کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 09 خرداد 1399   Friday 29 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 مرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

با سلام؛ اینجانب خادم فوتبال و فوتبال دوستان و یکی از پیشکسوتان فوتبال رامسر می‌باشم. در فصل جدید لیگ برتر مازندران شاهد حضور یک استعداد ناب فوتبال به‌نام صابر بلاسی در تیم فوتبال خواهیم بود. یک بازیکن با سرعت بالا، تکنیک فوق‌العاده و تاکتیک پذیری عالی...
صحت ادعای اینجانب در مورد این بازیکن را مربیان تنکابنی همانند مهرداد لطفی، مسعود چمنی، علی آرتنگ و مربیان رامسری همانند برجسته، فرشید دمندان و فرزاد پودهی و دبیر هیئت فوتبال تنکابن آقای خسته بند و رئیس اداره ورزش و جوانان رامسر آقای رمجی حتما تایید خواهند کرد.
این بازیکن به دلیل برخی مشکلات و مشغله تاکنون نتوانسته استعداد خود را به نمایش بگذارد ولی با صحبت‌های مسئولین فوتبال رامسر و کتالم این استعداد فوق‌العاده قرار است در این فصل در تیم فوتبال کتالم در لیگ برتر مازندران توپ بزند.
لازم به ذکر است که اکثر کارشناسان فوتبال رامسر و تنکابن بر این عقیده‌اند که این بازیکن به احتمال فراوان با نمایش خارق‌العاده خود، آقای گل لیگ برتر فوتبال مازندران شود.
تیم فوتبال کتالم اوایل خرداد ماه تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضور در لیگ برتر مازندران آغاز کرده و این پدیده تنکابنی در دو مسابقه نمایش چشمگیری ارائه کرده و تعجب همگان را برانگیخته است.
امیدوارم روزنامه شما با این همه بازدیدکننده باعث دیده شدن این جوان جویای نام شمالی باشد.
خواهشا با درنظرگرفتن خدا و وجدان خودتون باعث بشید که این جوان دیده بشه و اگر هم بحث پولی و مالی پیش آمد این جوان را فراموش نکنید و بنده خودم اصلا دنبال پول نیستم و فقط می‌خوام این جوان دیده بشه.
آفتاب یزد: لطفا شماره تلفنی از هیئت فوتبال شهرستان بازیکن موردنظرتان به ما بدهید.

سلام و وقت بخیر؛ در محله نیاوران، خیابان تبریزی معروف به نام قدیمی
گل سنگ، پارک گل‌محمدی در مجاورت باغ بهزیستی واقع شده است. چاه آب ۶۰ متری این پارک اخیرا خشک شده و درختان قدیمی پارک در حال خشک شدن هستند!! برنامه شهرداری برای پارک و بهزیستی نامشخص است. بسیار بجا و شایسته خواهد بود که در صورت صلاحدید گزارشی کوتاه تهیه نمایید تا برنامه احتمالی تغییر کاربری منتفی
گردد.


2227- جناب استاد ارجمند آقای افروغ با سلام. دل نگرانی شما در مورد اقتصاد ایران و راهکارهای آن جناب در مورد اقتصاد قابل تحسین است اما کو گوش شنوا. تا حالا تعداد زیادی از نخبگان به صورت طومار طرح‌هایی ارائه کردند اما توجهی نشده، تا زمانی که به راهنمایی اهل فن توجه نشود این قافله لنگ می‌زند. (26/4)

2206- روسیه سابقه نه چندان خوبی با ایران داشته است. در قضیه نیروگاه بوشهر خیلی بدقولی‌ها کردند. جالب است با وجود مخالفت‌ها با این قراردادها کسی گوشش بدهکار نیست. (26/4)

2159- جبهه پایداری پیشنهاد داده ریاست جمهور مثل پوتین باشد. به نظر من که پوتین انگشت کوچک رئیس‌جمهور ما هم نمی‌شود باز هم گلی به جمال ریاست جمهوری ما که در مقابل این همه کارشکنی و سنگ اندازی‌ها مدارا می‌کند و سعی در انجام کارها دارد. درود بر رئیس‌جمهور. (26/4)

2145- جناب شهرداری محترم ناحیه 6. با سلام. مردم ساکن منطقه امیرآباد و شاید مردم تهران منتظرند تا جنابعالی کلنگ احداث بوستان 2 هزارمتری نبش خیابان
16 امیرآباد را به دست مبارک بزنید. امید است آن روز برسد تا مردم از هوای آزاد بهره‌مند شوند. کیانی از تهران (26/4)

2047- سلام از نوشهر هستم. از آقای نوبخت می‌خواهیم همان‌طور که برای دیگران دلسوزی می‌کنند برای ایثارگران شیمیایی هم کاری کنند. چرا دلسوز مردم نیستند. من نمی‌دانم آقای رئیس‌جمهور به چه دلیلی شما را سر کار گذاشته، چرا
به درد دل ایثارگران توجه نمی‌کنید. (26/4)

1907- نوشتند در شمال ویلاسازی می‌کنند. این دولت است که مقصر است باید مالیات بگیرد از خانه‌هایی که
غیر بومی‌اند. از کسانی که غیر بومی‌اند و ویلا دارند مالیات بگیرند. این کار در اسکاتلند هم صورت می‌گیرد مالیات سالیانه از ویلاداران می‌گیرند دولت این کار را بکند بعد ببینیم کسی جرات می‌کند ویلا بسازد. متاسفانه کاری برای آن نمی‌کنند اراده‌ای برای حل این مشکل وجود ندارد. (26/4)

1840- با تشکر از روزنامه شما که درد مردم را منعکس می‌کنید. من یک کاسب مواد غذایی‌ام گوشت فروشی دارم آن‌قدر بازار کساد است که سه روزه هیچ دشتی نکردم و فروش نداشتم. آن‌وقت مالیات و دارایی و هزینه آب و برق و... هم داریم ما باید چه کار کنیم؟ درصد مالیاتی که برای ما بریده بودند و قطعی بود رفتیم پیگیری کردیم دیدیم همان مالیات را سه برابر کردند. بعد هم می‌گویند چون اشتباه شده مالیات‌ها چند برابر شده اما از فروش خبری نیست. (26/4)

1705- اگر قراردادی هم با روسیه می‌بندیم باید مراقب باشیم در این شرایط ضرر
نکنیم. (26/4)

1702- نمی‌دانم رئیس‌جمهور ترکیه از ایران چه می‌خواهد که می‌گوید می‌خواهیم به ایران کمک کنیم. می‌گوید نمی‌گذاریم ایران ضرر کند. روسیه و چین برای ما چه کردند حالا ترکیه هم آمده. فریب این‌ها را نخورید. فقط فکر منافع مملکت
باشیم. (26/4)

1641- کسانی صدای اعتراض مردم را
در می‌آورند که سال‌ها سوء مدیریت داشتند فکر جیب خود بودند حالا می‌خواهند از اصلاح‌طلبان باشند یا اصولگرایان یا هر جناح دیگر. مهم این است نتوانستند رضایت مردم را جلب کنند. حالا باید کنار بروند اجازه دهند دلسوزان واقعی نظام و مردم وارد کار بشوند. (27/4)

1540- شاید برخی از نخبگان و دلسوزان و متخصصین واقعی که به درد کشور می‌خوردند بنا به دلایلی صلاحیت آنان
رد شد که اگر بودند شاید امروز به این همه مشکل برخورد نمی‌کردیم. امروز باید سراغ نخبگان و متخصصین دلسوز برویم و به همه سلایق احترام بگذاریم. (27/4)

1302- در روزنامه درباره آب سالم در بالای شهر و پایین شهر نوشتید. ما در وسط شهر هستیم. دیروز متوجه شدیم در ظرف آب گل ته‌نشین شده است. من نمی‌دانم این چه آبی است ؟ وقتی آب را در ظرف می‌گذاریم که یخ بزند متوجه می‌شویم ته آن رسوب می‌گیرد. آن‌وقت بیماری‌های کلیه زیاد می‌شوند. این چه وضعی است؟ چرا توجه نمی‌کنند. چرا به هشدارهای پرفسور کردوانی توجه نمی‌کنند؟ (27/4)

1215- در مورد کانال ورزشی تلویزیون خواستم بگویم الان جوان‌های ما در هندوستان و در ورزش ملی ما مدال طلا می‌گیرند. تلویزیون یک ماه که فوتبال نشان داد حالا هم بدمینتون نشان می‌دهد اما از مسابقات کشتی آسیا و این جوانها چیزی نشان نمی‌دهد و از مدال‌هایی که می‌گیرند خبری نمی‌دهد. (27/4)

1147- رفتار دکتر ظریف در سیاست خارجه نشان داد که سیاست بین‌المللی را خوب خوانده و می‌داند درس آن را خوانده و تدریس کرده و تجربه بین‌المللی دارد. ایشان از راه صحیح وارد می‌شود نشان داد ما به تعهدات خود پای‌بند هستیم و اگر یک نفری مثل ترامپ کار خلافی می‌کند ما از طریق راهکارهای قانونی پیگیر دادگاه‌های بین‌المللی می‌شویم. به نظر من این بهترین راه است. (27/4)

1145- در آفتاب نوشتید دکتر ظریف به دادگاه بین‌المللی از دست حکومت یاغی آمریکا شکایت کرده. مجامع بین‌المللی هم قبول کردند ترامپ یک یاغی است. چرا که نسبت به قوانین و تعهدات بین‌المللی بی‌توجه است. حتی در انگلیس مردم چقدر بر علیه ترامپ تظاهرات کردند. حتی یک گروه کوچک هم از او طرفداری
نکرد. (27/4)

1141- آقای رئیس‌جمهور وظایف رئیس دفتر کاملا مشخص است
اما کارهایی که آقای واعظی به‌عنوان رئیس دفتر انجام می‌دهد این سوال پیش می‌آید که ایشان سخنگو، قائم مقام، رئیس‌جمهور واقعی یا معاون اول دولت‌اند؟ این را مشخص کنید مردم بدانند. رئیس دفتر دولت رئیس دفتر دولت است نه سخنگوی دولت که از ترمیم کابینه صحبت می‌کند. (27/4)


1117- جناب آقای رئیس‌جمهور نوشته شده مشاور فرهنگی شما فرمودند با آمریکا مناظره کنیم بدون ترامپ. آیا چنین می‌شود؟ کدام آدم عاقلی چنین حرفی می‌زند؟ (27/4)

1115- آقای مظفری پیام‌های شما را می‌خوانم و متاثر می شوم. متاسفانه روزنامه‌ها و جراید باید یک روز از دست سعید (م) بکشند یک روز از دست گرانی کاغذ یک روز مسائل دیگر. تنها کاری که می‌توانم بکنم این است با توجه به توان خود به‌عنوان یک بازنشسته به جای خرید یک شماره 2 شماره بخرم و یکی از آن را به یک دوست هدیه کنم. (27/4)
آفتاب یزد: ممنون از لطف و همراهی شما.

0804- نوشته شده آقای روحانی در هفته دو شب در دفتر کار می‌خوابد. ایشان اگر وارد این کار نمی‌شد بهتر نبود؟ این آقایان تعهد داده‌اند. روزی که رئیس‌جمهور شد به مردم گفت بودجه کم است دست به دست هم بدهیم تا کشور را بسازیم. خداوند عاقبت ایشان را ختم به خیر کند. (27/4)

0145- کیانی از تهران :گفته می‌شود چرا نیروگاه بوشهر به درد صنعت برق نمی‌رسد. باید گفت انصافا سوال مهمی است. (27/4)

0140- خوب است در بحث شفاف‌سازی‌ها اطلاع‌رسانی شود در دوره دولت قبل لطماتی به مردم وارد شده است یا خیر؟ (27/4)

محمود بلیغیان - اصفهان: با عرض سلام‌، البته به طرح و ابتکار جدید‌ و تصمیم‌گیری اخیر شورای محترم مدیران و نویسندگان روزنامه وزین و پُر محتوای آفتاب یزد احترام می‌گذاریم، ولی همان‌طور که قبلا هم عرض کردم، بنظر بنده چاپ مطالب و دل نوشته‌های خوانندگان در کنار صفحات دیگر پر خواننده (2 و 6 و 8 و9 و13 و دیگر صفحات) روزنامه بجای همه در یک صفحه (10) شاید این حُسن و امتیاز را داشت که خواه ناخواه در هنگام مطالعه مطالب دیگر، نمی‌خواهم بگویم «اجبارا» ولی ناخودآگاه چشم خوانندگان به مطالب در حاشیه روزنامه (روی خط آفتاب) هم می‌افتاد و توجه آنان را جلب می‌کرد و آنها را نیز کماکان می‌خواندند، به هر حال و البته که صلاح مملکت خویش خسروان دانند. با سپاس و تشکر.
....0913
آفتاب یزد: از حسن توجه شما متشکریم. روزنامه آفتاب یزد توفیقاتش را پس از لطف و عنایت خداوند مدیون مخاطبین می‌باشد.

محمود بلیغیان - اصفهان: با ورود تکنولوژی جدید به عرصه علم و صنعت و خدمات عمومی از مدت‌ها قبل، مانند ارتباطات ماهواره‌ای و کنترل از راه دور و انرژی خورشیدی و ایجاد نور و روشنائی از طریق صفحات سلولزی و خورشیدی، شایسته است بیشتر از این، در خیابان‌ها و جاده‌های برون شهری و نقاطی که دسترسی به خطوط شبکه‌های برق در کنار جاده‌ها و بزرگراه‌ها وجود ندارد، برای ایجاد نور و روشنائی و جهت تابلوهای راهنما و هشدار دهنده و تلفن‌های اضطراری جاده‌ای عمومی و راه دور و وسایل مخابراتی و دوربین‌های مجهز نظارتی برای گزارشات امداد رسانی سریع و مطمئن و به موقع و ده‌ها مورد خدماتی دیگر زمینی و هوائی استفاده شود.
...0913

چه کسی خسارت ملت را از تورم و ضررهایی که به مردم وارد شده می‌پردازد.
...0933

آقای راغفر مبارزه با تجمل گرایی و اشرافیت را باید از بودجه های اشرافی که در اختیار دو بنجل ساز قرار میدن
برخورد کرد .
...0991

مینایی از تهران : از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خواهشمند است با گرانفروشی‌های بسته‌های اینترنتی یک ماهه اپراتور همراه اول برای سیم کارتهای دائمی و اعتباری اش، برخورد قاطع و قانونی نمایند.

...0912

با عرض سلام بی‌پایان. "حجاب و عفاف"، امنیت و آسایش را به مردم و جامعه اسلامی هدیه می‌دهد و در پی آن به خودی خود صفات و مکارم اخلاقی در میان همگان نقش بسته و آثار و برکات روح ایمان و دینداری بطور وصف ناپذیر بندگان را در مسیر تقرب خالق یکتا قرار می‌دهد.
...0938

با عرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. از آقای دکتر روحانی که سکانداری ریاست شورای عالی انقلاب فرهنگی را نیز بر عهده دارند و نیز از کلیه اعضای محترم این شورا بخاطر اهمیت به ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی کمال تشکر و قدردانی
را می‌نماییم.
...0938
جنگل‌ها مانع گرم شدن زمین هستند باید در همه جا جنگل‌ها را به وجود آورد.
...0933
حضرت امام حسن عسکری (ع) می‌فرمایند: فروتنی نعمتی است که بر آن حسد نبرند.
...0938
از مسئولان محترم مصرانه تقاضامندیم در راستای افزایش بی‌رویه و غیرمنتظره ارز و طلا و دلار، در کنترل قیمت‌های کلیه اجناس کنترل و نظارت مضاعفی
داشته باشند، زیرا در این شرایط، افزایش قیمت برخی اجناس اصلی و مادر به خودی خود باعث افزایش قیمت‌های اجناس فرعی و دیگر می‌شود.
...0938

وزارت بهداشت موضوع نظارت بر یکسان‌سازی دریافت ویزیت پزشکان را
در محوریت قانونمند شدن به طور قاطع و جدی دنبال کند.
...0938
حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) می‌فرمایند: بعد از انجام واجبات، کاری بهتر از ایجاد خوشحالی برای مومن نزد خدا نیست.
...0938

همکاری وزارت بهداشت با کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و سایر موسسات خیریه درباره بهبود تغذیه مددجویان، به‌ویژه در استان‌های نا امن غذایی (که حداقل 7 استان قید شده است) آنان را از بیماری‌ها و عوارض جسمی و روحی ناشی از کمبود تغذیه نجات می‌دهد. بدیهی است وزارت بهداشت، بهترین و
امین ترین راهنما و مشاور در این امر حیاتی محسوب می‌شود.
...0938

1114- شهربازی با وسایل غیراستاندارد: شهر بازی پارک پامچال واقع در مشیریه با این که قشر ضعیف وکم درآمد در آن محل سکونت دارند، در مراجعه به شهربازی با این که بر روی بلیت‌های وسایل بازی 1500تومان نوشته شده است، بابت هر وسیله بازی 5000 تومان می‌گیرند. وسایل غیراستاندارد که هر لحظه احتمال حوادث ناگوار وجود دارد. به عنوان نمونه یکی از وسایل بازی از چهار دستگاه فقط یکی از آن‌ها کار می‌کند و مراجعه‌کنندگان مجبورند وقت‌شان را در صف‌ها بگذرانند. از مسئولان شهرداری منطقه 15 تقاضا داریم نسبت به استانداردسازی وسایل بازی و کاهش قیمت‌ها اقدام کنند و مراجعه کنندگان کم درآمد را دریابند! (29/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام