کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 02 اسفند 1397   Thursday 21 February 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 خرداد 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

شایعه شده غوغایی در مجلس پیرامون موضوع پیوستن به قرارداد پالرمو یا FATF و امثالهم به پا شده است. همچنین خبر از درگیری شدید چند تن از نمایندگان به گوش می‌رسد که در حال حاضر در پزشک قانونی تشریف دارند ( شوخی بود)! اما گاهی خبر از تهدید برخی نمایندگان در مجلس می دهند مثلا فلان نماینده می گوید: فلان حرف را در مجلس زدم یا از فلان طرح حمایت کردم هزار تا پیامک تهدیدآمیز برایم آمد. در یکی از پیامک‌های تهدیدآمیز که فهمیدم دیالوگی از فیلم "جنگجوی صلح طلب" است آمده : زندگی یک انتخاب است. می‌توانی انتخاب کنی که یک قربانی یا هر چیز دیگری باشی.” !!
اخیرا برخی نمایندگان در مجلس که موافق الحاق به لایحه پالرمو و اف ای تی اف و ... بودند با مخالفت هایی روبرو شدند که طبیعی است اما با تهدیداتی هم روبرو شده اند که غیرطبیعی است. حتی نقل به شایعه است دامن این اختلافات به حدی بالا رفته که باعث عیان شدن صحنه های غیر عرفی شده مثلا چند تن از نمایندگان به صورت نمادین یا شاید واقعی اعلام کردند جلو
درب مجلس می‌نشینند یا تحصن می کنند.
امضا کنندگان الحاق به قراردادادهای ننگین
( پالرمو و اف ای تی اف ) مگر از روی جنازه آنها
رد شوند . بنده نام این تحصن را "تحصن جنازگان یا ارواح " می نامم .چون باید موافقان طرح از روی جنازه مخالفان طرح ها رد شوند. البته نمایندگان مخالف این طرح ها توضیح ندادند چگونه تبدیل به جنازه می شوند که موافقان الحاق به این کنوانسیون ها از روی جنازه آنها رد بشوند؟ در شایعه دیگر که از یک منبع ناآگاه اما فوق العاده غیر موثق آمده : گروهی از نمایندگان تهدید شده جلو درب مجلس تحصن کردند و اعلام کردند تا رفع تهدیدات پا به مجلس نمی گذارند. این در حالی است که وقتی جمعی از معترضین مثل مالباختگان موسسات مالی یا کارگران بیکار شده حقوق نگرفته فلان کارخانه تعطیل شده جلو مجلس تجمع کرده بودند وقتی متوجه تجمع نمایندگان مورد تهدید شده قرار می گیرند بر سر خود می کوبند و می گویند: ما جلو کجا تجمع کردیم یکی باید به دردهای اینها برسد؟
گپ : هر چند مطالب نگران‌کننده است، اما شایعه و گپ با نمایندگان خصوصا مخالفان پالرمو و ... نیست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام