کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 01 بهمن 1397   Monday 21 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 اردیبهشت 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1617- جیره بندی لبنیات! قیمت شیر و ماست چند بار در سال گران شد و مسئولان هم برای کاهش قیمت‌ها که قول آن را داده بودند، خلف وعده کردند. مردم برای تهیه شیر و ماست با توجه به نرخ‌های آنها با مشکل مواجهند. به نظر می‌رسد خانواده‌ها باید هنگام صرف غذا، لبنیات را جیره بندی کنند! (21/2)
1347- ما باید به افراد اندیشمند و سیاستمدار چون بزرگان اصلاحات و روحانی احترام بگذاریم. (20/2)
1728- از سرکار خانم مرادپور و اسماعیلی که دوتا منشی خوش‌اخلاق و خوش برخورد خوب در درمانگاه شبانه‌روزی فولاد کمال تشکر را دارم. بسیار خوش‌رو و درحال خدمتگزاری هستند. این پیام به عنوان قدردانی از آنها ارسال می‌گردد. (20/2)
1733- مسئولان علت ممنوعیت واردات خودروی با قدرت بالای 2500 سی‌سی را ذکر کنند. این کار باعث بیکاری عده زیادی شده است. (20/2)
2204- لطفا توضیح دهید چوب تو لانه زنبور کردن یعنی چه؟ (20/2)
آفتاب یزد: قطعا معنی‌اش را می‌دانید مگر منظور دیگری داشته باشید که ما نمی‌دانیم.
0119- آیا در قانون اساسی ما قوای انتظامی‌که امنیت و آسایش مردم چیزی دیگری هم ذکر شده که انجام بدهند؟ از قبیل جاده‌سازی و ... (21/2)
0122- خوب بود به خاطر تحول اقتصادی و اتکا به اصل 44 اهتمام و توجه به بخش خصوصی ساخت پالایشگاه خلیج فارس توسط بخش خصوصی انجام می‌گرفت. (21/2)
0124- مسئولان اگر مردم برایشان مهم هستند بدانند مردمی‌که دوا درمان ندارند، بیکاری و فقر دارند. 42 درصد بیکار تحصیلکرده داریم هر 20 دقیقه یک طلاق، پدیده خودکشی هم داریم. چرا یک مسئول مردم را خس و خاشاک نامید بعد دم از مردم زد؟ برخی‌ها لااقل از کول مردم پایین بیایید. (21/2)
آفتاب یزد: مشکلات ان‌شاءالله با همدلی مردم و مسئولان برطرف خواهد شد و آنهایی هم که دم از مردم زدند و خلاف نظر مردم حرکت کردند، چهره‌شان نزد مردم مشخص شده است.
0126- جناب فتاح با سلام. باید خدا رو شکر کنید چون عمرت به دنیا باقی است که به عنوان رئیس کمیته امداد اعلام کنید رفع فقر شده است. (21/2)
آفتاب یزد: منظور رئیس کمیته امداد این بوده بودجه‌ای که دولت به کمیته امداد داده کاملا تامین اعتبار شده است و حتما از افراد تحت پوشش کمیته امداد رفع فقر می‌شود گمان نمی‌رود منظورشان این بود که از کل کشور رفع فقر شده است.
0128- امیدواریم روزی مردم ایران شاهد افتتاح خط ریلی چابهار- زاهدان باشند. نه مثل جاده تهران - شمال که 3 سری کارکنان این جاده بازنشسته شده‌اند هنوز این جاده به سرانجام نرسیده است. (21/2)
آفتاب یزد: اتفاقا یکی از بازنشستگان راه‌آهن چندباری در پیام خود به آفتاب یزد اعلام کرده دو نسل بعداز من هم بازنشست شدند این جاده ساخته نشده!
0256- صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را.
تا اگر ما در گیتی که چو تو فرزند بزاید
من آقای کرباسچی را نمی‌شناسم اما ایشان شخصی مبتکر کارآمد عاشق کشور و ... چنانکه تاکنون در شهرداری مانده بود نه تنها تهران را بهشت برین می‌کرد درآمد شهرداری را به اوج می‌رساند بلکه الگویی می‌شد برای تمام شهرداری‌های کل ایران. در قانون بانکی سابقه ندارد که از موجودی در حساب جاری در بانک از بابت آن از بانک سود بگیرند ایشان این عمل مبتکرانه را انجام می‌داد. خدا کند از دست برخی حسودان نجات پیدا کنیم. (21/2)
۱۰۲۶- استانداری مازندران، فرمانداری نور، بخشداری بلدیه و روستای نیک‌نام‌ده پاسخگو باشند. اخیرا یک آتش‌سوزی در این مکان صورت گرفته اما هیچ‌کدام پاسخگو نبودند علت و معلول چه بوده؟ از طرف یکی از ساکنان منطقه (۲۰/۲)
۱۲۳۸- از رشت تماس می‌گیرم. حقوق تامین اجتماعی که قرار بود ۲۰ درصد اضافه گردد یک دینار هم اضافه نشده حالا ۲۰ اردیبهشت حقوق‌های واریزی همان حقوق سابق است. علت این یک بام و دوهوا چیست؟ (۲۰/۲)
۱۳۴۵- درود بر تمام کسانی که به نفع ملت کار می‌کنند. من از آقای روحانی راضی‌ام، ایشان خیلی تلاش کرد، آمریکایی‌ها نامرد هستند. با این رفتارشان دست هر چه تندرو را باز می‌گذارند. (۲۰/۲)
۰۴۴۱- از عده‌ای از اهالی محترم بروجرد پرسیده شد آخرین آرزوی شما چیست؟ گفتند روزی صدای نماینده بروجرد علاءالدین بروجردی در مجلس به گوش ما مردم برسد. (۲۱/۲)
آفتاب یزد: چه خوب است برخی نمایندگان آن قدر در حوزه انتخابیه خود فعال هستند.
۰۴۵۱- آمریکا با خروج از برجام هم به کشورمان هم به گروه ۱+۵ خیانت کرد هم در جهان بدقول و بی‌آبرو شد. (۲۱/۲)
۰۹۰۱- یک دوبیتی است که بند آخرش می‌گوید: ساده‌دل من که قسم‌های تو را باور کردم. آقای بروجردی نماینده محترم بروجرد شما در مجلس سوگند یاد کردید که به مردم بروجرد خدمت کنید. شهرهایی که کوچکتر از بروجرد هستند فرودگاه دارند اما بروجرد با آن طول و وسعت با مردم خداجوی آن و انواع کارخانجات و صنایع، حیف است فاقد فرودگاه باشد. (۲۱/۲)
۱۱۴۵- ساعت ۲ نیمه شب پریشب چند قلاده گرگ به منطقه نیکنام ده در استان مازندران (شهرستان نو) حمله‌ور شدند حدود ۴ یا ۵ سگ را دریدند. لازم به تذکر است چرا سازمان جنگلبانی یک نیرویی بابت حفاظت در نظر نگرفته است. چرا ماموران نیروی انتظامی یا جنگلبانی در صورت مشاهده گرگ‌ها تیرهوایی شلیک نکردند تا گرگ‌ها فراری شوند؟ (۲۱/۲)
۱۴۵۲- امیدواریم از برنامه‌های شهردار آینده شهر تهران، اهمیت بیشتر به ارزش‌ها باشد و چه ارزشی بالاتر از اینکه نام مبارک شهدای حرم بر معابر و خیابان‌ها گذاشته شود. لذا انتظار داریم نام خیابان مهران در خانی‌آباد نو به نام حاج حسن اکبری تغییر کند. (۲۱/۲)
۱۵۲۷- هر گونه تندروی یا رفتار غیردیپلماتیک غیرمنطقی حتی در مقابل دیوانه‌ای چون ترامپ می‌تواند خطرناک باشد. با خروج آمریکا از برجام باید سعی کنیم حتی‌المقدور با اروپا رایزنی کنیم تا آمریکا در موضع انزوا قرار گیرد. (۲۱/۲)
۱۵۴۰- از مسئولان صدا و سیما مصرانه خواستاریم در ارائه گزارش‌های مردمی و نظرات آنها نسبت به برجام آن قدر یکسویه برنامه پخش نکنند این رسانه اگر ملی است باید گویای تمام نظرات باشد. (۲۱/۲)
۱۶۰۰- در شرایطی که با توجه به خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌های جدید قطعا مشکلات اقتصادی جدیدی حاصل می‌شود این وظیفه همه مسئولان است که با اتحاد و همدلی برای منافع ملی بهترین راهکار را برای مقابله با این بحران برگزینند. (۲۱/۲)
۱۶۱۰- ما مردم همین حالا هم هزار و یک مشکل در زندگی با این گرانی داریم آن‌وقت آقایان نفس‌شان از جای گرم در می‌آید می‌گویند با وجود تحریم‌ها نگران نباشید. شاید برخی مسئولان واقعا شرایط مردم را درک نمی‌کنند. (۲۱/۲)
آفتاب یزد: مشکلات اقتصادی مردم زیاد است ولی تحریم به جای اینکه کارکرد داشته باشد بیشتر اثر روانی دارد ما از ابتدای انقلاب تاکنون تحریم آمریکا بوده‌ایم و از هیچ کوششی برای اذیت کردن مردم ایران فروگذار نکرده‌اند ما باید با روحیه اقتصاد مقاومتی اقتصاد خود را بسازیم.
کسانی که به رای خود در سال‌های 92 و 96اشاره دارند آیا به گزینه‌های دیگر آن سال‌ها فکر می‌کنند آیا فراموش کرده‌اند که یک شبه پراید از 7میلیون شد 20میلیون آیا جراحی اقتصادی را به خاطر دارند که چطور مریض بیچاره بالاخره زیر عمل از دنیا رفت آیا واقعا تکرار فجایع 84 تا 92را آرزو می‌کنند.
...0912
باسلام در جواب یکی از خوانندگان روزنامه که گفته بود وعده‌های دولت به ناامیدی مبدل شد گفتید که بسیاری از وعده‌ها در حدود اختیارات دولت نمی‌باشد باید خدمتتان عرض کنم اولا نمایندگان مجلس می‌توانند حدود اختیارات رئیس‌جمهور را افزایش دهند و آقای روحانی باید از مجلس تقاضا کنند دیگر اینکه طبق اصل 59قانون اساسی می‌توانند رفراندوم برگزار کنند و آقای روحانی قبلا این پیشنهاد را داده بودند ولی پیگیری نکردند و روی زمین ماند. اگر اختیارات دولت افزایش نیابد سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. آن‌وقت می‌شود هر کی هر کی آقای روحانی از چه می‌ترسند بیایند شفاف با مردم صحبت کنند بگویند ای ملت ایران برخی جناح‌ها چون منافع‌شان در خطر است نمی‌گذارند من کارکنم و از شما استمداد می‌طلبم این یک طرف بعضی اقدامات در حیطه قدرت ایشان است ولی عمدا جلویش را گرفته است مثل تامین واگن مترو و چاره آن خرید واگن‌های پیشرفته از کشورهای اروپایی است و تولید ما اندک است و کفاف نمی‌دهد. برای نمونه علت تاخیر خط 6مترو به دلیل فسخ قرارداد با یک شرکت خارجی بود آنها دانششان بیشتر از ماست علت اصلی مخالفت آقای روحانی با مسائل این چنینی بخل و خساست و ذخیره کردن دلارها در انبارهاست و حاضر نیست برای این ملت که او را بر این مسند نشانده‌اند قدمی بردارد .

آفتاب یزد: اختیارات ریاست جمهوری براساس قانون اساسی احصاء شده است و می‌توان با این اختیارات هم کارکرد و عدم توانایی برخی مدیران را شاید به حساب عدم اختیارات یا کم بودن اختیارات گذاشت.
...0919
حضرت علی(ع): کسی که از خشم خود پیروی می‌کند در جهت نابودی و صدمه و آسیب به خود حرکت می‌کند‌.
...0912
در حالی که فقط حدود دویست و چند سال از کشف آمریکا و پیدایش این کشور، که سرزمین سرخپوستان بومی و جنگجویان صحراهای غرب قبیله‌نشین بوده است می‌گذرد، مردم هنرآفرین و قهرمان‌پرور ایران به تاریخ با عظمت و تمدن چند هزار ساله خود که آثار تاریخی و باستانی و ملی آنها در همه نقاط و جای جای کشور اسلامی‌مان موجود است مباهات و افتخار می‌کنند، دولتمردان آمریکایی به کدام آثار باستانی و ملی خود افتخار می‌کنند؟
...0913
قرآن کریم: آنچه از نیکی به شما رسد از سوی خداست و آنچه از بدی رسد از نفس خودتان است.
...0938
قرآن کریم: هرکس از یاد من رویگردان شود به زندگی سخت و تنگ دچار
می‌شود .
...0938
راه صحیح، هدفمند و سعادتمند زندگی مدارا کردن با رنج‌ها و سختی‌های ناشی از تلاش و جنبش است. در غیر این صورت با بی‌عاری، مسیر تعرض ظالمانه به حقوق دیگران انتخاب می‌شود.
...0938
از اهم ضروریات است برخورد و مبارزه ریشه‌ای با عوامل فساد، ابتدائا از طبقه ضعیف و زحمتکش کارگرانی آغاز شود که به‌عنوان نیروهای پیمانکاری حق و حقوق و مزایای مسلم آنها به طور کامل توسط پیمانکاران و صاحبان مشاغل سودجو پرداخت نمی‌شود. امید و انتظار ویژه می‌رود با اعمال و اجرای قوانین قاطع و در سال حمایت از کالای ایرانی این عوامل طمعکار در رسیدن به مقاصد شومشان ناکام
بمانند.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام