کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 30 خرداد 1398   Thursday 20 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 تیر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0744- فرو نشست زمین یک زلزله خاموش است. برداشت بیش از حد از منابع آب زیرزمینی در تهران باعث نشست زمین در حدود 30 سانتی‌متر در سال می‌گردد که این موضوع باعث ترک خوردن ساختمان‌ها می‌شود. این پدیده در کل مناطق ایران دیده می‌شود. (31/3)
1047- تیم اقتصادی دولت مثل خربزه‌ای است زیر پای دولت، ما مردم این عملکردها را از چشم برخی اصلاح‌طلبان هم می‌بینیم. با وجود اینکه از این دولت حمایت می‌کنیم اما با همین سیاست‌های ارزی غلط، دلار سر به فلک کشید. حتی درهم دو هزار تومان شد. این افزایش‌ها شایسته دولت اعتدال نیست. (31/3)
1026- در مورد پیام 2010 در تاریخ 20/3/97 این پیام را دادم شما اسم شرکت که شرکت ساختمانی سهامی‌خاص عمران... است را ذکر نکردید. اینگونه مسئولین از کجا بدانند این شرکت کجاست تا پاسخگو باشند؟ این شرکت چند بار پول از ما گرفته اما نه تاریخ تحویل سند را قید کرده و نه تاریخ تحویل ملک را مشخص نموده است. این مثل یک معاهده بد است. به ما قراردادی ندادند فقط رسید چک‌هایمان را دادند. هر بار هم می‌رویم می‌گویند یک ماه بعد. این روش اینها جوانمردانه نیست. (31/3)
آفتاب یزد: از لحاظ قانونی اجازه نداریم نامی‌از شرکت ببریم. اما اگر مسئولان از جمله وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی که متولی امور هستند نام شرکت را خواستند به آنها جهت پیگیری می‌دهیم ولی...
1051- برخی آقایان دائم کارلوس کی‌روش را محاکمه می‌کردند که پول زیاد می‌گیرد و.. حالا خجالت نکشیدند؟ آقای کی‌روش یک سیلی محکم به آنها زد، همه ملت را خوشحال و ما را در مقابل قهرمان جهان سربلند کرد. (31/3)
1054- اینکه در این برهه حساس بازی‌های تیم‌ملی در جام‌جهانی برخی افراد در شبکه‌های اجتماعی و مجازی سعی در تخریب برخی بازیکنان می‌کنند خیلی بیرحمانه است. این تیم نیاز به حمایت و امید دارد، آن‌هم تیمی‌که ایران را سر بلند کرده. هیچ بازیکنی هم کم‌کاری نکرده. چرا حرفهایی می‌زنند که بازیکنی مثل سردار آزمون بگوید از تیم‌ملی کناره‌گیری می‌کنم. (31/3)
1055- سوالی از مسئول پیام‌های مردمی‌آفتاب دارم. چگونه است وقتی زمان دریافت پیام‌ها کمتر از یک دقیقه است برخی پیام‌ها طولانی است آن‌وقت ما برای برخی پیام‌ها فرصت کافی برای ارسال نداریم. (31/3)
آفتاب یزد: قبل از پیام دادن مطالب خود را روی یک کاغذ نوشته و قرائت نمایید. بیش از یک دقیقه به علت حجم بالای پیام‌ها مقدور نیست.
1458- خدمت آقای مظفری مدیر روزنامه آفتاب یزد که بهترین روزنامه است. شما نوشته‌اید چرا پیشنهاد علی کریمی‌کارایی ندارد. به نظر من دارد. حالا شاید من هم اشتباه کنم اما این آقای جامعه‌شناس که اظهارنظر کردند شاید وضع‌شان خوب باشد. بهترین راه این است کاری که در دنیا می‌کنند ما هم انجام دهیم یعنی حمایت از مصرف‌کننده، این حمایت باید خصوصا در تلویزیون مطرح شود. در قدیم می‌گفتند گران است نخرید الان می‌گوییم چرا گران است برخی می‌گویند چون صاحبان، مغازه‌های خود را اجاره دادند و از پنج تا 20 میلیون اجاره می‌گیرند و در خانه‌های خود نشسته‌اند. مالیات اجاره هم دولت از اینها نمی‌گیرد. این مشکلی اصلی است. (31/3)
1927- یک اقتصاددان گفته اگر یک صحرا را به بخش دولتی بسپارید بعد از سه چهار سال برای پیدا کردن یک شن در صحرا باید به دنبال آن باشید! (31/3)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام