کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 06 اسفند 1398   Tuesday 25 February 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 26 تیر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

2232- سلام به آقای مظفری. ما اوامر شما را اطاعت می‌کنیم. به آقایانی که تصمیمات غلط در دولت می‌گیرند بگویید نان را گران نکنید. من توجه کردم برخی نانوایی‌ها در تهران از 5 تا 15 میلیون اجاره پرداخت می‌کنند کسانی که اجاره می‌گیرند مالیات هم نمی‌دهند. دولت مغازه‌هایی در اختیار نانوایی‌ها قرار بدهد اجاره ندهند. دیگر نان نه گران می‌شود نه بی‌کیفیت می‌شود. این بهترین راه حل است. دولت تصمیمات غلط نگیرد. (18/4)
1754- روی سخنم با آقای وزیر رفاه است. شما همیشه نگران هستید این در چشمان شما موج می‌زند. قصد دارید برای ما بازنشستگان رفاه بدهید، اما لحظه‌ای دیگر فراموش می‌کنید. چرا یک بیمارستان دولتی نیست که ما بیمه‌شدگان از آن استفاده
کنیم؟ (18/4)
1315- سلام از اصفهان. قطعی برق شهر در اصفهان که بدون اطلاع قبلی و بدون ارائه برنامه از ‌پیش‌ تعیین‌شده و اتفاقی و تغییر آن در هر روز باعث بروز مشکلات زیادی برای شهروندان در این شهر بزرگ شده که از آن جمله گیرکردن در آسانسور هنگام قطع برق یا پمپاژ نشدن آب به طبقات بالای ساختمان‌ها و همچنین ازدحام اتومبیل‌ها سر چهارراه‌ها و راهبندان‌های طولانی در این گرمای طاقت‌فرسا به علت خاموشی چراغ‌ها راهنمایی را می‌توان نام برد. (18/4)
1548- به گفته یک نماینده مجلس رسانه ملی هیچ‌گاه صورت‌حساب مالی خود را به صورت شفاف برای مجلس نفرستاده اما درخواست افزایش بودجه دارد؟ چرا رسانه ملی صورت‌حساب‌های خود را به مجلس نمی‌فرستد؟ (19/4)
آفتاب یزد: از این موضوع اطلاعی نداریم.
1612- در روزنامه ایران نوشته دولت می‌خواهد 50 هزار تواحد مسکونی برای قشر متوسط بسازد این چه کاری است این 50 هزار تا را در چند سال می‌خواهد بسازد؟ حکایت مسکن مهر است؟ همان پروژه‌های مسکن مهر را تمام کنند به قشر متوسط بدهند نیازی نیست دنبال زمین جدید بروند بسازند و دوباره مثل حکایت مسکن مهر بشود. همان مسکن مهرهایی که ناتمام است را بسازند. (19/4)
1531- سلام از مازندران. اگر امروز دم از حمایت از تولید ملی می‌زنیم چرا اجازه دادیم این همه زمین‌های کشاورزی‌مان در شمال تبدیل به باغ و ویلا و برج شود؟ چرا اجازه شهرک‌سازی دادند؟ چرا این همه زمین‌های کشاورزی تغییر کاربری دادند؟ چرا اجازه سوءاستفاده‌ها به دلال‌ها داده شد؟ بخش زیادی از کشاورزی ما در شمال از بین رفت. لااقل دیگر اجازه این کارها را به دلالان ندهند. (19/4)
1512- با توجه به شرایط سخت اقتصادی امروز و تحریم‌هایی که در راه است و مردم هم باید سختی‌های بیشتری را تحمل کنند پیشنهاد می‌دهم فدراسیون فوتبال در راستای صرفه‌جویی در هزینه‌های اضافی و گزاف مراقب فساد در فوتبال بیشتر باشد. همچنین برقراردادها نظارت بیشتری کند و قراردادهای نجومی بسته نشود. دلیلی ندارد وقتی مردم محتاج نیازهای اولیه‌اند در فوتبال قراردادهای نجومی بسته شود. (19/4)
1502- در شرایط کنونی و دشمنی‌های آمریکا همراهی و همکاری با اروپا حداقل تا زمانی مشخص راهکار مناسبی است تا شاید بتوان راهی برای برون‌رفت از تحریم‌های آمریکا پیدا کرد. اما مخالفان دولت بدانند اگر زمانی همه دنیا علیه ما بود امروز اروپا همراه آمریکا نیست و اگر هم با آمریکا همکاری کند از روی اجبار است. امروز دنیا حقانیت ما را در دیپلماسی برجامی تایید می‌کند. و با دیپلماسی دوران احمدی‌نژاد خیلی فرق دارد. (19/4)
1448- گاهی برخی مسئولان سرشان به کارهایی گرم می‌شود که اگر هم مهم باشد شاید خیلی هم ضرورت نداشته باشد مثل فیلترینگ تلگرام. در حالی که کشور مشکلات بسیار زیادی دارد که ضرورت رسیدگی عاجل دارد مسئولان به سرعت تلگرام را فیلتر کردند. (19/4)
1402- در صفحه 10 حرف مردم. در قسمت مراودات اقتصادی اروپا با ایران را دوباره لایک کردید. یعنی با رنگ نارنجی زدید یعنی ستون دوم و پنجم. چندی پیش هم کلمه پرنسیپ را که با «س» است با «ص» در یکی از مقاله‌ها نوشته بودید. (19/4)
آفتاب یزد: از تذکر شما متشکریم.
1102- اگر سیاست‌های ارزی درست و منطقی می‌بود کار به این همه آشفتگی در بازار ارز نمی‌رسید. روش‌های ابداعی دولت در این زمینه کارساز نبود. بدتر باعث آشفتگی بیشتر بازار شد. با سیاست‌های دستوری هم کار درست نمی‌شود قیمت‌ها هم به ثبات نمی‌رسد. (19/4)
1028- برخی تصمیمات خلق‌الساعه در این دولت هم همچون دولت قبل مشکل‌ساز است. دلیل ندارد نان گران تر شود. مگر با افزایش نان کیفیت نان هم بهتر شد که دوباره می‌خواهند گران تر کنند. (19/4)
1026- این دولت متاسفانه به خواسته ما مردم جامه عمل نپوشانید. در تمام دنیا تجارت خودرو باعث رونق اقتصاد است اما در اینجا از سال 92 با توجه به ممنوعیت‌های وارداتی انواع دست‌اندازها را در مسیر خودروهای وارداتی اعمال کردند در آخر هم باعث سوءاستفاده عده‌ای از دلالان شد. حتی ایجاد سایت ثبت سفارش هم باعث فساد شد. قرار بود تعرفه پایین آید. محدودیت‌ها برطرف شود اما نشد. (19/4)
1440- واقعا این یک سوال مهم برای همه مردم است چگونه یک نفر می‌تواند 256 هزار سکه خریداری کرده احتکار کند. او کیست؟ امثال او که هستند؟ چگونه می‌توان به یک نفر این مقدار سکه واگذار کنند؟ آیا این کار قانونی است؟ (19/4)
آفتاب یزد: ظاهرا این فرد سکه‌ها را از بازار و غیر از بانک تهیه کرده است.
1414- اینکه تمام مشکلات گردن وزرا انداخته شود درست نیست، اما واقعیت این است برخی وزرا و مدیران دولتی کارآمدی لازم برای مدیریت خصوصا در مدیریت بحران‌ها ندارند این به همه ثابت شده است، اما نمی‌دانم چرا دولت خیالی به تغییر ندارد. انگار تعارف دارد. (19/4)
1017- مینایی از تهران: از اپراتور همراه اول خواهشمندم در اختلالات مربوط به پوشش آنتن‌دهی اینترنت پرسرعت تلفن همراه در داخل ایستگاه‌ها و تونل‌های مترو از لحاظ کیفی و سرعت اینترنت ارتقا بخشند، چون اصلا نمی‌توانیم با سیم‌کارت خود از اینترنت در داخل مترو استفاده کنیم. (19/4)
0920- کارشکنی‌ها و دشمنی آمریکا با ایران بر هیچ کس پوشیده نیست. آنها دنبال تحریم ما هستند اما طرفی باچین و روسیه حتی اروپا درگیر شده است. من فکر می‌کنم دکتر ظریف در این موقعیت با اینها تماس بگیرد یک هماهنگی با آنها انجام دهد برای یک بار آمریکا را سر جای خود بنشانند تا بدانند آمریکا دیگر همه‌کاره دنیا نیست. دلار را از قدرت بندازند. به جای دلار از یورو یا حتی واحد پول‌های دیگر استفاده
کنند. (19/4)
0918-در اخبار تلویزیون در مورد پول طلب ایران از آلمان که آن را به کشور به صورت یورو برگردانیم، آمریکا در این راه کارشکنی می‌کند. خواستم بگویم این اصلا یک بدعت غلطی است که یک کشوری بخواهد قوانین داخلی‌اش را به تمام دنیا تحمیل کند آمریکا دیگر ابرقدرت نیست. (19/4)
0741- بر سر چهارراه‌ها کودکانی گدایی می‌کنند که اصلا فارسی بلد نیستند معلوم نیست از کجا آمده‌اند از پاکستان، بنگلادش یا حتی آوارگان میانمار هستند با سوءاستفاده به هر صورت کشور را ناامن می‌کنند. قبلا با کودکان افغانی بدون سرپرست آشنا شده بودیم بهتر است این کودکان را به کشورشان بازگردانند. (19/4)

رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: کسی که خداوند یکتا مونس اوست، ترس به خود راه نمی‌دهد.
...0938
از پلیس تهران به خاطر اقتدار و سرعت عمل در برخورد با محتکران و سازندگان بازار سیاه سکه و دلار و سرشاخه‌های آنان تشکر و قدردانی می‌کنیم.
...0912
قوه قضائیه سلطان سکه و تیم او را که دو تن سکه را احتکار کرده بودند و دستگیر شدند ضمن توقیف اموال به نفع بیت‌المال او را و یاران او را در ملاعام به جرم اخلال در نظام اقتصادی نظام اسلامی مجازات کنند تا مایه عبرت همگان شوند.
...0912
باسلام در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان کشوری می‌خواستم عرض کنم حتی یک درصد به حقوق‌ها اضافه نشده دولت خیلی زرنگ تشریف دارند برای مثال عرض کنم دولت از یک طرف به طور مثال 15درصد به حقوق‌ها اضافه می‌کند و از طرف دیگر 15درصد می‌کشد روی خدمات کالا و اجناس به این میگن دور زدن بازنشستگان یا باید قیمت‌ها ثابت بماند یا اگر قرار است روی قیمت اجناس کشیده شود به طور مثال اگر قرار بر15 درصد باشد باید دو برابر آن و به عبارتی 30درصد به حقوق‌ها اضافه شود و حقوق اینجانب همه ساله وسط ماه تمام می‌شود، این در حالی است که حقوق بازنشستگان در گذشته سر برج تمام میشد این اجحاف آشکار در حق بازنشستگان است.
...0919
در سه ماهه اول امسال شش هزار میلیارد تومان برای مسافران به ترکیه و تایلند ارز دولتی پرداخت شده است دولت از کیسه بیت‌المال حاتم‌بخشی نکند این کمال بی‌تدبیری است که از جیب مردم و فقرا و از شکم آنها بزنیم برای عشق و حال مرفهین بیدرد و ثروتمندان هزینه شود و امورات واجب به حاشیه رود پس مجلس چکار دارد می‌کند؟!
...0912


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام