کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 27 تیر 1398   Thursday 18 July 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 مرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1847- آقای مظفری! اگر شما پیام‌های مردم را چاپ نکنید، به گوش مسئولان نرسانید، ملت چه کار کند؟! دلخوشی ما همین است. من نمی‌دانم آیا واردکنندگان دستگاه‌های دیجیتال ارز دولتی می‌گیرند که اجناس خود را دو برابر کردند؟ از وقتی که دلار گران شده است یا ارز دولتی وارد کردند یا ارز آزاد! دولت بر این شرکت‌های واردکننده نظارت کند. (6/5)
1845- هستند افرادی مانند من که پانصد هزار تومان را به حساب سهام عدالت واریز نکردند و به مبلغ آن احتیاجی ندارند. لطفا محتاجان را دریابید. (6/5)
1507- این آقایان مجری تلویزیون چرا باید مبالغ نجومی بگیرند؟! مگر قرار نیست در این شرایط خاص همه صرفه‌جویی کنند؟ مگر اقتصاد کشور مشکل ندارد؟ پس چرا باید این حقوق‌های میلیاردی به حساب این مجریان واریز شود؟ مگر چه شق‌القمری می‌کنند که این همه پول به جیب می‌زنند؟ آن‌وقت یک کارگر بدبخت چند ماه حقوق نگیرد. (7/5)
آفتاب یزد: ضمن اینکه به پیام شما احترام می‌گذاریم هنوز آمار دقیقی از حقوق مجریان رسمی صدا و سیما منتشر نشده و اینهایی که مطرح می‌شود گمانه‌زنی است و گاهی برای تخریب افراد صورت می‌گیرد.
0931- بنابر اعلام آمارها 70 درصد مردم آمریکا با رفتار ترامپ مخالف هستند. این 70 درصد اغلب دانشگاهیان، افراد فهمیده و تحصیلکرده‌اند. (7/5)
1010- نوشته‌اید خانواده سیف کجا هستند؟ چقدر ساده‌اید شما؟! مگر می‌شود خانواده ایشان در ایران باشد؟ برخی از اینها
بچه هایشان آن طرف آب‌ها هستند وگرنه تمام تلاش خود را برای اصلاح جامعه انجام می‌دادند. مگر می‌شود بچه‌های اینها
در کشور باشد. برخی از اینها بچه‌هایشان
در خارج‌اند. (7/5)
1011- از مدیر آفتاب یزد خواهشمندیم پیام‌های مردمی را که شما گاهی پاسخ می‌دهید مثل قبل در چند ستون جدا
قرار دهند الان درهم بر هم است. حالت یک ذهن پریشان است. اینگونه کسی نمی‌خواند و نمی‌تواند برای خوانندگان جذاب باشد. وقتی همه پیام‌ها را در یک صفحه می‌گذارید جذاب نیست. لطفا مثل سابق عمل
کنید. (7/5)
1012- یعنی چی که رئیس دولت آن‌قدر این دست آن دست و می‌کند و می‌گوید نمی‌خواهم نوبخت برود. آقای نوبخت کاربلد نیست باید برود. امثال آقای طیب‌نیا و نجفی که کار بلد هستند را بیاورد که در سازمان برنامه و بودجه کارشان بسیار عالی بود. (7/5)
1013- آقای طیب‌نیا باید وزیر اقتصاد شود که به طیب اقتصاد معروف است. در چهار سال اول که ایشان بود خیلی خوب بود. آقای روحانی نباید به جای او امثال سیف یا همتی را بیاورد. اینها مناسب این کار نیستند. باید مدیران قدرت اجرایی داشته باشند. مسئولیت بانک مرکزی خیلی مهم است. (7/5)
1017- یعنی چی که قیمت‌ها دائم در حال تغییر است؟ به قول خودتان اقتصاد یتیم است. هر چیزی را که قیمت می‌کنیم چند برابر شد. مگر اینجا ونزوئلاست؟ چرا همه چیز را به دلار ربط می‌دهند؟ (7/5)
1247- آقای مظفری! اقتصاد ما خوب نمی‌شود تا زمانی که مدیریت‌های سالم و کارآمد در راس امور تصمیم‌گیری‌ها نباشند. وقتی رانت‌خواران و لابی‌کاران در رده‌های مدیریتی هستند اموال ملت را معامله می‌کنند. ارز را از بانک می‌گیرند و در بازار به نزدیکان می‌فروشند. این اقتصاد الان به این شکل است. (7/5)
1248- آقای مظفری! سوالی دارم. آیا در کشورهایی چون عراق، سوریه و افغانستان که درگیر جنگ هستند آن‌ها هم چنین اقتصادی دارند؟! آنها هم مثل ما هر روز افزایش قیمت و بی‌ثباتی اقتصادی
دارند؟ (7/5)
1250- این تعزیرات حکومتی چه کار می‌کند؟! به قیمت‌ها که کاری ندارند. به قیمت‌های دلار توجه کنید. روز به روز هم وضع مردم بدتر می‌شود. اگر قانون از من حمایت کند مسئول شوم چند ماهه خیابان فردوسی را از دلالان و ارزفروشان پاک می‌کنم و شرایط بازار را اصلاح
می‌کنم. (7/5)
1426- به مسئولین می‌گویم به رفتار و گفتار خود فکر کنند. باید برای حرف زدن خود بهتر فکر کنیم. (7/5)
0929- امروز صبح ساعت 9 اخبار را می‌شنیدم. می‌گفت ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا ترکیه را تهدید کرده و اردوغان هم پاسخ داده است. خواهرزاده‌های من در دانشگاه‌های آمریکا هستند. آنها می‌گفتند وقتی ترامپ این حرف‌ها را می‌زند استادان خجالت می‌کشند از اینکه یک دلال با عوام‌فریبی به ریاست‌جمهوری رسید و الفبای سیاست را بلد نیست. (7/5)
0027- برخی ایراد گرفته‌اند چرا هنرمندانی که به ملاقات آقای مشایخی در بیمارستان رفتند با هم عکس می‌گرفتند و شادی می‌کردند! به نظر من اشتباه می‌کنند. چون روایت است باید بر سر بالین بیمار با روحیه خوب و شاد رفت. این خیلی به روحیه بیمار کمک کرده و در بهبودی او تاثیر مثبت می‌گذارد. (7/5)
0915- درخواست کاسبان از شهرداری و کلانتری ۱۰۹ بهارستان: عده ای از کاسبان کوچه بخارایی واقع در خیابان سعدی از شهرداری و کلانتری ۱۰۹ بهارستان تقاضای جمع‌آوری مانع آهنی از ابتدای کوچه بخارایی را دارند. مانع آهنی برای کاسبان و مشتریان مشکلات فراوانی ایجاد کرده است. امیدواریم این درخواست هرچه سریع‌تر مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد. (12/5)
2314- چرا بیشتر مواقع جایگاه عرضه سوخت پایین‌تر از خیابان شهدا تعطیل است و کسی هم پاسخگو نیست؟(12/5)
2217- بزرگراه شهید حقانی از مقابل خیابان دکتر مصدق تا میدان ونک بعدازظهرها ترافیک سنگین و آزاردهنده دارد. از شهردار منطقه سه و سازمان ترافیک تقاضای چاره‌اندیشی داریم. (12/5)
0514- این همه درباره عدم به کارگیری بازنشستگان اعتراض می شود، اما متاسفانه وزارت رفاه و تامین اجتماعی نسبت به این مسئله بی تفاوت است! (12/5)
1159- پیشنهاد می شود بازنشستگان دعوت به کار به طور خودجوش استعفا دهند تا شرایط استخدام برای جوانان فراهم شود. موسسه‌ای سراغ دارم که بیش از ۲۰۰ نفر بازنشسته دعوت به کار دارد و بدتر این که برخی ها مسئول و رئیس‌اند! (12/5)
حضرت امام رضا(ع) می‌فرمایند: برترین دعا صلوات بر پیامبر خداست.
...0938
محمود بلیغیان: عقل و منطق و تدبیر حکم می‌کند که مسئولین و دولتمردان محترم با رسیدگی به خواسته‌های به‌حق و منطقی مردم عزیزمان و انجام و اقدامات لازم در جهت برقراری عدل و عدالت و طرفداری از مظلوم تا رسیدن به نتیجه مطلوب، کاری نکنند که مردم مجبور باشند برای عدالتخواهی و اقدام برای بازپس‌گیری حقوق پایمال شده خود، خدای‌ناکرده متوسل به کارهای خلاف عرف شوند. کافی است که مسئولین و روابط عمومی ادارات و سازمان‌ها به مطالب ارائه شده از سوی مردم در ستون تلفن‌ها در روزنامه‌های کثیرالانتشار، از جمله همین روزنامه مراجعه کنند تا از نارسایی‌ها و مشکلات مردم مطلع شوند.
...0913
مردم گمان می‌کنند که گفتند ایمان آوردیم رهایشان می‌کنیم در حالی که امتحانات در پیش دارند. امت‌های قبل را هم امتحان کردیم تا راستگویان از دروغگویان تمیز داده شوند.
...0912
حق مسلم نسل‌های جدید دهه های70 و 80است که از برنامه‌های آموزه‌های دینی و مذهبی به ویژه در زمینه‌های عقیدتی و معاد آموزش و بهره‌های کافی را ببرند تا روح ایمان در آنها برقرار و تقویت شود، به طوری‌که برنامه‌های مخرب فضای مجازی که صددرصد بوی عناد و خصومت و تهاجم فرهنگی می‌دهد تا زمان برچیده شدن ذره‌ای باورهای توحیدی آنها را متزلزل نکند.
...0938
باسلام و خسته نباشید. هزینه‌های فرهنگسازی دینی و نوشتن احادیث و آیه‌های قرآن در مترو مگر چقدر است که امور فرهنگی مترو آن را دریغ می‌کند؟! چرا به قول مساعدی که قبلا در این باره داده بودند جامه عمل نمی‌پوشاند؟
...0936
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: با خوی خوش، خیر دنیا و آخرت به دست می‌آید.
...0938
بسیار متاسفم از برخی مسئولین که انصافی ندارند و هیچ توجهی برای امرار و معاش مردم ندارند. اما پیشنهاد دارم از چند مشاور اقتصادی از کشورهای پیشرفته دنیا دعوت به عمل بیاورید.
...0919
فیلم و سریال‌هایی که در راستای رفتار و اخلاق نیکوی انسانی در محوریت دین و قرآن ساخته شود و به منابع آیات یا احادیث منتخب آن هم اشاره شود، به طور قطع و یقین الهام‌بخش و ماندگار خواهد شد و در غیر این‌صورت جذابیت هایش برای همان لحظه تماشا خواهد بود و در طول زندگی سرمشق و موثر نخواهد شد.
...0938
ما لیسانس بازنشسته هاى ده سال قبل آموزش و پرورش با دو میلیون حقوق، آن هم از اول با لیسانس، تقاضا داریم حقوقمان را به جاى ریال با ارز کشورهاى دیگر بدهید. چون هر روز شاهد افت ارزش ریال هستیم. صراف و طلا فروش و تاجر هم نیستیم که نانمان توی روغن باشد!
...0915
دور از انصاف است، که مردم تاوان این همه مشکلات را تحمل کنند و نظاره‌گر غارت بیت‌المال توسط عده‌ای
خون‌آشام باشند.
...0919
حضرت امام حسین(ع) می‌فرمایند: بخشنده‌ترین مردم می‌بخشد، ولی امید پاداش ندارد.
...0938
معمولا در غذاهای مجلسی به دلیل مقرون به صرفه بودن از روغن جامد استفاده می‌کنند، در صورتی که روغن‌های جامد برای افراد سالم نیز خطر دارد چه برسد به بیماران قلبی-عروقی و چربی خون. این صرفه‌جویی در هزینه به جان و حیات مردم ضربه می‌زند. چرا تولید این روغن‌های سراسر مضر متوقف نمی‌شود؟!
...0938
رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) می‌فرمایند: دشمن بیدار است، شما هم بیدار باشید. بیداری و آمادگی ملت، دستور اسلام است.
...0938
معصومی، دکترای گفتار درمانی: سلام. گفتار درمانی در گزارش شما یعنی کار بیهوده کردن. آیا می‌دانید که این رشته دانشگاهی چقدر از مشکلات نیازمندان از نوزاد تا سالمندان را کاهش می‌دهد؟! آیا این رشته را می‌شناسید؟! چرا با گزارش‌ها و نوشته‌هایتان به این رشته، متخصصان و افراد نیازمند خدمات صدمه می‌زنید؟ لطفا از اصطلاحات درست استفاده فرمایید. از آفتاب یزد بیشتر انتظار داشتیم. با تشکر
...0914
از ماه‌ها قبل تاریخ انجام مسابقه سوپرلیگ بین استقلال و پرسپولیس اعلام شده بود، ولی گردانندگان استقلال که فرصت کافی نداشتند چند روز مانده به بازی خواهان تعویق تاریخ شدند که البته نتیجه آن را هم دیدند. این کاملا روشن است که ایراد اساسی مانند بسیاری موارد دیگر دربی اطلاعی از بدیهی‌ترین نکات اجرای کار است. همواره شاهدیم که جریمه شدن‌ها، کسر امتیاز بدهی‌های سنواتی، محرومیت از جذب بازیکن، مسابقات بدون تماشاچی، مالیات بازیکنان و موارد دیگر ریشه در ناتوانی در مدیریت یک مجموعه دارد؛ گرچه در سخنوری استادند ولی خروجی کارشان اظهرمن‌الشمس است. باشگاه یوونتوس در عرض یک هفته و از محل فروش پیراهن، پول خرید رونالدو را به دست آورد و ما اندر خم یک کوچه‌ایم!
...0912
چندی پیش در صفحه ورزشی دو عبارت نوشته شده بود که هر چه در کتاب‌های لغت می‌گردم معنی آن را پیدا نمی‌کنم. عبارت‌ها اینست: «ماه اریب» و «عقربه‌های نگاه» . ممنون اگر راهنمایی کنید.
...0912


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام