کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 19 آذر 1398   Tuesday 10 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 19 مرداد 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
1309- وقتی دکتر زیباکلا‌م و دکتر صادق خرازی را در تلویزیون دیدم خیلی خوشحال شدم. لطفا چاپ کنید از رشت (14/5)
1314- ظریف خیلی بزرگ است. به دلواپسان بگویید دکتر ظریف با 6 کشور درافتاد و قطعنامه شورای امنیت را لغو کردند کار بزرگی بود. لطفا وجدان داشته باشند. (14/5)
1533- با تشکر از وزیر بهداشت که آگاهانه از خطرات مصرف روغن پالم برای سلامتی انسان سخن گفته‌اند و متعاقب آن استفاده از هر گونه روغن پالم در لبنیات ممنوع شد. اکنون مالزی از افزایش
5/6 درصدی صادرات روغن پالم به ایران می‌گوید چرا به جهت ارزانی باید از روغن پالم به خصوص در روغن خوراکی استفاده گردد؟ (14/5)
1632- جناب ... فرمودند من هم دلواپس هستم. باید عرض کرد چرا دلواپس نباشید من و شما در یک دانشگاه ولی در تخصص‌های مختلف تدریس می‌کردیم زمان رشته تحصیلا‌ت من تقریبا دو برابر زمان تحصیل شما بوده حالا‌ یک آپارتمان 70 متری دارم. (14/5)
1640- خدمت آن دسته که خواهان عذرخواهی آقای برخی اطرافیان احمدی‌نژاد بابت اشتباهاتشان هستند عرض می‌شود عذرخواهی ایشان دردی از وطن و ملت دوا نمی‌کند. (14/5)
1647- من همیشه روزنامه شما را می‌خرم. تمام وزرای آقای روحانی را دوست دارم مخصوصا سه وزیر امور خارجه، وزیر بهداشت و وزیر اقتصاد و دارایی. زنده باد اصلاحات (14/5)
1701- مطلبی را در روزنامه‌تان خواندم که برخی سیاسیون احمدی‌نژاد را خیلی دست بالا‌ گرفتند و مردم را دست پایین. در آینده ثابت خواهد شد که آقای احمدی‌نژاد نه تنها پتانسیل ریاست جمهوری را ندارد بلکه حتی پتانسیل ورود به مجلس را نخواهد داشت. (14/5)
1908- از مشهد تماس می‌گیرم. اگر حساب و کتابی بود آقایان پاسخگو بودند نه تنها آقای احمدی‌نژاد امروز میتینگ سیاسی برقرار نمی‌کرد، بلکه شاید صدا و سیما هم قدری رعایت می‌کرد. الان برنامه ثریا از صدا و سیما طعنه می‌زند به آقای روحانی. کسی نیست بپرسد خودشان در آن 8 سال چه مشکلاتی برای مردم به وجود آوردند. چه قدر اینها بی‌انصاف هستند. چرا برخی احمدی‌نژادها نباید پاسخگو باشد؟ (14/5)
1946- واقعا متوجه نمی‌شوم آقای ... این آقای دلواپسی که خیلی ابراز دلواپس کردند چرا زمان آقای احمدی‌نژاد دلواپس نشدند؟ درحالی که مشکل‌ها درست می‌شد. مسلما بی‌خبر نبودند اما علائمی از دلواپسی در ایشان وجود نداشت؟ (14/5)
2124- اعلام حمایت کمیسیون فرهنگی مجلس از بنیاد ... با اظهارات حجت الاسلام سالک مشخص شد این بنیاد از بودجه عمومی برپا شده و برای کارهای خود هزینه می‌کند و نظارتی از بر نحوه عملکرد آن وجود ندارد!(14/5)
0639- آقای جهانگیری گفتند عده‌ای بانیان فساد هستند. به نظر من بانیان فساد دارای یک عقبه هستند. (15/5)
0800- ضمن خسته نباشید خدمتتان عرض کنم سعی کنید رگه‌های طنز در مطالبتان را کم نکنید هر چند شاید دلیل آن را بدانیم اما به طنزهای شما عادت کردیم. با تشکر یک فرهنگی (13/5)
0800- زمانی که اوضاع در کشور همسایه کره‌شمالی را با کره‌جنوبی مقایسه می‌نماییم از لحاظ صنعت فاصله از زمین تا آسمان است و به جهت کشاورزی با وجود آب و هوای مشابه دو کره، کره جنوبی مازاد فراوان مواد کشاورزی دارد ولی مردم کره شمالی از گرسنگی در حال مرگ هستند. تفاوت اصلی در تحصیلا‌ت کارگزاران دو کشور می‌باشد. (13/5)
0803- با 15 سال سابقه پرداخت حق بیمه به سازمان بیمه‌های تامین اجتماعی و 60 سال سن به من 450 هزار تومان حقوق می‌دهند یعنی 120 دلار و چون در کشور ما همه چیز با دلا‌ر بالا‌ و پایین می‌شود به من بگویید در کجای دنیا یک بازنشسته که نه بنیه کار دارد و نه پشتوانه چگونه گذران عمر کند؟ دولت به جای یارانه دادن کارهای اصولی کند تا پیرمردان به گدایی نیفتند. (14/5)
1205- پیام‌ها و مقالاتی که موافقان و مخالفان هسته‌ای می‌دهند در روزنامه آفتاب یزد زیاد است. در مورد آزاد شدن دلارها و بهتر شدن وضع اقتصادی و... می‌گویند اما یک چیز مهم را یادشان می‌رود. یکی از نتایج مهم این توافق از بین بردن سایه جنگ در منطقه است. (11/5)
1014- از اینکه عکس یا کاریکاتور آن مرد را دیگر چاپ نمی‌کنید تشکر می‌کنیم. می‌توانید به جای آن از کلمات بزرگان مثل برتولوبرشت استفاده کنید مثل این: آنکه حقیقت نمی‌داند نادان است، آنکه می‌داند و لاپوشانی می‌کند جنایتکار است. (11/5)
1217- صحبتی با آقای وکیل احمدی‌نژاد دارم که گفته‌اند شکایت می‌کنم بر علیه هجمه‌هایی که بر علیه دولت گذشته صورت می‌گیرد. من به عنوان یک شهروند از وکیل آقای احمدی‌نژاد یک سوال دارم. رئیس‌جمهورهای گذشته همه یک دفتر داشتند. ایشان همان یک دفتر را هم تعطیل کرد. آیا خود ایشان وسایل نقلیه و ساختمانی در تهران در اختیار دارد؟ (11/5)
2256- می‌خواهم از آقای نقوی بپرسم چگونه اگر کسی حرف بزند به او شجاع می‌گویند و اگر کسی به آقای هاشمی حرفی بزند به عنوان بداخلاق و هوچی‌گر معرفی می‌کنند؟ (12/5)
2141- از مشهد تماس می‌گیرم. در اخبار می‌گفت سخنگوی قوه قضائیه می‌گوید با تهمت زنندگان برخورد می‌شود که بسیار کار به جایی است و باید انجام گیرد. (12/5)
2254- آقایان زمانی احمدی‌نژاد گفت در وزارت نفت مافیا وجود دارد و روزنامه آفتاب یزد از قول کارمندان معمولی وزارت نفت تیتر کوچکی می‌زد که در وزارت نفت مافیا وجود ندارد آن موقع احمدی‌نژاد یک حقیقتی را عنوان می‌کرد آفتاب یزد برای آنکه احمدی‌نژاد را بکوبد تیتر می‌زد بله، مافیا وجود ندارد. حالا‌ بعد از سالها ثابت شده مافیا وجود داشته. به جای آنکه آفتاب یزد حق را به احمدی‌نژاد بدهد تازه دارید می‌گویید فساد در دوران احمدی‌نژاد. خود ایشان مگر این مسائل را قبلا‌ مطرح نمی‌کرد؟ (12/5)
آفتاب یزد: آقای احمدی‌نژاد همیشه کابینه‌اش را، کابینه پاک دستان معرفی می‌کرد.
0109- آقای عراقچی! شما اصولگرایی مودب و فهیم هستید. کاش با تکذیب موضوع پرتاب خودکار به آقای جان کری مجال ذوق زدگی‌های سطح پایین و پیش‌پا افتاده را از برخی که معلوم نیست قصد تخریب یا تکریم شما را دارند، می‌گرفتید چون این حرکت کفه ترازو را به نفع کری سنگین می‌کند.(12/5)
آفتاب یزد: اصل ماجرا را آقای عراقچی در اینستاگرام خود توضیح دادند.
0832- به آقای ربیعی بفرمایید من بازنشسته سازمان تامین اجتماعی‌ام با 10 روز حقوق 351 هزار تومان حقوق. یارانه مرا قطع کردند. (12/5)
0847- من از طرفداران رئیس‌جمهور هستم. ولی در رابطه با بحث تورم باید بگویم دولت در کنترل تورم موفق نبوده چون رکود اقتصادی است، مردم توان خرید ندارند. طبیعتا کالا‌ گران نمی‌شود و خود به خود تورم افزایش نمی‌یابد لذا دولت این را به خود منتسب نکند که موفق بوده. (12/5)
آقایان تربیون دار آیا غیرت فقط در یک جا مصرف دارد، آیا هرگز از غیرتمندی در مبارزه با دروغ، رانت خواری و دزدی از بیت المال و ارتشاء سخنی گفته اید؟
...0910
دلال بازی در بازار خودرو یکی از حرفه‌های کاذب بوده که دلالان با این روش سودجویانه ساده و راحت، هم سرمایه‌های کلانی کسب میکنند وهم به اقتصاد کشور ضربه‌های جبران ناپذیری وارد می‌کنند.از شورای رقابت خواهشمنداست باکوتاه کردن دست آنها از بازار خودرو،بیش از این اجازه ندهند قیمت‌های خودرو بدینوسیله به صورت دفعی و دور از انتظار افزایش بیابد.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12
تلویزیون‌های جهانی روزی چند بار باعکس‌های ماهواره ای و نقشه‌های بسیار دقیق حرکت ابرهای طوفانی را به دقت نشان می‌دهند و بارش شدید در تهران و البرز را از دو روز قبل نشان داده بود، بهتر نیست اداره هواشناسی وطنی را به علت کم کاری تعطیل کنیم و صدا وسیما با ذکر مبدا این سرویس‌های جهانی را به موقع نشان دهد؟
...0910
آیا صدا و سیما برای این مملکت نیست که لج همه را در آورده !
...0918
صفحه اول روزنامه‌ها هر روز توسط مردم در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شودو چه خوب که روزنامه شما منتخب پیامهای‌انتقادی مردم را در دل خود امانت دارد تا برسد به دست مسئول‌مربوطه.یک نگاه،یک تامل،یک انتقادراهگشاست.
...0918
چند روزی است که منتخب پیام‌های مردمی رادرصفحه اول حذف کرده اید.آیادلیل خاصی دارد؟ اگرندارد لطفا آن‌را دوباره برقرارکنید.
...0918
«.شنیدیم هفته نامه 9دی برای چندمین بار توقیف شد.من شنیدم و شدیدا متاثر و ناراحت شدم.
با وجود اینکه آقای رسایی و همفکرانشان روش تخریب را درپیش گرفته اند ولی من معتقدم همه باید در میدان رسانه حضور داشته باشند تا تضادها و تفاوت‌ها بر همه روشن شود،حیف است دردولت تدبیروامید عده‌ای مظلوم نمایی کنند، به نظرمن حضورشان به‌نفع مردم و به ضرر خودشان است.
...0919
جمع آوری همه معتادان کشور در کمتر از ده روز به‌چه درد کشور میخورد باید توانایی خود را در جلوگیری از قاچاق و ساخت و فروش مواد مخدر به کار بندیم که خرید آن از خرید نان آسان تر شده است .
...0910
با سلام وخسته نباشید.از مسئولان محترم شرکت ملی گاز و وزارت نیرو عاجزانه استدعا میکنیم با قرار دادن مزایا و تسهیلات آسان،ساکنان مجتمع‌های با کنتورمشترک را ملزم کنند تا برای واحدهایشان کنتورهای مستقل نصب کنند تا ذره ای از حقوق ساکنان ضایع نشود.
...0912
رسول مکرم اسلام(ص)می فرمایند:بزرگترین جهاد،مبارزه باهوای نفس است.
...0938
روزنامه محترم آفتاب یزد ، اگر شما دلسوز دولت دکتر روحانی هستید پیام مرا چاپ کنید آن چیزی که به دولت ضربه میزند دلواپسان نیستند آن‌ها اقلیتی هستند که جایگاهی بین اکثریت مردم ندارند خطر اصلی برای دولت بی برنامگی در اقتصاد و عدم هماهنگی بین تیم اقتصادی دولت است بین وزرای اقتصاد و صنعت و راه و بانک مرکزی هیچ هماهنگی دیده نمی‌شود نوعی آشفتگی و سردرگمی بین تیم اقتصادی دولت حاکم است هر کدام از وزرا ساز جداگانه میزنند و به صورت جزیره ای عمل میکنند متاسفانه برنامه منسجمی دنبال نمی‌شود از آقای دکتر روحانی خواهشمندیم هر چه سریعتر فکری به حال این مسئله بکند.
...0919
باعرض سلام وتحیات بیکران الهی.خدمت و یاری رسانی به نظام اسلامی و دین مبین اسلام ،عامل نزول رحمت بیکران الهی است.بکوشیم در این مدت کوتاه عمرمان که فرصت هایش مانند ابر در حرکتند به این فرمایش و وعده حق الیقین خداوندعالمیان در قرآن کریم اهتمام ورزیده و جامه عمل بپوشانیم .
...0938
جریان اقتدارگرا با روشهای مختلف از جمله "چسباندن برچسب فتنه‌گر" سعی در حذف اصلاح‌طلبان می‌کند. این جریان اعتقاد چندانی به مردمسالاری ندارد! کسانی که به جمهوریت بی‌اعتقاد هستند، در واقع با جمهوری اسلامی مخالفند!
...0912
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12
صحیح به نظر می‌رسد برای مدتی از سر دادن شعارهایی مانند آنچه در دولت قبل انجام گردید و ملت ما را به مشکلات زیادی دچار نمود، خودداری کنیم تا سیاست خارجی کشور با واقع گرایی نسبت به اوضاع کنونی جهان پیش برود.
...0910
درود برعاقلان و منصف ها.به دلواپسان بگویید انصاف داشته باشید تعدادی از کشورهای عرب منطقه از توافق ایران با دنیا ناراحت اند،اسرائیل عصبانی است جمهوری‌خواهان می‌گویند کلاه سرآمریکا رفته،
آیا اینها همه برای اثبات موفقیت تیم هسته ای ما کافی نیست؟
...0919
رسول مکرم اسلام(ص)می فرمایند:سلام کننده ازتکبر به دوراست.
...0938
اینکه تصور می‌کنید احمدی نژاد وارد گود ریاست‌جمهوری می‌شود یعنی چه؟ مگر می‌شود؟
...0913
متاسفانه جنگل‌های شمال ایران و بخشی از جنگل‌های بلوط لرستان در اثر بی‌احتیاطی مردم و شاید به عمد جهت گسترش زمین و تهیه ذغال چوب در آتش می‌سوزد.
...0910
پس از مذاکرات موفقیت آمیز توقعات مردم بالا رفته است، برای تداوم اعتماد مردم، دولت در جهت حل مشکلات داخلی باید سریع‌تر عمل نماید.
...0910
حضرت امام محمدباقر(ع)می‌فرمایند: تقوا پیشه کنید و دینتان را با تقوا حفظ کنید.(اصول کافی)
...0938
باعرض سلام و درود بی پایان و خداقوت.یکی‌از علل اصلی پایین وکم ارزش بودن کیفیت برخی تولیدات داخلی،تکیه برانگیزه‌های طمعکارانه کسب درآمد و سودهای بیشتراست!درصورتی‌که اگر تولیدات محصولات باکیفیت باشد،هم رضایت مصرف‌کنندگان وهم رضای خداوند را در پی داشته و قطعا مورد استقبال قرار می‌گیرد.
...0938
سلام. بهتر است طی یادداشتی به مخاطبان خودتان توضیح بدهید چرا در دولت نهم ودهم رئیس محترم مجلس در مسافرت‌ها وشرکت در مجامع عمومی و سیمنارها جایی نداشت یا حضورش کمرنگ بود؟
...0936
آقای نماینده دلواپس مجلس پس از این‌ همه سال باید بداند که پای هر سانتریفیوژ یک نفر نایستاده تا بیکار گردد. رفت و آمدهای هیئت‌های بین‌المللی در دوهفته اخیر به کشور در صورت استفاده صحیح و مدیریت شده از سرمایه‌گذاری‌های خارجی نوید راه‌افتادن اقتصاد کشور و میلیون‌ها شغل جدید می‌دهد.
...0910
نماینده ای گفته «به صراحت می‌گویم دلواپس هستم» در پایان هم دلیل دلواپسی خودش را ورود آلمانی‌ها و فرانسوی‌ها به ایران اعلام کرده! شما چرا از رابطه با کشورهای پیشرفته نگران هستید؟
...0918
شبیه سازی کامپیوتری برای مطالعه علمی آب و هوای 200 ساله اخیر جهان و وضعیت لکه‌های خورشیدی و میزان آلاینده‌های صنعتی در جهان به‌خصوص گازکربنیک که در سال‌های اخیر باعث گرم‌تر شدن کره زمین و ذوب شدن یخ‌ها و بالا آمدن سطح دریاها گردیده است، به دانشمندان اجازه می‌دهد پیش بینی سی ساله خشکسالی در کالیفرنیا و خاورمیانه را می‌دهد که خانم ابتکار فرموده اند.
...0910
آقای قالیباف! شهر ما را از لحاظ تنفسی به خاطر تراکم فروشی به بحران و نابودی کشانده شده و فقط انبوه سازان راخوشحال ساخته است.
...0912
باعرض سلام و درود بی پایان و خداقوت.بااطمینان وافتخارکامل باید اذعان کنیم کشورمان به عنوان مهد دین وایمان، پرورش دهنده علمای اسلام وام القرای ترویج مکتب اسلام ناب محمدی(ص) درجهان اسلام بااقتداری بی بدیل واتحادی پایدار قادر خواهدبودتمام آثارسوءاستفاده‌های دشمنان از فضای مجازی راکه برای ترویج فرهنگ و تفکر تکفیری تلاش می‌کنند،خنثی کند.
...0938
امحای دهها میلیون سی دی مبتذل قاچاق شده از بزرگترین حرکت جهادی در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی است.از مسئولان محترم فرهنگی وامنیتی تقاضا می‌کنیم درمراحل بعدی با آن دسته ازاهل کسبه محصولات فرهنگی که اقدام به فروش نامشروع چنین محصولاتی کرده و بدینوسیله سمی مهلک به روح و دین و باورهای توحیدی مردم وارد می‌کنند برخوردهای قانونی قاطع به عمل آورند.
...0938
پیشگیری بهترازدرمان ودرمرحله درمان نیزتوصیه به پیشگیری است که مکمل معالجه است.فلذا باید در طرح بزرگ نظام سلامت، اهتمام و عمل به این حقیقت،در صدر برنامه‌ها قرار گیرد.انتظار ویژه می‌رود پزشکان محترم به وسیله توصیه‌های مکتوب یا شفاهی (به غیر از نسخه پیچی و تجویز دارو)علل بروز و راههای دفع و جلوگیری از تکرار بیماری مربوطه را به مراجعان توجیه کنند.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام