کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 02 اردیبهشت 1398   Monday 22 April 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 29 مرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. همه ما می‌دانیم که استفاده از شبکه‌های مجازی و گسترش آنها بلامانع و بلکه ضروری است، ولی از آنجایی که با نهایت تاسف برخی از برنامه‌های این شبکه‌ها، مواضع صددرصد ضد دینی و ضد انسانی دارند، مقابله همه‌جانبه با ادامه فعالیت آنها اگر امکانپذیر باشد، اقدامی ضروری و عاجل است.
...0938
رسول مکرم اسلام (ص) می‌فرمایند: بهترین مردم کسی است که برای مردم سودمندتر باشد.
...0938
سلام آفتاب دلاور. کارشناس غذایی شما چند روز پیش اظهار فرمودند که نمک دریا بهداشتی نیست اِل است و بل است. ولی نگفتند نمک آشپزخانه سمی است چون برای روان شدن از نمکدان پودر آلومینیوم با آن ترکیب می‌کنند.از ایشان بپرسید شرافتا چقدر گرفته‌اند تا علیه نمک دریا تبلیغ کنند. ضمنا روز خبرنگاران مبارز و دلاور مبارک.
...0935
امام صادق(ع): شفاعت ما به کسی که نماز را سبک بشمارد نمی‌رسد.
...0912
با سلام و خسته نباشید. قطره گلوپین2 یا Pilocarpine2‎ از قطره‌های بسیار مهم مخصوص بیماران گلوکوم یا آب سیاه است؛ ولی این قطره متاسفانه بسیار کمیاب شده است و بعد از دوندگی‌های چند روزه از داروخانه‌های مختلف با تاخیر فراهم می‌شود. ادامه داشتن این وضعیت عصب بینایی بیماران را دچار آسیب جبران‌ناپذیر و غیرقابل برگشت می‌کند. خواهش می‌کنیم برای حفظ سلامتی، تولید و توزیعشان به اندازه کافی افزایش داده شود.
...0936
یکی از نقاط منفی ما ایرانی‌ها این است که مسئولیت خود را به گردن دیگران می‌اندازیم و راحت می‌نشینیم. رئیس‌جمهور ما نیز همینطور است. این سیاستگذاری‌های ارزی، این نارضایتی مردم و سرگردان و ناامید بودن جوانان این رانت‌ها و هزار چیز دیگر مسئولش دقیقا شما هستید؛ زیرا بالاترین حمایت‌ها از شما می‌شود و بیشترین اختیارات اجرایی را شما دارید.
...0912
حکایت وزیر برکنار شده کار، تعاون و امور اجتماعی و برخی مسئولین فعلی دیگر، متاسفانه حکایت آن کسی است که دست و پای او را با قفل و زنجیر و بندهایی بسته و وزنه سنگینی به او آویزان کرده باشند و او را درون استخر آب عمیقی انداخته و انتظار داشته باشند که او با تلاش و درایت، قفل و زنجیر‌ها را باز کرده و خود را نجات داده و همچون ناجیِ غریق،‌ با عملیاتی جسورانه و قهرمانانه یا با خواندن وِِرد و جادویی همه مشکلات را کنار زده و بقیه افراد در حال غرق شدن را هم نجات دهد! و از آن‌طرف گناهکاران واقعی و دزدان بیت‌المال و اهل و عیال و فرزندانشان، آزادانه می‌گردند و در حال رفت‌وآمد و عیش و نوش و خوشگذرانی و خندیدن به این و آن و مردم فقط نظاره‌گَر باشند‌!؟ ‌
...0913
1132- دکتر روحانی، رئیس‌جمهوری کشورمان با گذشت مدت‌ها دوشنبه‌ شب 15 مرداد جلو دوربین صدا و سیما رفت و به سوالات خبرنگار رسانه ملی پاسخ داد. گرچه برخی سخنان رئیس‌جمهوری درباره مسائل ارزی کشور شفاف، واضح و دلنشین بود،‌ اما درباره این که فرمودند برخی وزرا و روسا، شب‌ها تا دیروقت بیدارند و کار و تلاش می‌کنند، باید به اطلاع رئیس‌جمهوری گرانقدر برسانم، وقتی فردی به عنوان وزیر، رئیس، مدیر و نماینده انتخاب می‌شود، باید در مقابل مردم احساس مسئولیت کند و در برابر وظیفه‌ای که به او سپرده شده به‌طور جدی و همه‌جانبه برای آبادانی و سازندگی و رفع مشکلات کشور تلاش کند. آیا در دولت‌های قبلی مدیران و وزرا بیدارخوابی نکشیده‌اند؟ هر دوران مشکلات و سختی‌های خاص خود را داشت و اکنون هم دارد، اما این‌بار برخی مسائل و مشکلات به علت تحریم‌های اقتصادی، بیشتر خودنمایی می‌کنند. این که ایشان از مشکلات مردم اطلاع دارند یا وزرای منتخب گفتگو می‌کنند و بیشتر در جریان امور قرار می‌گیرند، خوب است، اما مشکلات ریز و درشت همچنان ادامه دارد و به بزرگ‌نمایی هم نیاز ندارد. امید است که با سخنان صریح و شفاف رئیس‌جمهوری، وزرا و روسا و مدیران بیشتر مردم را درک کنند و برای رفع مشکلات کارهای درخور توجهی انجام دهند. (18/5)
1411- شهردار تهران در اقدام نوین و مثبت به منظور پاسداشت روز خبرنگار، با نصب بنر در برخی مکان‌ها،‌ روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت. ما هم این کار نیک شهرداری تهران را ارج می‌نهیم و قدردانی می‌کنیم. (18/5)
1719- بسیاری از مسئولان خود را خدمتگزار مردم می‌دانند. ای کاش همان‌طور که شعار می‌دهند، مرد عمل هم باشند و با کارهای خوب و اندیشمندانه‌ به مردم ثابت کنند که پشتیبان مردم‌اند و آنان را فراموش نکرده‌اند. (18/5)
2147- ما ملتی هستیم که تحریم‌ها را تحمل می‌کنیم، اما تحمل نمی‌کنیم عده‌ای در داخل دست در جیب بیت‌المال و مردم کنند. (16/5)
0653- کار که نیست! تفریح هم نیست! از عقد و ازدواج هم خبری نیست! ما دختران دلمان را به این خوش کرده بودیم لااقل 2 سال می‌رویم سربازی و از سرگردانی نجات پیدا می‌کنیم که با جلوگیری از رفتن ما به سربازی این شانس هم از ما
گرفته شد؟ (17/5)
آفتاب یزد: از خبر سربازی خانم ها یک برداشت غلط شده است.
0749- در روزنامه ایران خواندم فردی 14 میلیارد تومان چک و پول را در فرودگاه رامسر در یک کیف دستی جا گذاشته و مامور وظیفه‌شناس هم این پول را برگردانده است. شما فکر می‌کنید فردی که 14 میلیارد تومان همراه اوست، کیست؟ من 10 هزار تومان پول در جیب دارم هزار بار نگاه می‌کنم گم نکرده باشم! (17/5)
آفتاب یزد: نباید بدون بررسی قضاوت کرد. 14 میلیارد تومان برای برخی افراد جامعه مبلغی ناچیزی است هر چند امثال ما نداریم.
0808- برای بعضی‌ها پول مثل علف خرس است. میلیاردی به جیب می‌زنند آن‌وقت مردم عادی در حسرت عادی‌ترین نیازهای زندگی‌اند. برخی محتاج نان شب‌اند. مردم از این همه تبعیض ناراحت‌اند. (17/5)
0810- اگر نظارت بود و اگر کسانی که به ثروت‌های بادآورده دست یافتند پاسخگو می‌شدند امروز این همه هزینه از بیت‌المال مردم نصیب اختلاسگران و مفسدان اقتصادی نمی‌شد. یکسری هم درآمدهای نجومی در جیبشان نمی‌گذاشتند. (17/5)
0949- سخنان آقای رئیس‌جمهور را هم شنیدیم؛ چیز خاصی که نگفتند. اما امیدواریم به امید خدا فرجی بشود.
نگفتن برخی حقایق درست نیست، حتی اگر معذوریت‌هایی دارند برخی چیزها را بگویند. (17/5)
0952- به نظر من یکی از مشکلاتی که کشور به آن دچار شد فامیل‌بازی بود که آقایان دوست و آشنای خود را در پست‌ها قرار دادند و آدم‌های شایسته کنار گذاشته شدند. همین فامیل‌بازی‌ها بود که بلای شایسته‌سالاری شد. (17/5)
0953- نماینده‌ای از رادیو داد و بیداد می‌کرد و همه را مقصر می‌دانست. مثلا از کارگر و وزیرکار می‌گفت. خواستم بگویم شما خودتان که آن قدر دم از کارگر می‌زنید اگر یک ماه حقوقتان را دیرتر بگیرید چه می‌کنید؟ مقصر شما هستید که لابی می‌کنید. (17/5)
1031- سلام، از اصفهان تماس می‌گیرم. با وجود تعداد زیاد خودروهای گازسوز در اصفهان به جز چند تعمیرگاه کوچک و با وسایل ابتدایی و قدیمی به جرئت می‌توان گفت یک تعمیرگاه بزرگ و مجهز برای خودروهای گازسوز سی‌ان‌جی با کادری مجرب و دستگاه‌های جدید و مناسب وجود ندارد. (17/5)
1035- سلام به همه آفتابیان و نویسندگان روزنامه. روز خبرنگار را به همه شما خصوصا آقای مظفری،کریمی و ذاکری تبریک می‌گویم. در پناه خدا پاینده باشید. قلمتان پایدار. (17/5)
1047- آن نمایندگانی که با چند هزار رای و تعداد معدودی رای به مجلس آمدند اینها همان‌‌ها نیستند که هر روز به دکتر طیب‌نیا کارت زرد می‌دادند؟ این آقای وزیر فعلی اقتصاد چه دسته گلی زده؟ چند سال در گمرک بوده
است؟ (17/5)
1156- من موافق با مخالف استیضاح وزیر نیستم. اما یکسری از نمایندگان که آن‌قدر آمار و ارقام می‌دهند دلم می‌خواهد بدانم زندگی خودشان چگونه است؟ بچه‌های آنها چه می‌کنند؟ در رفاه هستند؟ خود اینها چقدر خرج کردند تا به مجلس آمدند؟ اگر ما را از این مسائل آگاه کنید ممنون می‌شویم. (17/5)
1249- آقای مظفری عزیز! مسئولین به مردم می‌گویند فشار اقتصادی و گرانی را تحمل کنید. اما در استخدام‌ها می‌بینیم یک شخص جوان معاون بالاترین جایگاه بانک مرکزی می‌شود. این آقا ضربه به اقتصاد مملکت زده، آن وقت بچه‌های ما که بادانش و علم هستند در جایی نمی‌توانند استخدام شوند و بیکار هستند. (17/5)
1504- آقای رئیس‌جمهور! صدها بار از مردم حرف زدید. من هم مردم هستم، جزو این مردم هستم. جدیدا مسئولین یاد گرفتند می‌گویند ظرف 48 ساعت هزینه درمانی یا ما‌به‌التفاوت حقوق شما پرداخت می‌شود. اما روزها می‌گذرد می‌بینیم خبری نیست. ما چگونه می‌توانیم به حرف مسئولان اعتماد
کنیم؟ (17/5)
1507- سلام به آفتابیان. روز خبرنگار را به شما تبریک می‌گوییم. از آقای کریمی و خاکیان هم تشکر می‌کنیم. موفق و سربلند باشید. (17/5)
1541- متاسفانه صدا و سیما با اینکه خوب هم می‌داند مردم چه نظر و چه سلیقه‌ای دارند نسبت به مسائل روز چه دیدگاهی دارند اما باز بر طبل خود
می‌کوبد.
چندی پیش در برنامه‌ای به اصطلاح مصاحبه و نظرسنجی مردمی در مورد مذاکرات با آمریکا داشت. اما کاملا مشخص بود رسانه ملی باز بر مدار سلیقه خود بیشتر می‌چرخد تا مخاطبان. (17/5)


جوابیه شهرداری منطقه 6 به یک پیام مردمی
پیرو درج پیام یکی از شهروندان محترم در روزنامه آفتاب یزد مورخ 24/05/97 مبنی بر «احداث نشدن بوستان نبش خیابان 16 امیرآباد» ضمن تقدیر از دغدغه این شهروند گرامی به اطلاع می‌رساند: براساس پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد با توجه به اینکه مالکیت ملک فوق در اختیار اشخاص حقیقی می‌باشد، برنامه‌ای برای احداث بوستان در محل مذکور وجود ندارد. لذا از سوی شهرداری در خصوص نصب تابلو یا هر گونه عملیاتی دیگر اقدامی متصور نمی‌باشد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام