کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 مرداد 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
1808- من یکی از خوانندگان روزنامه آفتاب هستم. یزدی هم هستم. شما در رابطه با شهردار تهران آقای قالیباف توجه کنید قبل انتخابات چه کارهایی می‌کردند،‌ حالا‌ هیچ نوع فعالیتی ندارند. خیابان شیخ بهایی شمالی که سفارت کره هم در نزدیکی آن است ببینید زباله تمام خیابان یا جوی کنار خیابان را برداشته است. فقط یک تانکر آب صبح‌ها اول تا آخر خیابان را آب می‌پاشد اما کسی به جوی‌ها نگاه نمی‌کند که چه قدر آشغال در آن وجود دارد.(10/5)
1913- پیامی برای برخی مسئولان! بهتر است به کار اصلی خود بپردازند تورم و گرانی که چند برابر شده است. آب، برق و گاز چند برابر شده است. تا کی ملت باید در معرض گرانی باشد؟ (10/5)
1526- زمان دولت سابق اعلام می‌گردید 200 مصوبه هیئت دولت در یک ساعت در یک شهری به تصویب رسید. اکنون عواقب یکی از این مصوبه‌ها روشن شده است در بازدید از جزیره ابوموسی به هر خانواده ساکن جزیره اجازه دادند یک دستگاه اتومبیل وارد کشور نماید. دلالا‌ن و رانت‌خواران این مجوزها را هر کدام 35 میلیون از ساکنین خریدند و با آن پورشه وارد کردند و با هر کدام از آنها 500 میلیون سود بردند اکنون به سادگی می‌توان رد گمرکی این پورشه‌ها را
به دست آورد و مالیات این سودهای خالص را از دلالان گرفت. (12/5)
1429- بازنشسته آموزش و پرورش از رضوان شهر. آقای رئیس‌جمهور و تیم دیپلماسی از اینکه مذاکرات را با موفقیت پایان دادید تشکر می‌کنم. امیدواریم مشکلات کشور هم حل شود. مشکلات جوانان و نرخ اقلام هم اصلاح شود. (12/5)
1539- آقای کریمی! شما خودتان به این حرفهای حرفه‌ای عمل می‌کنید؟ مطالبتان پر از تناقض است و باز از ان پی تی گفتید که اشتباه یکی از نمایندگان بود. اگر رفتار شما حرفه‌ای است می‌بینید که معاون رئیس‌جمهور گفتند شیردال قلابی 2500 سال قدمت دارد، اما هنوز کارشناسان این موضوع را نتوانستند تایید کنند. شما می‌توانستید علیه بیسوادی و کم‌سوادی مطلب بگویید. اما شما عمدا می‌روید سراغ نماینده‌ای که اشتباه کرده بود درحالی که دیگران هم اشتباه کردند. (12/5)
1542- آقای مظفری! چرا اجازه می‌دهید برخی مطالب خلاف واقع در روزنامه چاپ شود؟ این خانم مریم علیزاده منصوری با مطلب کمپانی بابک زنجانی سازی پلمب شد، مطالبی دارد در مورد اینکه آقای بابک زنجانی در آلبوم عکس اکثر مردان دولت احمدی‌نژاد قسمتی را به خود اختصاص داد. بقیه را هم می‌نوشت که آقای زنجانی با روحانی عکس گرفت. به آقای روحانی 10 میلیارد تومان کمک کردند، با آقای هاشمی عکس گرفتند. اطلاع‌رسانی درست کنید نه سوءاستفاده کنید. ایشان هم خیلی متملقانه راجع به آقای زنگنه حرف زدند گویا یکی از کارکنان شرکت نفت هستند. (12/5)
1640- آقای احمدی‌نژاد گفته‌اند می‌خواهند سفرهای استانی خود را شروع کنند و به سخنرانی بپردازند. آقای احمدی‌نژاد! شما کلماتی که به کار بردید هیچ‌گاه از حافظه ما خارج نمی‌شود. (12/5)
1642- اگر برخی‌ها می‌خواهند بدانند چند درصد مردم موافق توافق هسته‌ای هستند یک روز و تاریخ مشخصی را رسما از صدا و سیما اعلام کنند و نظرسنجی شود تا مشخص شود. از سبزوار (12/5)
1713- واقعا برایم جای تاسف است. عده‌ای می‌گویند با فلان کشور فلان قرارداد را نبندید چون در فلان زمان علیه ما فلان کار را کرده است. درست مثل اخلاق بچه‌ها یا نزاع بین دو نفر نابالغ. (12/5)
2029- آقای رئیس‌جمهور و دکتر ظریف کاری کردند برای مردم کارستان. یعنی رئیس‌جمهور ودولت در دل مردم جامعه جای دارد. اکثریت مردم از دولت حمایت می‌کنند. (12/5)
2100- فعالیت موسسات مالی غیرمجاز در نظام اسلامی شرعا و قانونا صحیح نیست. بانک مرکزی باید به مردم توصیه کند فعالیتی با آنها انجام ندهند. متاسفانه سازمان امور مالیاتی کشور سپرده‌گذاران را تهدید به اخذ مالیات کرده درحالی که این نوعی چراغ سبز است به موسسات مالی غیرمجاز. (12/5)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12
آقای سراج عزیز، چرا گزارش‌های فارس و اردبیل را منتشر نمی‌کنید تا برخی ایران را ترک کنند و از شر آنها در آینده در امان باشیم؟
...0918
باعرض سلام و درود بی پایان و خداقوت. روز خبرنگار به همه خبرنگاران خدوم وصبور مبارک باد.در نظام اسلامی یقینا خبرنگاری از حرفه‌های مقدس و فوق العاده ارزشمند است، زیرا خبرنگاران گرامی تمام اقدامات جهادی مردم ومسئولان متدین و انقلابی را با هدف اعتلا و ارتقای دین و کشور انعکاس می‌دهند و این خود ترویج ارزش‌ها نیز محسوب می‌شود.
...0938
ما مردم به شدت از صدا و سیماى اصولگرا گلایه داریم که محفلى شده براى حضور تبلیغاتى نمایندگان که در 4سال گذشته منفعل و در این 6ماه عمر مجلس اصولگرا فعال شدند.
...0936
باعرض سلام وخسته نباشید. دیروز درصفحات همشهری عکس یک روحانی را دیدم که برای تبلیغ دین به کوهپایه‌هایی که افراد باغیرت عشایر زندگی می‌کنند رفته بودند به این می‌گویند اخلاص.
...0912
بنده حرف آقای زاکانی رو قبول دارم که آقای صالحی در جلسه ای اون حرف کذایی رو زده، اما مطلب اینجاست که احتمالا آقای زاکانی در همون جلسه در حال چرت زدن بودن و یک باره
خواب‌نما شدن پس با این حساب هم آقای صالحی و هم زاکانی راست گفته اند.
...0918
باسلام. در تعدادی از پیام‌های روزنامه بعضی اظهار می‌دارندکه چرا شما به احمدی نژاد ایراد می‌گیریدوازمهدی هاشمی ایراد نمی‌گیریدبعد هم می‌گویند که مهدی هاشمی فلان خلاف را انجام داد و... آخر عزیزان اگر از احمدی نژاد به خاطر کارهای خلاف وی ایرادگرفته می‌شود به خاطر این است که او رئیس جمهور بود در حالی‌که مهدی هاشمی مسئولیت چندان مهمی نداشت و مانند یک آدم عادی محاکمه شد.
...0911
باسلام.شمارا به خدا به دولت محترم بفرمایید95هزارمیلیارد تومان بدهی خود وشهرداری 1000 میلیارد تومان بدهی خود به تامین اجتماعی را بدهند تا حقوق بازنشستگان را که 30 سال پول بیمه پرداخت کرده اند و اکنون ناتوان وگرفتار مشکلات زندگی هستند را بتواند پرداخت کند وعقب نیندازد.
...0912
سلام. باتشکر از مقاله آقای امیدمافی که مارابه دوران پاک و بی ریای کودکی برد، ای کاش ادیسون برق را اختراع نمی‌کرد تا تلویزیون و... ساخته نمی‌شدند.
...0918
همدلی وکنار گذاشتن کینه و باندبازی برای سربلندی ایران و ارزشهای تمدن و فرهنگش صداقت در کردار و گفتار می‌طلبد باحرکت درست و اندیشه وتدبیرخردمندان امروزه آسمان ایران مملو از هواپیماهای کشورهای جهان است که گوی سبقت را برای سرمایه گذاری و شرکت درساخت کارخانجات ورود به بازار ایران و داد و ستد، از هم ربوده‌اند. این فرصت طلایی را مغتنم شماریم.
...0918
سلام. از استان گیلان پیام می‌دهم. می‌خواستم بگم چرا باید در مورد مطالبات معوق اقشار مختلف جامعه کارمندی و کارگری اینقدر تعلل وکم کاری و بی برنامگی داشته باشیم تا آنها مجبور به تجمع و...جلو مجلس و وزارتخانه خود و... شوند.
...0911
علوم پزشکی گیلان و وزارت بهداشت در دادن مطالبات پرستاران کوتاهی وسهل انگاری می‌کنند و اضافه کار و کارانه پرسنل و پرستاران گیلان از اول سال 94پرداخت نشده...
...0911
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12
با سلام. در رابطه باافزایش نرخ مسکن کارشناسان مسکن متفق القول اند علت اصلی آن بالابودن نرخ ارز است حالاکه تحریم‌های سازمان ملل درحال لغوشدن است ودلیل اصلی بالابودن نرخ ارز تحریم‌ های سازمان ملل بوده بایدقیمت نرخ ارزبه قبل ازاعمال تحریم‌ها برگردد. در آستانه انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی هستیم باتوجه به وعده های استانی رئیس جمهور به خصوص درسفرمشهد مقدس جادارد به وعده های داده شده به ملت عمل کند اینکه رئیس جمهور بیاید و با آمار و ارقام بازی کنند و وعده تک رقمی شدن تورم را بدهند دردی را دوا نمی‌کنند ایشان اگر راست می‌گویند بیایند و نرخ ارز را تک‌رقمی بکنند تا تمامی مشکلات مردم حل گردد تاکید می‌کنم تا نرخ ارز پایین نیاید قیمت هیچ کالایی به‌خصوص مسکن پایین نخواهد آمد.
...0919
فردی که صادق و عاشق باشه ازلحن رفتار وسخنش پیدا است،جهانگیری جان مخلصتیم.
...0935
برکه‌ای که با دیگر برکه ها ارتباط نداشته باشد آبش خشک خواهدشد و تنها خواهد ماند و مدتی بعد می‌پوسد و نابود می‌شود.
...0935
اکنون جریان صداو سیما ودولت همان جریان غضنفر و مارادوناست !
...0918
بر اساس مستندات در زمان دولت سابق
دو دکل چاه نفت اسقاطی خریداری شده است که در امارات توقیف است وزیر نفت سابق در مجلس به جای مخالفت نمودن با توافق 1+5 باید پاسخگوی اقدامات خود در دوران تصدی وزارت نفت باشد.
...0910
امیدواریم که اعتدالگرایان ومعتدلان اکثریت کرسی های مجلس دهم رابه دست بگیرند
...0933
باسلام وخسته نباشید.از وزارت نیرو و شرکت ملی گاز انتظار نمی رود مصرف مشترکان واحدهای مجتمع های مسکونی با یک کنتور را به حساب پرمصرف گذاشته و هر ماه مشمول جریمه شوند.
...0912
در دولت پاک دستان زمانى که تولید داخلى را نابود کردند و بیش‌ از دو هزار بنگاه اقتصادى تعطیل‌شد و به چین فروخته شد رسانه و مجلس در برابر دولت منجى ومدیریت جهانى پاکدست در سکوت بودند.
...0936
دراین مملکت چه خبراست یا بهتراست بگویم در دولت گذشته چه خبر بوده؟روزنامه ها را که ورق می‌زنی هر روز یک یا چند اختلاس می‌بینی! یعنی در دولت گذشته بازرسی و مجلسی نبود که جلو اینها را بگیرد؟ ما که مخ مون سوت می‌کشه، مخ شما چطور؟ آستانه اشرفیه
...0917
سلام. جناب آقای مظفری! لطفا از متخصص مواد خوراکی دعوت کنید در خصوص روغن پالم که از چه چیزی درست می‌شود و تولیدکنندگانش برای چه آن را تولید می‌کنند برای خوانندگان روزنامه آفتاب بگوید سخت نگران سلامتی عمومی هستیم. آیا این روغن اصولا کاربرد خوراکی دارد یا غیرمجاز است، آیا از آن در تمام روغن های خوراکی وجود دارد بی صبرانه در انتظار جوابیم، زیرا بیماری قلب و عروق در سراسر ایران پیشرفت خطرناکی دارد، تاجران پول رحم نمی‌کنند روزنامه ها و اطبایی که به شرافت پزشکی شان وفادارند به داد مردم برسند، امروزه صدها نوع مواد خوراکی مصنوعی تولید می‌شود و با بالاترین قیمت به مردم فرخته می‌شود خیانت است آقای مظفری بیشتر اطلاع رسانی بفرمایید ممنونیم.
...0918
امیرالمومنین(ع): انسان حریص همواره فقیر و نیازمند است اگرچه صاحب تمام ثروت جهان شود.
...0912
شنیده شده حزب مثلا اصلاح طلب ندا با اصلاح‌طلبان اختلاف دارد. ضمن تاسف از این موضوع، مستدعی است در اسرع وقت این مشکل را حل کنید. درنگ امروز فردای جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت و مجددا شکست اصلاحات را شاهد خواهیم بود!
...0912
آفتاب یزد: این حزب ادعا دارد از اصلاحات عبور نخواهد کرد.
باعرض سلام بی پایان. در اهمیت بی پایان تعلیم وتعلم همین بس که تحویل آینده سازان به جامعه اسلامی در میان است و باید افرادی به غیر از سوابق علمی با خصایل مطابق با منویات و قوانین حکومتی به کارگیری شوند و تحقق این امر فقط به وسیله نهادآموزش و پرورش امکان پذیر می‌باشد.
...0938
باعرض سلام وادب فراوان وخداقوت.در روز خبرنگار فرصتی دیگر فراهم می‌شود تاضمن تجلیل و قدردانی ازخدمات جهادی،خالصانه و خستگی ناپذیر خبرنگاران عزیز و محترم، قداست و منزلت این شغل حقیقتا ارزشمند تحلیل و یادآوری شود.علاقه مندان به این شغل بر مبنای صداقت و ارزشمداری مسئولیت فرهنگ اطلاع رسانی در جامعه اسلامی را بر دوش می‌کشند و در این راستا با منکرات مبارزه و از آرمان و دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت می‌کنند.
...0938
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-12
1225- طرفدار آفتاب یزد هستم. سلام مرا به ظریف بزرگ برسانید و بگویید روحانی و ظریف دوستت داریم. (11/5)
1229- امید من به آفتاب یزد است. سالهاست خواننده این روزنامه هستم. به مخالفان دولت بگویید چرا آن قدر به دولت بهانه می‌گیرید؟ (11/5)
1231- وقتی کسی از دور خارج شد فکر نمی‌کنم نوشتن درباره او دیگر لزومی داشته باشد. (11/5)
1429- بازنشسته آموزش و پرورش از رضوانشهر هستم. از رئیس‌جمهور و تیم محترم مذاکره‌کننده متشکریم. امید است با رفع تحریم‌ها برگشت ثروت بلوکه شده، مشکل تورم، اشتغال و مسکن جوانان نیز حل شود. البته نه وام مسکن فعلی برای جوانان مشکل گشاست و نه قیمت انرژی و سوخت قابل تحمل، مردم انتظار دارند که نرخ اسباب و وسایل زندگی به قیمت قبل سال 89 برگردد. (11/5)
1436- من همیشه روزنامه شما را می‌خرم. لطفا پیام مرا چاپ کنید. سلام بر سردار و اسطوره بزرگ دکتر ظریف مانند گذشته با عزمی راسخ‌تر به جلو حرکت کنید ما نیز آماده هرگونه خدمت و همیاری هستیم. زنده‌باد اصلاحات. (11/5)
1712- خواهشمند است به کسانی که تریبون‌دار هستند بفرمایید افراد در حیطه تخصص خودشان صحبت کنند. در مورد چیزی که تخصص ندارند اظهارنظر نکنند. (11/5)
1727- چند سال است روزنامه شما را می‌خوانم. سوالی دارم. چرا پیام‌های مرا چاپ نمی کنید؟ اسامی آن 170 نماینده‌ای که از رحیمی پول گرفته‌اند اعلام کنید انتخابات نزدیک است. خواهش می‌کنم حتما پیام مرا درج کنید. از رشت (11/5)
1919- پیام مرا به سمع آقای نوبخت برسانید. جناب آقای نوبخت! فقط معلم‌های گرامی نیستند که با حقوق‌های یک میلیونی و هفتصدتومانی متناسب با کارشان نیستند. بلکه کارگران حداقل بگیر در صنعت کشور که وظیفه خطیر چرخ تولید بر گردن آنهاست باید با 25 سال سابقه پایین ترین حقوق حداقلی قانون کار را دریافت کنند. آن هم با این تورم لجام گسیخته، پس بهتر است به جای این شعارها به فکر اجرای عدالت که همان نظام پرداخت هماهنگ یا حقوق ها در کشور می‌باشد، باشید. از خرم آباد (11/5)
2056- آقای سرافراز از انتقادات به صدا و سیما به خشم می آید به جای بررسی در مورد سازمان متبوع خود که بداند چه اشکالاتی دارد فقط خشمگین می‌شود. انگار باید چراغ به دست دنبال مهندس ضرغامی بگردیم!(11/5)
2136- از مسئولان خواستاریم بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را پایان دهند. گاهی حرفهای نادرستی به صورت مستقیم و غیرمستقیم به جامعه خوب و نجیب نسوان زده می‌شود. چرا فکر نمی‌کنند اسلام اهمیت و احترام ویژه‌ای برای بانوان در نظر گرفته است. چرا برخی نسبت به برخی مباحث در مورد زنان سریع جبهه‌گیری سخت می‌کنند؟ (11/5)
2138- مقاله‌ای در مورد افاغنه در روزنامه نوشته بودید. خواستم تاکید کنم من یک فرد 67 ساله هستم لااقل وزارت کشور و نیروی انتظامی هماهنگی کنند افاغنه‌ای که سوابق ضرب و جرح و سرقت دارند کارت اینها تمدید نشود. چون من خودم با یکی از اینها مواجه شدم کارمان به دادگاه کشید. سوابق وی را بررسی کردند چند فقره سرقت و جعل اسناد و چک داشت. ضرب و جرح داشت، اما کارت هم داشت. من تعجب کردم چگونه سوابق اینها بررسی نمی‌شود. (11/5)
1213- آقای مظفری سوالی دارم. نماینده‌ای که اطلاعات او در این حد است که می‌گوید با کم شدن تعداد سانتریفیوژها آیا بچه‌های اردستانی چند نفرشان بیکار می‌شوند یا چرا فردو را زیرزمین ساخته‌اند؟ وقتی اطلاعات ما در این حد است چه طور می‌خواهیم مجلس پویا داشته باشیم؟ منتقدان آقای ظریف چه کسانی هستند؟!(11/5)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-12


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام