کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 07 خرداد 1399   Wednesday 27 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 11 تیر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1219- قیمت میوه به‌ویژه هندوانه این روزها بسیار بالاست. پارسال قیمت هندوانه به‌قدری ارزان بود که موجب نارضایتی کشاورزان شد. اما امسال
به نظر می‌رسد به علت کرایه‌ بار، قیمت میوه‌ها گران‌تر از پارسال است. قابل توجه مسئولان! (4/4)
1614- وظیفه‌شناسی؛ رسیدگی به موقع مراجعه‌کنندگان در ادارات دولتی باعث خشنودی مردم از آن‌ها می‌شود. به عنوان نمونه بهاروند، یکی از ماموران پرتلاش کلانتری کیانشهر توانسته رضایت مراجعه‌کنندگان را با برخورد خوب، تواضع و البته با سرعت، جلب کند. بجاست از ایشان و همکاران‌ پرتلاش‌شان قدردانی کنیم. (4/4)
1634- ساکنان، رهگذران و بسیاری از کاسبان در میدان امام حسین(ع)، منتظر تصمیم اعضای شورای شهر و شهرداری درباره میدان قدیمی که زمانی زندگی در آن جریان داشت، هستند! (4/4)
1719- بی‌تفاوتی برخی شهرداری‌ها؛ متاسفانه برخی شهرداری‌ها نسبت به چاپ مطالبی که در مطبوعات چاپ می‌شود، بی‌تفاوت‌اند. پیشنهاد می‌شود کارکنان روابط عمومی تیمی تشکیل دهند و فقط روزنامه‌ها را رصد کنند، چنانچه مطالبی درباره زیرمجموعه‌ آن‌ها چاپ شده است، رسیدگی کنند و پاسخگو باشند. آیا برای رفع مشکلات مردم، نباید کمی هم وقت گذاشت؟(4/4)
آفتاب یزد: خوشبختانه رویه‌های قبلی اصلاح شده و بسیاری از دستگاهها نسبت به پیام‌ها واکنش نشان دادند که می‌توان از شرکت مترو، وزارت راه و شهرسازی ، شهرداری تهران، وزارت کار و رفاه اجتماعی، شرکت راهداری و ایران خودرو نام برد که پاسخگوی مردم می‌باشند.
2040- وقتی رئیس‌جمهور با مخالفان برخورد مناسب نمی‌کند باید منتظر نیش زدن آنها هم باشد. (3/4)
2250- سلام از نور. احمد خزائی هستم از جانبازان شیمیایی اعصاب و روان. آقای رئیس به جان هر که دوست دارید به ایثارگران برسید. کی ایثارگران باید بازنشسته شوند؟ چه موقع اوضاع آنها سامان می‌یابد؟ (3/4)
0703- خدا خدا می‌کردم توچال رفتن آقای روحانی شایعه باشد. من به آقای روحانی رای دادم اما چرا در این شرایط با صورت بشاش و با حال به کوه و کمر زده به جای اینکه دنبال راه حل مشکلات مردم باشد؟ (4/4)
0705- تنها برنامه پرمخاطب صداوسیما به علت مجری محبوب عادل فردوسی‌پور می‌باشد. سایر برنامه‌های رسانه ملی بیننده زیادی ندارند. تندروها در پی حذف این مجری سرشناس هستند و متوجه نیستند دارند تیشه به ریشه صدا و سیما می‌زنند. (4/4)
0706- چگونه ممکن است در این شرایط اقتصادی یک نفر 38هزار قطعه سکه بخرد و روی هر کدام 800 هزار تومان سود ببرد. اگر پرونده مالیاتی افراد خاص را ملاحظه کنیم در این سال‌ها مالیات هم بسیار کم پرداخته‌اند.(4/4)
0717- ملت مشکلات زیادی دارند. در اکثر شهرستان‌ها فقر و بیکاری و کم آبی
وجود دارد. این مسائل نیاز به توجه بیشتری دارد. (4/4)
0846- من یکی از کاسب‌های عمده فروش بازار تهران هستم. قیمت مواد اولیه پتروشیمی‌مانند دلار و سکه در بازار در حال افزایش است. مواد پتروشیمی‌تولید داخلی است ربطی به دلار ندارد اما چرا قیمت‌ها 50 درصد افزایش دارد. جنس 5500 تومان الان 13500تومان شده است؟ (4/4)
0904- به رئیس تعزیرات اعلام می‌کنم شما این همه آمار می‌دهید چرا به گرانی سرسام‌آور مواد پتروشیمی‌و فلزی و آلومینیوم توجه نمی‌کنید که عامل مهمی‌در افزایش بسیاری از قیمت‌ها دارد؟ شما سری به کارخانجات تولید‌کننده لوازم آشپزخانه و ظروف پلاستیکی و تولید‌کننده مواد پتروشیمی‌بزنید ملاحظه کنید چقدر قیمت‌ها افزایش یافته. از
دی ماه تا الان بالای 200 درصد افزایش قیمت داریم. (4/4)
بیشترین بودجه کشور صرف حقوق فرهنگیان می‌شود که شش ماه سال در تعطیلات هستند. باید دانش آموزان را دو گروه کرد، گروهی نیمه اول سال به مدرسه بیایند و نیمه دوم سال تعطیل باشند، و گروه دوم برعکس. فرهنگیان هم مثل همه کارمندان همه سال کار کنند. تازه فرهنگی در هفته 24 ساعت کار می‌کند، سایر کارمندان 44ساعت! نظام آموزشی نیاز به جراحی بزرگ دارد. از معدل بالاتر نیمسال را به دلخواه انتخاب کنند. هر معلمی که فقط می‌خواهد شش ماه در سال کار کند فقط شش ماه حقوق بگیرد.جا برای استخدام بیکاران باز می‌شود. این طرح انقلابی حلال مشکلات است. فرهنگ کارمحوری باید جای فرهنگ تعطیلی‌محوری را بگیرد.
...0939
آفتاب یزد: چنانچه سیستم آموزش کشور براساس ضوابط پیش برود حقوق دریافتی فرهنگیان بیشتر از آن باید باشد این قشر هم از زحمتکشان جامعه هستند.
باسلام از نوشتار آقای رحمت مهدوی در ستون نگاه دیگر که حرف دل همه مردم ایران است لذت بردم، خدا قوت نویسنده.
...0911
اینجانب به سهم خودم از جناب مظفری سپاسگزارم در جهت تلاش برای گران نکردن روزنامه آفتاب و از هموطنان متمدنم ممنونیم برای تداوم روزنامه نیک‌اندیش آفتاب یزد. خوانندگان ارجمند برای آگاهی عمومی نفری چندین نسخه بخرند که هیچ هدیه‌ای با ارزش‌تر از روزنامه و کتاب نیست و به دوستان تقدیم کنند که خود بیشتر از وزارت ارشاد در امر مطالعه به فرهنگ و ادبیات اصیل ایرانی کمک می‌کند، به خصوص روزنامه‌های آزاداندیش که علم روز در اختیار انسان می‌گذارد هیچ قدرتی توان استثمار ملت باسواد را ندارد. روزنامه آفتاب یزد انصافا با توجه به بقیه روزنامه‌های ایران بسیار مردمی و آزاداندیش و نیک‌پندار است. نگذاریم این روزنه علم مسدود شود. هموطنان گرانقدر شما را به ایزد توانا در ناملایمات روزگار می‌سپارم به درود هموطن از طرف فردی کشاورز پیر در استان ایلام، شادی همه را آرزومندم.
...0918
گوهریان. سلام میخواهم از طریق آفتاب یزد به اطلاع بزرگان وزارت نیرو عرض کنم مدتی از سال گذشته اهالی خیابان بیمارستان یحیی‌نژاد خورشید 3 در خصوص مزاحمت تیر برق که ورودی این کوچه را گرفته و مانع تردد خودروها است و نیز با عدم پیگیری اداره برق بابل، مردم مراتب را به فرمانداری منعکس کردند و علیرغم اقدامات شخص آقای فرماندار که انصافاً مسئولی دلسوز و پرتلاش می‌باشند مع‌الوصف اداره برق بابل همچنان به این معضل بی‌تفاوت و با مسامحه
در صدد رفع آن بر نمی‌آید با احترام.
...0911
حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند: فرزند آدم را به فخرفروشی چه کار، اولش نطفه و آخرش مردار است. نه می‌تواند رزق و روزی خود را دهد و نه مرگش را از خود دفع کند.
...0938
تکریم ارباب رجوع یک اصل فوق‌العاده مهم در ادارات، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی است و اگر به فرض مثال رسیدگی و انجام کارها و خواسته‌های مراجعین امکان‌پذیر نمی‌باشد، نباید به شیوه برخوردهای عبوس و امثالهم متوسل بشوند که درشان کارکنان خدوم نیست. یقینا با نرم خویی و اخلاق خوب، همه چیز به خیر و خوشی ختم خواهد شد.
...0938
می‌گویند چرا به شبکه‌های دیگر توجه می‌کنند. تصاویری که صدا و سیما پس از گل به نفع ایران مکرر نشان داد متاسفانه حتی یک خانم را که نصف جمعیت کشور هستند نشان داده نشد، ولی شبکه‌های خارجی واقعیت‌ها را نشان
می‌دهند.
...0910


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام