کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 12 تیر 1399   Thursday 2 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 مرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0354- در مورد عضویت در شورای شهر یزد برخی چنان سر و صدا به راه انداختند که خوراک رسانه‌های خارج کشور شده است. وقتی شخصی سال‌های متمادی در شورای شهر بوده یکباره با گفتمانی اوضاع به هم می‌ریزد و غوغایی به پا می‌شود که ای‌ وای تاکنون شورای شهر یزد کارهایی برخلاف قانون انجام می‌داده بعد هزاران دلیل و برهان مشخص می‌شود شورای شهر یزد کاری خلاف قانون انجام نداده و کارش درست بوده. (9/5)
1926- جالب است یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید طبق قانون اجازه واردات خودرو در مناطق آزاد را نمی‌دهیم یا فقط برای تجار می‌باشد. سوال ما از این نماینده این است آیا خودروسازان داخلی خدمات زیادی به مردم کردند؟ آیا سالی چندهزار کشته جاده‌ای دستاورد مهمی برای خودروسازان است که شما می‌گویید اجازه نمی‌دهیم در مناطق آزاد خودرو واردکنند؟ (9/5)
0705- روزنامه ایران نوشته: وقت گفت‌وگو با مردم خیلی خنده دارد. خدا وکیلی مردم همه چیز را می‌دانند. می‌دانند دلار
یازده هزار تومان شده است.
لطف کنند گفت‌وگو را کنار بگذارند راهکار نشان بدهند. چون هر وقت حرف و حدیث درست ‌می‌شود دلار بالا می‌رود. الان افغانی‌ها هم دارند می‌روند می‌گویند پول ما دیگر برای آنها
نمی‌صرفد! (9/5)
1035- یک گلایه دارم. این چه طرز
چاپ کردن سوال‌های مردم است؟ پیام‌ها را تو هم چاپ نکنید. مثل قبل در ستون‌های جدا چاپ کنید. اینجوری من هم حوصله خواندن آن را ندارم. (9/5)
1051- رسانه ملی که بودجه آن از جیب ما مردم تامین می‌شود دقیقا عملکرد دولت را نزد مردم تا حدی خدشه‌دار کرده است. مشکلاتی که برای قرارداد اف‌ای‌تی اف و پالرمو پیش آمد یک طرف، حالا مناطق آزاد را مورد هجمه قرار دادند. به جای تفکیک وزارتخانه‌ها و غوغا در مجلس فکر مسائل اساسی باشند نه اینکه رسانه ملی در مورد مناطق آزاد سیاه‌نمایی کند. (9/5)
1157- من بعد از تمام کردن دانشگاه در رشته فیزیک، برای ادامه تحصیل به آمریکا رفتم. در رشته الکترونیک ادامه تحصیل دادم. هفت سال آنجا کار کردم. 3 سال هم در امپریال کالج انگلستان بودم. وقتی پروفسور رضا می‌خواست دانشگاه صنعتی راه بیندازد از من برای تدریس دعوت شد. 3 سال آنجا تدریس کردم. می‌خواستند صنایع الکترونیک را در
سال 49 در دانشگاه راه بیندازند. کارخانجاتی راه انداختند. من قسمت مخابرات کارخانه را به عهده گرفتم که با هفتاد نفر آنجا را راه انداختیم. اما بعدا عده‌ای ایده‌های خاصی داشتند گفتند چرا با 70 نفرکار نمی‌کنید ما بیکار زیاد داریم، لذا 50 نفر افراد غیرمتخصص را به آنجا آوردند. بعدا افراد غیرمتخصص بیشتری به آنها اضافه شدند که کار خاصی هم نمی‌کردند، برای همین دیدم راندمان کاری پایین آمده. هرچه می‌گفتیم این نیروها را به جاهای دیگرببرید، دارید به این صنایع لطمه می‌زنید اما توجهی نکردند. (9/5)
1241- آقای شریعتمداری و مخالفین برجام! دیدید آمریکا از برجام خارج شد، به نفع چه کسانی شد؟ مشخص است که به نفع بابک زنجانی‌ها شد. دیدیم دلال‌ها که مخالف برجام بودند امروز چه قدر شاد هستند. چمدان چمدان ثروت‌های دلاری را از کشور خارج می‌کنند. ای استاد قلم! چرا سکوت کردید؟ ببینید چه به روز ملت، این دلالان آوردند. (9/5)
1245- آقای شریعتمداری! شما که می‌گفتید آمریکا از برجام خارج نمی‌شود، دیدید از برجام خارج شد. حالا
چه می‌گویید؟ چرا سکوت کرده‌اید؟ (9/5)
1301- مذاکره هیچ اشکالی ندارد می‌توانیم با اقتدار و عزت مذاکره کنیم. این یک حق است که مذاکره کنیم. هرچه که به منافع ملی کمک می‌کند می‌تواند مفید باشد. ولی فعلا شرایط مذاکره مساعد نیست. (9/5)
1312- آنها که می‌فهمند باشعور و سیاسی‌اند. می‌دانند الان شرایط خاصی است. مسئولان باید منافع ملت را در نظر بگیرند. به حرف آدم‌های تندرو توجه نکنند. احساسی نباشند. چون تمام کارها خوابیده. باید فکر بازار و کسب و کار مردم بود. (9/5)
1508- واقعا مشخص است آفتاب یزد تمام تلاش خود را می‌کند که تیم دولت به خود آید. اما متاسفانه تیم دولت روحانی به سیم آخر زده. مقاله «آقای روحانی درنگ نکنید» را خواندم، خیلی خوب بود. واقعا هم همین است امیدوارم درنگ نکنند. به قول شما هم نباید به آقای سیف پست جدید بدهند. (9/5)
1551-یک کاسب بازار تهران! آقای روحانی مشکل تولید داخلی، کارگاه‌ها و کارخانجات اجناس داخلی مواد اولیه پتروشیمی و صنایع فلزی ایرانی است. اینها نیازی به دلار و یورو ندارند. اما اینها تعطیل شدند و به بدبختی افتادند. پتروشیمی و محصولات آن که ایرانی است چرا باید گران شود؟ جلوی آن را
بگیرید. (9/5)
1652- من واقعا نمی‌دانم چرا یک عضو تشخیص مصلحت نظام مثل آقای رضایی این حرف‌ها را می‌زند؟ این حرف که «من قول می‌دهم هفته اول جنگ، هزار آمریکایی اسیر کنیم» یعنی چه؟ (9/5)

آقای موهبتی مدیرعامل بیمه سلامت، مصاحبه جنابعالی را در صفحه 7 مورخ 15/05/1397 در روزنامه ایران خواندم. تکریم ارباب رجوع در تشکیلات شما معنی ندارد؟! همکاران شما در پاسخگویی عاجز و به بیمه‌شدگان بی‌اعتناء هستند. برای دریافت دفترچه بیمه بعضی از کارکنان دفاتر الکترونیکی (پیشخوان دولت) با مردم بسیار رفتار بد دارند و بداخلاق هستند؛ برای همه اینها دلیل دارم و مکاتبه کردم و تلفن زدم با کمال تاسف، کسی پاسخگو نبوده است. در تشکیلات دولتی، نظارت و کنترل معنی ندارد و نارضایتی بر اثر عدم نظارت و بازرسی، مردم را کلافه کرده است، مابقی بماند...

نیازی به اعزام دوباره تیم شناسایی بابک زنجانی به خارج نیست. عزیز دردانه آقایان از همه چیز اطلاع دارد. محمود جان که امروز دم از عدالت می‌زند باید جوابگو باشد. دولت او با وزیرانش، بابک را به عنوان فروشنده نفت انتخاب کردند. هزینه تیم شناسائی از جیب ملت پرداخت می‌شود. احمدی‌نژاد اگر پاسخگو شد همه چیز را مطرح می‌کند.
...0918
نمایندگان محترم و مدیران دولتی اگر در وضع قانونی محکم برای جلوگیری از واردات غیرلازم عاجزند اعلام فرمایند و با استعفا، کنترل دروازه های گمرکات را به ملت واگذار کنند.
...0915
سلام. کاملا با شما موافقم بلکه بیشتر، رئیس جمهور محترم هم باید از وزرا و همراهان و حامیانش این را بخواهد ،حال که بیش از هر زمان دیگری به اتحاد نیاز داریم مخالفین نادان بر طبل مخالفت وتفرقه می‌کوبند. ما باید پشت هم باشیم.
...0914
سلام؛ موضوع دیگر که اگر شما دوستان بررسی کنید خدمتی است به مردم موضوع پیک های موتوری است. خصوصا آنهایی که در تهران ساکن هستند. پیک موتوری خصوصا آنهایی که از طرف کترینگ ها غذا بر هستند در کوچه ها و خیابانها با تمام قدرت گاز موتور را می گیرند و با سرعت سرسام آور می روند و تمام عابرین و حتی راننده‌ها را زهره ترک می کنند. اینها به هیچ چیز وهیچ قانونی اعتنایی ندارند.بلای جان مردم هستند. حداقل یک
عدم سوءپیشینه ، یک معافیت سربازی، یک مدرک تحصیلی یا یک گواهینامه از آنها گرفته بشود تا این‌گونه با جان و روح مردم در کوچه و خیابان بازی نکنند. هرعابری هم به سرعت موتور آنها اعتراض کند اگر بتوانند زیرش می گیرند.
...0912
سلام. در ارتباط با مالیات برارزش افزوده که هفته آینده در مجلس بررسی می شود باید بگویم این طرح فقط باعث شد مصرف کننده بیشتر زیر فشار گرانی برود. مثلا هرچه می خرد تولید کننده و فروشنده در مغازه پول خودشان را تمام وکمال می گیرند ولی مصرف کننده که خرید کرده جدا از پول اصلی کالا باید پول ارزش افزوده را هم بدهد.
...0912
بسیار خرسندیم از همدردی خانم‌ها و آقایان لایق، ارجمند، انسان دوست و وطن‌پرست روزنامه وزین آفتاب یزد به خصوص آقای منصور مظفری عزیز که صدای دردمندان، بینوایان و فقرای بیمار را به گوش مسئولین و ملت می‌رساند. گویا جمعی امروز به علت ترس از ندانم‌کاری خودشان و حب قدرت هم ثروت ملی غارت می‌کنند و هم مستضعفین را مزاحم خود می‌پندارند. سپاس و درود به همگی
دست اندرکاران روزنامه آفتاب. ما فقرا چشم امیدمان اول به خداست دوم به رسانه دلسوز آفتاب که به حق چشم گوش و زبان ملت می‌باشد.
...0918
گرانی و تورم سال 97 نتیجه چیست؟ کدام قشر بیشترین آسیب را متحمل می‌شود؟ قطعا یکی از اقشار آسیب‌پذیر فرهنگیان بازنشسته 88 هستند. ده درصد اضافه حقوق ما ، صد و شصت هزار تومان می‌شود. ده درصد اضافه حقوق کسى که 25میلیون تومان حقوق می‌گیرد، می‌شود 5/2 میلیون تومان! یعنی فقط اضافه حقوق امسال نجومی بگیران از کل حقوق ما هم بیشتر است! هر دو قشر هم با لیسانس!
میان ماه من تا ماه گردون
تفاوت از زمین تا آسمان است.
آفتاب یزد: کدام بازنشسته 25 میلیون حقوق می‌گیرد؟!
...0915
سلام. آخه کجای حرف رائفی‌پور توهین به باقری و مهدوی‌کیا رو میرسونه که شما این‌طور بهش حمله کردید. فقط باعث شدید یک عده تحریک بشن و برن سخنرانیشو دانلود کنن. این شخص
حرف زدنش گیرایی داره یکم گوش کنی جذب سخنرانی‌هاش میشی. ضربه‌ای که شما خبرنگار بی‌سواد به اصلاحات میزنی صد تا دشمن عاقل نمی‌زنه. مثلا خواستی بزنیش، تو ذهن همه گندش کردی.
...0915


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام