کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 30 خرداد 1398   Thursday 20 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 مرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1036- مدیر خوب مدیری است که
نه اینکه در دسترس نباشد بلکه خودش در راهروهای اداره بچرخد به مردم سربزند و از حال مردم با خبر شود. من چنین مدیرانی دیدم که می‌گویم. (13/5)
1057- در مورد روزنامه پنجشنبه 2 اشکال وجود دارد یکی اینکه پنجشنبه و جمعه ما باید با روزنامه 4 صفحه‌ای سر کنیم. در حالی که این روزنامه مونس برخی خوانندگان است. دوم اینکه در مورد قیمت می‌گویم ما تعداد زیادی هستیم که خواننده آفتاب هستیم. حاضریم برای 6 صفحه 500 تومان اضافه بدهیم. دوستان حاضرند پیام بدهند و مشکلات خود را بگویند شاید مشکلات آنها از طریق ادارات حل شود. برای همین دوست دارند ببینند نظرات آنها در روزنامه منعکس شده یا خیر؟ (13/5)
1058- متاسفم که در کشور ما اندک مسئولی نمی‌خواهد انتقادات را قبول کند و اشتباهات را بپذیرد. چرا باید همیشه در حوادث هوایی مثل سانحه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج مقصر خلبان اعلام شود؟ چرا نمی‌خواهند بپذیرند علل دیگر دارد و از
زیر بار مشکلات شانه خالی نکنند. (13/5)
1105- با سلام به آفتاب و آقای ذاکری. خواستم بگویم زمانی که رفاه جامعه تامین باشد مردم در آسایش باشند خود به خود جامعه به آرامش و نشاط می‌رسد و به قول شما بی‌مطربی هم می‌توان شادمانی کرد. اما ظاهرا برخی علاقه‌ای به شاد بودن مردم ندارند. (13/5)
1219- آقای مظفری یکی از مشکلات کشور این است که در مسائل فرهنگی چندان رشد نکرده و برخی افراد در همه امور دخالت می‌کنند. وقتی امسال امثال رسایی‌ها بر علیه برجام شعار می‌دادند امروز باید جوابگوی معیشت مردم باشند. جوابگوی مشکلات بازار ارز باشند. (13/5)
1222- تا مدیریت‌های واقعی در سرجای خود نباشند و از رابطه بازی در انتخاب مدیران دست بر نداریم، اقتصاد ما رشد نمی‌کند. (13/5)
1225- کسانی که از قول مردم حرف می‌زنند حرف آنان مثل حرف آقای محسن رضایی به نظرسنجی گذاشته شود تا مشخص شود مردم هم همین نظر را دارند؟ (13/5)
1227- من کاری به منافقان و سوء استفاده گران و فریب خوردگان بیگانه ندارم اما چرا برخی از مردم که گرفتار مشکلات زندگی‌اند و اعتراض به معیشت دارند برخی‌ها آنان را عامل بیگانه خطاب می‌کنند؟ (13/5)
آفتاب یزد: اعتراض مردم همیشه محترم شناخته شده است. ولی عده‌ای بر روی اعتراضات مردم موج سواری می‌کنند که عامل بیگانه هستند.
1439- سلام، به این سوال پاسخ دهید. آقای احمدی نژاد چطور هنوز در تشخیص مصلحت حاضر می‌شود؟ این همه اشکالات ایشان دارند و مشکلات ایجاد کردند. با وجود پرونده‌هایی که دارد هر چند هنوز مشخص نیست اما چطور می‌تواند در مجمع تشخیص شرکت کند؟ (13/5)
1506- آقایان یکی از راه‌های حل مشکلات حفظ ارزش پول ملی است. الان جایگاه ارزش پول ملی ما کجاست؟ آیا باید ارزش پول ملی ما به جایی برسد که حتی مهاجرین افغانی هم بگویند برای ما صرف نمی‌کند و قصد مهاجرت کنند؟ آقایان این بود حفظ اقتدار و ارزش پول ملی؟ (13/5)
1624- با تلفن با یک دستگاه نظارتی تماس گرفتم به قدری نامفهوم جواب دادند که به شنوایی خود شک کردم. لذا به دکتر مراجعه کردم اما شکر خدا گوش من مشکل شنوایی نداشت. (13/5)

دشمنان و ضد انقلاب‌ها و سلطنت طلبان و منافقین در حال برنامه‌ریزی برای شستشوی مغزی مردم و جوانان و آشوب در کشور از طریق شبکه‌های مجازی و ماهواره‌ها هستند. مشکلات مردم باید پیگیری شود و با شبکه‌های معاند و خبیث هم برخورد شود.
...0912
محمود بلیغیان - اصفهان:بی تردید مردم بزرگوار، صبور، غیور و شهید پرور ایران اسلامی، با همه گذشت و فداکاری و انسانیت و انسان دوستی که دارند، ولی از سَرِ تقصیرات مُفسدانِ اقتصادی و اختلاس کنندگان و دزدان بیت المال و نابود کنندگان ذخائر ملی و دست اندازان به دارائیهای شخصی و جیب خالی مردم، و منافع و سرمایه‌های ملی و ثروت‌های کشور مانند نفت و گاز، که به صورت طبیعی و خدادادی در درون و در دل زمین و متعلق به همه آحاد جامعه و مردم ایران است، به هیچ وجه نخواهند گذشت و خائنینِ به مردم و کشور را به شدیدترین وجه به سزای اعمالِ کثیف و ضد مردمی و
ضد انسانی آنها که متاسفانه ملتی را با آن سابقه و قدمت، به سوی فقر و تنگدستی کِشانده و به زحمت انداخته‌اند، خواهند رسانید، ان‌شاءالله.
...0913
حضرت امام جعفر صادق(ع) می‌فرمایند: همه خیر در خانهای نهاده شده و کلیدش را زهد و بی‌رغبتی به دنیا قرار داده اند.
...0938
تیراندازی و اسب سواری بیاموزید. ورزشهای یاد شده علاوه بر این که می‌توانند به‌عنوان یک تفریح سالم مطرح باشند، همچنین می‌توان از آنها در شرایط اضطراری و حتی جنگی به‌عنوان یک حربه استفاده کرد. به هر حال اگر یک کشور در همین سه زمینه به خوبی سرمایه‌گذاری کند به طوری که مردم و جوانان بتوانند در این سه زمینه فعالیت داشته باشند، هم جهات سرگرمی و تفریحات سالم به خوبی تامین خواهد شد و هم اینکه تامین مهارت‌های نظامی و امنیتی است که در شرایط اضطراری می‌توان از آنها به‌عنوان یک عنصر بازدارنده بهره برد.
...0913
اسلام نه تنها با تفریح و شادی مخالف نیست، بلکه در مواردی بر آن تاکید داشته و برای آن قوانین و مقررات خاص و جهت داری را وضع کرده است. همچنین پیشوایان بزرگ دین خودشان انسانهای با نشاط و خوشرویی بوده و دیگران را به این مسئله دعوت می‌کردند.
...0913
1627- در پیامی شما پاسخ دادید: ‌ای‌کاش مصداق آن را در منطقه‌ای که اجرا نشده بیان می‌کردید. (طرح کاد دسترسی املاک) آدرس فوق: پلاک 139 واقع در بخش 12 تهران قریه غنی آباد دهستان غار. ما به ثبت شهرری مراجعه کردیم گفتند اصلا چنین نقشه‌ای نداریم. حالا اگر اطلاعات بیشتری می‌خواهید عرض کنم. (13/5)
1843- امسال نزدیک به 4 سال است برخی‌ها شعارهایی دادند اما چه سودی بردیم؟ ارزش داشت؟ چرا این حرف‌ها و شعارها را می‌زدند که کارآیی برای مردم ما
نداشت. (13/5)
0544- مسئولان محترم مترو تمام احادیث و روایات را از کل مجموعه مترو برداشته و حتی یک مورد جایگزین نکردند در حالی که قول داده بودند در این مورد فرهنگ سازی
می‌کنند. (14/5)
0759- برای حل مشکلات اول باید خود مسئولین آستین‌ها را بالا بزنند و به مردم نشان بدهند اهل عمل هستند. مردم ببینند مسئولان هم زندگی مثل آنها دارند. تا مردم بیشتر دلگرم شوند. (14/5)
1302- جناب شهردار محترم ناحیه 6 با سلام. چنانچه قرار باشد بعد از افتتاح بوستان نبش خیابان 16 امیرآباد بالای درب آن نوشته‌های خاص نوشته شود، اصلا این 2 هزار متر زمین مخروبه بماند بهتر است! (14/5)
1406- تعزیرات حکومتی تا حالا خواب بوده حالا بیدار شده و این مبلغ‌هایی که می‌گوید گول زننده است. مثلا می‌گوید فلان متخلف 5/4 میلیارد جریمه شده است. این مبلغ برای بعضی‌ها چیزی نیست. آن‌قدر خورده که این پولها برای او چیزی نیست. (14/5)
1406- شاملو از تهران: 2 ماه قبل ارزن را خریدم کیلو 1800 تومان. حالا می‌گویند کیلو 4500 تومان چون می‌گویند از شیلی و اوکراین وارد می‌شود. (14/5)
1504- خدا رحمت کند امام (ره)، که میراث او به سید حسن خمینی رسید. حاج حسن هم خدا نگهدارتان باشد. بزرگ خاندان هستید. من هم جای شما بودم تصمیمات قاطع مثل امام (ره)
می‌گرفتم. (14/5)
1551- پیام مرا به برخی مسئولین برسانید. بگویید مدیران خوبی نبودند، به درد مردم نخوردند و دردی از دردهای مردم را دوا نکردند. (14/5)
1621- آقای روحانی رئیس‌جمهور گفته اند: به مجلس می‌آیم و حرفهایی را بازگو می‌کنم. خواستم بگویم اگر حرف‌های تکراری می‌خواهند بزنند، نیازی به مجلس رفتن نیست! (14/5)
1640- مدتهاست موبایل من خراب شده و به خاطر گرانی موبایل پس از به هم خوردن وضع بازار ارز و دلار و گران شدن قیمت‌ها قادر به خرید نیستم. مسئولان گفتند نخرید ارزان می‌شود اما خبری از ارزانی نیست. این روزها که نمی‌شود بدون موبایل بود. کی این وضع درست می‌شود؟ (14/5)
‌برج میلاد تهران با برنامه های شاد و متنوع میزبان مراجعه کنندگان است.یکی از مسئولان برج میلاد گفت: پنجشنبه‌ها و جمعه شب ها برج میلاد به منظور تفریح و سرگرمی از ساعت 20 تا 23 با عنوان «تهران ـ نشاط ـ شادی» در طبقه همکف با برگزاری شعرخوانی(نقاله خوانی)، شعبده بازی و برنامه های شاد و متنوع در خدمت مراجعه کنندگان است. علاقمندان بدون پرداخت هیچ گونه وجهی می توانند مهمان برج میلاد باشند و در مسابقه هایی که برگزار
می شود، شرکت و جایزه دریافت کنند. پنجشنبه هجدهم مرداد آوا فیاضی، کودک نابغه 6 ساله ایرانی نقال داستانهای شاهنامه در برج میلاد با شاهنامه خوانی و پس از آن یکی از نوجوانان با شعبده بازی و حرکات ورزشی؛ آکروبات، به ایفای نقش پرداختند. ( تصویری که مشاهده می کنید صحنه هایی از برگزاری برنامه شاد در برج میلاد است).
جوابیه مترو به یک پیام مردمی
احتراما در خصوص مطلب مندرج در آن روزنامه، سه شنبه مورخ 16/5/1397 صفحه 10 با مضمون «استفاده از آیات و احادیث در مترو» ضمن تشکر از این مسافر گرامی، به اطلاع می‌رساند: حدود شصت درصد از فضای در اختیار معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو، به آموزش‌های شهروندی اختصاص داده شده که بر اساس رویکرد مصوب، عموما در آن از آموزه‌های دینی و اسلامی اعم از آیات و روایات استفاده شده است. این شرکت ضمن قدردانی از توجه و پیگیری مسافران محترم، خواهشمند است با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در بهترشدن فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه یاری نمایند.

جوابیه مترو به یک پیام مردمی
احتراما در خصوص مطلب مندرج در آن روزنامه، شنبه مورخ 13/5/1397 صفحه 10 با مضمون« اعتراض به مزاحمت فروشندگان عطر در ایستگاه متروی شهید حقانی» ضمن تشکر از این مسافرگرامی، به اطلاع می‌رساند: در راستای طرح تکریم ارباب رجوع، مسئولان ایستگاه و پرسنل انتظامات در صورت مزاحمت فروشندگان غرفه‌های تجاری برای مسافران گرامی، به این افراد تذکر خواهند داد تا مسافران محترم بتوانند بدون آلودگی صوتی و به راحتی و در آرامش تمام در ایستگاه تردد نمایند.
ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام