کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 29 بهمن 1397   Monday 18 February 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 تیر 1397

صفحه خبر: میزگرد

دی بروینه؛شکارچی گوزن!
گلوله از گردن سلسائو عبور کرد وقتی او در غلغله آدم و هورا سیبل را نشانه گرفت و آنقدر تیزهوشانه شلیک کرد که صدای سابیدن گلوله با جسم خسته زردها به گوش رسید.
یک دی بروینه 27 ساله برای غرق کردن تیم پرافتخار برزیل کافی بود. پسر موبور خیابان‌های درونگن در شمال بلژیک یک تنه بار شیاطین سرخ را
بر دوش کشید و با گل استثنایی خود یک عمر راه رفته را یکشبه طی کرد.
هافبک با فراست من سیتی که توانسته در جزیره قیامت کند،
در کلیدی‌ترین نبرد بلژیکی‌ها فرشته نجات شد و با هنرش کاری کرد که شاگردان تیتو مرگ را از چهار جهت لمس کنند.
سوپر ستاره‌ای که با 70 بازی ملی به سوگلی فرمانده مارتینز بدل شده است، در رساندن بلژیکی‌ها به جمع چهارتیم برتر دنیا نقشی پررنگ
ایفا کرد.
مرد متولد ماه آوریل که برای آبدیده شدن، همه باشگاه‌های نامدار اروپا از چلسی تا وردربرمن و وولفسبورگ را طی کرده است، حالا با شماره 17 در قلب میدان بلژیک می‌درخشد و کاری می‌کند که حریفان زیر منگنه، آرزوی داشتن ستاره‌ای چون او را در دل داشته باشند.
در شام آخر برزیل، دی بروینه سنگ تمام گذاشت و کاری کرد که سلسائو با یک مشت رویای مچاله مخمل سبز را ترک کند.
شکارچی گوزن می‌تواند یک تنه پسران بروکسل را به بلندترین قله جام جهانی سوق دهد و با شلیک‌ها‌یش گیتی را مبهوت و مدهوش ساق‌ها‌یش کند.این خط و این نشان!

آنتوان گریزمن؛خروس‌ها با او می‌خوانند!
پسرک سه ساله روی سکوها هورا می‌کشید، وقتی پدر در خط آتش فرانسه محشر به پا کرد و یک تنه بچه‌های تابارس را به مسلخ فرستاد.
سوپرمن که حالا به چشم و چراغ موسیو دشان بدل شده است، در حساس ترین بازی عمر خود یک گل زد و ده‌ها بار سوهان بر اعصاب سیم خاردارهای اروگوئه کشید تا بند کفش‌های خود را محکم تر کند و به فتح جام همراه سربازان رود سن بیندیشد.
اعجوبه 27 ساله که نشان داده مرد روزهای سخت و صعب است، با پیراهن شماره 7 بوی نا گرفته سیه روزی را به مشام فیروزه ای‌ها رساند و کاری کرد که در شهر کوچک ماکن در مرز فرانسه هم محلی‌ها‌یش ریسه ببندند و دست‌های خود را به آسمان قفل کنند.
شکارچی تیزهوش اتلتیکو مادرید حالا کمربند بسته و آماده است تا با درخشش در دو صحنه پیش رو آرزوهای حریفان را به باد دهد و با دل به دریا زدن پس از بیست سال خروس‌ها را به خواندن ترغیب کند.
او می‌تواند خیال پاریسی‌ها را برای ادامه راه راحت کند و عطر فرانسوی را بر جامه مردمان سرزمینش بنشاند!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام