کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 30 خرداد 1398   Thursday 20 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 مرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1818- در ژاپن نشان می‌داد در دستشویی‌ها آبی که مردم با آن دستشان را می‌شوند مستقیما به سیفون‌ها می‌رود. یعنی در صرفه‌جویی آب دقت می‌کنند. آن‌وقت ما و مسئولان به گونه دیگر عمل می‌کنیم. مثلا لوله آب وسط خیابان‌ها می‌ترکد یک سازمان می‌گوید شهرداری باید بیاید یا دیگری می‌گوید سازمان آب باید بیاید. چندین ساعت آب هدر می‌رود. در ادارات دولتی هم آب را برای فضای سبز و شستن ماشین‌ها هدر می‌دهند. ما در کجا هستیم ژاپنی‌ها در کجا هستند. (10/5)
2044- صحبتی با مسئولین دارم. خداوکیلی توهین به شعور مردم نکنند. مردم همه چیز را می‌دانند. مدیریت‌های اجرایی دست
5 درصد مردم است نه کل مردم. بهترین نیروها خانه نشین هستند. باید اجازه بدهیم کل
80 میلیون در اداره کشور دخیل باشند. مدیری که کهولت سن دارد اجازه بدهد یک جوان بیاید. من به‌عنوان یک بازنشسته این را می‌گویم. (10/5)
2048- گمرک ایران باید یک اطلاعیه به زائران بدهد بگوید آن ظروف چینی که از آنجا آوردید تولید داخل ما درجه یک تر است. جنس‌های آشغال سعودی را نیاورند. من از گمرک تعجب می‌کنم چرا کالاهای سعودی را ممنوع نمی‌کنند. چینی‌های ما خیلی بهتر است. نگذارید اجناس آنها را بیاورند حتی اگر تاجرهای آنها ورشکست شوند. (10/5)
2048- آقای مظفری! یکی از مشکلات کشور ما این است که در مسائلی چون دیپلماسی هر مدیری در هر جایگاهی که هست خود را جوابگو می‌داند. این‌ها برای کشور ما هزینه درست می‌کند. در حالی که اگر در جایگاه خود صحبت کنند مشکلی برای کشور ایجاد نمی‌شود. (10/5)
2052- اگر جلوی کسانی که در مدیریت‌ها دخالت می‌کنند را می‌گرفتیم امروز اقتصاد ما به این روز نمی‌افتاد؟ یکی از مشکلات ما این است که وقتی یک وزیری یک مدیری را می‌خواهد عوض کند برخی انتقاد می‌کنند و فریاد می‌زنند که وزیر فلان مدیر ارزشی را کنار گذاشت. این دخالت کردن
است. (10/5)
2209- هنرمندان ما در هر رشته‌ای که هستند به خاطر مردم کار خود را انجام می‌دهند. مثل شجریان عزیز که حاضر است کنسرت خیابانی اجرا کند. از برخی آقایان مخالف این برنامه هم تقاضامندیم کوتاه بیایند و در این جریانات دخالت نکند. (10/5)
1004- مدیر محترم آفتاب سلام و خسته نباشید. ما از خرید روزنامه روزهای پنجشنبه گذشتیم به خاطر اینکه 8 صفحه هم نیست 4 صفحه است. 4 صفحه‌اش آگهی است. اگر نمی‌توانید رقابت کنید آن را 2000 تومان کنید 4 صفحه آگهی دست ما ندهید. (11/5)
1226- آقای مظفری محال است مشکلات کشور تا زمانی که برخی‌ها در تمام حوزه‌ها دخالت می‌کنند و خودشان را علامه دهر می‌دانند حل شود. مثلا برخی‌ها در امور بین‌الملل، اقتصاد، فرهنگ و صنعت دخالت می‌کنند. اگر در حوزه خودشان موفق هستند در همان حوزه تلاش کنند. باید وزارت خارجه جوابگوی مسائل خارجی
باشد. (11/5)
1536- ریاست محترم جمهور سلام. در یک جمله بفرمایید غیر از شما و تیم دیپلماسی، اشخاص دیگر اجازه دارند از طرف خود با مقامات کشورهای دیگر مکاتبه
کنند؟ (11/5)
آنهایی که از تضعیف برجام خوشحال شدند آیا برای این بود که مجبور خواهیم شد از دیگران هواپیمای کهنه اجاره کنیم یا از فناوری پیشرفته شرکتهای بزرگی مثل توتال محروم خواهیم شد و یا سایر امتیازاتی که
از دست خواهیم داد؟
...0914
باسلام، روزنامه جوان ارگان رسمی اصولگراها هفته پیش به آقای سیف پیشنهاد داد که ارز مسافرتی به مردم داده نشود و امروز تیتر زده بود بانک مرکزی ارز مسافرتی را حذف کرد. حذف ارز مسافرتی از مصادیق بی‌توجهی به حقوق شهروندی است.
...0919
سریال تلویزیونی "راه و بیراه" واقعا
در خورشان کارگروه‌های جهادی و کارآفرینان تلاشگری بود که به صورت خود جوش و با تمام علاقه‌ها به تنهایی شغلی مفید تاسیس و چندین نیروی آماده به کار را جذب همکاری می‌کردند. اینگونه سریال‌ها حقیقتا برای تماشگران الهام بخش خواهد بود. ضمن نهایت تشکر و قدردانی از کلیه دست اندرکاران محترم این سریال، تقاضامندیم ساخت مشابه این نوع آثار هنری را تکرار نمایند.
...0938
مجتبی بیگی- خواننده قدیمی آفتاب یزد: جناب مدیر مسئول، سلام. برای صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و کم شدن هزینه‌های روزنامه، پیشنهاد می‌کنم روزنامه را در12 صفحه چاپ کنید. به خدا هم ما راضی هستیم هم خدا. به جای اینکه4 صفحه را با پیامک مردم و آب و تاب غیر مفید و چاپ درشت، پر کنید، 12صفحه دیگر را پر بارتر کنید. با تشکر.
...0912
مسئولان کشور در مبادلات تجاری با کشورهای دنیا از پول و ارز ملی رایج کشورهای فی ما بین استفاده کنند و کشور را از وابستگی به دلار و یورو نجات دهند و سطح مبادلات تجاری با کشورهای شجاع در مقابل آمریکا مانند چین و روسیه و ترکیه را زیاد کنند. همچنین سطح مبادلات تجاری با کشورهای ترسو و تو سری خور آمریکا را کم کنند.
...0912
ابراهیم ایرانپور - مبارکه: موسسه اعتباری کوثر جشنوارهای تحت عنوان کارتهای هدیه برگزار کرد و قرار بر این شد به کسانی که از اسفندماه 1396 تا خردادماه 97 کارت هدیه از این موسسه خریداری و هدیه داده‌اند به مناسبت تولد امام رضا (ع) قرعه کشی کرده و جوایزی اهداء کند. متاسفانه با گذشت قریب به یک هفته از تولد امام رضا (ع) و انجام
قرعه کشی اسامی برندگان از سوی موسسه تاکنون
اعلام نگشته، خواهشمند است مسئولین موسسه اطلاع رسانی نمایند. باتشکر و سپاس
...0913
آفتاب یزد: این پیام برای مدتی قبل می‌باشد.
باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی به19 نفر در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته. در اسامی این افراد بازیکنان دهه 60، بازیکن خارجی و مربی دو دهه پیش را می‌بینیم. این موضوع بار دیگر ثابت می‌کند که گردانندگان ورزش مملکت هیچ شناختی از وظیفه خود ندارند و انگار به طور موروثی آنها را به کار می‌گمارند. سوءمدیریت، بی‌اطلاعی، عدم دانش کار حتی ناتوانی در عقد قرارداد به طور سنواتی و مستمر از خروجی اقدامات آنها عیان است و فقط ادعایشان گوش فلک را کر می‌کند. آیا با وجود چنین کسانی بجایی می‌رسیم؟
...0912
رسول مکرم اسلام (ص) می‌فرمایند: قاری قرآن و گوش دهنده آن در پاداش مساوی
‌هستند.
...0938
نهادینه شدن احکام و دستورات اسلامی در کلیه وزارتخانه ها، ادارات و نهادهای اجرایی دولتی و غیر دولتی یک اصل محکم، قانونمند و واجب در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. مسلما تحقق سلامت اداری و موفقیت همه جانبه در کلیه مجموعه ها، منوط به نهادینه شدن عملی این احکام بی‌بدیل به صورت کامل، جامع و
شفاف است.
‌...0938
حضرت امام صادق(ع) می‌فرمایند: ایمان خود را قبل از ظهور تکمیل کنید چون در لحظات ظهور، ایمان به سختی مورد آزمایش قرار می‌گیرد.
...0938
فقط مانده بود که اوس محمود پولپاش، تقاضاى تجمع و راهپیمایى بکند، که کرد! برو خدا را شکر کن، کسى دنبال پرونده تو نیست. با آن پول‌پاشی تو بابت پاداش پایان خدمت چند ده و چند صد میلیونی دادن بود که حالا حجم نقدینگی از 1530 هزار میلیارد تومان هم رد شده است.
...0939
پیاده‌روهای خیابان اصلی سولقان
از جمله اطراف کوچه حسینیه خاکی است
و برخی ها هم در حاشیه خیابان مصالح ساختمانی از جمله میلگرد ریخته‌اند و با سدمعبر مشکلات فراوانی برای ساکنان و رهگذران ایجاد کرده‌اند. تصویری که مشاهده می‌کنید، نمایی از میلگردها، روبه‌روی کوچه شهید علی مرادی است. ساکنان از دهیاری سولقان تقاضای رسیدگی دارند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام