کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 05 تیر 1398   Wednesday 26 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 تیر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1900- حمل، جمع‌آوری و جابه‌جایی زباله‌ها از آنجا که به یاد دارم، ساعت ۲۱ تعیین شده است، اما هر ساعت از روز که از خیابان های تهران عبور می کنیم خودرو حمل زباله در حال بارگیری است و این مسئله باعث راهبندان و بوق خودروهای پشت سری می‌شود. بهتر نیست تمامی خودروهای حمل زباله در ساعت تعیین شده -۲۱- اقدام به جمع آوری زباله‌ها کنند؟ (12/4)
1914- بعضی اوقات تا با کسی هم‌کلام و هم‌صحبت نباشی، به تواضع، فروتنی و کارهایی که انجام می دهند، اما بزرگنمایی نمی کنند، پی نخواهیم برد. به عنوان نمونه مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴ از این که تلاش و کارهای مثبت‌شان در ستون روی خط آفتاب روزنامه آفتاب یزد چاپ شد، به ایشان اطلاع دادم، تشکر کرد و گفت وظیفه ما خدمت به مردم است و توقع تشکر آن هم درج در روزنامه نداریم. (12/4)
1732- چرا مدیران و روسایی که سال‌ها در مجموعه ای کار کرده‌اند و به سن بازنشستگی رسیده‌اند، دولت آنها را کنار نمی‌گذارد؟(12/4)
1114- خوش خدمتی؛ متوجه نشدیم دعوت به کار از بازنشستگان، خوش‌خدمتی به آنان یا توهین و نادیده گرفتن جوانان
است؟ (12/4)
1717- داریوش اسدزاده، بازیگر پیشکسوت بر این عقیده است باید جوان‌ترها بازی کنند. کاش تمامی مسئولان چنین طرز فکری داشتند و جوانان شانس و اقبال بیشتری برای استخدام داشتند. (12/4)
1712- خط یک، تجریش به مرقد امام، با ازدحام مسافر مواجه است. از مسئولان شرکت بهره‌برداری مترو تقاضا داریم برای رفع مشکل چاره‌ای اساسی
بیندیشند. (21/4)
1312- محبوبیت میز و صندلی! چرا برخی از روسا و مدیران که سال‌ها (بیش از 30 سال)، در پُست‌های مدیریتی به اصطلاح انجام وظیفه می‌کنند، حاضر نیستند میز و صندلی را به دیگران واگذار کنند؟ (21/4)
1114- میدان بهارستان، خیابان‌های 30تیر، 17شهریور، حدفاصل میدان امام حسین(ع)ـ میدان شهدا، از دوران قالیباف، شهردار وقت تهران، سنگفرش شد و طرح‌های ایشان متاسفانه غیرکارشناسانه و با اعتراض‌های فراوان مواجه شد. امیدواریم اعضای شورای شهر و شهردار تهران هرچه زودتر نسبت به رفع مشکلات ایجاد شده اقدام و ساکنان ابرشهر تهران را خوشحال کنند. (21/4)
1015- پاسخ شهرداری درباره سرویس‌های بهداشتی پارک‌ها را مطالعه کردم. در پاسخ به مطلب فوق به اطلاع می‌رساند، پارک‌های مینیاتور (منطقه8)، اناری (منطقه14)، بهارستان، مقابل وزارت ارشاد (منطقه12)، ساعت 23 درهای این سرویس‌های بهداشتی قفل است! (21/4)
به مناسبت روز قوه قضائیه ریاست محترم این قوه نسبت به برخورد قاطعانه با فساد و مفسدین و ریشه کنی آنها تاکید کردند. امیدواریم نهاد و سازمان‌های دیگر نظام مقدس اسلامی نیز همکاری‌های همه‌جانبه خود با این قوه را در زمینه مبارزه با تمام مفساد و ناهنجاریها دریغ نکنند.
...0938
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: طریقه مومن زهد است و قصد او دینداری و عزت او قناعت است و کوشش او برای آخرت است.
...0938
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: خود را از عذاب الهی نجات دهید و عمل کنید که بهترین اعمال شما نماز است.
...0938
آمریکا از شرارت و جنایت و خونریزی دست بردارد، ادعای پرچمداری حقوق بشر در جهان بودنش پیشکش. آمریکا با سیاست شیطانی و ضد بشری، کشورها به ویژه آفریقا را به فلاکت و فقر کشانده است و از همه مهمتر مردم کشورش هم در چنین وضعیتی قرار دارند.
...0938
چندی پیش درباره سیف رئیس بانک ملی مرکزی مطلبی نوشتم پخش نکردید، حال می گویم علت همهی این نوسانات ارزی و مشکلات اقتصادی مشکل اصلی اوست.چرا رئیس دولت محترم در این موضوع تصمیم نمی‌گیرند؟ بدرود.
...0919
آقای باهنر فرموده اند یک مجلس کافی نیست باید دو مجلس داشته باشیم. شاید ایشان خواستار مجلس سنا در کنار مجلس شورای اسلامی هستند اما سیاهی لشگر به درد نمیخورد و باید مجلس خودمان را کاراتر و برشدارتر کنیم.
...0912
روز قلم را به جامعه محترم قلم و کلیه نویسندگان قلم به دست و توانای کشورمان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم. "قلم" را می‌توان به بزرگترین آزمایش الهی تعبیر کرد که هم می‌توان در جهت شکوفایی و تقویت ارزش‌های الهی به حرکت درآید و هم در جهت گمراهی شیطانی و به عبارتی دیگر می‌تواند هم باعث نجات شود و هم نابودی. فراموش نکنیم اگر ثواب نجات یک نفر از حیث روح ایمان، انسانیت و بندگی بیشتر از ثواب نجات جانش نباشد کمتر هم نخواهد بود.
...0938
کدامیک از مسئولان مستاجرند تا درد فقر و نداری و اجاره نشینی را بچشند؟
...0933
ضمن قدردانی از روزنامه آفتاب یزد، می‌خواستم از هوشنگ ماهرویان ( نویسنده مطلب جام جهانی. امید اجتماعی و رویای بزرگ ما) و هیوا یادگاری به خاطر مطلب زیبایشان در رابطه با خداحافظی گوچی از فوتبال ملی،تشکر کنم.
...0990
در این بی‌برقی از نیروگاه اتمی بوشهر که بالاخره روس‌ها با 15 برابر قیمت بین‌المللی تمام کردند چه خبر؟ آیا اکنون حتی با ده درصد ظرفیت اسمی کار می‌کند؟
...0910
امام صادق(ع) : سه چیز باعث دشمنی می‌شود دورویی، ستم‌گری و خودخواهی.
...0912
از مسئولان محترم وزارت کار تقاضامندیم بستر و زمینه‌ها را برای فعالیت بانوان محترم در مشاغل خانگی فراهم کنند زیرا یکی از شاخه‌های حمایت از کالای ایرانی به رونق انداختن مشاغل خانگی است که تعدادشان را حدود 200 عنوان شغل تخمین زده اند.
...09383
حضرت امام علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) می‌فرمایند: گناهان کوچک، راههای رسیدن به گناهان کبیره است و هر کس در گناهان کوچک از خدا نترسد از گناهان زیاد هم ترس نخواهد داشت.
...0938
امیرالمومنین (ع): از زشت‌ترین خصلت‌ها دشمنی‌کردن است.
...0912
ایران اول و آخر باید قوی و ابرقدرت شود آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند و ما باید روی پای خودمان بایستیم.
...0912
دولتمردان اسامی واردکنندگان خودروهای خارجی و کالاهای لوکس و غیر ضروری و رانتخوران را به مردم و قوه قضائیه معرفی کند و قوه قضائیه هم ضمن توقیف اموال آنها را به اشد مجازات محکوم کند.
...0912
باسلام، اگر از اول با مفسدین اقتصادی برخورد قاطع می‌شد به جای به اختصار نام بردن کار به اینجا نمی‌رسید که دهها شرکت وارد کننده سوءاستفاده کنند. ناگفته نماند که به قول معروف ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است.
...0913
باسلام، یادمون باشه این انقلاب به راحتی پیروز نشد لطفا بیش از این به خواص که از اول انقلاب تاکنون با سیاست و انقلاب درست تا نکردن بیش از این اجازه ضربه‌زدن به مملکت ندهید.
...0913
محمود بلیغیان از اصفهان: یکی از مهمترین و اصلی‌ترین عوامل توسعه و آبادانی و پیشرفت و ترقی یک جامعه و یک شهر و هر کشوری و حتی دورافتاده‌ترین نقاط کشور و روستاها، جاده‌ها و راه‌های ارتباطی آن شهرها و مناطق است که شهرها و استانها و مناطق مختلف کشور را به هم مربوط میکنند، لذا باید بیش از پیش به این اَمر مهم که در حقیقت شاهرگ‌های حیاتی کشور هستند، رسیدگی و اقدام شود.
...0913
نظام مقدس اسلامی بهره‌مندی از برنامه‌های فضای مجازی (اینترنت) را بلامانع می‌داند، اما بر هیچ احدی پوشیده نیست که در میان آنها برنامه‌های مخرب ضددینی نیز فعال بوده به گونه‌ای که تمام قد در برابر ارزش‌های الهی و رهروان آنها ابراز کینه و خصومت می‌ورزند.
‌...0938
کسی که خدا را بندگی کند، خداوند هم همه چیز را فرمانبردار او گرداند. از فرمایشات گهربار حضرت امام حسن مجتبی(ع).
...0938
خوش اخلاق و نیکوکاری در پرتو عمل به آموزه‌های دینی، زمینه ساز اتحاد و همبستگی ملی است و یقینا جامعه‌ای که در آن اتحاد اسلامی حرف اول را بزند هیچ توطئه و ضربه‌های دشمنان داخلی و خارجی نمی‌تواند کارآمد و کارساز بشود.
...0938

چندین سال قبل که دولت ترکیه در اوج مشکلات اقتصادی به سر می‌برد بانک‌هایشان سود بانکی را بالا بردند و سرمایه از همه طرف به آن کشور سرازیر شد، و به‌دنبال آن صنایع نیز سرازیر شدند. ولی متاسفانه در کشور ما رانت‌خواران نمی‌گذارند چنین شود.
...0914
مینایی از تهران: از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خواهشمندست جلوی خاموشی‌های گسترده و بی‌اطلاع برق محلات داخل محدوده پست برق جمالزاده منطقه برق فردوسی تهران را بگیرد چون متاسفانه خاموشی‌های پی در پی برق، زندگی اهالی این محلات ذکر شده را مختل ساخته است.
...0912
با عرض سلام بی‌پایان. به حمدا... با خدمات رسانی‌های سازمان بهزیستی7500 معتاد بهبود یافته در کشور مشغول به کار شدند، این خبر خوش حاکی از این واقعیت است که یاس و ناامیدی در خدمت و دستگیری از معتادان بی‌معنی است و کسانی که چنین ادعایی دارند می‌خواهند بار مسئولیت در این زمینه را از دوش خودشان بردارند.
...0938
من وطنم ایران را خیلی دوست دارم.
...0933
صدا و سیما راههای صرفه‌جویی در مصرف آب و برق را به مردم یاد دهند و دائم آنرا تذکر دهند.
...0912
باسلام و خسته نباشید شهرک شریعتی شمالی و جنوبی علی‌رغم اینکه در مجاورت میدان میوه و تره بار مرکزی تهران قرار گرفته است، فاقد حتی یک شعبه کوچک فروشگاه میوه‌وتره‌بار با نرخ دولتی بوده و ساکنان ضعیف و کم درآمد این محله مجبورند به ناچار از میوه فروشی‌های شخصی با قیمت‌های بسیار گران خریداری کنند. چرا از اقشار مستضعف با راه‌اندازی فروشگاه‌های تعاونی حمایت نمی‌شود؟
...0936
1946- عرفان از تهران: درخواست از شرکت برق؛ سیم‌های برق کوچه ما واقع در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، انتهای کوچه رازی شرقی، وضع اسف‌باری دارد. از مسئولان شرکت برق تقاضا داریم با اعزام تکنسین‌های مجرب، برای پیشگیری از هرگونه حادثه‌ای، سیم‌های برق را ساماندهی
کنند. (21/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام