کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 27 تیر 1398   Thursday 18 July 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 08 مرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

2337- سلام از بهشهر. در پی بازگشت سپنتا نیکنام به شورای شهر و به فرموده آقای محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام «در اسلام بن‌بست وجود ندارد» عرض کنم آقای رضایی 22 سال است من و همسرم از گزینش آموزش و پرورش بهشهر و ساری شاکی هستیم؛ لطفا به شکایت ما رسیدگی شود. (30/4)
2021- کیانی از تهران: چون از ناحیه پا مشکل دارم و تهیه روزنامه برایم به صورت روزانه مشکل است خواستم سوال کنم آیا مشترک ماهانه قبول می‌کنید؟ شرایط را بگویید ممنون می‌شوم. (30/4)
آفتاب یزد: فعلا طرح اشتراک نداریم.ان‌شاءالله در آینده به همت معاونت مطبوعاتی و قرارداد با پست اقداماتی صورت خواهد گرفت.
1936- گاهی توسط شخصی که از عمق چاه اطلاع ندارد سنگی داخل چاه انداخته می‌شود که برای بیرون آوردن آن سنگ کلی خرج روی دستگاه مربوطه می‌اندازند، مثل سنگی که اخیرا در مورد عضو شورای شهر یزد انداخته بودند. (30/4)
1921-‌ چون کاشت چمن در تهران ممنوع شده است روی این اصل گردشگران خارجی به جای طی کردن راه‌های دور جهت بازدید از کویرهایی مثل کویر یزد از کویر تهران بازدید می‌کنند. (30/4)
1919- ‌آفتاب یزد شایعه شده پسر یکی از مقامات را دستگیر کردند. می‌شود بگویند به چه جرمی او را دستگیر کردند؟ (30/4)
آفتاب یزد: این موضوع از سوی خانواده آن فرد تکذیب شد.
1718- اول‌مارکت نزدیک به یک‌سال است اس‌ام‌اس داده برای قرعه کشی 10 بنز. با پول‌هایی که برای قرعه‌کشی مردم پرداختند اینها پول چندین بنز را به دست آوردند، اما هنوز قرعه‌کشی نکردند که این 10 بنز را در قرعه شرکت دهند. (30/4)
1723- با سلام. مسئولین اداره برق چه فکری می‌کنند؟ فکر لوازم برقی مردم نیستند؟ برق که می‌رود حداقل اعلام کنند. با این قیمت‌های سنگین لوازم برقی مردم چه کار کنند؟ چرا فکر مردم را نمی‌کنند؟ گاهی بارها برق می‌رود. چند دقیقه می‌رود، دوباره می‌آید. نیم ساعت دیگر می‌رود. این چه وضعی است؟ حداقل اعلام قبلی کنند. اینجوری وسایل مردم خراب
می‌شود. (31/4)
1521- همان‌طور که باید در دولت تغییراتی ایجاد شود در برخی سازمان‌ها و نهادها هم باید تغییراتی در کادر مدیریتی ایجاد شود. افراد جوان، متخصص و با انگیزه وارد کار شوند. در شرایطی فعلی نیاز به اندیشه‌های مبتکر و جوان است. دولت هم هرچه سریع‌تر اقدام به تغییرات در کادر مدیریتی خود کند. (31/4)
1501- با توجه به عمق جنایاتی مثل پرونده اسیدپاشی چرا باید یک پرونده مختومه اعلام شود؟ اینگونه باشد اسیدپاشان جری‌تر نمی‌شوند؟ این جنایتکاران مستحق بدترین مجازات هستند. (31/4)
1425- آقای رئیس‌جمهور قرار است با مردم صحبت کند. چه می‌خواهند بگویند همان حرف‌های تکراری. ما که چیز جدیدی از صحبت‌های ایشان ندیدیم. مردم اینگونه قانع نمی‌شوند. (31/4)
1420- چرا می‌گویند آمدن سپنتا نیکنام عضو شورای شهر یزد مصلحت بوده. مصلحت چه؟ این شخص رای مردمی داشته و مردم به او رای دادند و باید در شورا باشد. (31/4)
1406- من نمی‌دانم چرا روحانی سکوت کرده و چیزی نمی‌گوید. چرا نسبت به بعضی مسائل حتی موضوع سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد سکوت کرد؟ چه مصلحت‌هایی در نظر می‌گیرند؟ (31/4)
1258- ای که دستت می‌رسد کاری بکن پیش از آنکه از تو نیاید هیچ کار
1358-چنانچه جناب بروجردی نماینده مجلس ظرف چند سالی که بین مجلس و خارج در رفت و آمد بودند رفت و آمدی هم به بروجرد داشتند تازه به فکر گردشگری در بروجرد نمی‌افتادند. متاسفانه دیر فیلشان یاد هندوستان می‌افتد. (31/4)
1138- من حتی زمانی که روزنامه شما بسته شده بود و قبل از آن هم روزنامه شما را می‌خواندم. خیلی هم خوب بود و الان هم می‌خوانم. فقط تذکری می‌دهم. فکر نکنید همه مردم مثل مقاله‌نویس‌های شما وارد هستند. لطفا کلمات خارجی را که می‌نویسید در یک پرانتز معنی آن را هم ذکر کنید. مثل کلماتی مثل سلبریتی یا لاکچری. اگر معانی آن را هم ذکر کنید مقاله را بهتر درک می‌کنیم. (31/4)
0651- من نه اهل چپ هستم و نه راست؛ ولی یک چیزی بگویم اگر تمام کابینه را هم عوض کنند رئیس اگر قاطع نباشد فایده ندارد. فقط رئیس‌جمهور باید قاطع باشد و برای مردم که این همه برای او زحمت کشیدند کاری کند. به نظر من او قاطع نیست. امیدوارم سرافراز
باشند. (31/4)
باسلام. بچه‌های دهه شصتی به من میگن بابا یادمون میاد بچه که بودیم تو بازی گنجشک پر کبوتر پر می‌گفتی. حالا که بزرگ شدیم بیکار که هستیم هیچ، شما هم که بازنشسته شده‌اید از سفره غذا هم هر روز یک چیزی می‌پره چرا؟
...0913
باسلام، جدا در اوج تابستان خیار و گوجه و هندوانه و سبزیجات نباید بخوریم؟ میوه که پیش‌کش. ما بازنشسته‌ها چقدر باید صورت‌مان را با سیلی سرخ کنیم.
...0913
مجلس قویا در بحث بحران در صنعت برق و قطعی‌های برق ورود کند و وزیر نیرو و مسئولان بالاتر را استیضاح کند. کارخانجات؛ تولیدکنندگان و مردم در مضیقه و فشار شدید هستند .
...0912
وزارت نیرو می‌گوید برای ترخیص وسایل و امکانات خریداری شده صنعت برق از گمرک‌های کشور نیاز به بیست هزار میلیارد تومان منابع داریم و دولت پول ندارد. از طرفی مردم و صنایع و کارخانجات به خاطر نوسانات و قطعی برق دارند خسارات سنگین می‌خورند و از طرفی فقط در سه ماهه اول سال شش هزار میلیارد تومان ارز دولتی برای سفرهای تفریحی پرداخت شده است.
...0912
از یک طرف تولید برق طبق برنامه‌های پنج ساله پیش نمی‌رود و اسناد بالا دستی عملا به خاطر بی‌تدبیری مدیران دولت روحانی و عدم اختصاص بودجه انجام نشده و هر سال باید پنج هزار مگاوات برق جدید به شبکه اضافه شود و از طرفی هزاران میلیارد تومان برای سفرهای تفریحی مرفهین بی‌درد هزینه می‌شود .
...0912
اختصاص روزانه سه‌ونیم میلیون دلار ارز دولتی برای سفرهای تفریحی که برای قشر خاصی است آن هم در شرایط حساس و حاد کنونی که کشور با مشکلات ارزی و اذیت‌های آمریکا روبه رو است کمال بی‌درایتی و بی‌تدبیری و اسراف و اتلاف منابع است و با مدیریت بازار منافات دارد.
...0912
فاضلاب مشهد، به گودترین محل که کشف رود است می‌ریزد. باید در حاشیه کشف رود، حد فاصل بلوار شاهنامه تا پرکندآباد، اولین دانشکده، بازیافت آب، تاسیس شود. در این دانشکده، دانشجویان طرق تصفیه فاضلاب خانگی، شهری و صنعتی را فرا گرفته، با ساختمان تصفیه‌خانه، تجهیزات، تاسیسات و آزمایشگاه مجهز و پیشرفته آن آشنا می‌شوند. باید سریعا نسبت به راه‌اندازی این دانشکده حیاتی و ضروری اقدام کرد. فاضلاب منبع آب کشاورزی است. در شرایط ورشکستگی آبی هستیم. پیش به سوی استحصال آب کشاورزی از فاضلاب شهر و تخصیص آب شیرین زیرزمینی برای فقط و فقط شرب. در دقیقه نود هستیم. آخرین فرصت‌ها را از دست ندهیم.
...0915
لاشخورهای خارجی و داخلی در انتظار تحریم دوباره ایران هستند تا با ایجاد بازار سیاه ابزار و لوازم مورد نیاز کشور چون دارو، قطعات و مواد اولیه کارخانجات، قطعات هواپیماها، ادوات نظامی، لوازم کامپیوتر، قطعات ماشین‌های لوکس وارداتی، ابزار پزشکی، مواد خوراکی چون گندم، ذرت سویا، روغن نباتی با چندین برابر قیمت را به ایران بفروشند .
...0918
مسئولان کشور خصوصا دولت و رئیس‌جمهور بحث برخورد و مالیات و عوارض سنگین به خانه‌های خالی را جدی بگیرند مردم زندگی‌شان در فشار شدید است و بحث مسکن هم شده قوز بالای قوز. و سهل‌انگاری و مدارای بیجا با مرفهین بی‌درد و بساز و بفروش‌های از خدا بی‌خبر تا کی!؟
...0912
اصولگراها و وابستگان به آنان با شدت تمام تلاش می‌کنند مشکلات غیر قابل حل کشور را به حساب ناکارآمد بودن روحانی بگذارند. این در حالی است ملت از تمام حقایق آگاه است، اما روحانی هم واقعیت‌ها را نمی‌گوید. وی باید بگوید ریشه بدبختی و فساد در کشور کجاست. او به خوبی می‌داند چه کسانی کشور را به این معضل آلوده کرده‌اند. باید به ملت بگوید.
...0918
فرا رسیدن دهه خجسته کرامت که با میلاد سراسر مسعود و برکت حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز و به ولادت با
سر سعادت حضرت ثامن‌الحجج، امام علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) ختم می‌شود را محضر شریف همه امت اسلامی تبریک عرض
می‌کنیم.
...0938
اصغری از تهران: باسلام. با توجه به اینکه نسبت به پنج سال پیش ارزش پول ملی ما به شدت کاهش یافته است، از مسئولین بانکها درخواست میشود تدابیری بیندیشند تا مبلغ برداشت روزانه از خودپردازها از دویست هزار تومان به پانصد هزار تومان افزایش یابد، چون مردم هنگام نیاز پول نقد با مشکل مواجه هستند. با تشکر.
سلام.از استان گیلان پیام میدم. خواهش می‌کنم چاپ بفرمایید. در رابطه با معوقات و مطالبات پرستاران و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی گیلان بارها گفته شده از زبان پرستاران...اما متاسفانه گوش شنوایی وجود ندارد؟!! و این بی‌اعتنایی کردن به پرستاران و کارمندان بیمارستان‌ها یعنی اینکه مسئولین مرتبط ارزش و قربی برای این قشر قایل نیستند و براشون اهمیت نداره که مثلا پرستاران چطور و با چه روحیه‌ای میره بالا سر مریض و بیماران. قصه پرغصه کارکنان بیمارستان‌ها زیاده. متاسفانه اینجا و در ایران کلا تنها چیزی که اهمیت نداره روحیه و ارزش و قرب کارمند و پرستاره!

اعطای وام از سوی بانک‌ها به مردم به قدری برای آنها سود دارد که بعضی از بانک‌ها برای اینکه مردم از آنها وام بگیرند به التماس افتاده‌اند، سودی که در ظاهر بنا به گفته خودشان هجده درصد است، ولی در عمل بیش از ۲۶ درصد برای وام‌گیرنده تمام می‌شود، تازه اگر بازپرداخت آن به عقب نیفتد و شامل جریمه دیر کرد روزشمار نشود، اخیرا بانک م. ا، که اگر فقط چند روز از پرداخت اقساط وام دیر شود قیامت میکند! تبلیغات گستردهای را از طرق گوناگون و ارسال پیامک‌های فریبنده اقدام کرده است، به قول دوستی می‌گفت: اینها وام نیست، بلکه دام است که برای بیشتر گرفتار کردن ما پهن می‌شود. بنابراین به همه هموطنانِ عزیزم دوستانه و برادرانه توصیه می‌کنم و می‌گویم که تا آنجا که می‌توانید، وام نگیرید، و خود را به دَردِسَر نیندازید و مقروض و دلشکسته و نا امید و بَدبخت و بیچاره نکنید!؟ با تلاش و کوشش و پشتکار و امیدواری به خداوند از راه حلال برای روزیتان تلاش کنید.ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام