کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 30 خرداد 1398   Thursday 20 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 تیر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0718- از نکاتی که به آرامش جامعه ایران کمک می‌کند انتخاب استانداران، فرمانداران و عوامل انتظامی‌از نیروهای محلی است چون اگر آنها انتخاب شوند با دلسوزی بیشتری به مسائل مردم توجه می‌کنند. (30/3)
1219- سلام از خیابان ظفر تماس می‌گیرم. اگر برای گرفتن روزنامه ساعت 11 به بعد به کیوسک مراجعه کنم روزنامه تمام شده است. شما که می‌گویید برای کمک به روزنامه اضافه بخرید من حتی برای خودم گاهی نمی‌توانم روزنامه پیدا کنم. گاهی حتی مجبورم مسیرهای دورتر را با پا دردی که دارم طی کنم تا روزنامه شما را پیدا کنم. (30/3)
آفتاب یزد: لطفا آدرس دقیق را به شماره 09213553193 پیامک نمایید. با تشکر
1345- سلام، دکه‌دار از اسلام شهر. در مورد کیوسک‌های روزنامه فروشی یک موضوعی را عرض کنم. تنها کاری که آقای افشار مسئول ساماندهی کیوسک‌ها انجام می‌دهند این است که یک خودکار و کاغذ بلند می‌کنند و حقوق چند میلیونی می‌گیرند اما نمی‌دانند در گرما و سرما دکه‌دار چه می‌کشد. با هزینه‌های آنچنانی 18 ساعت کار می‌کنیم. اما این آقا خیلی راحت می‌خواهد دکه‌ها را جمع کند لطفا در مورد حق دکه داران در روزنامه‌تان مطلب بنویسید. (30/3)
1612- واقعا باید برای آن کسانی که از ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز به نمایندگان حمایت می‌کنند متاسف بود. مشخص است افکار اینها با افکار عمومی‌یکی نیست و ایشان ساز خود را می‌زنند! (30/3)
1639- در مورد این خانه‌ها و ویلاهای مصادره‌ای خواستم بگویم خیلی خانه‌ها اول انقلاب مصادره شدند وصاحبان آن نیامدند پس بگیرند. برخی هم آمدند پس گرفتند. خوب است در این موارد و کسانی که از این مکان‌ها استفاده می‌کنند شفاف‌سازی صورت گیرد. (30/3)
2042- اگر قرار باشد مردم شهری را دارالمومنین نامید، باید نام مردم شهر یزد را برد. چرا که مردم در این شهر به سختی کار کرده و درآمدزایی می‌کنند و آن را صرف امور خیریه و اماکن مقدسه می‌کنند. آفرین به همت والای مردم یزد. کیانی از تهران (30/3)
1946- سلام. در روزنامه شما می‌خواندم طبقه مرفه رو آمده‌اند و طبقه ضعیف از بین رفته. خدمتتان عرض کنم چندی پیش در مترو چند نفر با هم صحبت می‌کردند، یکی می‌گفت از فرط خستگی و گرفتاری زندگی دلم می‌خواهد نباشم(!) ببینید کار به کجا رسیده. بله، آقای میرلوحی و اقتصاددانان درست می‌گویند. چرا دو طبقه فقیر و ثروتمند ایجاد شده است؟ چرا جلوی
این را نمی‌گیرند، موضوع «از کجا آورده اید؟»
چقدر پیگیری شده است؟ (31/3)
0217- پیگیری نهادی جهت تحویل گرفتن
ویلایی که در اختیار شخصی یک نفر بود، قابل تقدیر است. (31/3)
0323- خدا آفتاب یزد را برای مردم نگه دارد. به نظر من سختی‌های زندگی و مشکلات می‌تواند طول عمر انسان را کاهش دهد. (31/3)
0738- اواخر دولت احمدی‌‌نژاد به علت مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌ها مذاکرات بین‌المللی انجام و چارچوب برجام پی‌ریزی شد. واقعا تصویب 5 قطعنامه در سازمان ملل علیه ما زورگویی بود. (31/3)
0743- دست درازی به بیت‌المال، ارتشاء، دلبستگی به مقام، فقر، بیکاری، اعتیاد و فحشا از مشکلات اصلی کشور است که باید رسیدگی جدی شود. (31/3)
0752- در یک باغ 10 هزار متری و ساختمان مخروبه‌ای با قدمت حدود 70 تا 100 سال در لواسان با حدود 4 اتاق معمولی که مربوط به سال‌ها پیش است از این محل به مدت 22 سال به‌عنوان دفتر کار استفاده می‌شد؟ (31/3)
2056- قرار بود آموزش و پرورش آموزش‌های مهارت اجتماعی را به دانش آموزان برای حفاظت از خود بدهد و به هر دانش آموز یک موبایل برای تماس با مجلس داده شود. باید عرض شود در مورد خطرات تهدیدکننده دانش‌آموزان به نظر من مکالمه موبایلی با مجلس فایده ندارد و به جای تماس با مجلس باید با پلیس 110 تماس بگیرند. (29/3)
2100- برج‌سازانی که 800 متر فضای سبز در منطقه امیرآباد را از شهرداری ناحیه 6 خریداری کردند خیال‌شان راحت باشد آب از آب تکان نخورده و تا دیر نشده نسبت به حمل تیر آهن برای احداث برج در این فضا و باغ اقدام نمایند! (29/3)
2141- جناب انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت فرمودند نماز عید فطر را سیاسی نکنید. جناب انصاری مدتهاست برخی افراد دوست دارند همه چیز را سیاسی کنند شما کجای کار هستید. (29/3)
1528- شبی که مردم به خاطر پیروزی فوتبالیست‌ها شادی کردند و تا صبح نخوابیدند به طنز درآوردند که برخی هم تا صبح نخوابیدن چون با شادی مردم مخالفند! (30/3)
1356- طرح‌های دور و بری‌های آقای روحانی چاره‌ساز نیست. چاره‌ساز مشکلات اقتصادی نیست. مشکلات نیاز به چاره اساسی دارد. نشستن رئیس‌جمهور پای تلویزیون و تماشای فوتبال کار درستی نبود مشکل با تبریک به خاطر پیروزی فوتبال حل نمی‌شود. (30/3)
0452- سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران روز بسیج استادان نامگذاری شده است. جا دارد به این موضوع اشاره شود اگر در رابطه با استادان و دانشجویان ارزش‌های الهی پررنگتر شود روند و نتیجه حاصل رنگ خدایی و معنوی به خود می‌گیرد و خدمات رسانی آن موجب رضایت خدا و مردم می‌گردد. (30/3)
0705- بارها اتفاق افتاده تعرض یک مسافرکش و گزارش آن منجر به دستگیری راننده شده و وی در بازداشت به چند مورد تجاوز مشابه اقرار کرده ولی گاهی برخی‌ها از ترس آبرو اقدام به شکایت نکردند چون راهکارهای عنوان کردن این مسائل به درستی در جامعه جا نیفتاده. (30/3)
0707- تعطیلات بیشمار، بهره‌وری پایین، بیمه مالیات و افزایش هزینه‌های ارزی و مواد اولیه باعث مشکلات اقتصادی شدید کارخانجات و بنگاه‌های اقتصادی به ماشین‌آلات کهنه گردیده که ناتوانی در پرداخت دستمزد کارگران یکی از آثار آن است. مدیریت کشور نباید دلخوش به شادمانی‌های نسبی جامعه به خاطر بازی‌های فوتبال باشد. برخی افراد در کشور هم نباید طوری رفتار کنند که سختی‌های اقتصادی بیشتر گردد. (30/3)
0713- به آقای موسویان پیشنهاد می‌کنیم بدون اینکه خود را معرض نمایند در تهران و شهرستان‌ها به درد دل راننده‌های تاکسی و اسنپ گوش دهند بعد قضاوت نمایند. (30/3)
1027- به ریاست محترم جمهوری عرض می‌کنم. البته کشور کمبود کالا و اجناس ندارد فقط نظارت وجود ندارد. قیمت مواد اولیه از دی ماه 96 تا حالا 200 درصد گران شده است. مواد پتروشیمی که تولید خود ایران است مثل دلار و سکه در حال افزایش است. باید فکری به حال آن بکنند وگرنه این شعارها هیچ تاثیری ندارد. (30/3)
1137- در صفحه 3 از سوی سخنگوی دولت نوشته‌اید عده‌ای حاضر به هر نوع سیاه‌نمایی علیه دولت هستند. خواستم بگویم درست اما برخی مسائل سیاه‌نمایی نیست. شما خانواده‌تان راحت زندگی می‌کنند. یکی از عوامل گرانی‌ها شما و برخی وزرا و مسئولان هستید. چرا باید برای من بازنشسته 6 درصد افزایش حقوق باشد با اینکه 10 درصد اعلام کردید علنا به مردم وعده الکی می‌دهید. (30/3)
دوستان عزیز در روزنامه وزین آفتاب. با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات. بدهی 140 میلیارد تومانی شده بزرگترین بدهکار بانکی، این رقم که در میان بدهی‌های بانکی حالت پول خرد را دارد محض اطلاع شما عزیزان یادآور می‌شود کل بدهی بدهکاران بانکی که تعدادی از آن‌ها هم از کشور خارج شده‌اند. بیش از هشتاد هزار میلیارد تومان است (تومن نه ریال)
آفتاب یزد: دوست عزیز گویا خبر را درست مطالعه نکرده‌اید. نوشته‌ایم «بدهکار بزرگ بانکی» نه «بزرگترین بدهکار بانکی». عجولانه قضاوت کردید و در خصوص آماری هم که داده‌اید اگر از منبع موثق باشد خوب است.
باید سازمان آب مشهد ملزم گردد، هر ماه طی اطلاعیه‌ای عمومى در روزنامه‌های محلى مشهد، اقداماتی را که در جهت، ایجاد تصفیه‌خانه‌های آب و جایگزین کردن پساب مشهد به جاى چاه‌های آب کشاورزى انجام داده، اطلاع‌رسانی کند تا در صورت کم‌کاری اداره مذکور، دستگاه نظارتی، اقدام قانونی در قبال این کم‌کاری انجام دهد. کشاورزى در اطراف مشهد، فقط با پساب تصفیه‌شده مشهد، مجاز است، نه با آب شرب شیرین سفره زیرزمینی مشهد! سازمان آب مشهد، باید از قالب سنتى، که کاغذبازی اداری است، خارج شود، و عملا خط جایگزینی پساب با چاه‌های آب را اجرایی کند. شاید جبران اشتباهات گذشته را بکند. هزینه کردن هزاران میلیارد براى آوردن آب از دریای عمان و کوه‌های هزار مسجد را رها کنید! روی پساب کار کنید.
در مورد مطلب «فقط منتظر قربانی بی‌گناه بعدی باشیم؟!»: این فقط یک نظر شخصی است. باید مجرم در اسرع وقت به اشد مجازات برسد و رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی زشتی این رفتار شرم‌آور را به گوش همگان برسانند. قبل از همه اینها همراهی قانونگذار با اجرای یک مجازات سنگین در ملا عام می‌تواند تاثیر شگرفی داشته باشد.
جناب کاپیتان شهبازی عزیز. ممنون خدا را شکر از افغانستان بدتر نیستیم و وضع‌مان بهتر است.
آفتاب یزد: ایران یک کشور قدرتمند و با رشد اقتصادی بالا در منطقه هست و بهتر از این هم می‌تواند باشد.
منوچهر دادجو: در مورد خبر «مایوس‌سازی مردم «پروژه یک جریان خاص است »: سلام.عزیزم کدام مردم را مایوس کنند؟ برخی مدیران از حالا دغدغه 1400 را دارند.
زمانی می‌خواستند از بوئینگ و ایرباس هواپیما وارد حمل ونقل هوایی کنند آن هم به تعدادی که در باور کسی نمی‌گنجید. سنگ بزرگ علامت نزدن است، تعداد محدوی وارد می‌شد تا نتجه کار عاید مردم شود و کار جا بیفتد این موضوع چند ماهی خوراک مطبوعات شد آخر این زبان‌بسته‌ها باید تم و موضوع غلوانگیزی داشته باشند که چرخه امورات خبررسانی آنان نوگرایی شود.
آ.جهانلو: در مورد گزارش «جسم خود را پس از مرگ به علم اهدا می‌کنید؟»: ای کاش آدرس روشنی. شماره تلفنی، مرجع مشخصی هم در مقاله اعلان می‌کردید.
در مورد گزارش « مشخصات سیاستمدار بی‌ثبات» : شما یک فرد خاص را با آقای رفسنجانی مقایسه نکنید.
زهرا در مورد گزارش « ماه عسل شیرین می‌شود»: من از بینندگان
پر و پا قرص برنامه ماه عسل هستم. خوشحالم این موضوع مهم برای اولین بار در برنامه مورد علاقه من در رسانه ملی مطرح شد. خسته نباشید و خدا قوت میگم خدمت تیم ماه عسل، برنامه ماه عسل مثل یک مدرسه هست.
هر روز به موضوعی توسط آقای علیخانی که در مرحله اجرا به پختگی کامل رسیده اند پرداخته میشه و این از عالی هم عالی‌تر هست.
محمدرضا سبحانی: سلام آفتاب عزیز. سخن را کوتاه می‌کنم؛ چه کسی بر فعالیت شرکت ... نظارت دارد؟ من با خانواده در خواست سرویس کردیم پس از آنکه راننده بر سر قرار حاضر نشد اقدام به تحقیر و تهدید من و خانواده ام کرد. متاسفانه خود شرکت هم پاسخ مناسب و در خورشان نمی‌دهد اگر ممکن است گزارشی در مورد فعالیت این شرکت تهیه فرمایید. ممنون
بی‌تردید صدای تریبون‌داران یک شهر صدای کل شهر نیست.
...0903
فاطمی: جناب‌ محبی‌نیا در مجلس ‌فرمودند «..... مشکل ‌اصلی‌‌ مملکت‌ سوء‌مدیریت ‌است» البته ‌ایشان‌ شکسته ‌نفسی‌ می کنند اما وقتی ‌دلارهای ‌نفتی‌ که‌ به زحمت ‌وارد کشور می شود، به قیمت‌ دولتی‌، دو دستی ‌تقدیم ‌تاجران ‌اتاق‌ بازرگانی‌ تهران‌‌ می شود تا جنس ‌بنجل‌ چینی‌ و سطل ‌آشغال ‌یا ماشین ‌پرمصرف ‌آلوده‌کننده ‌وارد کنند و به‌ قیمت‌ دلار آزاد بفروشند، این‌ گناهش ‌از قاچاق ‌بدتر‌ است‌ چون ‌زیر چشم‌ شما و دولت ‌انجام‌ می شود .
...0915
رسول مکرم اسلام (ص) می‌فرمایند: ساعتی اندیشه کردن بهتر از یک سال عبادت است.
...0938
با عرض سلام بی‌پایان. اضافه کردن سبوس در آرد‌ها مفید است، اما بیش از حد بودنشان منجر به انواع بیماری‌ها می‌شود و این به یک معضل و تنش بسیار بزرگ در جامعه تبدیل شده است. از آنجایی که مردم به‌عنوان مصرف‌کنندگان، قدرت تشخیص در میزان سبوس در نان و شیرینی‌ها و... را ندارند واجب است مرجعی معتمد ناظر این مسئله شود تا مردم بدینوسیله نگران سلامتی خود نباشند.
...0938
از مسئولان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای ذی‌ربط درخواست می‌کنیم تعداد وسایل و محصولات فرهنگی مربوط به حجاب و عفاف را که تاکنون در ایام خاصی مانند ماه مبارک رمضان،هفته دفاع مقدس و... در معرض نمایش و فروش قرار می‌گرفت، افزایش دهند و با تسهیلات و تخفیف‌های ویژه‌ای با هدف نهادینه و ترویج این دستور مقدس قرآنی در سراسر کشور توزیع کنند.
...0938
حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند: شدیدترین غم و غصه ها، به خاطر از دست دادن فرصت‌ها خواهد بود.
...0938
در مشهد جاده گاز که شمال شهر را به غرب متصل می کند و مسیر تردد یک‌صد روستا است و پرسنل صدها کارخانه از آن عبور می کنند، باید در اولویت کار شهرداری باشد. متاسفانه شهرداری بودجه‌ای برای آسفالت آن اختصاص نداده است و بسیاری از همه پول صرف مناطق مرفه ‌نشین شهر می کنند.
...0915


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام