کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 01 بهمن 1397   Monday 21 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 اردیبهشت 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

2044- از دلسوزان نظام سوالی دارم. یکی از دشمنان ما سودجویانی‌اند که مثل زالو به جان مردم افتادند. یک پکیجی را که دیروز در مغازه‌ای در ایلام قیمت کردیم یک میلیون و 600
بعد از چند ساعت که برگشتیم پرسیدیم
2 میلیون قیمت داد. دشمن ما سودجویان داخلی هستند. چرا یکمرتبه باید چهارصد تومان به مبلغ قبلی اضافه شود؟ ناظران جست‌وجو کنند با این‌ها برخورد کنند. (22/2)
آفتاب یزد: متاسفانه چنین سوءاستفاده‌هایی صورت می‌گیرد. امید است سازمان‌های نظارتی ماموریت‌های خود را در مبارزه با گران‌فروشی افزایش دهند.
1933- بعد از حرفهای ترامپ که تلویزیون هم مرتب در مورد آن برنامه دارد ما باید تکلیف خود را روشن کنیم. برای حفظ استقلال و اینکه کمترین صدمه را از ترامپ ببینیم باید از زیر بوق دلار در بیاییم. حالا برخی از اقتصاددانان می‌گویند با این کار 5 درصد ضرر می‌کنیم اگر به زیر چتر یورو برویم. به نظر من برای حفظ استقلال این 5درصد ضرر هم لازم است. (22/2)
1838- وقتی اصولگرایان خودشان برجام را دوست نداشتند حالا با خروج آمریکا از برجام چرا آن‌قدر دستپاچه شده‌اند. آقای ظریف که بدون اجازه نمی‌توانست این قرارداد را ببندد. دلتان به چین و روسیه خوش شده مگر قطعنامه‌های تحریمی‌زمان احمدی نژاد را همین کشورها قبول نکردند؟ (22/2)
0509- امیدواریم مسئولان محترم وزارت آموزش و پرورش توصیه‌های ارزشمند مقام معظم رهبری درباره تحقق تحول سند نظام آموزشی و پرورشی را جدی گرفته و جامه عمل بپوشانند. امیدواریم این نهاد و تمام مدارس به سمت ارزش‌ها سوق داده شوند. (22/2)
1055- به چه حقی آقای الله کرم می‌گوید آقای روحانی باید برود؟ آقای روحانی برود که چه ‌شود؟ این چه‌حرفهایی است که می‌زنند. (23/2)
آفتاب یزد: افراد جامعه در اظهارنظر آزاد هستند البته باید شان ریاست جمهوری و منافع ملی را حفظ نمایند.
1048- مردم ما منتظر شفاف‌سازی و شنیدن واقعیت‌هایی هستند که دولت روحانی تاکنون چیزی نگفته است. برای مقابله با مخالفانی که فقط دنبال بهانه‌ای برای تخریب دولت هستند آقای روحانی حرف بزند. بگذارند مردم بیشتر در جریان امور قرار گیرند. (23/2)
آفتاب یزد: کم و بیش همه با مشکلات آشنا هستند فعلا باید فضای همدلی ایجاد کرد و با وحدت و همدلی می‌توان بر مشکلات فائق آمد.
1048- این آتش بیارهای معرکه از کجا تغذیه می‌شوند که به خود اجازه می‌دهند معرکه بگیرند و خواستار رفتن آقای روحانی هستند؟ آقای روحانی شما اگر واقعیت‌ها را بگویید کسی جرات نمی‌کند به خیابان بیاید این حرف‌ها را بزند. (23/2)
آفتاب یزد: اظهارنظر افراد تا جایی که به منافع ملی آسیب نرساند آزاد است. البته باید در نیت برخی افراد هم شک کرد.
0832- به نظر می‌رسد عده‌ای در این سال‌ها به ثروت‌های کلان دست یافته‌اند و در دوبی، ترکیه، کانادا و... خانه خریدند و از تحریم جدید غمی‌ندارند و در شعارهای خود وضعیت جوانان بیکار سربار پدر را درک نمی‌کنند. (23/2)
0825- نمایندگانی نیز که از ابتدا با برجام مخالف بودند ولی راه حل مناسب دیگری هم برای کشور نتوانستند ارائه دهند، نمی‌توانند به علت خروج از این قرارداد توسط یک کشور آن‌قدر خود را ناراضی نشان دهند و پرچم را در مجلس آتش بزنند که در کلیه رسانه‌های جهان با آثار منفی برای کشورمان منعکس می‌گردد. (23/2)
0709- آقایی به روزنامه کیهان گفته خیالت راحت برجام کنار رفت. دنیا بدقولی آمریکا را محکوم می‌کند ناراحت است آن وقت برخی‌ها خوشحالند آن هم با این زحماتی که تیم مذاکره کننده برای برجام کشیدند خوشحالی دارد؟! (23/2)
آفتاب یزد: برجام یا هر موضوعی که تصمیم نظام بوده است باید مورد حمایت اهالی رسانه قرار گیرد و رسانه نظارت بر تصمیم داشته باشد منافع ملی بر منافع جناحی و شخصی ارجح است.
1205- از شورای عالی فضای مجازی خواهشمندیم پیام رسانان داخلی را موظف نمایند تا پاسخگوی مشکلات فنی کاربرانشان در خصوص مشکلات پیام رسانی باشند. چون متاسفانه گاهی اوقات پشتیبانی پیام رسان‌های داخلی پاسخگوی کاربران نیستند. (23/2)
1115- به جای برخی شعارها باید با تصمیم‌گیری‌های درست و عاقلانه مدیران و نخبگان جامعه کشور را از مشکلات نجات دهیم. (23/2)
1110- در مقابل رفتارهای اخیر آمریکا باید با خرد جمعی عمل کنیم و بهترین راهکار را برای خنثی کردن دشمنی‌ها و تحریم‌های جدید در نظر بگیریم. (23/2)
1101- وقتی ترامپ از آن طرف دشمنی می‌کند در داخل عده‌ای برای خود ببر و بدوز می‌کنند آیا سزاوار است مدیرانی که بازنشسته می‌شوند پاداش‌های سیصد میلیونی بگیرند بعد دوباره سرکار برگردند. این خبر را در روزنامه خودتان خواندم. وقتی این همه مشکل در کشور داریم این کارها درست نیست. شما هم بیشتر روشنگری کنید. (23/2)
1500- عده‌ای به ظاهر فرهنگی و رسانه‌ای با صحبت‌های خود فقط دنبال ایجاد یاس و نومیدی در مردم هستند و فضا را ملتهب می‌کنند. مردم را به ترس و وحشت می‌اندازند و دائم به دولت می‌تازند. اینها غیر مستقیم در راستای اهداف دشمن حرکت می‌کنند. ما امروز به وحدت نیاز داریم. (23/2)
1311- در مورد آقای رفسنجانی چه در زمان حیات و چه فوت هر روز مطلب دارید. تا کی می‌خواهید به این روند ادامه دهید. آیا جز ایشان کسی تا به حال کاری برای مملکت نکرده؟(23/2)
1218- عده‌ای معتقدند باید بی‌کفایتی آقای روحانی اعلام شود، نه چنین نیست. باید بی‌کفایتی کسانی که سنگ لای چرخ دولت می‌گذارند اعلام شود. کسانی که پولهای کلان دست آنهاست مانع تراشی می‌کنند. اعلام شود چه کسانی جلوی پیشرفت کشور را می‌گیرند؟ بی‌کفایتی امثال اینها اعلام شود. (23/2)
1211- همه می‌دانیم آمریکا دشمن قسم خورده ماست اما از دشمنان داخلی هم باید ترسید. کسانی که زالو صفت هستند به جان بازار افتادند، قیمت‌ها را افزایش می‌دهند و چند برابر می‌کنند. این هم یکی از مشکلات ماست. این عده می‌خواهند جامعه را ملتهب کنند. (23/2)
1210- برنج کیسه‌ای 50 هزار تومانی یک مرتبه 80 هزار تومان شده چرا قیمت اجناس باید ناگهانی این همه افزایش پیدا کند؟ چرا عده‌ای سودجو می‌خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند؟ چرا دولت در این شرایط خاص بر قیمت‌ها نظارت ندارد؟ (23/2)
1208- پیامی برای رئیس‌جمهور محترم دارم. آقای روحانی اگر بازار را مدیریت نکنید، اگر مدیران لایق را در راس امور قرار ندهید و وضع به همین صورت باشد اوضاع برای جامعه بدتر خواهد شد. (23/2)
1643- حتی بیمه گزاف سازمان تامین اجتماعی، تخته سنگی است روی سینه تولیدکنندگان که نمی‌توانند به اندازه کافی کارگر استخدام کنند. به خاطر کمبود کارگر در یک واحد تولیدی، وظیفه افراد غایب روی دوش دیگران می‌افتد و باید سرعت را افزایش داد که در مدار سرعت، پِرت افزایش می‌یابد و دقت کار پایین می‌آید و کالای ما هیچ وقت نمی‌تواند در عرصه جهانی مطرح باشد. (23/2)
سلام کاملا با شما موافقم. بلکه بیشتر، رئیس‌جمهور محترم هم باید از وزرا و همراهان و حامیانش این را بخواهد،حال که بیش از هر زمان دیگری به اتحاد نیاز داریم مخالفین نادان بر طبل مخالفت و تفرقه میکوبند ما باید پشت هم باشیم.
...0914
والدین در پرورش و تربیت فرزندانشان بیشترین زحمات خدمات‌رسانی به اشرف مخلوقات را متحمل می‌شوند پس طبیعتا باید بیشترین احترام و نیکی در حق آنان ادا شود.
...0938
مسئولان کشور به داد اقشار آسیب‌پذیر بالاخص بازنشستگان و کارگران خصوصا کارگران معادن برسند و سختی کار و بازنشستگی پیش از موعد و حق و حقوق آنان را پیگیری کنند.
...0912
مسئولان کشور سهم و حق ایران را در احیای مجدد راه ابریشم بگیرند. ترکمنستان با تاسیس بزرگترین بندر دارد عملا سهم و جایگاه ما را در احیای مجدد راه ابریشم میگیرد و ایران دوباره عقب خواهد ماند.
...0912
ما باید ایران را به بالاترین ابرقدرت جهان تبدیل کنیم. دنیا دنیای عجیب و غریب و نامردی و قلدری است، پس ما هم باید بسیار نیرومند و قوی باشیم.
...0912
حضرت علی (ع): یاد خدا موجب شرح صدر و قدرت تحمل میگردد و انسان کم‌حرف عیوبش پنهان میماند.
...0912
از دولت امید خصوصا از آقای نوبخت می‌خواهیم در ارتباط با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فرهنگی یک اقدامی بکنند به قولی عمر ما مهلت امروز و فردایی تو نیست.
...0912
با سلام نوشته‌های آقای امید مافی به درد گزارش ورزشی نمی‌خورد. آنقدر استعاره در استعاره به کار می‌برد که نمی‌فهمم چه می‌خواهد بگوید. کلماتی که ایشان به کار می‌برد برای توصیف بهار و غروب و آرزوهای دور و دراز عاشقانه خوب است تا
ورزش، نمونه‌ای کوچک از سنگلاخ
نوشته ها نود دقیقه تاتی تاتی کرد و از روی طناب نیفتاد تا به انتظاری طولانی پایان دهد و درفش لاجوردی را در کنار نخل‌ها به رقص درآورد. نوشته هایش مرا عصبانی
می‌کند.
...0912
امیدواریم مسئولان محترم ذیربط با برنامه‌ریزی‌های کارشناسی شده و اساسی مانع افزایش قیمت‌ها بر اثر احتمالات پیش‌بینی شده درباره گران شدن جهانی قیمت نفت در ادامه سال بشوند و انتظار است درباره این موضوع همچون گرانی ارز، تمهیداتی را در نظر بگیرند تا به واسطه امثال این مواد مادر، سایر اقلام و کالاها
گران نشود.
...0938
سلام موضوع دیگر که اگر شما دوستان بررسی کنید خدمتی است به مردم ایران خصوصا آنهایی که در تهران ساکن هستند پیک موتوری خصوصا آنهایی که از طرف کترینگ‌ها غذا بر هستند در کوچه‌ها خیابانها با تمام قدرت گاز موتور را می‌گیرند و با سرعت سرسام‌آور می‌روند. تمام عابرین و حتی راننده‌ها را زهره ترک می‌کنند اینها به هیچ چیز و هیچ قانونی اعتنا ندارند بلای جان مردم هستند حداقل یک سوءپیشینه یک معافیت سربازی یک مدرک تحصیلی یک گواهینامه از آنها گرفته بشود تا اینگونه با جان و روح مردم در کوچه و خیابان بازی نکنند هر عابری هم به سرعت موتور آنها اعتراض کنند اگر بتوانند زیرش
می‌گیرند.....
...0912

سلام در ارتباط با مالیات بر ارزش افزوده که هفته آینده در مجلس بررسی می‌شود این طرح فقط باعث شد مصرف‌کننده بیشتر زیر فشار گرانی برود مثلا هر چه میخرد تولیدکننده و فروشنده در مغازه پول خودشان را تمام و کمال می‌گیرند ولی مصرف‌کننده که خرید کرده جدا از پول اصلی کالا باید پول ارزش افزوده را هم بدهد......
...0912


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام