کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 29 بهمن 1397   Monday 18 February 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 19 تیر 1397

صفحه خبر: میزگرد

پل پوگبا؛شاه کلید موسیو!
در میان کلیدهایی که دشان در جیب خود دارد یک شاه کلید می‌تواند تمام درها را در یک لحظه به روی تیمی که به بازگشت شکوهمند، پس از دو دهه می‌اندیشد، بگشاید.
شاه کلید موسیو دشان، پسر سیه چرده پس کوچه‌های جنوب پاریس است.25 ساله‌ای که نشان داده به هر چه در این سال‌ها خواسته، رسیده است. او می‌تواند رد پای سیم خاردارها را بگیرد و خود را به خانه خورشید برساند و کاری کند که کبک فرانک‌ها خروس بخواند.
پل پوگبا ملقب به اختاپوس آماده است تا در روزی که پاریسی‌ها پای گیرنده‌های خود میخکوب خواهند شد، یک تنه کار را یکسره کند و تدبیری بیندیشد تا ماه در آسمان بلژیک به محاق برود.
ستاره خروس‌ها در یورو 2016 که روزگاری سوگلی الکس فرگوسن بود و پس از چهار فصل موفق با یووه دوباره راهی منچستر شد و 105 میلیون یورو به جیب زد،قطعا می‌تواند در چهارشنبه‌ای که جهان به آوردگاه روسیه خیره خواهد شد، کلک شیاطین سرخ را بکند و کاری کند که ایفل تا صبح بدرخشد.
یک پوگبای آماده قادر است کفش‌های تمام سرجوخه‌های بروکسل را کهنه کند و فنجان قهوه پاریسی‌ها را در آن سوی ورسای خاطره کند.
تا شب منتظر باران پوگبا بمانید و در انتظار خروش اختاپوس ساعت‌ها را شماره کنید.
تیبو کورتوا؛مهمیز بر اسب‌های یاغی!
همه سکانداران دنیا آرزو دارند در قفس توری خود کوهی چنین مرتفع و سترگ داشته باشند، کوهی که بتواند سواران بی‌مقصد را در حسرت پاگشایی بگذارد و مهمیز بر ران اسب‌های یاغی بکوبد.
جوان 26 ساله با دو متر و یک سانتی متر قد این روزها عطر ماندگار سنگربانان ابدی دنیای فوتبال را به مشام دوآتشه‌ها می‌رساند.
کورتوا در اوان جوانی آنقدر تجربه و تبحر دارد که به روی مهره‌های دفاعی بلژیک آغوش بگشاید و کاری کند که مانداب متعفن به بحری زلال تبدیل شود.
سیوها و پروازهای قلعه چی تیزهوشی که 70 بار پیراهن ملی را بر تن کرده ضامن موفقیت او در شبی است که از فرط دلواپسی فنجان‌های چای از دهان می‌افتند.
اگر امشب سنگربان چلسی درون آشیانه سرزمین پدری بدرخشد و غزال‌های تیزروی فرانسه را به آهوانی شکسته پا بدل کند،بی شک بروکسل نامش را صدا خواهد زد و جهان برای سرانگشتان چسبناکش هورا خواهد کشید.
مشت زخمی و در بسته... این حکایت مردی است که در تاریک ترین دقایق، چراغ‌ها را در اردوگاه بلژیک روشن خواهد کرد.مردی که این همه راه آمده تا در ورزشخانه خنک فراسوی سیبری مسافت آرزوهای یک ملت را با تپش قلبش محاسبه کند.
عطرش در هوای سن پترزبورگ پیچیده است.عجیب...


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام