کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 18 مرداد 1399   Saturday 8 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 مرداد 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
2106- خبری درج شده بود مبنی بر جلسه‌ای با مجوز دولتی‌های قبل در شیراز. وقتی متن خبر را خواندم، خنده‌ام گرفت از مسئولان شهر شیراز که اکثر مسئولین این نشست را بدون مجوز و غیرقانونی اعلام کردند. حالا‌ بدون مجوز بوده، چه برخوردی با آن صورت گرفت؟ هیچ، اما اگر این نشست را اصلاح‌طلبان برگزار کرده بودند، چه برخوردی می‌شد؟ (12/5)
1815- برای اولین بار دکتر صادق زیباکلام و دکتر هرمیداس را از تلویزیون مشاهده کردم به خدا از ذوق گریه کردم. با تشکر از رشت (13/5)
2020- آن مرد نرفته آن مرد همان مردی است که در دل مردم است! که شما چشم دیدن او را ندارید چون مردم او را دوست دارند. (13/5)
2118- شما یک مصاحبه با مدیرعامل ایران خودرو داشتید در 8 مرداد. ایشان فرمودند بیش از 50 تومان سود هر سهم می‌باشد ولی هر سهم ایران خودرو سال 93، 50 تومان نیست. (13/5)
2143- رئیس مجلس در جمع دانشجویان حاضر شد و در مورد مسائلی توضیح داد. اما یکی از دانشجویان که خواست خود را دلواپس نشان دهد با پاسخ کوبنده رئیس مجلس مواجه شد. از این رو از ایشان سپاسگزاریم. (13/5)
2144- در مورد به هم خوردن سخنرانی فائزه هاشمی در مشهد خواستم بگویم به طرز عجیبی بود. چرا با برهم زنندگان آن برخورد نکردند؟!(13/5)
1707- از رشت تماس می‌گیرم. شبکه خبر مصاحبه آقای ظریف را پخش می‌کند. به خدا به عشق ظریف گریه می‌کنم. (13/5)
1710- به دلواپسان بگویید شما شکست دکتر روحانی را می‌خواهید، مرد و مردانه بگویید چرا الکی بهانه می‌گیرید و هر روز بهانه‌ای از اعضای دولت می‌گیرید؟ (13/5)
1725- خواننده دائمی شما هستم. سلام مرا به آقای جهانگیری برسانید. بگویید بانیان فساد را افشاءگری کند. در ضمن درخصوص آن چند دکل که باید پاسخگو باشد؟ اگر جواب مرا ندهید به خدا دیگر روزنامه شما را نمی‌خرم. من عاشق آفتاب یزد و دولت روحانی هستم. (13/5)
1418- من پیرمرد بازنشسته، مستاجر چه طور می‌توانم خدمت آقایان جهانگیری و یا زنگنه برسم دست این دلاوران را ببوسم؟ خداوند به آنها عنایت کند که برای حقوق مردم با این عظمت ایستاده‌اند. خدا شما را هم خیر دهد. درود بر روحانیون و کابینه او خصوصا آقای ظریف. (13/5)
1122- در روزنامه سه‌شنبه گفته‌های آقای حدادعادل را چاپ کردید. در مورد توافق‌نامه ای که با 1+5 نوشته شده، ایشان در اول گفته‌هایشان گفتند موافقین این توافق نامه باید بگویند چگونه دلواپس نیستند؟ حالا‌ مردم و اکثریتی که با آن موافق هستند و از تیم دولت حمایت می‌کنند به خاطر تخصص دکتر ظریف و مهارت وی‌ می‌باشد. نمی‌دانم ایشان در جمع‌بندی مذاکرات چه دیدند؟ بهتر بود توضیح می‌دادند، اگر اشکالی هست، تذکر می‌دادند. (13/5)
1050- در مورد طرفداران رئیس دولت سابق باید بگویم در جامعه ما اگر تمرکز به فردگرایی را کنار بگذارند از یک جانبه‌گری نجات پیدا می‌کنند متاسفانه تا صداهای تک بعدی باشد امکان برچیدن روش‌های غلط مهیا نمی‌شود. (13/5)
1003- حالا‌ که با این دولت، امید به جامعه برگشته شما ناراحت شده‌اید. در پیشگاه خداوند بابت 8 سال سکوتی که کردید شما و همفکرانتان چه جوابی دارید بدهید؟ (13/5)
1909- رئیس محترم امور مالیاتی کشور باید دستور می‌داد همکاری با موسسات مالی غیرمجاز جرم است نه اینکه آنها را به جریمه کردن محکوم کند. (16/5)
0830- امضای 4 وزیر احمدی‌نژاد پای نامه بابک زنجانی می‌باشد. جالب اینجاست احمدی‌نژاد به جای اینکه به ملت توضیح دهد با 800 میلیارد دلار درآمد نفت در زمان مسئولیتش چه کرده، دست پیش را گرفته و از دولتمردان روحانی شکایت هم می‌نماید که سر زبان‌ها باقی بماند. (17/5)
1046- امام جمعه محترم مشهد فرمودند: نمایندگان مجلس اگر می‌خواهند برجام را تصویب کنند فکر شب اول قبر باشند. جناب آیت‌الله، نمایندگان نه تنها موقع تصویب برجام باید به فکر شب اول قبر باشند بلکه باید برخی از آنها موقع گرفتن پول از آقای رحیمی هم به فکر شب اول قبر بودند. نه تنها آنها بلکه همه مردم و ما چه در عمل و گفتار باید به فکر شب اول قبر باشیم. (17/5)
1048- یکی از بدترین راه‌های تلف کردن آب این است که به جای جارو کردن حیاط و پیاده‌رو در خانه این کار را با آب انجام می‌دهند. این افراد به طور کلی توجهی به موضوع کمبود آب ندارند و گوششان بدهکار مسئله نیست. وقتی هم توضیح می‌دهیم نگاه عاقل اندر سفیه می‌کنند که ای بابا شتر را با بارش می‌برند! متاسفانه عدم احساس مسئولیت در قبال منافع ملی است. (17/5)
1049- از رشت تماس می‌گیرم. کجای دنیا را دیدید که پیاده‌رو را پارکینگ کنند. حد فاصل چهارراه تا مصلی رشت قسمتی از پیاده‌روی خیابان اصلی را کندند، نهال درخت با قدمت 50 ساله را بریدند. پیاده‌رو را یک متر در نظر گرفتند که سه نفر نمی‌توانند همزمان با هم از آن رد شوند. حوالی خیابان چند مدرسه وجود دارد و این منطقه خیلی شلوغ است اما کار کارشناسی در این باره انجام نمی‌دهند. (17/5)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12
با سلام این روزها بحث برجام بسیار بالا گرفته از طرفی کنگره آمریکا مخالف توافق هسته‌ای است به نحوی که اوباما اخیرا اعلام کرده در صورت به نتیجه نرسیدن توافق در کنگره چاره‌ای جز حمله به ایران باقی‌نمی‌ماند. یادمان باشد به آمریکا هیچ اطمینانی نیست.ولی آمریکا هم بداند هیچ غلطی نمی تواند بکند.
...0919
آقای قالیباف چرا پروژه تقاطع امام علی(ع) و خیابان خاوران و پل روگذر آن را نیمه کاره رها کرده اید چرا بین جنوب شهر و شمال شهر تبعیض می‌گذارید. مگرخون آنها از خون ما رنگین تراست؟
...0912
یادتان می‌آید احمدی نژاد چند سال پیش در مورد ساعت رسمی کشور برخلاف علم و تکنولوژی چه‌ها گفت تا بالاخره مجلس قانونی در این مورد وضع نمود.
...0910
سلام.اگر قوای مجریه و قضاییه هرکدام در برخورد با غارتهای سالهای گذشته کوچکترین اغماضی کنند، باید جواب خدا ومردم را در آخرت بدهند، این چه وضعی است که با هر کارگر غیر استخدامی حرف میزنی می‌گوید ازعید به این طرف تنها 15روز کارکرده ام و در شرایط بسیار فقیرانه و اسفباری زندگی می‌گذرانیم! تادولت آقای روحانی شرایط را به 84 برگرداند، 2سال رفته و6ماه هم باید مردم این وضع را تحمل کنند.اما به چه قیمتی؟
...0939
امضاء 4 وزیر احمدی نژاد پای نامه بابک زنجانی قرار دارد، جالب اینکه احمدی نژاد دست پیش را گرفته و از دولتمردان آقای روحانی شکایت هم می‌کند.
...0910
به دلواپسان جام جم نشین باید گفت شما از طرف کدام افکارعمومی صحبت می‌کنید افکاری که 4میلیون بیشتر رای نداشت؟!
...0919
وزارت خارجه انگلیس توصیه به شهروندان کشورش را نسبت به عدم سفر به ایران کنار گذاشت. این بدین مفهوم است که حرف‌های گذشته ایشان واهی بوده است.
...0910
کسانی که بابک زنجانی را تایید کرده وقراردادهای او را امضا نموده اند نیز باید محاکمه شوند.
...0910
حضرت امام صادق(ع)می‌فرمایند:عمل خالص آن است که نخواهی کسی جز خدا مدح وثنای تو را گوید.
...0938
مردم شریف ایران باید تکلیف خود را با برخی از وکلای ناکارآمد مجلس درانتخابات آتی یکسره کنند اینها نه خودشان کار می‌کنند ونه میگذارند دولت کارکند و هر روز با هر بهانه ای تهدید می‌کنند گزینه استیضاح روی میزاست.
...0912
عصبانیت بذرپاش وحسینیان وزاکانی ورسایی وامثالهم و گیردادنهای چپ وراست به وزرا طبیعی است.
...0912
آقای بذرپاش رکود را چه کس به وجود آورد وچرادرمقابلش سکوت کردید؟ضمنا آمارها نشان میدهد کشور از رکود درآمده و شاخصها بحمدالله مثبت شده اند.
...0912
سودجویان خیلی ساده وراحت، هم سرمایه‌های کلان کسب می‌کنند وهم به اقتصاد کشورضربه‌های جبران ناپذیری واردمی کنند.از شورای رقابت خواهشمند است با کوتاه کردن دست آنها از بازار خودرو،بیش از این اجازه ندهند قیمت‌های خودرو بدینوسیله به صورت دفعی و دورازانتظار افزایش بیابد.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12
1157- روی سخنم با آقای. .. نماینده مجلس است. شما که یک ترجمه را بلد نیستید چه طور به خارج از کشور برای تبلیغ رفتید؟ این ادبیات را از کجا یاد گرفته‌اید؟ چرا فریاد می‌کشید، با چه بودجه‌ای به خارج رفتید؟ (15/5)
1219- از هموطنانم می‌خواهم در رابطه با مذاکرات هسته‌ای بسنجند موافقان و مخالفان چه کسانی هستند؟ امروز دشمنان دوست دارند کشور را درگیر جنگ بکنند. برای اینکه زیرساخت‌های اقتصادی‌مان را نابود کنند و کشور رشد نداشته باشد. اما یک عده دانسته یا ندانسته با آنها هم صدا هستند اگر بخواهیم کشور را در توانمندی و اقتدار نگه داریم باید از تنش به دور نگه داریم.(15/5)
1242- از ماسال تماس می‌گیرم. من از مشتریان روزنامه شما هستم و هر روز روزنامه را می‌خرم. جناب آقای جعفرزاده نماینده محترم رشت در مورد اختلاس‌های یک دستگاه دولتی مطالبی در روزنامه شما گفته بودند که اگر افشاگری شود مردم شاخ درمیآورند. دوم اینکه امروز در روزنامه شما نوشته دولت دیگر افشاگری نکند. مردم بی‌اعتماد می‌شوند. آقای مظفری خواهش می‌کنم به مسئولان بفرمایید مردم چون به انقلاب پایبند هستند حتما مطالب را اطلاع رسانی کنند. (15/5)
1245- گفته شده ممکن است در زمان تحریم کسی کار خلاقانه و بدیعی انجام داده باشد و در زمره کارآفرینان باشد فکر کنم چنین کسی می‌تواند بابک زنجانی باشد که چنین شرکت‌های متعددی تاسیس کرد و بسیاری را شاغل کرد. چون خودش می‌گفت من ماهی 17 میلیارد دستمزد پرداخت می‌کنم پس او را باید به نظر عده‌ای کارآفرین بدانیم نه مفسد اقتصادی؟!(15/5)
1256- شبکه ورزش در خلل برنامه‌هایش موسیقی‌هایی پخش می‌کند که آنچنانی است! آن کسانی که کنسرت‌ها را به هم می‌زنند مخالف کدام موسیقی هستند؟ (15/5)
1402- سلام به اسحاق جهانگیری که گفت دلواپسان در حد 4 درصد حرف بزنند. (15/5)
1404- آقای جهانگیری افشا کن، جز از خدا از هیچ کس نترسید. ملت پشتیبان شما هستند. مردم طرفدار دولت روحانی هستند. (15/5)
1502- از رشت تماس می‌گیرم. درود بر استاد مرتضی مطهری و فرزند خلف ایشان دکتر علی مطهری. آقای علی مطهری در انتخابات آینده با اصلاح طلبان ائتلاف کنید. لطفا این کار را بکنید درود بر شما. (15/5)
1508- به دلواپسان می‌گویم اگر می‌توانند توافق‌نامه هسته‌ای را بگیرند خودشان ترجمه کنند. چرا هیاهو می‌کنند؟ ببینند مردم چه نظری دارند. بالای 80درصد مردم طرفدار دولت و توافق هستند. (15/5)
1553- دو مطلب را خدمتتان عرض می‌کنم. آقای جهانگیری گفتند مخالفان توافق در حد 4 درصد حرف بزنند. جناب آقای جهانگیری معمولا‌ افرادی که منتسب به دولت بدون ترمز هستند برای خودشان حد و حدودی قائل نیستند.(15/5)
1724- طبقه ضعیف و مستضعف جامعه همه پشتیبان دکتر روحانی هستند. ما دولت روحانی را حمایت می‌کنیم. جمعی از اهالی محترم کرمانشاه (15/5)
1351- پیرمردی 73 ساله بازنشسته فرهنگی هستم. فرزند جوانم کلیه‌اش را از دست داد پیوند کلیه شده است. الان در بیمه من است اما مشکل اینجاست هر جا مشغول کار می‌شود هیچ بیمه‌ای حاضر نیست او را مشمول بیمه بازنشستگی بکند. تکلیف من چیست؟ آقای ربیعی به داد من برسید تا با خیال راحت بمیرم. (17/5)
1923- از شهرستان رویان - نور تماس می‌گیرم. درود بر مردم مازندران. چه قدر قشنگ از شهدای غواص ما استقبال کردند. درود بر این مردم. (17/5)
2058- آقای مظفری اگر اشتباه نکنم یکی از اعضای جبهه پایداری گفته بودند کاسبین تحریم کارآفرین هستند. آیا تا به حال دیده‌اید کسی که رانت خواری می‌کند و ثروت ملت را به تاراج می‌برد کارآفرین باشد؟ (17/5)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12
0026- خواننده‌ای گلایه کردند که شما برخی از پیام‌های طرفداران احمدی‌نژاد را چاپ می‌کنید بعد سوال کرده بودند جواب بدهند آن بودجه 800میلیاردی دولت احمدی‌نژاد کجا خرج شده است؟ این را باید از آقای جهانگیری پرسید. چون سازمان برنامه و بودجه دارند. از دولت باید پرسید. (16/5)
1031- معاون آب و آبفای وزارت نیرو گفتند وضعیت آب در کشور بحرانی است و برخی از کشورها که سرانه آب آنها و منابع آب آنها کمتر از ماست آنها با مدیریت خوب این موضوع را اداره کردند. اما به معاون وزیر نیرو باید گفت بله به شرط آنکه عدالت رعایت گردد. مثلا‌ در خیابان ما دهانه غربی این خیابان را خاک برداری می‌کنند با گاردریل می‌بندد. چرا در خیابان جمشیدیه نیاوران یک باغ را خشک می‌کنند کسی دم بر نمی‌آورد. اما اگر من یک درخت خشک در خانه داشته باشم بخواهم آن را قطع کنم اجازه نمی‌دهند. (16/5)
1749- آقای احمدی‌نژاد هر کاری بتواند می‌کند تا بتواند از زیر سوال‌ها و کنجکاوی‌های مسئولان و مردم راحت شود. (16/5)
0036- آقای کریمی شما مثل اینکه فراموش کردید و از تیترهای خود آفتاب یزد در دولت گذشته خبر ندارید که روزی 4 یا 5 تیتر منفی علیه دولت می‌زدند. وقتی رئیس‌جمهور یک کشور را رمال تیتر می‌زدند(!) و رمال خطاب می‌کردند. کجا بودید که بگویید این توهین به رئیس‌جمهور است؟ (16/5)
آفتاب یزد: هیچ‌گاه آفتاب یزد رئیس دولت سابق را رمال خطاب نکرده و بعید است نشریه‌ای هم چنین تیتر زده باشد. ضمن اینکه بارها در این جریده در زمان دولت سابق عنوان شد دولت با تمام کم و کاستی‌هایش نسبت به برخی انتقادات صبور است. بارها عنوان کردیم دولت احمدی‌نژاد دولت قانونی است و باید از دولت حمایت کرد و هیچ‌گاه با توهین موافق نبودیم و نیستیم.
1058- رئیس سازمان بازرسی کل کشور می‌گوید اگر گزارش حوادث ممسنی و اردبیل منتشر شود برخی کشور را ترک می‌کنند و این را هم می‌گویند نمی‌توانند در این موارد چیزی بگویند. از حرف‌های ایشان می‌توان فهمید تخلفاتی انجام شده و نتیجه حرفها این است چون نمی‌توان در این موارد چیزی گفت پس خلافکارها در کشور می‌توانند باشند و همچنان فعال باشند!(17/5)
1121- با دوستان بودیم ناگهان خندیدم. علت را پرسیدند گفتم یاد موضوعی افتادم. یک نفر داد می‌زد با یک جانی قدم می‌زنی؟ من گفتم شما
کوتاه بیا ! (17/5)
1130- اگر واقعا اسم برخی‌ها را نمی‌توانند بگویند چون در کشور نمی‌مانند یعنی فراری می‌شوند،
پس اینها مجرم بودن‌شان مسجل است. به قول
آقای ذاکری در دلنوشته چرا ممنوع‌الخروج نمی‌شوند؟ (17/5)
1138- آقای عادل حیدری وکیل آقای احمدی نژاد باید بداند که با قبول وکالت ،مهر تائید به عملکردهای پاک‌ترین دولت تاریخ زده است. (17/5)
1139- جالب است ابعاد فساد گذشته آن قدر زیاد است که نماینده مجلس گفته بس است دیگر افشاگری نکنید. همچنین گفته دست اندازی به بیت‌المال قابل اغماض نیست. (17/5)
1328- انتقادی دارم به این روزنامه در خصوص درج مطلبی در مورد توهین به خانم بهنوش بختیاری، کار روزنامه کار غیرحرفه‌ای بود امید است در تیترهای بعدی اصلا‌ح شود. (17/5)
1330- واقعا خنده‌دار است. آن آقایی که رفته گفته من می‌توانم کشور را در 6 ماه پاک‌تر کنم. راست می‌گفت هرچه خزانه و پول بانک و پول نفت بود را برخی پاک کردند!که در حال حاظر در انتظار محاکمه شدن هستند و یا محاکمه شده اند.(17/5)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-12


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام