کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 25 آبان 1397   Friday 16 November 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 خرداد 1397

صفحه خبر: صفحه آخر

از همون لحظه اولی که تیم ملی فوتبالمون به جام جهانی روسیه راه پیدا کرد خیلیا ساکها و چمدوناشونو بستن و آماده به یراق شدن تا وقتی بازیکنای تیم ملی خواستن برن روسیه اونام باهاشون برن. ناگفته پیداست که حضور بعضی از این افراد تو روسیه اونقدر مهم و حیاتی بود که اگه خود
کارلوس کی روش هم تیم ملی رو تو روسیه همراهی
نمی کرد هیچ اشکالی نداشت اما این بزرگواران حتما باید می رفتن، چون خیلی مهم بود که توی بزرگترین
آوردگاه فوتبال اونم از نوع جهانیش مثلا نماینده فلان کمیسیون مجلس حضور داشته باشه، این موضوع هم به نفع خود اون نماینده بود هم به نفع فوتبال و البته هم به نفع فرهنگ کشورمون، شاید اون موقع دیگه بعضی از این نماینده های محترم بعضی از واژه خارجی مثل موزه لوور رو درست تلفظ می کردن و نمی گفتن موضع لوبر. از طرف دیگه وقتی ما مردم یه عده رو انتخاب می کنیم که برن تو مجلس تا مشکلات ما رو حل کنن نمی تونیم انتظار داشته باشیم که اونا به بخشی از وظایفشون که سوای خوابیدن رو صندلیاشون تو صحن علنی مجلسه و همون رفتن به روسیه و حضور در کنار تیم ملی مونه جامه عمل نپوشونن. بالاخره اونا احساس وظیفه و دین می کنن به این مردم و نمی تونن از کنار یه همچین مسئله مهمی راحت و بی توجه بگذرن. از حضور با اهمیت و کارساز و راهبردی نماینده ها که البته بعضیاشون مدعی شدن که ما با هزینه خودمون داریم میریم جام جهانی که بگذریم می رسیم به حضور مهم و حیاتی عده دیگری از هموطنان عزیزمون که بودنشون تو جام جهانی بسیار تاثیرگذاره. عزیزانی که کارشون هرگز دیده نمی شه اما باید قبول کنیم بودن اونها تو جام جهانی خصوصا بازی های تیم ملی نقش تعیین کننده و فوق موثری داره. یکی از این افراد بابا پنجعلیه که علیرغم نداشتن هوش و حواس درست و حسابی از وقتی فهمیده تیم ملی می خواد بره روسیه زنگ زده به کی روش که الا و للا «منم میام». کی روش هم گفته «چرا که نه؟‌ ما که همه رو داریم می بریم تو هم بیا. اتفاقا حضور تو
توی جام جهانی خصوصا بازی پرتغال خیلی
تعیین کننده اس. چه بسا که حتی می تونی به عنوان یار سیزدهم ما تو زمین حضور داشته باشی و ماموریتت هم این باشه که هر وقت دیدی کریس رونالدو داره به دروازه ما نزدیک می شه مث زمونی که نقی معمولی داشت کشتی می گرفت بپری وسط زمین و همونطوری که زیر یه خم حریف نقی معمولی رو گرفتی یه تکل بری زیر پای رونالدو و جوری بزنی لت و پارش کنی که تا آخر جام جهانی پاش تو گچ باشه و تو بیمارستان بستری بشه. »
خوبه نه؟ اینطوری میشه توجیه کرد که حضور همراهان تیم ملی فوتبال تو جام جهانی از حضور خود بازیکنا و مربی تیم ملی مهمتره. چون هم باعث میشه روحیه بازیکنا تقویت بشه و با این تقویت روحیه چه بسا که تیم ملی مون به دور دوم هم راه پیدا کنه و هم اینکه معلوم میشه همراهان تیم ملی فوتبال بالاخره یه جایی یه کار مفیدی واسه مردم انجام دادن .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام