کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 06 اسفند 1398   Tuesday 25 February 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 04 تیر 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1803- امروز شنبه روز تعطیلی عیدفطر خدمت شما که یک روزنامه اصلاح‌طلب هستید بگویم برخی تعطیلی‌ها کشور را فلج می‌کند. این نمایندگان نهم و هشتم بودند که این تعطیلات را اضافه کردند. در تعطیلی‌ها یکسری از کارها می‌خوابد. فقط به نفع کارمندان دولت است. اسلام ما را به کار و کوشش دعوت کرده. لطفا این پیام را مطرح کنید. البته اضافه کنم که ما با تعطیلات مذهبی مخالف نیستیم بلکه برخی تعطیلی‌ها از جمله برای جلوگیری از آلودگی هوا یا بین تعطیلی‌ها مضر است. (26/3)
1840- قابل توجه ریاست جمهوری. دسته گل شهرداری ناحیه شش. فضای سبز نبش خ 16 امیرآباد را به مبلغ 70 میلیارد تومان به آقای... فروخته اند. فرداست که به جای فضای سبز برج‌های سر به فلک کشیده در این منطقه سر برآورند و مردم منطقه باید با نفس کشیدن خداحافظی کنند. بحث بر سر حکم تخلیه‌ای است که صادرشده و چه مشکلاتی برای ساکنین محل به خاطر از دست دادن فضای سبز به وجود آورده است. (26/3)
1845- سلام آفتاب. آقای حسن عباسی لطفا پای خود را از کفش آقای زیباکلام بیرون آورید چون ایشان از آنهایی نیستندکه در مقابل برخی حرف‌ها ساکت بنشینند. (26/3)
0101- اشتباهات ما را تا کجا می‌برد؟ اکیپی از طرف شهرداری منطقه 6 برای آمارگیری فضای 800 متری در نبش خیابان 16 امیرآباد که در آینده نزدیک تبدیل به برج خواهد شد مراجعه کردند اولا از هر 10 اصله درخت هفت اصله درخت را اندازه گیری کردند ضمن اینکه به جای اندازه‌گیری از کنده درخت، از باریک‌ترین قسمت، آن را اندازه گیری می‌کنند. طوری این فضای 800 متری 50 سال قدمت را اندازه گیری و قطعه قطعه می‌کنند انگار باغ و گلی در آن نبوده و تنها مخروبه‌ای بوده که دور آن حصار کشیده اند. (27/3)
0308- دو برگ سهم عدالت، هر برگ هم یک میلیون تومان فروشنده‌ام به مبلغ کلا سیصد هزار تومان! کیانی از
تهران (27/3)
آفتاب یزد: این سبک فروختن تداعی آتیش زدم به مالم... می‌باشد. قابل توجه مسئولان سهام عدالت!
0750- نماینده اصولگرایی در مجلس اینطور دلیل می‌آورد که ریخت و پاش هزینه‌های اضافی برای تعمیرات و تعویض سرویس دستشویی‌های مجلس حدود سیصد میلیون تومان که خارج از ترک مناقصه به افراد واگذار شده یا خرید گلدان‌ها و درختچه‌های مصنوعی، هزینه‌هایی است که از جیب مردم نمی‌رود که مردم به آن معترض باشند وی می‌گوید این هزینه‌ها از بودجه مصوب مجلس است. (27/3)
0926- عیدتان مبارک طاعات قبول. در صفحه 9 که تصاویری چاپ کردید نوشتید حتما اینها را از تلویزیون ندیدید یکی از آنها را برای تلویزیون بفرستید یکی هم برای آقای شریعتمداری. به آنها هم بگویید اینها مسلمان و ایرانی هستند. دست از سانسور بازی بردارند. چه اشکالی دارد با محبت از دیگران گفتن؟ (27/3)
1037- قابل توجه وزیر بهداشت. پسرم در تاریخ 22/3/97 از طریق اورژانس بیمارستان... برده شد حدود دو یا سه ساعت آنجا بود دکتر یک عدد سرم زد یک آزمایش هم گرفتند. اما عنوان کردند چون بیمه تکمیلی شما تمام شده مبلغ 140 هزار تومان باید بدهید. ولی گفتند دفترچه بیمه سلامت را تایید کنید بیاورید تعرفه بیمه را برای شما حساب
می‌کنیم. رفتم این کار را انجام دادم
پس از مراجعه اما بیمارستان آن را حساب نکردند. (27/3)
1113- اعضای فراکسیون امید باید متوجه باشند که مردم سکوت مدیران و بی‌تحرکی را مرتبا رصد می‌کنند که در انتخابات آینده مهم است. در حال حاضر اصلاح جامعه اصلاحات از نظر مردم ضروری است. (27/3)
1116- عده‌ای در سوءاستفاده از برخی ارزش‌ها متوجه نیستند که این مسئله به باورهای مردم آسیب می‌زند. این آقایان لازم نیست فقط به کوچه و بازار بروند و از مردم اطلاع یابند بلکه از دگرگونی فرزندان خود هم متوجه این موضوع می‌شوند. (27/3)
1225- اگر ما می‌خواهیم در فوتبال و جام جهانی مشکلی برایمان پیش نیاید باید همراهان تیم به آقای شجاعی کاپیتان تیم که باید باعث نظم و آرامش تیم شود تذکر بدهند چون خودش کارت زرد گرفت دوباره داشت کارت دیگری می‌گرفت اگر در بازی با مراکش کارت زرد دیگری می‌گرفت چه لطمه‌ای به تیم می‌زد؟ حتما باید به این آقا تذکر بدهند. (27/3)
1514- خود آفتاب یزد قضاوت کند چه اتفاقی برای ما مردم دارد می‌افتد؟ خودرو وانت تویوتای 80 میلیونی به دلیل بالا رفتن قیمت ارز و انواع تعرفه‌ها 300 میلیون، خودرو 40 هزار دلاری یک و نیم میلیارد شده است. (27/3)
1541- آقای علم الهدی ای بزرگوار تو را به خدا به برخی از صحبت‌های خود
توجه کنید هر آنچه که به نظر شما صحیح است دلیل نیست که بر
زبان بیاورید. (27/3)
1605- برخی می‌گویند افزایش قیمت مسکن به دلیل عملکرد بانک‌هاست. که مالک بخش مسکن هستند. اگر این موضوع صحت داشته باشد آیا درست است بانک‌ها به اطر تامین هزینه‌های خود و خروج از بحران موجب گران شدن مسکن ودرماندگی مردم در بخش مسکن بشوند؟ (27/3)
1921- سلام جناب مظفری. خواننده قدیمی‌روزنامه شما هستم. چطور یک مدیری که اشکال دارد، استعفا نمی‌دهد یا اگر هم استعفا بدهد پُست بهتری به وی می‌دهند. (29/3)
1923- چرا وزارت ارشاد نمی‌تواند درست با برخی رفتارهای آن روزنامه کثیرالانتشار مقابله کند اما فقط با چند روزنامه اصلاح‌طلب در صورت بروز اشکالی سریعا برخورد می‌کند. (29/3)
1940- چهل سال است می‌گوییم آن‌قدر واردات نکنید آن هم خیلی وقت‌ها اجناس بنجول بی‌کیفیت؛ چرا جلوی این واردات گرفته نشد؟ (29/3)
1923- من به هر مقامی‌مراجعه کردم برای مشکل صوتی. کسی جوابگو نیست. همچنین تمام درختان شمیران در حال خشک شدن‌اند چرا فکری برای آن نمی‌کنند. به شهرداری مراجعه کردیم چرا جلوی سد معبرها و گرانفروشی‌ها را نمی‌گیرند. برخی مغازه‌ها مواد لبنی و خوراکی را در آفتاب می‌گذارند. (29/3)
آفتاب یزد: در مورد مشکل صوتی لطفا
بهتر توضیح دهید منظور اصلی چیست؟
1956- در آفتاب یزد نوشته شده بود اینجا کسی استعفا نمی‌دهد باید هم استعفا ندهند چون گفته اند: نان اینجا- آب اینجا- کجا بهتر از اینجا؟ (29/3)
2001- هنرمند دوست داشتنی آقای محمود بصیری گفتند سال‌ها دست‌شان از عالم هنر کوتاه بوده اما خوشبختانه ذوق هنری‌شان ایجاب کرده دوباره به عالم هنر بر گردند. ما دوستداران ایشان خواستار بازگشت ایشان هستیم. کیانی از تهران (29/3)
2051- تقاضای مدیرعامل کانال تلگرامی‌سروش از دولت برای دریافت پنج میلیارد اینجانب را به یاد سال‌ها قبل انداخت که یکی از سردمداران به آقای دبیری گفته بود فلانی از آشنایان من است. سر کلاس در زمان نمره دادن ملاحظه ایشان را بکنید پس از پایان امتحانات دبیرمربوطه به آقای سردمدار مراجعه کرد و اظهار داشت به آشنای شما نمره 20 دادم. آقای سردمدار گفت... می‌خواستی نمره 25 یا 30 بدهید. حال این حکایت تقاضای مدیرعامل سروش برای دریافت پول از دولت است. کیانی از تهران (29/3)
1632- کسانی که در مصرف آب صرفه‌جویی نمی‌کنند نمی‌دانند برخی کشورها آرزوی این آب را دارند. مسئولین هم فقط از خود رفع تکلیف می‌کنند چرا شماره اعلام نمی‌کنند که مردم در صورت مشاهده تخلفات در مصرف آب با آنها تماس بگیرند تا آنها رسیدگی کنند. (27/3)
1630- سلام از منطقه خیابان ظفر هستم. رد می‌شدم دیدم دو میوه‌فروش با آب لوله‌کشی سبزی می‌شستند. خیابان می‌شورند. همینجور لوله آب باز است. به شاگرد مغازه گفتم جواب داد خودمان پول آب را می‌دهیم. خواستم به یک جایی زنگ بزنم بازرس بفرستند رسیدگی کنند. یا می‌بینم برخی‌ها با این آب ماشین می‌شورند آن‌وقت از کم‌آبی صحبت می‌شود آبی که یک قطره آن در عربستان نیست. (27/3)
1659- چون امکان ندارد از نزدیک به دست همشهریان بروجردی خود بوسه زنم. لذا از راهی دور با قلبی نزدیک سلام عرض می‌کنم به تک‌تک بروجردی‌ها خصوصا نیروهای محترم اداره بلدیه (شهرداری) کیانی از تهران. (27/3)
1856- پنج سال از دولت تدبیر و امید گذشت. اما متاسفانه در صنعت خودرو دولت با محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو است و این به فاصله طبقاتی دامن می‌زند. ما از دولت و مجلس می‌خواهیم این بساط پرچیده شود. واقعا این محدودیت تلاطمی در بازار کرده که خودروی
50 میلیونی 100 میلیون شده است. (27/3)
2318- امسال وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه‌ای به اوقات فراغت دانش‌آموزان داشته. چنانچه سازمان‌های دیگر را هم در این امر دعوت کرده است. موضوع اوقات فراغت در سلامت دینی و روحی آینده‌سازان ما نقش ضروری دارد. لذا این برنامه‌ها باید هدفمند دنبال شوند. (27/3)
2323- تغییر گزینش و انتخاب مدیران مدارس از سوی وزارت آموزش و پرورش قابل تقدیر است. امیدواریم حادثه تلخ مدرسه غرب تهران از اعتماد مردم کم نکند و آموزش و پرورش هم در جلب اعتماد مردم و وظایف خود کوشا باشد. (27/3)
0732- حتی در دوران جنگ هشت ساله این قدر مشکلات نداشتیم و قیمت‌های دلار و ارز و سکه مثل حالا آن‌قدر گرون نشد. چون در دولت کاشناسان اقتصادی خوبی بودند.
حالا هم باید آقای روحانی از چنین افرادی در دولت استفاده کند. (28/3)
0951- ما مردم به شدت از تیم اقتصادی دولت مخصوصا وزیر صنعت گلایه داریم. متاسفانه از سال 92 تا حالا با ممنوعیت‌های خود تحریمی خودروهای بالای 2500 سی‌سی مواجه بوده، در واقع دولت با این کار به تورم دامن زده و مشکلات بیشتر شده است و فاصله طبقاتی را زیادتر کرده است. متاسفانه بازار خودرو به هم ریخته کجای دنیا اینگونه است. (28/3)
1045- صدا و سیما با هزینه سنگین از پول مردم پخش بازی‌ها را خریده است. اما برای مردمی که شادی می‌خواهند برنامه افتتاحیه را نشان نمی‌دهند. در نتیجه مردم برای چند روز شادی به کشور دیگر می‌روند و ارز مملکت خارج می‌شود. (28/3)
1319- بعد از شب پیروزی تیم فوتبال ما فکر کردیم بنزین و مسکن ارزان شد. فکر کردم نان بربری و قیمت کرایه شرکت واحد ارزان شد که ملت آن شب آن‌قدر خوشحالی می‌کرد. (28/3)
1322- وقتی مردم گرفتارند مسئولان نباید خیال راحت داشته باشند. باید به فکر مردم باشند نگران مردم باشند. (28/3)
1422- به نظر من اینجا برخی مسئولان مدعی‌اند و طلبکار و کسی به خاطر اشتباهاتش استعفا بده نیست. شاید جایش را عوض کند. اما استعفا نمی‌دهند. اهل عذرخواهی هم نیستند. (28/3)
1914- مسابقه افزایش قیمت! تولیدی‌ها و کاسب‌ها و فروشندگان با یکدیگر در حال ‌مسابقه افزایش قیمت محصولاتشان هستند و بار گرانی بر دوش اقشار کم‌درآمد و کارگران و کارمندان دون‌پایه است. درآمدها پایین هزینه‌ها بالاست، مسئولان هم با شعارهایشان ابراز همدردی می‌کنند! این قضیه گرانی‌ها و بی‌بند و باری اقتصادی تا چه مرحله قرار است ادامه داشته باشد. مردم واقعا خسته شده‌اند. علی اکبر فرقانی


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام