کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 28 اسفند 1397   Tuesday 19 March 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 10 خرداد 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

با عرض سلام بی‌پایان. نماز، مظهر تسلیم مطلق به پیشگاه ذات اقدس الهی است.
…0938
ساماندهی و رسیدگی به افراد بی‌پناه و بی‌خانمان که در گرما و سرما در نقاط مختلف سرگردان و آواره هستند، از حسن وظایف و صفات اخلاقی و انسان‌دوستانه است. امید و انتظار است مردم و مسئولان امر با دستگیری همه جانبه از آنها مانع سقوطشان بشوند.
…0938
انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف را به شدت محکوم می‌کنیم. قطعا روزگاری رژیم صهیونیستی و متحدانش در صدر آنها آمریکا تاوان یک عمر ظلم و جنایات و اهانت به مقدسات مسلمانان را خواهند داد.
…0938
با عرض سلام بیپایان. احترام به ماه مبارک رمضان با روزه‌دار حقیقی بودن حرکتی در راستای نصرت دین الهی است و طبق وعده خداوند متعال: اگر (دین) خدا را یاری کنید، خدا نیز شما را یاری خواهد کرد.
…0938
محمود بلیغیان- اصفهان:حضور افغانی‌های بدون مجوز و افغانهای که هر روز و هر شب به طور قاچاق و پنهانی از مرزهای شرقی و نقاط دیگر وارد کشور می‌شوند بسیار زیاد شده است، در بین این افراد که اغلب به‌عنوان کارگر و کار در مراکز ساختمانی و سنگ‌بری‌ها و مرغداری‌ها و کارگاه‌های تولیدی یا صنعتی و حتی به عنوان نگهبان ساختمان‌ها و منازل! به ایران می‌آیند برخی از آنها موجه نیستند که حضور آنها در محله‌های مختلف و شهرها موجب مزاحمت و ناراحتی ساکنین و اهالی شده است، مضافا بر اینکه برخی از نظر بهداشت فردی و آلودگی‌های جسمی و حتی روحی و روانی و اعتیاد به انواع مواد مخدر و اخلاقی هم مشکل دارند.
…0913
نیازی نیست از مسئولین با نان و پنیر و خرما افطار کنند هر چه دوست دارند بخورند نوش جان کنند اما برای اقتصاد کشور کاری کنند که فقیرای کشور نان پنیری در سفره‌شان وجود داشته باشد ان مسئول نان پنیر خرماخور شاید پرهیز پزشکی دارد تمام گرفتاری کشور زیر سر برخی از همان نان پنیر خور مسئول است که افطاری نان پنیرش به روزنامه میدهد تا تبلیغی برای محبوب شدنش شود.
…0918
ضمن همدردی با هموطنی که پرایدش به آتش کشیده صبوری بسیار برای انسان خوب و لازمه زندگی است اما مسئولین آیا درک این رو دارند صبور بودن در کار در ناملایمات زود گذر زندگی ارزشمند است اما نه برای پایمال شدن حقوقش .
…0918
آفتاب یزد: این موضوع باید توسط روانشناسان و جامعه‌شناسان بررسی شود.
تدبیر و امید برای ما باغداران وعده و وعید بود و تسهیلات روستایی اعلام شده دولت به شهر زلزله‌زده و کویری طبس در خراسان جنوبی نرسید چرا که مدیریت سایت با وزارت کار است که تخصصی درکشاورزی ندارد و مرکز استان هم فقط محصولات بیرجندی را قبول دارد و ریالی بابت محصولات استراتژیک شهرستانها
( مانند پسته ) نمی‌دهد.
...0915
تولیدکنندگان محترم مواد خوراکی سالم چنانچه با تایید بهداشت به اطمینان رسیده باشند که مصرف خوراکی‌های تولیدی خودشان برای قشر خاصی مانند اطفال و سالخوردگان و افراد مبتلا به بیماریهای دیابت، چربی، فشارخون،بیماریهای قلبی و... مضر است با اطلاع‌رسانی مکتوب یک جمله‌ای روی آنها، همگان را نسبت به این هشدار حیاتی و جدی آگاه کنند.
...0938
اهتمام به فقرا و نیازمندان کشور یکی از رسوم بی‌نهایت ارزشمند و پرخیر و ثواب مردم در ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت ا... است. اما بدیهی است این توجهات و رسیدگی‌ها در غیر ماه مبارک هم نیازمند به تداوم و استمرار دارد، لذا این برداشت که فقط رمضان و برخی ماه‌ها و ایام خاص زمان رسیدگی به فقر است باید از اذهان پاک شود.
...0938

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت کارکنان روزنامه وزین آفتاب یزد خواهشا بابت این اپلیکیشن روبیکا تحقیق کنید ببینیم تاچه حد درسته. آخه کسی نمیاد سه تا خودرو سراتو و اینترنت رایگان رو همینجوری بده. راستی سلام مخصوص من را هم خدمت هم‌استانی گرامیمان دکتر محمدرضا عارف یزدی ودکتر رضا اردکانیان یزدی ابلاغ بفرمایید. با تشکر داوود هستم اصلاح‌طلب دو آتشه از یزد پایتخت اصلاحات.
محمود بلیغیان از اصفهان، پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی: سال‌ها قبل امام‌خمینی(ره)در سخنرانی‌های خود فرمودند که: آمریکا از انگلیس بدتر، انگلیس از آمریکا بدتر، و شوروی از هر دوتای آنها بدتر است، مسئولین محترم کشور باید این سخن حکیمانه و پدرانه را از یاد نبرند و شعار همیشگی امام راحل و ملت بزرگ ایران (نه شرقی - نه غربی، جمهوری اسلامی) را به هیچ وجه از یاد نبرند، گویا اخیرا وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد داده زبان روسی به جای زبان بین‌المللی انگلیسی تدریس شود.
آفتاب یزد: آقای وزیر سخنان خود را اصلاح کردند و دیگر اینکه سخنان و هشدارها و رهنمودهای حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری همیشه مدنظر مسئولان نظام خواهد بود ان‌شاءالله.
کاشانی: باسلام و احترام.اتوبان قم-کاشان حدود شش سال است که در حال اصلاح آسفالت و آسفالت مجدد است.اما هنوزبه اتمام نرسیده است. وضعیت آسفالت موجود خیلی خیلی بحرانی است. هرسال عوارض این آزادراه اضافه شده است واجازه تردد به ماشین‌های سنگین هم داده می‌شود.اما متاسفانه مسئولین اقدام به تکمیل آسفالت این اتوبان نمی‌کنند و وضعیت به گونه‌ای است که آسفالت‌های مجدد هم به علت گذشت زمان و عدم نظارت کافی در حال تخریب است. خواهشمند است مسئولین و ارگان‌های نظارتی دخالت کرده ومشکل هر چه زودتر حل شود.
محمدرضا شهریاری: با سلام و تحیات الهی؛ به استحضار می‌رساند امور اداری آموزش و پرورش مدرک کارشناسی ارشد شناخت اندیشه‌های امام خمینی(ره)را جهت اعمال در حکم کارکنان نمی‌پذیرد؛لذا خواهشمند است نسبت به برطرف کردن به این تناقض که چرا مدرک مرتبط با شناخت اندیشه‌های معمار این مکتب در سیستم تعلیم و تربیت این مکتب پذیرفته نمی‌شود، ورود کنید!! این موضوع شایسته سیستم تعلیم و تربیت این نظام نیست که تعلیم و تربیتی که نشات گرفته از اندیشه‌های آن امام راحل است،مدرک تحصیلی مرتبط با شناخت اندیشه‌های همان امام فقیدرا نمی‌پذیرد!
با سلام. مدتی است بانک مرکزی اعلام کرده که بایستی بانک ثامن و مهر اقتصاد در بانک انصار ادغام شوند ولی همچنان این دو بانک با قدرت تمام تسهیلات پرداخت کرده و مشتری جذب می‌کنند چرا این بانک‌ها به دستور بانک مرکزی عمل نمی‌کنند و از قانون تمکین نمی‌کنند.
نادر کهن: وزیران و دست‌اندرکاران کشور، شده‌اند گزارشگر. نارسایی‌ها و کمبودهای مردم را به گونه‌ای گزارش می‌کنند که گویا خودشان در ایران نیستند و نباید پاسخگو باشند.کشور با این همه نابسامانی درگیر است ولی هنوز وانمود می‌شود که همه‌ی کارها درست پیش می‌رود. تا کی؟
علی بهتری: یک‌سالی است در شرکت آب و فاضلاب منطقه... تهران که مدیرعامل آن عوض شده خاندان خود را در تمام معاونت‌ها اعم از معاون فنی بازرگانی و قراردادها مشترکین بهره‌برداری به همه پست داده و مشغولند و حقوق را نمی‌دهد. لطفا وزیر جدید نیرو به فکر پرسنل آبفا باشد.
فرید خامسی: سلام، لطفا به موضوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان در کشور و فعالیت مرغداری‌های غیر مجاز بپردازید و از مشکلات مرغداران صنعتی گزارشی تهیه فرمایید.
آفتاب یزد: سوژه شما به گروه اجتماعی روزنامه ارجاع شد.
مسعود مصطفوی: با درود خدمت تحریریه محترم وروزنامه وزین آفتاب بهتر بود تیتر می‌زدید پالایش و ویرایش چرا که به اصطلاح تمهیدات اندیشیده شده در کارزار کنونی اقتصاد کشور به ویژه بخش کشاورزی از سوی مدیران این وزارتخانه تا امروز پاسخگوی کارشناسان و کارمندان آن نبوده چه رسد به کشاورزان.

1512- خدمت با صداقت! راه‌اندازی 1888 سامانه نظارت همگانی شهرداری تهران موجب شده به محض این که مسافران شرکت واحد اتوبوسرانی در طول مسیر از مبدا تا مقصد با مشکلی مواجه شدند، با سامانه شهرداری تهران تماس بگیرند و با اعلام شماره اتوبوس، زمان و مکان آن را به‌طور دقیق اعلام کنند. کارشناسان شرکت واحد هم شکوائیه مسافران را برای شرکت واحد ارسال می‌کنند تا به موضوع رسیدگی شود. اما این که چرا این‌گونه مسائل را به‌طور مستقیم و بدون واسطه، مسئولان شرکت واحد این کار را انجام نمی‌دهند، مشخص نیست و نبود شماره پلاک خودروهای داخل اتوبوس هم یک نقص به‌شمار می‌رود. خوشبختانه از موقعی که آقای محمدرضا سلمانی به شرکت واحد منطقه 14 آمدند به منظور پیشگیری از اتلاف وقت مسافران و ترافیک سنگین برخی خیابان‌ها، با پیشنهادهای سازنده سلمانی تغییر و تحول فراوانی در اتوبوسرانی منطقه 14 و برخی خطوط ایجاد شده است و باید کارهایی که توسط ایشان به نفع رانندگان و مسافران انجام شده را به فال نیک بگیریم و قدردان زحماتشان باشیم و برای آنان که به فکر مردم و از جنس مردم‌اند و صادقانه و بدون هیچ چشمداشتی خدمت می‌کنند، آرزوی سلامتی و موفقیت کنیم. برخی مسافران شرکت واحد متاسفانه به درشت‌گویی و پرخاشگری عادت دارند و برخورد مناسبی با رانندگان ندارند و از رانندگان توقع دارند خارج از ایستگاه توقف کنند تا آنان پیاده یا سوار شوند. در حالی که باید مسافران به نظم و مقررات عادت کنند و فقط در ایستگاه‌ها پیاده یا سوار شوند و انتظار و توقع خارج از عرف نداشته باشند.(5/3)
1814- رهایم نکن! سریال تلویزیونی «رهایم نکن» که این شب‌ها از شبکه سه سیما پخش می‌شود، با هنرمندی امین تارخ، به دلیل پرمحتوا بودن، طرفداران فراوانی دارد. از نویسنده، کارگردان و هنرپیشه‌هایی که ایفای نقش می‌کنند، سپاسگزاری می‌کنم. (5/3)
1914- خصومت شخصی؛ یکی از پیام‌دهندگان از این که آقای بلیغیان از اصفهان به روزنامه پیام می‌دهد و نامشان چاپ می‌شود، حسادت می‌ورزد. به نظر می‌رسد با ایشان خصومت شخصی دارد. مخاطب گرامی! این همه پیام و مطلب در روزنامه چاپ می‌شود حتماً مطالب‌تان موردی دارد که چاپ نمی‌شود. این که دیگران را سیاه‌نمایی کنید
کاری غیرمنطقی، دور از ادب و انسانیت است. (5/3)
1312- قدردانی از جوابیه! جوابیه شهرداری منطقه 14 که پنجشنبه سوم خرداد در روزنامه آفتاب یزد و درباره شهربازی،‌ شهرشادی پارک بسیج چاپ شد، قانع‌کننده نبود، زیرا وقتی می‌گویند دستگاه‌ها غیراستاندارد بودند، چرا دستگاه‌ها را به پارک پامچال انتقال داده‌اند؟ به نظر من کمی ضدونقیض است. کاش با مردم صادق و شفاف‌تر سخن می‌گفتند. (5/3)
1417- دخل و خرج؛ مسئولان گرامی آیا باور دارید گرانی باعث شده دخل و خرج حقوق‌بگیران هیچ تناسبی با هم نداشته باشد و کارگران و کارمندان با مشکلات فراوانی مواجه شده‌اند؟ مشکلات اقتصادی باعث نارضایتی خانواده‌های کم درآمد شده است. مسئولان کمی هم به فکر مردم باشند. (5/3)
2325- هرگز نشه فراموش: یادش به خیر
سال‌های گذشته هرگاه تلویزیون را روشن می‌کردیم آقا برقی می‌گفت: «هرگز نشه فراموش لامپ اضافی خاموش!» اما مدتی است از آقا برقی خوش سیرت و خوش صورت خبری نیست. شب‌ها که از خیابان‌های
لاله زارنو و خیابان 15خرداد تهران عبور می‌کنیم، در ویترین برخی مغازه‌های لوسترفروشی و انواع و اقسام لامپ‌ها را برای اینکه مشتریان بیشتری جلب کنند، روشن کرده‌اند. آیا صرفه‌جویی در مصرف برق مخصوص خانواده‌هاست؟ علی اکبر فرقانی (5/3)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام