید. لطفا در مورد زمین‌خواری‌های حیران بیشتر توضیح دهید. من خودم از بچه‌های آن منطقه هستم لطفا بیشتر راجع به آن اطلاع رسانی کنید.(23/5)
1922- در گردنه حیران بخوربخوری راه افتاده و برخی‌ها پلاژهای زیادی ساختند. پیشنهاد می‌کنم یک اکیپ خاص تشکیل شود تا به این زمین‌خواری رسیدگی و به افکار عمومی اعلام گردد. (24/5)
1859- چندی پیش کسی به حافظ جسارت کرده بود و اخیرا هم کسی در مورد سعدی حرفی زده. سعدی، حافظ، خیام و مولوی از اندیشمندان تاریخ هستند که بزرگان جهان افتخار می‌کنند شعری از آنان را بفهمند. حتی برخی زبان فارسی یاد می‌گیرند که زیبایی این اشعار را درک کنند. حال کسی که همسایه‌اش هم او را نمی‌شناسد چه طور جرات می‌کند در این وادی وارد شود؟ خواجه شیراز پاسخ آنان را داده و می‌فرماید:
چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست
سخن شناس نه ای جان من خطا اینجاست (24/5)
1647- من مطالبی دارم که دوست دارم خدمتتان عنوان کنم اما در زمان کوتاه یک دقیقه‌ای پیام‌ها امکان ندارد. آیا مقدور است مطالب را در قالب مقاله و نوشتارهایی کوتاه برایتان ارسال کنم و در صورت تمایل چاپ فرمایید؟ با تشکر (24/5)
آفتاب یزد: بله می‌توانید مطالب خود را فکس یا ایمیل کنید.
2230- معاون وزارت مجلس از افزایش معنادار اخطارات به وزرا خبر داده است. خدا را شکر که از خود اصولگرایان هم به این موضوع اعتراف کردند. (24/5)
2043- خواهشی از هموطنانم دارم. اجازه ندهیم افراد کوچک که ریشه‌ای ندارند با تخریب افراد بزرگ به قدرت برسند. (24/5)
2124- برخی‌ها که تند و آتشین شده‌اند میراث خوار انقلاب شده‌اند و به آقای هاشمی می‌تازند. به کسی می‌تازند که از جان و مال خود برای انقلاب مایه گذاشته است. اینها فقط سر و صدا می‌کنند و از میراث خواران هستند. اینها در زمان جنگ کودکی بیش نبودند. حالا‌ از بزرگان خود را انقلابی‌تر می‌دانند. (24/5)
2136- گلایه‌های وزیر ارشاد به لغو مجوزها یا مشکلات مربوط به سینما انصافا به جا و حرف درستی است. (24/5)
2221- از قرار روسیه خوب با کارت ایران بازی می‌کند و برای تحویل سامانه 300-S دبه درمی‌آورد. لذا پیشنهاد می‌شود جناب شریعتمداری را به مسکو بفرستند تا با گفتگو با آقای پوتین موضوع را حل و فصل نماید.
1404- عدالت برای همه هست یا نیست! بین خیابان سه راه یاسر و مژده در خیابان نیاوران نزدیک به یکسال است برج‌سازی یک سوم خیابان را مسدود کرده و مردم در عذاب هستند. خیابان 32 جمشیدیه در قسمت دامنه کوه و آبشار آقایی که خانه‌اش سر آن خیابان است به وسیله عوامل خود آنجا را مسدود کرده است. آیا شهروندان باید با هم فرق داشته باشند؟ این عدالت هست یا نیست؟ (25/5)
پیام های مردمی در صفحات2-8-9-12
0835- برای دریافت آدرسی در تهران بیش از 10شماره از 118 گرفتم. اکثر ادارات تلفن اتوماتیک دارند که یا مشغول است یا پاسخگوی مراجعین نیست. بالاخره پس از یک ساعت نتوانستم آدرس را پیدا کنم مجبور شدم در ترافیک سنگین به اداره مربوطه بروم و حضورا سوال نمایم. (24/5)
1103- دبیر محترم شورای نگهبان گفته‌اند عده‌ای می‌خواهند به خبرگان بروند تا برای نظام مشکل ایجاد کنند. چه طور وقتی کسانی که در خبرگان ثبت‌نام می‌کنند باید درجات علمی بالا‌ داشته باشند و مورد اعتماد و امین مردم هستند مگر می‌شود علیه نظام توطئه کنند. شما که تجربه بالایی دارید مگر می‌شود کسی را تائید صلاحیت کنید بعد او توطئه کند؟ (24/5)
1121- سفر کردن با مترو از این طرف شهر به آن طرف شهر امری عذاب آور شده است. شلوغی یک طرف، دستفروش‌های مترو یک طرف، در مترو خیلی سر و صدا و همهمه وجود دارد.(24/5)
1205- آیا درست است بابک زنجانی که زمان بازداشت وی هم خیلی طول کشیده طبق گفته مسئولان به کسی جواب پس نمی‌دهد سوال برانگیز نیست؟ از این سوال برانگیزتر که نمایندگان به خدمت کسی که رانت‌خواری کرده، برسند؟ (24/5)
1217- آن مردی که رفته گفته ملت آفریقا گرسنه است جلو چشم آنان معدن‌هایشان غارت می شود حتما این را هم می‌داند جلو چشم ایشان گردنه حیران را غارت کردند. (24/5)
1218- عرض کرده بودم 7 درصد آب در بخش صنعت و خانگی مصرف می‌شود که 3 درصد آن مربوط به خانگی است اگر این 3 درصد هم صفر شود 97 درصد بخش کشاورزی تمام منابع آب را می‌بلعد که باید برای آن فکری کرد. (24/5)
1224- وقتی به دهه 30 و 40 و دوره نوجوانی خود برمی‌گردم و دوره دانشجویی خود را به یاد می‌آورم سخنورانی داشتیم بسیار فرهیخته که حتی وقتی می‌خواستند علیه کسی هم صحبت کنند با زبان فرهیختگی و زیبا سخن می‌گفتند که به کسی برنمی‌خورد. حالا‌ برخی‌ها حرف‌هایی می‌زنند که شعور مردم را نادیده می گیرند. چرا فکر می‌کنند مردم نمی‌فهمند؟ باید از پشت تریبون‌ها با زبان فرهیختگی صحبت کنند. (24/5)
1226- بازنشسته 80 ساله هستم. ماهی 750 تومان حقوق دارم. از آقای روحانی متشکرم اضافه حقوق امسال ما را ندادند. لطفا حقوق معوق ما را پرداخت نمایند. (24/5)
1457- درود بر آفتاب. درود بر رفسنجانی. دیشب صحبت‌های سردار سازندگی را از سیمای کرمان می‌دیدم به خدا نیم ساعت به عشق آقای هاشمی گریه کردیم. آقای هاشمی! شما سردار سازندگی هستید دوستت داریم. سلامت باشید. (24/5)
1644- از آنجا که این روزها حرف از زمین‌خواری هست من از بزرگان و مسئولان خواهش می‌کنم سری به سادات محله رامسر بزنند از آنجا که ما همیشه می‌دانستیم کوهها و دریاها منابع ملی هستند بروند ببینند نوک قله‌ها و کوهها، هتل‌ها و برج‌هایی که ساختند. لطفا یک بررسی هم در رامسر بفرمایند. (24/5)
1602- 1- مبارزه با فساد و مفسد در هر مقام و جایگاهی که باشند مورد رضایت خدا و مردم است. 2- به مجازات رساندن عاملین فساد موجب شادی و دلگرمی مردم می شود. 3- اعلام نتایج دادگاه های مفسدین اعتماد عمومی را ارتقا می‌دهد. 4- مبارزه شفاف و بدون اغماض با مفسدین از ورود افراد مستعد فساد به مراکز قدرت و تصمیم‌گیری جلوگیری می‌کند. (24/5)
1421- جناب روحانی لطفا پاسخ دهید. آیا شکم بازنشستگان سال‌های مختلف با هم فرق می‌کند که برخی ها 2 برابر دیگری با شرایط کاری مساوی دریافتی دارند؟ این چه عدالتی است که یکی دو برابر دیگری دریافت کند؟ (25/5)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-9-12


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام