کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 06 فروردین 1398   Tuesday 26 March 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 خرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1642- در شرایطی که شوروی در هر مرحله‌ای به ما ضرر زده و خلف وعده کرده انتظار داریم فرزند خلف آن یعنی برخی شرکت‌های روسی سر قول خود باقی بمانند. (11/3)
1700- با سلام خدمت نوه بزرگوار بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی حاج سیدحسن خمینی (ره). اجازه نفرمایید عده‌ای
قانون شکن در امور شما اختلال ایجاد
کنند. (11/3)
2316- جا دارد از دست‌اندرکاران و تهیه‌کنندگان ماه عسل در شبکه 3 تشکر و خداقوت عرض کنیم. این سلسله برنامه‌های بسیار خوب با اجرای مجری توانا احسان علیخانی نکات و درس‌های زیادی مثل خدمات به محرومین و کمک به آزادی زندانیان می‌دهد. (11/3)
2325- اقامه نماز در ایستگاه‌های مترو حق همه مسافران است. به همین خاطر مسافران محترم مترو از مسئولان و کارکنان مترو انتظار دارند برای رعایت بهداشت و امکانات برای وضو گرفتن، وضوخانه‌ها را مهیا کنند. همچنین ظرف مایع صابون هم در برخی وضوخانه‌ها وجود ندارد. (11/3)
2329- حضور فیزیکی آقای افشانی شهردار محترم تهران در مناطق بازار و کوچه پس‌‌کوچه های خیابان مولوی نشانه تواضع ایشان است. وی اگر این کار را ادامه دهد و به مناطق جنوبی شهر هم برود و به مناطق مظلوم‌تر سربزند خودشان بیشتر شاهد مشکلات مردم می‌شوند و در این زمینه اقدامات لازم را انجام خواهند داد. (11/3)
0823- در این سالها هرکسی نمی‌توانست حق داشتن امتیاز دبیرستان خصوصی با شهریه‌های بسیار بالا در منطقه 2 تهران را به دست آورد! (12/3)
0913- در جلوی برخی خانه‌های تازه بنا شده مقداری سیمان به آسفالت چسبیده که باعث ناهمواری سطح پیاده‌رو و حتی باعث زمین خوردن مردم می‌شود. بهتر است شهرداری برای این موضوع فکری کند. (12/3)
0920- آفتاب یزد عزیز! لطفا ساعات کار وانت‌بارهای سمساری که در سطح شهر می‌چرخند را درج نمایید. (12/3)
1006- جهت تعویض کارت ملی تاکنون سه بار برای نام‌نویسی مرحله اول رفتیم و پول پرداختیم اما مدارک‌مان برای مرحله دوم ثبت نشد. برای ثبت اظهارنامه مالیاتی 12 خرداد در دفتری به اتفاق چند نفر دیگر منتظر ماندیم و باز نشد. کسانی که با اینترنت مشکل دارند و سرعت آن را کند می‌کنند متوجه باشند که با این کار روند کارهایی که نیاز به اینترنت دارد و نیز روند امور اقتصادی هم کندتر می‌شود. (12/3)
1508- من پیشنهاد می‌کنم آقای احسان علیخانی در برنامه «ماه عسل» از مسئولان دعوت کند و از کارهای خیری که آنها برای رفع مشکلات مردم انجام داده‌اند گزارشی تهیه نماید. قطعا برنامه جذابی
خواهد بود. (12/3)
0915- سریال «رهایم نکن» که هر شب پس از اذان از شبکه سه پخش می شود، مورد توجه بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است. اما چرا پدر آذر خانم از ابتدای سریال بلوز کاموایی قهوه ای رنگ به تن دارد و فقط از همان استفاده می کند؟ بهتر است نویسنده و کارگردان به این گونه مسائل بیشتر توجه
کنند. (18/3)
1425- سکوت! چرا با این که مطالب فراوانی از سوی مخاطبان درباره مشکلات اقتصادی، گرانی و گرفتاری چاپ می شود مسئولان سکوت می کنند و پاسخگو نیستند؟(18/3)
1312- حقوق ها را به موقع پرداخت کنند؛ مدیران امور مالی و حسابداری برخی ادارات دولتی و موسسه ها که بازنشسته و دوباره دعوت به کار شده اند و از حقوق های
بالایی هم برخوردارند و هیچ غم و غصه ای
بابت بدهکاری و اجاره خانه ندارند،
حقوق کارکنان‌شان را با تاخیر 20 روزه یا بیشتر از آن می پردازند که این کارشان باعث مشکلات فراوانی شده است. تاخیر در پرداخت حقوق یعنی فشار مضاعف از سوی صاحبخانه، بانک ها و به ویژه آن هایی که نوزاد شیرخواره دارند و پدر خانواده باید هم به فکر تهیه شیرخشک و هم پوشک باشد! (18/3)
0729- واقعا از مطالب شما لذت می‌برم واقعا ارزش دارد اما کو گوش شنوا مخصوصا در مورد درد دل هنرمندان ای‌کاش همینجور باشد. اوایل انقلاب همه دست به دست هم می‌دادند یک لیتر نفت را بین هم تقسیم می‌کردند تا چراغ اتاق همدیگر را روشن و گرم نگه دارند. برخی به فکر پر کرد جیب خود هستند. ما مردم اگر دست به دست هم بدهیم می‌توانیم مملکت را آباد کنیم. (10/3)
0738- برای هر کسی که مرتکب جنایتی مثل موضوع مدرسه غرب تهران شده باید بیشترین مجازات را در نظر گرفت تا این جانیان درس عبرت بگیرند. (11/3)
1136- واقعا این اخبار ضد و نقیض چه معنایی دارد. بعد از موضوع تجاوز به چند دانش آموز در مدرسه‌ای در غرب تهران خبر رسید که موضوع به پزشک قانونی هم کشیده شد اما گفته می‌شود دانش‌آموزان ادعایی مبنی بر تجاوز ندارند! واقعا این عجیب نیست! (11/3)
آفتاب یزد: به شایعات توجه نکنید. روند قضایی پرونده در حال پیگیری است.
1210- آقای نوبخت! تورم تک رقمی‌تان مبارک اما ملاحظه کنید قیمت اقلام چند درصد اضافه شده است. باور کنید اگر با مردم روراست باشید تحمل مشکلات آسان‌تر است. (11/3)
1628- آقای زنگنه وزیر نفت در مصاحبه‌ای گفتند برنامه‌هایی برای صادرات نفت داریم اما مطرح نمی‌کنیم چون نمی‌خواهیم ترامپ متوجه شود. واقعا با توجه به تحریم‌هایی که قرار است اعمال شود و چین و هند هم ظاهرا قصد تحریم خرید نفت ما را دارند ما چگونه می‌توانیم به صادرات نفتی امیدوار باشیم؟ (11/3)
1918- ضعف اینترنت؛ مدتی است اینترنت ضعیف است و این مسئله موجب نارضایتی کاربران شده است. مردم بابت اینترنت و استفاده از آن پول می‌دهند و توقع دارند با سرعت بالا کارهایشان را انجام دهند. از مدیریت ارتباطات و فناوری تقاضای رسیدگی به این موضوع را داریم. (18/3)
1712- بیداد گرانی در تهران، در سفرهایی که به استان‌های مازندران و گلستان داشتم، قیمت میوه و تره‌بار در مقایسه با تهران زمین تا آسمان بود. آیا کارمندان و کارگرانی که در تهران کار می‌کنند حقوق و درآمدشان بیشتر از کارمندان و کارگران شهرستان‌هاست؟ این همه تفاوت قیمت در میوه و تره‌بار و حتی کرایه خانه ظلم مضاعف به تهرانی‌هایی است که به دلیل نبود کار در شهرستان‌ها مجبور به مهاجرت شده‌اند و هیچ حق و حقوقی‌ هم بابت این موضوع نمی‌گیرند! (18/3)
1113- چرا هواکش‌های تونل‌ها را جمع‌آوری کردند؟ علت جمع‌آوری هواکش‌های تونل‌های جاده هراز چیست؟ از مسئولان راهداری تقاضا داریم هواکش‌ها را برای پاکیزه نگه داشتن هوای داخل تونل‌ها، دوباره نصب کنند. (18/3)
1514- دقت در چاپ تصاویر ارسالی؛ برخی اوقات احتمالاً‌ به علت شتاب در کار روزنامه‌نگاری، متن چاپ می‌شود اما تصاویر ارسالی چاپ نمی‌شوند. این در حالی است که در متن درباره عکس هم توضیح داده شده است. اما وقتی متن را مطالعه می‌کنیم خبری از تصویر نیست! لطفاً متن‌ها و عکس‌ها با دقت بیشتری چاپ شوند. با پوزش از تذکر این نکته. (18/3)
1818- خارج از سرویس! پنجشنبه 18خرداد ساعت 12 نیمه شب از تعاونی 2 مسافربری گرگان به تهران بلیت داشتم. خوشبختانه اتوبوس شرکت مربوط پس از خروج از پایانه به راهش ادامه داد، اما برخی اتوبوس‌ها هم خارج از پایانه توقف و اقدام به سوار کردن مسافران می‌کردند. چرا توقف اتوبوس‌ها خارج از پایانه‌ها مورد توجه و پیگرد قانونی قرار نمی‌گیرد؟ این معضل در بسیاری از شهرها از جمله تهران هم وجود دارد. (18/3)

از اهم ضروریات است قبل از اجرای تصمیم افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده، بررسی‌های کافی تاثیر آن بر قیمت کالاها انجام گیرد تا این افزایش، مقدمه سیر صعودی ناعادلانه و بی‌دلیل قیمت‌ها نشود.
...0938
وضعیت اقتصادی خوب از آن کسانی است که کالای قاچاق را از مرز وارد
می کنند و بهنام یک کارتن‌خواب میلیارها تومان وام می‌گیرند!
...0915
کمتر از 80سال پیش که هنوز علم پزشکی با تکنولوژی اولیه قدرت مهار بعضی امراض نداشتند بیماری‌های مهلکی چون آبله، سرخیژه، طاعون، وبا، امراض چشمی و دهها مرض دیگر انسان‌ها را از پا در آورد چه بسا فلج یا کور میکرد. اگر کسانی از آبله جان سالم به در میبرد صورتش از آثار تاول آبله آن‌چنان بد منظر می‌کرد هرگاه خودشان را در آینه می دیدند آرزوی مرگ می‌کردند. امروز به لطف دانشمندان، مخترعان و کاشفان پزشکان دیگر خبری از آن مریضی ها نیست. ما انسان‌های امروزی که صورتی سالم داریم و دچار بیماری‌های نام برده نمی‌شویم معجزهای در کار نبود جز اینکه مدیون تلاش و کوشش پزشکان و کاشفان داروها و واکسنها هستیم .
...0918
وزارت صنعت چرا فکری به حال کارخانجات نساجی و پارچه‌بافی نمی‌کند. چرا ما باید مایحتاجمان یکسره وارد شود. پارچه چادر و روسری هم باید از خارج آن هم به قیمت گزاف بیاید چکار دارید با صنایع این کشور می کنید؟
...0912
بهترین پیام و هدف سال حمایت از کالای ایرانی عبارت است از افزایش تلاشها و اقدامات برای هر چه بیشتر و بهتر شدن شکوفایی استعدادهای ارزنده،توانمند و درخشان جسمی و فکری به منظور افزایش کیفیت و تعداد کالاهای ایرانی تا رسیدن به مرحلهای که از کالاها و محصولات خارجی بی‌نیاز باشیم.
...0938
با عرض سلام و خسته نباشید خواستم به وسیله روزنامه وزین شما عزیزان از مدیران و کارکنان محترم شبکه‌های تلویزیون به خاطر زیرنویس کردن مکرر احادیث دلنشین در ماه مبارک رمضان و غیر آن نهایت تشکر و قدردانی کنیم خداوند همه شما را ماجور و سربلند فرماید.
...0936
محمود بلیغیان از اصفهان: دولت‌های آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب و همه کشورهای ظالم و ستمگر جهان باید بدانند که ظلم و ستم و تجاوز و فریب هیچگاه پایدار نبوده و نیست و سرانجام مردم ستمدیده و زجر کشیده مورد ستم آنها به پا خواهند خواست ‌و با سرنگونی و نابودی آنها به بدترین شکل و وضع ممکن و به فجیع‌ترین وجه، مانند سایر دیکتاتورها و زراندوزان سفاک و خیانتکار، از جمله صدام حسین در عراق و سرهنگ معمر قذافی دیوانه در لیبی و رابرت موگابه، دیکتاتور بی‌رحم نیکاراگوئه و سایر دیکتاتور‌های سیه‌دل و از خدا بی‌خبر منطقه و جهان، آنها را با همدستان و حامیان جنایتکارشان به زودی، به زباله‌دان تاریخ و کثیف‌ترین و مخوف‌ترین نقاط ترسناک و وحشتناک جهان خواهند انداخت. انشاالله
...0913
وزیر محترم دارایی دولت تدبیر، خواص در قبال تحویل دلار 4200 تومانی چه تعهدی برای رفاه عوام دادند.
...0915
این چه تدبیریست که آقای سیف کلید دلار 4200 تومانی را در دست خواص گذاشت و عوام باید روزانه با قیمت تصاعدی خرید کنند و کسانی که اعلام کردند پشتیبان حفظ تثبیت قیمت دلار هستند. چرا سکوت کرده‌اند.
...0915
عامل اصلی بیکاری و گرانی مسکن برخی از شهرداری‌ها هستند. چرا استانداری‌ها هیچ اقدامی به‌عنوان نماینده دولت در استان‌ها انجام
نمی‌دهند؟
...0915


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام