کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 24 آذر 1398   Sunday 15 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 مرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1743- از فرمایشات آقای محسن فراهانی بسیار لذت بردم. ان‌شاءالله همیشه سلامت باشند و واقعیت‌ها را بگویند. از شما هم به خاطر چاپ این مطالب وچاپ پیام‌های مردمی تشکر می‌کنیم. (14/5)
1916- مردم هر چقدر دچار مشکل باشند در مقابل منافقین ایستادگی می‌کنند. مردم اگر هر چقدر هم در مشکل باشند، در گرانی باشند، هیچ گاه به منافقین روی خوش نشان نمی‌دهند. خیلی از مشکلاتی که کشور تحمل کرد به خاطر همین منافقین بوده است. مردم منافقین سنگ دل و سرکردگان آنها را
نمی‌بخشند. (14/5)
1226-احمد خزائی: از شهرستان نور و از ایثارگران هستم. مدیر کل محترم بنیاد امور ایثارگران مازندران به تازگی این پست را تحویل گرفتند که بسیار آدم خوب و خوش برخوردی هستند. هفته قبل خدمت ایشان بودم. بسیار به فرزند ایثارگران توجه دارند. مشکل فرزندم را ایشان با توجه و عنایت خود حل کردند. بسیار از آقای مظلومی مدیر کل جدید امور ایثارگران بنیاد شهید تشکر و قدردانی
می‌کنم. (14/5)
2147-کیانی از تهران: این همه هنرمندان ما را منزوی کردند حالا وزارت ارشاد از آنها کمک می‌خواهد. قربون برم خدا را یک بام و دو هوا را. واقعا که! (14/5)
2219- سلام از قم. این فروشگاه رفاه که یک ماشین صد میلیونی جایزه می‌دهد خوب این جایزه را کمتر کنند جایزه صد میلیونی را کمتر کنند تا به مردم بیشتری جایزه برسد. لطفا منعکس کنید. (14/5)
2233- به شرکت پنیر آمل زنگ بزنید یا در روزنامه چاپ کنید بگویید نمی‌خواهد پنیرها را با خودرو 50 میلیون تومانی تبلیغ کنید، بهتر این است پنیرها را
ارزان تر بفروشید تا فقیر و بیچاره‌ها هم بتوانند بخرند. چرا باید آن‌قدر گران باشد؟ (14/5)
2235- سلام از جمکران قم. ما
5 سال است بیکار هستیم به نان شب محتاج هستیم آن‌وقت پنیر آمل هر شب برای جایزه ماشین 50 میلیونی تبلیغ
می‌کند. (14/5)
0334- طبق اطلاع حاصله قرار شده با صلاحدید شهرداری و سازمان اراضی بهشت زهرا (س) و وزارت ارشاد یک هکتار در بهشت زهرا (س) در اختیار هنرمندان قرار بگیرد تا از آنجا برنامه‌های متنوع اجرا کنند. یک نفر گفت اگر در آنجا عده‌ای جلوی اجرای برنامه را سد کنند چه؟ برخی گفتند ما برای این کار استخوان خرد کرده‌ایم لازم باشد در کوه قاف هم برنامه اجرا می‌کنیم. (15/5)
0951- دکتر همتی رئیس بانک مرکزی سیاست‌های پولی و ارزی را تشریح می‌کرد. امروز صبح هم اخبار آن را تکرار کرد. من قبلا هم گفتم ما اگر می‌خواهیم آقای خودمان باشیم با وضعی که دلار دارد در اختیار آمریکاست. باید برای یک بار ارتباط خود را با دلار قطع کنیم. اگر می‌خواهیم مستقل باشیم مراودات ما با همسایگان با پول دیگری مثل ملی باشد. مثلا با چین با یوان مبادله کنیم. برای مدتی اعلام کنیم دیگر به دلار کاری نداریم. (15/5)
1029- آقای روحانی نامه به آقای لاریجانی رئیس مجلس فرستادند که در مجلس می‌خواهم صحبت کنم. خواستم بگویم با سلیقه خودتان حرف می‌زنید یا دیگران؟ این سوال مردم است. می‌خواهند بدانند آنچه می‌گوئید چیزهایی است که عده‌ای گفتند بگو یا حرف خودتان
است؟ (15/5)
1154- مدتهاست که مردم از مسئولین ناراضی هستند که حق هم دارند. چند روزی است به خیابان‌ها می‌روند انتقاد و اعتراض می‌کنند. اما چرا مردم از خودشان انتقاد نمی‌کنند. مثلا چرا فروشگاه‌های لوازم خانگی محصولات خود را گران کردند در حالی که قبلا قسطی می‌دادند حالا چند برابر می‌فروشند. چرا شعار مرگ برگرانفروش نمی‌گویند؟ ما باید اول خودمان را اصلاح کنیم. (15/5)
1212- چرا در این شرایط سخت کشور، گرانی‌ها و التهاب بازار، عده‌ای سودجو اجناس خود را چند برابر کرده‌اند؟ چرا اجناسی که به دلار ربطی ندارد را گران کرده‌اند؟ ما خودمان هم به یکدیگر ظلم می‌کنیم. پس تا زمانی که خودمان را اصلاح نکنیم نمی‌توانیم توقعی از دیگران داشت. (15/5)
1215- آقای رئیس جدید بانک مرکزی تا زمانی که قیمت مواد اولیه ارزان نشود و قیمت مناسب نباشد، تولیدی در کار نیست. بیشتر مشکل تولیدکنندگان، گرانی‌های ایجاد شده به خاطر افزایش بالای قیمت مواد اولیه است. (15/5)
1217-گرانفروشان و محتکران بدانند اجناس را گران می‌کنند که به چه کسی بفروشند؟ به کسانی که تهیه نان شب برای آنها سخت است؟ به مردمی که گرفتار زندگی و گرانی هستند؟ وجدان داشته باشند اجناس را گران نکنند؟ (15/5)
1422- لطفا به برخی شرکت‌های نوشابه‌سازی بگویید کم فروشی نکنید. مقدار
این نوشابه‌ها دارد تقریبا به نصف
می‌رسد. (15/5)
1501- با سلام. مدتی است چراغ‌های راهنمایی سر چهارراه‌ها دچارمشکل شده. یا سبز می‌شود وسط تایم سبز بودن قرمز می‌شود یا وسط قرمز بودن سبز می‌شود. این برای رانندگان مشکل ایجاد می‌کند. گاهی سر یک عدد می‌ایستد. مثلا چراغ تایم 7 ثانیه را نشان می‌دهد اما سر همان 7 ثانیه ایستاده. گاهی صفر می‌شود اما سبز است. سر همان عدد صفر هم می‌ایستد. نمی‌دانیم حرکت کنیم یا نکنیم. گاهی تا حرکت می‌کنیم قرمز می‌شود. این سبب اعمال جریمه برای رانندگان می‌شود. لطفا راهنمایی و رانندگی رسیدگی
کند. (15/5)
متاسفانه متداول شده است که هرس درختان فقط و فقط در فصل زمستان انجام بگیرد در صورتی که این نوع عملیات فضای سبز که ارزش آن کمتر از آب رسانی نیست، بغیر از فصل پاییز در همه سال نیاز ضروری است و البته در زمستان بیشتر. در حال حاضر که در فصل تابستان قرار داریم انجام هرس باعث عدم خشک شدن درختان و نیز باعث رشد با طراوت آنها می‌شود. لذا این حقیقت نیاز به نهادینه شدن دارد تا تصور غلط "موکول به فصل زمستان "حذف شود.
...0938
حمله و اهانت رژیم صهیونیستی به نمازگزاران در مسجدالاقصی نشانه این واقعیت است که این رژیم غاصب در دنیا می‌خواهد با تبعیت از شیطان بزرگ آمریکا به اهداف شوم خود ولو به قیمت قتل و غارت و غصب ناحق برسد. ولی جهان اسلام که به حمدا... به اوج شکوفایی بیداری و اقتدار خود رسیده است، اجازه تعدی بیش از این را
نخواهد داد.
...0938
حضرت امام جعفرصادق (ع) می‌فرمایند: چیزی که مایه تقرب به خدای متعال است کوچک مشمار، اگر چه پاره خرمایی باشد.
...0938
بدحجابی و بی‌عفتی محصول ضعف ایمان است و ضعف ایمان هم ریشه در فقدان یا ضعف بینش و آگاهی در عرصه دین و عدم تعقل و اندیشه دارد.
...0938
‌در آدرسی که در ذیل آمده یک ساختمان نیمه کاره وجود دارد که با صداهای ناهنجار شب و روز مزاحم مردم است: تبریز خیابان ارتش روبه‌روی اداره پست مرکزی کوچه شهید فرشباف نبش چهارراه روبه‌روی مغازه میوه فروشی ساختمان نیمه کاره بتنی.
...0939
مسئولان کشور بحث دلار و سکه و مسکن و اجاره بهای کمرشکن و تورم و گرانی را با قاطعیت حل کنند. صرف شعار کفایت نمی‌کند؛ دو صد گفته چو نیم کردار نیست.
...0912
درود بر سردار دلاور و غیور حاج قاسم سلیمانی. با دشمن باید محکم حرف زد تا پررو نشود و طغیان نکند و بداند که حمله به ایران هزینه بسیار بالایی در پی خواهد داشت.
...0912
اگر فضای رقابتی برای رسانه‌ها و احزاب باز باشد و شکل بگیرد، فسادی پا نمی‌گیرد. از کمبود آزادی احزاب و مطبوعات است که عده‌ای اندک هستی کشور را بلعیده و طلب کار هم هستند.
...0918
ضمن عرض تبریک به ریاست محترم جدید بانک مرکزی جمهوری اسلامی و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان و همه معاونین و همکاران خدوم‌شان در این نهاد بسیار حساس، امید و انتظار ویژه می‌رود با سیستم و کمیته‌های جدید بانک مرکزی تمام زمینه‌های فساد و اختلاس و رشوه و همکاری پرسنل بانک‌ها با عوامل و متهمان فساد اقتصادی در نظام بانکداری و موسسات مالی و اعتباری برچیده شود.
...0938
رسول مکرم اسلام (ص) میفرمایند: من دو چیز در میان شما باقی گذاشتم، تا وقتی که به آن دو چنگ زنید هرگز گمراه نخواهید شد: یکی قرآن، دیگری خاندانم.
...0938
ابراهیم ایرانپور- مبارکه: تعزیرات‌حکومتی همچون گذشته نظارت بیشتری بر روند امور داشته و شهرداری و اداره امور مالیاتی و عوارض متعلقه حاصله را جهت رفاه و آبادانی بهتر شهرمان به موقع وصول نمایند. با تشکر و سپاس.
...0913
برای نجات اقتصاد و جلوگیری از هرج و مرج در کشور دولت کمک‌های خارجی را قطع کند. سه ماه تمام واردات از خارج را متوقف کند و کارهای عمرانی به جز
زمین لرزه زده‌ها در همین مدت راکت بماند.
با فروش نفت، گاز، فرش، پسته زعفران، میعانات نفتی، طلا، یورو و دلار بگیرد و به خزانه واریز کند. فروش سکه دولتی خطری جبران ناپذیر دارد که نشان از فقر دولت و حراج تتمه خزانه است که ارزش پول ملی را نابود می‌کند. اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رقابتی در دستور کار دولت باشد. بگذارید سه ماه سختی تحمل کنیم با نان و پیاز، در عوض پشتوانه پولی کشور جان بگیرد. حتی در صورت لازم شش ماه بشود اما خزانه از طلا و ارز خارجی پر گردد.
...0918
قیمت همه چیز رو که فکر بکنی ساعت به ساعت تغییر میکنه. از فروشنده‌ها علت شو می‌پرسیم، میگن خبر نداری دلار چنده؟ آقای احمدی‌نژاد! کجایی که یادت بخیر. زمان شما هم سال 91و 92 مثل الان
بود.
...0919
یکی از بهترین مصادیق و راهکارهای تبدیل سبک معماری شهرها به معماری ایرانی- اسلامی، به تصویر کشیدن سیما و وصایای مبارک ارزشمند شهدای گرانقدرمان است و از آن بالاتر انتخاب اسامی خیابانها و معابر و میادین از اسما و القاب مبارکه حضرات معصومین(ع) و نیز درج احادیث گهربار این دردانه‌های خلقت در نقاط مختلف است.
...0938
تصادفات رانندگی فقط به بی‌احتیاطی، بی‌دقتی و سرعت غیر مجاز مربوط نمی‌شود، قطعا عواملی چون مشکلات جسمی و روانی و مصرف داروهای خواب‌آور و یا خدای نکرده مصرف مشروبات الکلی در چنین اتفاقات تلخ دخیل هستند. لذا از اهم ضروریات است به غیر از اهمیت به وجود و افزایش هشدار و تابلوهای ایمنی، در گزینش و آموزش افراد به همه موارد رسیدگی و چاره سازی شود.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام