کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 27 تیر 1398   Thursday 18 July 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 13 مرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1821- آقای نقوی حسینی در تلویزیون گفتند امروز جامعه به وحدت نیاز دارد. تمام ارگان‌ها و سازمان‌های سیاسی باید وحدت داشته باشند. بله آقای نقوی! نباید اشخاصی به خاطر سلیقه شخصی کارشکنی کرده و هر روز دولت را تضعیف کنند. آقای حسینی به دوستانتان بگویید دشمن در کمین است که اختلاف و تفرقه بیندازد. (5/5)
1823- اگر امروز می‌خواهیم توطئه دشمنان را خنثی کنیم اول باید رانت‌خواران را زمین‌گیر کنیم باید آنها را به ملت معرفی و بدون اغماض با آنها برخورد شده و محاکمه شوند. این تنها راه است. (5/5)
1830- امروز زمانی است که کارشکنان باید دست از مانع‌تراشی برای دولت بردارند. امروز نیاز به وحدت داریم. دولت نیاز به حمایت دارد. نیاز به همدلی داریم بهتر است آن‌قدر یکدیگر را تخریب نکنیم. (5/5)
1912- روزنامه آفتاب هر قیمتی داشته باشد ما آن را خریداری می‌کنیم. من گله زیادی از وزارت ارشاد دارم چون تبعیض قائل می‌شوند. (5/5)
2014- اخیرا نام تاسیسات انبار نفت ری به تاسیسات نفتی شهید محسن حججی تغییر نام داده است. از مسئولین شرکت نفت تهران به خاطر این تغییر معنوی نام این منطقه تشکر و قدردانی می‌کنیم. (5/5)
2019- رئیس‌جمهور کره‌شمالی از عوام‌فریبی آمریکا و دغل‌بازی‌های آن عبرت نگرفت. آمریکایی که از برجام و توافق هسته‌ای خارج شد، محال است سیاست‌های خود را در قبال کره شمالی تغییر دهد. (5/5)
0534- پیشنهاد می‌شود در هر ایستگاه مترو مکانی برای بازار روز دستفروشان اختصاص دهند تا این بندگان خدا از رزق و روزی بهره‌مند شوند. (6/5)
1345- چطور در کشوری الان دلار 9هزار تومان یا یورو 11 هزار تومان می‌شود؟! چرا باید دولت اجازه دهد قیمت‌ها آن‌قدر بی‌حساب و کتاب بالا برود؟ (6/5)
1422- آن‌قدر در مورد بازار ارز از دلالان نگویند، دولت اگر نظارت داشته باشد و سیستم نظارتی درستی باشد که چند تا دلال نمی‌توانند برای بازار ارز مملکت تعیین تکلیف کنند. معلوم نیست چه خبر است؟ هیچ کسی به هیچ کسی نیست. ظاهرا کنترل از دست مسئولین بانک مرکزی هم در رفته است که آن‌قدر قیمت‌ها بی‌حساب کتاب شده‌اند. (6/5)
1503- در آفتاب گپ از قول آقای عارف آوردید: هیچ مسئولی مسئولیت مشکلات را قبول نمی‌کند. اقتصاد یتیم است. بله اگر مسئولان قبول مسئولیت می‌کردند که این همه مشکل نداشتیم. (6/5)
1547- آقای روحانی شما یک دولتمرد اهل تدبیر هستید. توقع نمی‌رود که با ترامپ دهان به دهان شوید. شما بهتر از هر کسی می‌دانید آنها دنبال بهانه‌جویی و تنش هستند. دولت تدبیر باید این توطئه‌ها را خنثی کند. (6/5)
1602- سردار مومنی گفتند در هیچ جای دنیا کنترل بازار ارز بر عهده پلیس نیست. به نظر من اگر سیاست‌های پولی و ارزی کشور درست اعمال شود نیازی به دخالت پلیس در بازار ارز نیست. این مشکلات نتیجه عدم کارآیی مسئولین بانکی و پولی بوده. در کجای دنیا پلیس مسئول سامان دهی بازار ارز است. چرا در این مملکت برخی چیزها یک جور دیگر است! (6/5)
تعدادی از چاه‌ها‌ی آب شمال غرب مشهد، که خلاف قانون همه 12 ماه سال آب مشهد را غارت می‌کنند، غارت برق مشهد در ساعت پیک مصرف را هم در کارنامه مجرمانه خود دارند. با توجه به فشار مصرف در چهار ساعت پیک مصرف برق، شرکت برق خواسته، مالکین چاه‌ها روزی چهار ساعت موتور چاه را خاموش کنند تا برق خانه‌ها قطع نشود. اینها که سال‌ها با عدم نظارت آب منطقه به غارت خو گرفته‌اند، یک ثانیه در ماه هم موتور را خاموش نمی کنند! جان سه و نیم میلیون مشهدی برای اینها پشیزی ارزش ندارد. با استعلام از شرکت برق به راحتی این چاه‌ها‌ی خطرناک قابل شناسایی و مجازات هستند. باید پروانه این چاه‌ها برای همیشه باطل شود. چند سال مماشات؟
...0915
سلام. درخصوص بررسی و تصویب اصلاح طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان که نمایندگان مجلس آن را مجددا به کمیسیون اجتماعی ارجاع دادند چرا اینقدر تعلل می‌شود؟ آیا برخی از نمایندگان فکر آینده شغلی خودشان با همان روشی که زنگنه وزیر نفت مژده بکارگیری آنها را داده هستند؟
...0916
آفتاب یزد: طرح فوق بالاخره به تصویب نمایندگان مجلس رسید.گزارش‌های مرتبط به این موضوع طی روزهای گذشته در روزنامه به چاپ رسیده است.

اینکه ایرانی‌ها‌ پرونده پزشکی داشته باشند خیلی خوب هست. اما ‌این جزو حقوق بیمار هست که میزان دسترسی هر ارائه کننده و پزشکی را به اطلاعاتش مشخص کند. و این دسترسی فقط در زمان حضورش امکان پذیر باشد.
...0910
حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) می‌فرمایند: کسی که جبران گناهانش را ندارد بر محمد و آل محمد درود بفرستد که همانا صلوات، گناهانش را محو و نابود می‌کند.
...0938
فعالیت ستاد تشدید مبارزه با احتکار و گرانفروشی را به فال نیک می‌گیریم. متاسفانه عده‌ای به بهانه واژه "گرانی" می‌خواهند توسط خودشان قیمت‌ها را خود سرانه و بطور سرسام آور به شیوه‌های مختلف ازجمله احتکار افزایش داده و نمک روی زخم‌ها بپاشند.
...0938
تیم روابط عمومی دولت بسیار ضعیف عمل می‌کند. مسئولان با مردم زیاد حرف بزنند و مردم را توجیه کنند که برای رهایی از مشکلات کشور و رونق اشتغال و تولید ثروت چکار باید انجام دهند. همچنین همه مسئولان کشور با اتحاد و همدلی موانع تولید و کسب و کار را با همت بلند و تلاش دلسوزانه و قاطعانه و شبانه روزی پیگیری کنند.
...0912
مسئولان کشور راه‌های یاری مردم به اقتصاد کشور را به مردم یاد دهند. مانند ترکیه که مسئولان آن با مردم صادق و دوست هستند و مردم همواره در همه مشکلات یاور و پشتیبان دولت ترکیه هستند و راه‌ها و منافذ سودجویان از خدا بی‌خبر را مسدود کنند. باید با اعدام مفسدان اقتصادی و حل مشکلات مردم دل مردم عصبانی خنک شود.
...0912
طرح کاداستر یا حدنگار در کشورهاى پیشرفته از سال‌ها قبل اجرایی شده است و حدود اربعه اراضی مردم مشخص است. اداره ثبت اسناد و املاک کشور چرا براى اراضی طرح کاداستر را اجرایی نمی کند؟
...0915
آفتاب یزد: این طرح سال‌هاست اجرا شده است ‌ای‌کاش مصداق آن را در منطقه‌ای که اجرا نشده بیان می‌کردید.
معنی سختى کار را هم فهمیدیم. فرهنگیان عزیز مقطع متوسطه و مربیان پرورشی که هشت و نیم ماه در سال در تعطیلات هستند و حداکثر سه و نیم ماه در سال کارکرد دارند، توقع دریافت سختى کار هم دارند! پس کارگر بدبختى که روزمزد است و جمعه هم کار سخت می‌کند، باید چه بگوید؟
...0939
آفتاب یزد: تعطیلی بین روزهای فرهنگیان برای مطالعه است. یک معلم باید علاوه بر مواد درسی مطالعه غیردرسی از جمله روان شناسی کودک و نوجوان و اصول تدریس هم داشته باشد.
آقایی فرموده‌اند 700نوع مواد مخدر داریم. افسوس نگفتند با این 700نوع چند 700هزار جوان کشور و چند هزار خانوار نابود گشته. جناب بهتر نبود آمار احداث 700نوع دانشگاه یا کارخانه داروسازی یا700دبستان و درمانگاه یا کارخانه بزرگ تولیدی درمناطق محروم کشور چون سیستان، کردستان و ایلام را اعلام می‌کردید.
...0918
باسلام. بچه‌های دهه شصتی من میگن بابا یادمون میاد بچه که بودیم توبازی گنجشک پرکبوترپرمیگفتی. حالا که بزرگ شدیم بیکار که هستیم هیچ شما هم که بازنشسته شده اید از سفره غذا هم هر روز یک چیزی میپره. چرا؟
...0913
باسلام، دراوج تابستان خیار و گوجه و هندوانه وسبزیجات نباید بخوریم؟ میوه که پیشکش. ما بازنشسته چقدر باید صورتمان رابا سیلی سرخ کنیم.
...0913
سلام خسته نباشید از ارومیه تماس می‌گیرم. روزنامه تو شهر کم پیدا میشه. امروز من یک ساعت گشتم. میگن سهمیه شهر رو کم کردن. لطفا رسیدگی کنید. ممنون
...0914
سلام خسته نباشید یک نگاه به جدول شماره 5216 داشته باشید اشتباه است. ببینید اون بچه که خانه‌ها را رنگ می‌کند ابتدایی نباشد!
...0913
سوژه پیشنهادی:1-مقایسه تاریخی رخداد‌ها‌ی(اجتماعی سیاسی علمی) موازی در ایران و غرب در یکصد سال گذشته
2-صنایع ایران چند میارزد (بررسی صنایع موجود داخلی با قابلیت رقابت جهانی)
در کشور.
...0910
آفتاب یزد:با تشکر از همکاری شما. هر دو سوژه پیشنهادی شما برای درج و بررسی در روزنامه مناسب نیستند و بیشتر در حوزه نشریات تخصصی است.اما سعی می‌کنیم در وسع خود به آن‌ها بپردازیم.سپاس.
سوژه پیشنهادی: 1-بررسی روانشناختی، اجتماعی پدیده ریا کاری، دروغگویی، همرنگی با جماعت در مردم (یک ویژگی بد که می‌بایست بهبود یابد) 2-کودکان کار و پیشنهاد راهکارهای عملی برطرف کردن آن.
...0910
آفتاب یزد:به سرویس‌های مربوطه جهت بررسی ارجاع شد.
ریاست محترم جمهور! اخذ مالیات از گرانفروش ازجیب ملت به خزانه دولت است!
...0915
اگر نمی‌توانی به مردم خدمت بکنی برو تا خیانت نکنی. دکترعلی شریعتی.
...0915
چند ساله مجلس قانونی تصویب کرده، به نام قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌هاى فاقد سند رسمى،که زمینخوارن که اراضی بزرگ را تصرف کرده‌اند، با ارائه قولنامه‌ها‌ى جعلى یا سندهاى مشاع که نه مساحت زمین معلوم است، و نه محل دقیق زمین، سند مالکیت شش دانگ می‌گیرند! مخصوصا وقتى کسى براى چندین زمین در یک پلاک ثبتی تقاضاى سند دارد، دستش براى سوءاستفاده بعدی از سندهایی شش دانگ که با این قانون بسیار ناقص و ناپخته گرفته
باز است.
...0915
طبق آمار فقط بیست درصد فاضلاب مشهد تصفیه و در اختیار کشاورزان قرار می‌گیرد و هشتاد درصد در کشف رود رها می‌شود! و مدام مسئولین سازمان آب مشهد، صحبت از کمبود آب می‌کنند!
...0915
آقای جهانگیری: اجازه ندهیم روند مثبت سرمایه‌گذاری با مشکل مواجه شود! (روندمنفی معاش، اشتغال وتولید چی؟)
...0915
با سلام و عرض ارادت خدمت مدیریت آفتاب یزد، روزنامه مورد علاقه اینجانب. چرا این روزنامه از روزنامه‌های دیگر همیشه دیرتر به روزنامه فروشی‌ها می‌رسد؟ خواهش می‌کنم ساعت 7 آفتاب را به روزنامه فروشی‌ها برسانید.
متشکرم
...0912
آفتاب یزد: لطفا منطقه‌ای که دیر روزنامه به دست شما می‌رسد را جهت پیگیری اعلام نمایید.
سلام، مهرشاد بهزادی پور؛ عده‌ای از خیرین ورزش دوست برای تشویق جوانان به ورزش، مدرسه فوتبال رایگان، راه‌اندازی و نوجوانان و نونهالان خیابان شهید بخارایی، محله باغ آذری، منطقه ۱۶ را به ورزش سوق دهند. از آقای فرزین شهبازی، مدیر خوب و بالیاقت که با حمایت‌ها‌ی همه‌جانبه هوای ورزشکاران منطقه را دارد،
قدردانی می‌کنیم.
افزایش دستفروشان مترو: هرروز که می‌گذرد شمار فروشندگان مترو به جای کاهش، افزایش می‌یابد. تصویری که مشاهده می‌کنید، چهارشنبه ۱۰ مرداد، ساعت ۱۸:۲۵ از در یکی از قطارهای زیرزمینی(مترو)، خط یک تجریش به شهر ری
گرفته شده است.
مسافران مترو برای رسیدن به ترن عجله دارند، فروشندکان عطر در ایستگاه مترو شهید حقانی جلو پله برقی می‌ایستند و به زور می‌خواهند به مسافران تسترهای تبلیغاتی بدهند. چرا مسئول ایستگاه از رسیدگی به این موضوع خودداری می‌کند؟ بی توجهی به انتقادها، باعث می‌شود این وضع ادامه یابد و بیشتر مورد اعتراض قرار گیرد. تصویر ارائه شده گویای واقعیت است.
افزایش قیمت کاغذ باعث شده روزنامه‌ها‌، شرایط سختی را بگذرانند.
از اینرو از مخاطبان و همراهان‌ گرامی روزنامه مردمی آفتاب یزد تقاضا دارم با خرید چند نسخه روزنامه آن را بیشتر حمایت کنند تا چرخ تولید، توزیع‌ و انتشار آن به خوبی به حرکت در آید و هیچ وقت متوقف نشود.

جوابیه شهرداری منطقه 15 به یک پیام مردمی
احتراما در پاسخ به مطلب مندرج در آن روزنامه مورخ 6 مرداد مبنی بر «شهربازی با وسایل غیر استاندارد» به استحضار می‌رساند تجهیزات تفریحی شهربازی یادشده به صورت سالانه توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بازبینی و مجوز بهره‌برداری سالانه جهت آنها صادر می‌شود که طبق آخرین مجوز صادره؛ تجهیزات تفریحی واقع در شهربازی پامچال تا تاریخ 3/6/97 اعتبار دارد. پیش از اتمام اعتبار مجوز مذکور، جهت انجام بازرسی‌های مجدد و تمدید مجوز بهره‌برداری اقدام خواهد شد.ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام