کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 27 تیر 1398   Thursday 18 July 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 07 تیر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

باسلام، پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته در مهر ماه 95 را به خاطر انتخابات ریاست‌جمهوری بلافاصله بعد از دو، سه ماه پرداخت کردند. اما پاداش بازنشسته‌های مهر 96را بعد از 9ماه تاکنون پرداخت نکرده‌اند!؟ جناب آقای نوبخت بفرمایند از مهر 95تا مهر 96 چه اتفاقی در کشور افتاد!؟ آیا ایشان این برخورد را صادقانه می‌داند؟
...0916
ما مردم به شدت از عقب‌نشینی مجلس در مورد ملغا نکردن وضع اسفناک تحمیلی بازار خودروی وارداتی که دولت از سال 92 ایجاد کرده از ممنوعیت‌ها2500 و40 هزار دلاری تعرفه نجومی اسقاط موانع گمرکی هزینه شدید واردات به شدت انتقاد داریم.
...0901
اسپانیا قهرمان اروپا و جهان نتونست با شوت گل به دلیران فوتبال ایران بزند توپ سرگردان وارد دروازه ایران شد گل دلاوران ایران را قبول نکردند. دلاوران فوتبالیست ایران سلام بر شما آفرین بر غیرت همگی درود درود درود.
...0918
با سلام سوال من از وزیر بهداشت این است چرا هزینه‌های سونوگرافی و آزمایشگاهی این‌قدر سنگین است و مبلغ بسیار ناچیزی بابت بیمه کسر می‌گردد پس این دفترچه‌های سلامت که ایشان این‌قدر دم از آن می‌زنند به چه درد می‌خورد؟!
...0919
در مقابل تیم قدرتمند اسپانیا که کاندید جام جهانی است بسیار خوب ظاهر شدیم ازکلیه بازیکنان سپاسگزاریم.
...0910
پیامبر اکرم (ص): پرگناه‌ترین مردم کسانی هستند که بیهوده‌گویی می‌کنند.
...0912
دولت در تثبیت قیمت ارز ناتوان بود چگونه می‌تواند مدعی باشد.
...0915
قرار است ستادی برای مقابله با آمریکا که تبلیغات منفی برای ناامید کردن مردم انجام می‌دهد تشکیل شود، حال که چنین است بهتر است که به موازات آن ستادی نیز برای مقابله با برخی نیروهای داخلی که همین وظیفه را به عهده دارند تشکیل شود.
...0912
در جواب پیامی که به توهین به آقای صالحی اشاره داشت نوشته‌اید اگر پیگیری شود به مردم گزارش می‌دهند. این اگر به معنی اینست که احتمال پیگیری نشدن هم وجود دارد ای‌کاش در مورد پیگیری نشدن هم اشاره‌ای می‌کردید.
...0912
باسلام و خسته نباشید. اخیرا در شهرک شریعتی تهران نزدیک مترو شهرک شریعتی
مجتمع و آپارتمان‌های شبیه برج
ساخت و ساز می‌شود. مسلما ساکنان آینده نیاز به امکاناتی نظیر درمانگاه و بیمارستان و مسجد و فضای فرهنگی و غیره دارند اما دریغ از آنها و متاسفانه در داخل جوی‌های آب این محله جولان موش‌ها امنیت و سلامت مردم این محله را تهدید می‌کند. از شهرداری منطقه 19درخواست رسیدگی داریم.
...0936
رسول مکرم اسلام (ص) میفرمایند: هرکس آبروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب می‌شود.
...0938
در بحبوحه جنگ جهانی دوم متفقین برای به زانو در آوردن اقتصاد آلمان نازی در سطح کلان اسکناس آلمانی چاپ کرده، با هواپیما در شهرهای آلمان میریختند. طبق گفته معاون وزیر اقتصاد بدهی دولت به بانک مرکزی 162 هزار میلیارد تومان است! دولت فعلی وارث پول‌پاشی دولتهای قبل است. کدام دولت‌ها پرداخت چند ده و چند صد میلیونی پاداش پایان خدمت را باب کردند؟ حجم افسارگسیخته نقدینگی ریشه در دولتهای قبل دارد. امروز هر اقدامی برای حذف مثلا همین پاداش، شجاعت
می‌خواهد. اصلاح ساختار آموزش و پرورش، کوچک‌سازی دولت و... با واکنش مواجه است که باید شجاعانه اقدام شود. با همین پاداش بازنشستگی که نتیجه‌ای جز تورم نجومی ندارد، چه حجم کار عمرانی اشتغالزا می‌توان انجام داد. پرسنل روزنامه هم که خود را در دریافت این پاداش ذی‌نفع می‌بینند، سکوت می‌کنند. صدها ریخت و پاش دیگر هم وضعیت اقتصادی را چنین بحرانی کرد.
...0939
۱۳۲۱- جناب رئیس‌جمهور تورم برای ثروتمندان یا دلالان و صاحبان قدرت شاید ۲ درصد است اما تورم مردم ایران به ۲۰۰ رسیده است. توجه کنید گرانی و تورم چه با مردم می‌کند. (۲۹/۳)
۱۳۴۴- نماینده همدان گفته‌اند آمریکای داخلی از آمریکای خارجی بدتر است. در صفحه ۱۱ سه شنبه ۲۹ ایشان راست می‌گویند اما گفتند نام ۳۱ مفسد اقتصادی را به سه قوه داده‌اند. مسئولان فورا به این مفسدان اقتصادی رسیدگی کنند. واقعا مملکت از دست این مفسدان لطمه خورد. خدا به فریاد ملت برسد. (۲۹/۳)
۱۴۲۸- ‌ای نخبگان به نظر من شما زیاد امیدوارنباشید که قرار است جوانان را سرکار ببرند چون بیش از ۲۰ سال است وزیران و مسئولان همانهایی هستند که قبلا بودند و فقط جا و صندلی آنها عوض شده است. بنابراین جوانان خودشان دنبال کار بگردند. هرچند آقای آذری جهرمی به‌عنوان وزیر جوان انتخاب شد. (۲۹/۳)
۱۵۰۰- واقعا برخی مسئولان حرف‌هایی می‌زنند که آدم تعجب می‌کند. مثل اینکه آقای نوبخت همه چیز را گل و بلبل می‌داند از توهم گرانی صحبت می‌کند.‌ای آقا برای شما گرانی توهم است برای ما که درگیر گرانی هستیم واقعیت است. شما از وضع مردم خود بی‌خبرید. (۲۹/۳)
۱۵۳۲- قابل توجه وزیر بهداشت! برای انجام یک آزمایش همسرم مبلغ ۴۶۰ هزار تومان با تعرفه دفترچه بیمه پرداخت کردم تازه گفتند در ماه رمضان تخفیف خورده است وگرنه بیشتر می‌شد. آیا برای کسانی که هر ماه حق بیمه می‌دهند باید چنین مبالغی پرداخت کنند حتی اگر بیمه تکمیلی نداشته باشند؟ (۲۹/۳)
۱۵۴۷- شاید امثال مدیر رسانه دلواپس نوع نگاهشان بدبینی است که راه را عوضی می‌روند و در این شرایط خاص و دشمنی‌های ترامپ به آقای ظریف می‌تازند. کاش ایشان به قول برخی رسانه‌ها مدتی به خود مرخصی می‌داد! (۲۹/۳)
1419- تهمت‌های زیادی به آقای روحانی می‌شود به روسای جمهور قبلی هم شد این‌ها معلوم نیست سر و ته آنان به کجا وصل است؟ علت اصلی‌اش هم این است که رئیس‌جمهور قبلی هم قاطع نبود. خصوصا آقای روحانی که قاطع نیستند باید از خود به خاطر مردم دفاع کند. (2/4)
1447- جناب آقای مازیار یزدانی معاونت فنی زیر ساخت ریلی! با سلام‌؛ ای‌کاش در تفاهم نامه ریلی بین ایران و سوئیس خرید ریل را هم اضافه می‌کردید زیرا ریل‌هایی که از چین خریداری می‌شود بی‌نهایت خطرساز و دردسرساز در آینده است. پورکیانی با 35 سال سابقه کار در راه آهن. (2/4)
1502- قیمت اکثر اجناس وحشتناک بالارفته. ما با حقوق بازنشستگی ثابت که سالی شندرغاز به آن اضافه می‌شود در مقابل این همه گرانی و تورم چه کنیم؟ یک فکری به حال این مردم کنند. (2/4)
1512- اینکه به دولت آقای روحانی انتقاداتی وارد است حرفی نیست اما یکسری از سر بغض و کینه با ایشان حرف‌های نامربوط می‌زنند و دم از دلسوزی برای مردم می‌زنند. اما مردم این‌ها را می‌شناسند. (2/4)
1543- اینکه یک نفر 400 خودروی لوکس خارجی وارد کند چند نفر با رانت 38 هزار سکه خرید و فروش کنند و از آب گل‌آلود ماهی بگیرند واقعا کجا سابقه دارد؟ چگونه باید پاسخگوی این وضع آشفته بازار بود؟ (2/4)
1312- لطفاً بنویسید مابین بزرگراه شهید حقانی ـ بزرگراه امام علی(ع)، منطقه مسکونی است نه اینکه یکی از صافکاری‌های سیار ساعت 2 بعدازظهر که ساکنان نیاز به استراحت دارند با چکش و وسیله صافکاری در و پیکر خودروها را نشانه می‌رود و بر اعصاب و روان اهالی تاثیر نامطلوب گذاشته است. چرا شهردار منطقه نسبت به مطالبی که درباره مشکلات منطقه چاپ می‌شود رسید
1652- سلام به آقای مظفری. به نظر من بانوان ایران توقع زیادی ندارند، کمترین خواسته آنان این است که بتوانند بازی فوتبال را در استادیوم ببینند. (1/4)
2318- ما پیام‌دهندگان از زحماتی که به آفتاب یزد می‌دهیم بی‌نهایت تشکر می‌کنیم. برج ساز محترم.... و خریدار 800 متر فضای سبز از شهرداری ناحیه 6 نبش خیابان 16 امیرآباد شمالی، آب از آسیاب افتاده با خیال راحت تیرآهن‌ها را حمل کنید! (1/4)
0714- این مافیا کیست و به کجا وابسته است؟ 60 تن طلا به صورت سکه به بازار ریخته شد یک نفر 38 هزار سکه
پیش خرید کرد و هر سکه حدود 800 هزار
تومان افزایش قیمت داشت آیا این خواص تاکنون مالیات داده‌اند؟ نقدینگی کشور به جای هزینه در تولید به سمت دلالی و خرید ارز و طلا و مسکن رفته یک نفر توانسته صدها اتومبیل خارجی گرانقیمت وارد کند در حالی که بسیاری از مردم در مشکلات اقتصادی به سر می‌برند. (2/4)
0744- چگونه ممکن است در این شرایط اقتصادی یک نفر با وجود ممنوعیت
چند صد دستگاه اتومبیل لوکس وارد کند. باید پرونده مالیاتی این فرد خاص بررسی شود تا بدانیم در این سال‌ها چقدر مالیات پرداخته است؟ (2/4)
0925- در و دیوار شهر پر شده از آگهی فروش پایان‌نامه، این یک دزدی علمی‌است که متاسفانه اداره حقوقی وزارت علوم به آن توجهی نمی‌کند. به نظر عده‌ای که حتی به درستی مدرک دیپلم دبیرستان ندارند در این سال‌ها با مدرک دکتری به شکل فوق حقوق‌ها و مزایای بالایی با رانت دریافت کردند. (2/4)
0928- در رابطه با کاهش قیمت خودرو خواستم عرض کنم. این موضوع کاملا مصنوعی است یکسری آقازاده و آقایان و مسئولین و تجار در جامعه عطش ایجاد کردند. کالاهایشان را به بالاترین قیمت فروختند حالا که پولها به دستشان رسید شروع کردند مدتی به کاهش قیمت ماشین. خلاصه هم افزایش قیمت مصنوعی بوده هم کاهش آن. (2/4)
1103- سلام روزنامه وزین آفتاب یزد. ‌ای‌کاش معجزه هزاره سوم هم اموال دولتی را مثل ساختمان ولنجک بمانند آقای فیروزآبادی به دولت برگرداند. البته اگر به ایشان بر نمی‌خورد. با تشکر شبستری (2/4)
1121- قطعات یدکی خودرو بیش از صددرصد افزایش یافته برای نمونه دیسک صفحه کلاج پژو 405، دو ماه پیش 175 هزار تومان بود الان 375 هزار تومان شده است. واقعا آقایان باید یک فکری کنند. (2/4)
1130- در رابطه با استفاده از دفترچه بیمه و استفاده نامحدود از بیمه سلامت خواستم بگویم خیلی وقت پیش هم بیمه شخص ثالث کوپنی نداشت.
هر چقدر هم تصادف پیش می‌آمد مهر می‌زدند و خسارت طرف را می‌دادند اما بعدها کوپنی شد. فکر کنم دفترچه سلامت هم کوپنی شود و طی چند ماه شاید بشود استفاده کرد والا باید آزاد استفاده کنیم. (2/4)
1223- چرا کسانی که ادعا می‌کنند دلسوز هستند توجه نمی‌کنند. مشکل کشور کسانی هستند که صدایشان بلند است و با صدای بلند تمام پست‌های کلیدی کشور را در دست گرفتند. ما مدیریت مان ضعیف است وگرنه تمام امکانات را در داخل کشور داریم اما مدیران شایسته و لایق در جایگاه خود نیستند. (2/4)
1226- تیم ما اگر توانسته خوب در جام جهانی بازی کند به علت مدیریت خوب سرمربی تیم کارلوس کی‌روش است. مدیریت صحیح در هر مجموعه‌ای می‌تواند آن بخش را به یک بخش موفق تبدیل کند و این سبک مدیریت کی روش یک الگوی خوب برای تمام مدیران است. (2/4)
1228- برخی فقط بلدند سر و صدا
به پا کنند صدایشان را بلند کنند به دولت بتازند هر کاری که منفی است انجام می‌دهند که نشان دهند این دولت موفق نیست. آن‌وقت خودشان را دلسوز جامعه هم می‌دانند. (2/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام