کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 26 شهریور 1398   Tuesday 17 September 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 تیر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0838- سلام از نوشهر. وزرای ما همه سن بالا هستند ما جوان‌تر از اینها بودیم دریانورد بودیم. با 50 سال بازنشست کردند اما حالا می‌بینیم مسئولین ارشد همه سن بالا هستند فقط وزیر ارتباطات جوان است. این وزیر کشاورزی که سن بالایی دارد یک بار نشده به نوشهر بیاید ببیند زمین‌های کشاورزی که تا سال 90 زیر کشت بود در حال تغییر کاربری است. باید وزرای جوانتر انتخاب شوند. (7/4)
0848- تندروها به هر عنوان می‌خواهند برای آقای روحانی در این شرایط دشوار محدودیت ایجاد کنند. اگر آنها به نظر مردم توجه کنند متوجه می‌شوند که سیاست‌ها و روش‌های اشتباه امثال آنها مورد تایید مردم نمی‌باشد. (7/4)
0921- آقای رئیس‌جمهور شما باید با قاطعیت برخورد کنید. من جای شما بودم با قاطعیت برخورد می‌کردم. (7/4)
1048- رئیس بازرسی کل کشور آقای سراج فرمودند که یک جوان 31 ساله 38 هزار سکه خریده است. پس چرا یک محدودیت خرید نگذاشتند. متاسفانه در کشور ما در کلیه سطوح، ماشین، زمین و... هر کسی که پول دارد می‌تواند ارزش افزوده را پیدا کند. چون در کشور ما ثبات قیمت نیست. پس کسی که پول نقد دارد آن را در جایی استفاده می‌کند که بهره بیشتری داشته باشد. مثلا سکه و ارز می‌خرد. (7/4)
1100- تیم اقتصادی دولت در شرایط فعلی شرایط مناسبی ندارد و نیاز به بازسازی دارد. نیاز دارد که از مردان جوان در تیم اقتصادی استفاده کند. باید نیروهای جوانتر و با انگیزه به مدیریت‌ها وارد شوند. (7/4)
1130- این هفته در آفتاب در مورد استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس و عقیده برخی نمایندگان در مورد سوال از رئیس‌جمهور مطلب داشتید. خواستم بگویم من در بسیاری از نقاط دنیا بودم. احزاب آنها حتی حزبی که طرفدار دولت است سوال می‌کنند انتقاد می‌کنند
هر کجا که نیاز است راهنمایی هم می‌کنند
احزاب مخالف هم همینطور سوال می‌کنند. این رسم کار دموکراسی است باید سوال کنند این وظیفه آنهاست اما با حسن نیت نه با بغض. اما وزرا باید در این شرایط بیایند مجلس توضیح دهند
اشکالات از کجاست تا نمایندگان
هم کمک کنند اشکال رفع شود. (7/4)
1144- دو روز است آقای روحانی از رادیو صحبت می‌کنند. خب صحبت‌های خوبی هم کردند. اما وقتی بخواهند مردم با آن‌ها باشند بهترین روش این است که مشکلات و موانع حل آن را بگویند. حقیقت را به مردم بگویند. مردم هم آن‌وقت با ایشان همکاری می‌کنند و گرنه فقط موعظه کردن دردی را دوا نمی‌کند. (7/4)
1211- کسانی هستند که حاضرند کشور را ناامن بکنند اما به قدرت برسند مگر همین مخالفان دولت 8 سال قدرت و دولت در اختیار آنان نبود، کدام مدیر توانمند در کادر مدیریتی آنها بود؟ ما که تاوان 8 سال دولت داری آنها را هم
پس دادیم. (7/4)
1214- آقای روحانی! با استفاده از مدیران توانمند در راه حل مشکلات مردم و معیشت آنان تلاش کنید. خیلی از مخالفین شما خواهان به زمین خوردن شما هستند. (7/4)
0221- نه به آن شوری شور نه به این بی‌نمکی. با اینکه هر شغلی برای هر کسی که آن را انجام می‌دهد اعتبار و ارزش و احترام خود را دارد و بسیار آبرومند است اما آیا لازم بود پس از آن همه تعریف و تمجید از ستاره فوتبالی خرم آباد، سمت ایشان را هم ذکر می‌کردید. (7/4)
آفتاب یزد: ایشان خودشان مشاغلی که داشتند و سختی‌هایی که کشیدند را به صورت خاطرات در رسانه‌های مختلف عنوان کردند. به نظر ما هم حتی مشاغل به اصطلاح سطح پایین که وی به آن مشغول بوده تنها نشانه سختکوشی و بردباری وی بوده و رسانه‌ای شدن آن اشکالی ندارد بلکه یک الگو برای جوانان است.

1419- هفته گذشته برای رسیدگی به موضوعی نامه‌ای به دبیرخانه وزارت ارشاد نحویل دادم و رسید هم دریافت کردم. با پیگیری موضوع متوجه شدم نامه به دستیار ارشد وزیر ارجاع شده و پس از آن مشخص نیست تا چه مدت قرار است در راهروها و طبقات وزارتخانه و اتاق‌ها جولان دهد تا به نتیجه برسد. کاش تمامی مسئولان نسبت به نامه‌هایی که برایشان ارسال می‌شود، بدون اتلاف وقت رسیدگی کنند(10/4)
1014- قیمت یک بسته قرص ۵۰ هزار تومان است. بیماران به علت گرانی دارو یا باید بیماری را تحمل کنند یا این که از خرید مایحتاج ضروری صرف نظر کنند و به درمانشان برسند. (10/4)
1115- یادداشتم به پیام‌های تلفنی تبدیل و شنبه ۹ تیر در صفحه ۱۱ بدون نام و مشخصاتم چاپ شد. ما مثل بعضی‌ها به دنبال شهرت نیستیم همین که لطف می‌کنید و آن را چاپ می‌کنید، سپاسگزاریم، مهم نوشتن مشکلات و معضلات مردم و انعکاس آن‌ها است تا مسئولان بیشتر در جریان نارسایی‌ها و نارضایتی‌ها قرار گیرند. (10/4)
1549- در روزنامه آفتاب یزد خواندم یک شرکت مربوط به ارتباطات 30 میلیارد تومان تخلف ارزی داشته. یادم به آقای علیخانی در برنامه ماه عسل افتاد که با 60 ساعت برنامه تلویزیونی 30 میلیارد تومان کمک‌های مردمی جمع کرد تا زندانیان را آزاد کند. او این همه زحمت کشید آن پول را برای آزادی زندانیان جمع کرد. اما متاسفانه در یک شرکت اینگونه کلاهبرداری می‌کنند. اسماعیلی از کرج (6/4)
1753- سلام از شهرستان نور. از ایثارگران هستم. آقای رئیس‌جمهور توجه بیشتری به ما کنید، ما گرفتاریم و نیازمند. شما در دور اول خیلی بهتر از دور دوم بودید. ما پیر شدیم کی باید بازنشسته شویم. ما دیگر توان کار نداریم. (6/4)
1904- آقای مظفری لطفا به من پاسخ دهید این بانک مرکزی سکه‌ها را چند می‌فروشد یعنی با چه قیمتی پیش فروش می‌کند؟ روی هر سکه چقدر سود عاید بانک مرکزی می‌شود. (6/4)
1915- از رادیو سخنان آقای رئیس‌جمهور را گوش می‌دهم. اگر کسی از مسئولین کم کاری می‌کند معرفی کنید. خواستم بگویم خود آقای رئیس‌جمهور یک سری از افراد را از دور و بر خود بردارند خیلی تاثیر دارد. برخی از اینها به قول خود روزنامه آفتاب خاکستری هستند. (6/4)
2113- سلام از بهشهر. اخیرا در کمربندی بهشهر پیمانکاری در حال احداث پل است. آقای وزیر در جاده اصلی یا کمربندی پیمانکار حق ندارد سه روز تعطیل کند بلکه باید شبانه روز کار کند تا پروژه زودتر تمام شود. (6/4)
0301- ‌ای اهالی امیرآباد و همشهریان تهرانی! مژده مژده... در آینده نه چندان دور گلخانه و باغ بزرگ نبش خیابان امیر آباد با درختان کهنسال توسط شهرداری محترم ناحیه 6 تبدیل به بوستان می‌شود اینجانب بابت اینکار عام المنفعه از شهرداری منطقه تشکر می‌کنم! کیانی از تهران (7/4)
0307- به نظر من که دولت نیاز به یک خانه تکانی اساسی در کابینه دارد. ضمن اینکه خود رئیس دولت هم نیاز به مقداری شجاعت و جسارت! (7/4)
0743- ما مردم ایران چوب رفتارهای تند و کند خود را می‌خوریم، جسارتا یعنی ندانم کاری، حالا همه چیز ما شده کی‌روش همه جا از او تعریف می‌کنیم. در خیابان همه از او می‌گویند. پس فردا اولین گلی که خوردیم آقای کی‌روش می‌شود.... این رفتارها خیلی بد است. ما یا تندروایم یا کندرو. یا از این ور بوم می‌افتیم یا اونور بوم. (7/4)
0744- اداره بازرسی کل کشور می‌گوید. یک جوان 31 ساله بیش از 38 هزار سکه خریده در حالی که درصد زیادی از مردم زیر خط فقر هستند. این جوان از کجا آورده؟ آیا تاکنون مالیات پرداخته است؟ (7/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام